Opinie o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MEBLE DOKTÓR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MEBLE DOKTÓR o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBLE DOKTÓR w Świeca

ona

Ile obecnie zarabia sie w salonach w roznyh miastach? Na umowie najnizsza a krajowa a jakas premia do tego jest?? Jesli tak to ile??

Nie rozumiem tego wylewania żali na forum internetowym... To jest żałosne i dziecinne. Pracuję w tej firmie i jakoś uważam inaczej. Z jedną osobą współpraca jest przyjemniejsza, z inną mniej, ale to jest normalne raczej. Znajdźcie inną pracę skoro Wam źle i tyle. Powodzenia

bartek

dzisiaj dostałem wypłatę cały miesiąc za 1.256 zł to jest śmiech a w (usunięte przez administratora) a to wy robicie każdego ten zakład to jeden wielki przekręt zobaczymy co będzie we wtorek bo od wtorku nie będzie miał tam kto robić za te grosze śmieszne nie będziecie z ludzi [usunięte przez admina]

nk

kolego, nie wiem czy się orientujesz, ale żeby zarabiać netto 2000zł. to brutto na umowie musisz mieć 2775zł i tyle mają ci pracownicy ? sama sie wkopujes dziewczyno tak ty do ciebie mówię bo nikt inny tego by nie napisał!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEBLE DOKTÓR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
bartek

przestań (usunięte przez administratora) ić że 2 tyś ja pracuje w tej firmie prawie 5 lat i jeszcze ani razu nie miałem takiej wypłaty najwięcej to 1.500 a 2 tysiące to to mają ci co[usunięte przez admina] ta firma to porażka.

GC

parę miesięcy temu skorzystałem z promocji w meble doktór, udało mi się kupić meble za dobrą cenę, zamówienie szybko zrealizowane, wykonanie również bez zarzutów

ja pracuje trzy lata w tej firmie i nie narzekam

GRANDOFR

TA firma to masakra stawki najniższe w okolicy i psują rynek pracy w całej okolicy. Srednia stawka to 6 zł na h.Mebli nie mozna często robić bo nie ma materiału , a jak jest to za długo na suszarni nie leży bo szybko szybko bo klient czeka i drzewo suszarni nie widzi. Organizacja pracy masakry nie ma kto maszyn ustawiać bo nikt nie umie [usunięte przez admina]

Bartekkk

1000-1300zł ? haha to nie wiem gdzie Ty pracowałaś na jakim stanowisku:) dziś średnia zarobków w firmie to 2000zł wystarczy porozmawiać z obecnymi pracownikami w tej firmie, sam znam kilku i wiem co pisze.

marcelina

No to widocznie jesteś teraz najwiekszą szczesciarą na swiecie !!!! Boże ludzie ile w Was nienawisci i zalu! jak pretensje to do siebie !

nn

[usunięte przez admina]Nie pracuję tam od dawna, ale niesmak pozostał do dziś. Brrr! Dobrze, że to juz przeszłość. Fajnie w końcu trafić do firmy, w której pracodawca cię docenia, a nie tylko wymaga, dając w zamian max 1000-1300 zł pensji za 200 godzin pracy - co uważam za [usunięte przez admina]

normalny

a mi się wydaje, że to byli pracownicy się żalą na tym forum, jak to im ciężko było :) i jaka to straszna firma haha

Niezadowolona

a świstak siedzi i zawija sreberka. a ja tam pracowałam i wytrzymałam kilka miesięcy. pół roku to max. Nie da się pracować dłużej za najnizszą krajową. Zamowienia na czas? haha, dobre dobre. Dobra jakość? Czy na pewno piszemy o tej samej firmie? Bo z Meblami Doktor niewiele ma to wspolnego. Reklamacji pelno, opoznienia zamowien to norma przeciez w tej firemce. Dziewczyny z biura zajelyby sie w koncu praca, a nie siedza tu na forum i podlizuja sie szefowi.

Mój znajomy pracuje w tej firmie od kilku lat i jest zadowolony ze swojej pracy. Od kilku miesięcy mam meble od tej firmy i ciesze sie z zakupów jakie tam dokonałałam, miła obsługa i co najwazniejsze meble dotarły do mnie w terminie takze polecam

ja pracowalam na salonie jakiś czas temu, i bylam bardzo zadowolona! praca mega przyjazna, zawsze bylo mozna sie dogadac z szefostwem, warunki były jasne wiec w sumie nie ma na co narzekac!

NN

No, no, widzę że jedna opinia po drugiej została napisana w odstępie 2 minut. Ciekawe, czyżby jedna osoba to pisała? A w ogóle to Karol czy jak Ci naprawdę na imię, to po co się wypowiadasz na temat stanowisk sprzedażowych? Nie pracowałeś jako sprzedawca, więc co się udzielasz, lepiej siedź cicho na swojej produkcji czy gdzie tam się realizujesz w Meblach Doktór, bo gadasz jakieś głupoty. A w ratach owszem płaci, bo jak wytłumaczysz to, że część pensji idzie na konto a druga część do koperty, na którą nie raz czekasz ponad miesiąc, ba! bywało, że i 2. Nie wspominając, że firma odwala lewiznę z tymi kopertami, może to uczciwe według Ciebie? Ciekawe jakie zdanie na temat płacenia na czarno miała by Skarbówka lub ZUS? Teksty, że nikt nam nie może dogodzić to czysta żenada człowieku, widzę że Ty chyba tam zarabiasz majątek, skoro tak łatwo oceniasz... Powiedz lepiej jak za 1000 zł można przeżyć cały miesiąc? Zwłaszcza kiedy ma się dzieci? Nie mów, że taka pensyjka Ci pasuje i że żywisz za to swoją rodzinę. Jeśli Ci to odpowiada to gratuluję. Zresztą nie to jest najgorsze, ale fakt że firma nie płaci za wszystkie przepracowane godziny i jeszcze każe brać urlop za przysługujące Ci wolne dni. I jeszcze jedno, są dziewczyny które pracują we 2, nie wiem jak u nich z wolnymi sobotami, ale te które są same na salonie, mogą sobie pomarzyć o wolnej sobocie, pracują od pon do soboty, same składają meble i same je wnoszą z klientami. Gratuluję szefostwu za takie podejście. Aha, pracy owszem szukam innej, szkoda tylko że mój grafik i praca 6x w tygodniu na to za bardzo nie pozwala. Bo jak tu chodzić na rozmowy kiedy trzeba prosić o zastępstwo na chociaż jeden dzień z 2 tyg wyprzedzeniem? Co do mebli to jakość słaba, pełno reklamacji i niedociągnięć. Ale nie dziwię się, pewnie na produkcji za mało pracowników i pensja za słaba. Kto ma wtedy motywację żeby robić coś dobrze?

alicja

kupiłam z męzem meble rok temu i jestem bardzo zadowolona, obsługa w firmie była bardzo mila, meble solidne. Nie wiem jakie mają pracownicy warunki bynajmniej na niezadowolonych nie wyglądają. Byłam też na salonie firmowym i z obserwacji wynika,ze tam Panie sie nie przemęczają bo siedzą czekając na klienta. Ale cóż narzekanie nasza cecha narodowa!

karol

pracuje w tej firmie już kilka lat i praca jak praca, narzekać nie mogę! pensja zawsze mogłaby być większa,ale warunki są godne a wynagrodzenie zawsze na czas! widzę,ze panie na salonach wylewają swoje żale. Jeśli praca nie odpowiada to proponuję dokształcać się, i szukać innej skoro jest tak źle, albo może problem lezy w tym,że nikt Wam nie dogodzic. a co do pensji na raty to co jak co,ale większej bzdury nie słyszałem

slask

zgadzam sie z powyzsza opinia. MD to jakas zacofana firma, ktora w [usunięte przez moderatora] ma coś takiego jak prawo pracy. ona ustanawia wlasne, odrebne prawo a raczej bezprawie. uwazam, ze to idealny kandydat pod wnikliwa kontrole PIP. ale jak widac chyba kazdy sie cyka i nie zglasza ich razacych naruszen. szef ma pracownikow za nic, zwlaszcza tych na produkcji oraz sprzedawcow. osoby w biurze traktowane sa z wiekszym szacunkiem (chociaz to i tak niezbyt trafione slowo jesli chodzi o ta firme) i siedza tu na forum wypisujac jak to praca w MD jest fajna, rozwijajaca i dobrze platna. HAHAHA. dobrze, ze chcoiaz sa tu osoby, ktore nie boja sie pisac prawdy.

była pracownica

Zgadzam się z wszystkimu negatywnymi opiniami i pracowników i klientów. Wiadomo zawsze zdażą się wyjątki, nie dziwie się że dziewczyny w biurze wypisują że im się fajnie pracuje, mają kontak z szefem i tak na prawde to one o wszystkim decydują. Kontakt z większością pracowników to żadna przyjemność. Dziewczyny na salonach targają meble przychodza w soboty i w niektórych przypadkach w niedziele, 180-200h pracy miesięcznie to norma. Za nadgodzny nikt nie płaci odebrać tez nie można. Klienci nażekają na firme, co odbija się w pierwszej kolejności na sprzedawcach, transporty przesuwane praokrotnie po tym jak już klientci są umówieni, odwoływane w dniu transportu, pensja obniżana z byle powodu lub bez powodu, niczego nie można się dprosić, czy dla sibie czy dla klienta totalna olewka i niechlujstwo. Wszystko trzeba sprawdzać po 10 razy a itak w rezulatacie będzie zrobione źle. Nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Nie ma żadnej hierarchi służbowej. co kolwiek uzgadnisz rób to na piśmie (gg, mail fax.) masz przynajmiej podkładke jak nie to się wyprą, albo zmienią zdanie, a i wtedy nie wiadomo czy wywalczysz swoje. Osoby które się domagaja podejścia zgodnego z kodeksem pracy są zwalniane, możecie sobie kodesk między bajki włożyć. Szef niby wszystko wie ale nic z tym nie robi. Ciągle tylko mało zleceń, mała sprzedaż a jak jest lepiej to na produkcji nie wyroabiają bo tam nawet stolaża nie ma. To co się dziwić że meble wyglądają tak jak wyglądają. sztuczne oszczędności na każdym kroku, a zwłaszcza na pracownikach. Dużo by jeszcze pisać jeszcze co jest nie tak w tej firmie kogucik i niech nikt nie pisze że nie chce się komuś pracować to tak wypisuje lub że konkurencja. Po prostu pracownicy chcą być traktowani poważnie i z godnie z prawem reprezentowanm przez kodeks pracy, a to nie znaczy że nie chce się pracować! I gratuluje opinii wypisanch o salonach każdym z osobna widać że to ściema zwłaszcza że na salonach pracują prawie same dziewcz bo szef uważa że ladna dziewczyna przyciągnie klienta;/ Może byc głupia jak but ale ma być ładna

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLE DOKTÓR - Świeca

• Jak się pracuje w MEBLE DOKTÓR?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLE DOKTÓR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLE DOKTÓR?

MEBLE DOKTÓR