Opinie o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MEBLE DOKTÓR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MEBLE DOKTÓR o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBLE DOKTÓR w Świeca

vip

Dziadostwo pracownicy okradani na karzdym kroku z wszyszstkiego co sie nalerzy !!!!!!!!!

gal

Tragedia ta firma to dno szef siedzi przed kamrami i tylko opowiada ze nikt nic nie robi A tiry mebli wyjeżdżają te pogruzki i insynulacje że widzal na kamerach że nic nierobia ludzie to istny mobing tylko on o tym niewie Ale tak jest jak ktoś niema wiedzy i wykształcenia ten gość z tego zakładu robi (usunięte przez administratora) A zresztą już mu to się odbija bo ludzie są zdanie wyrobili i omijają go z daleka dno dno jeszcze raz dno

Madzia
@gal

Pracowałam kilka miesięcy w firmie na stanowisku sprzedawcy w salonie meblowym i mogę smiało polecić, niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i dojazdy wychodziły mnie zbyt drogo. Generalnie same meble bardzo solidne, faktycznie zdarzały się pojedyncze reklamacje, ale gdzie ich nie ma ?

Alanis

Tak, to prawda, wszystko jest po staremu, nie ma na co narzekać, chyba nie od dziś wiadomo, że Przedstawiciele Handlowi mają naprawdę dobre warunki tutaj w pracy

Czyli widzę, że wszystko po staremu:) Aż dziw, że to wszystko się jeszcze kupy trzyma. Pomijam jakoś mebli, jeśli zastanawiasz się czy pracować w MD to lepiej idź do Biedry. A szef nadal powtarza swój popisowy numer "Meble które leczą" ? A na salonach odcinają prąd bo rachunki niezapłacone?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEBLE DOKTÓR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
akros

Pracowałam tam kilka mięsiecy i cieszę się, ze nie pracuję. Zarobki masakra. Doprosić się o wolne-nierealne. Dzwigać meble trzeba. Oskarżają Cię, że nic nie robisz.... wymyslają takie prace na salonie, że brak słów. Na niektórych salonach brak ogrzewania, ciepłej wody, sama marzłam miesiącami. Wypłata na raty, na koncie pod koniec miesiąca, bo Paulinka czasu przelewu nie miała zrobic. Pochlebne opinie to piszę z biura, a burdel tam taki, że szok. Klienci non stop składają reklamację, a to droga przez mękę. Nie szanują nikogo ani klienta ani pracownika. Wytykasz im błąd to się mszczą miesiącami. Synalek szefa potrafi zadzwonić 50 razy w ciągu dnia na salon z pytaniem ,, masz kasę na salonie,,?? Ktoś powinnien powiadomić Inspekcję pracy, prokuraturę czy inne instytucje bo panuje tam bezprawie. Ludzie (pracownicy, klienci) są oszukiwani na każdym kroku. Sama pamiętam jak kazano mi doliczać dodatkowe opłaty za transport. i jak trzeba było dzwonić do klienta i przepraszać, za opoźniony transport bo meble niezrobione albo niedosuszone. Ogólnie paranoja, kierownictwo głupsze niż by się wydawało, szef do mądrych też nie nalezy. i nie upominaj się o pensję, bo wypowiedzenie murowane

swd

Witam, a jak wygląda sytuacja kierownika produkcji - jest ktoś taki, czy szukają bo nie ma albo obecny rezygnuje ...itp ???

kar

od 9zł netto plus dodatki

Faco

Witam. Jestem stolarzem i myślałem o pracy w tej firmie, lecz słyszałem, że pracownicy zarabiają bardzo marnie ok 8-9 zł/h(czyli stawka skandaliczna).Chciałbym dowiedzieć się od kogoś, kto tam pracuje czy to jest prawda.

kochamRATY

meble doktor to nie zaklad

Daruj sobie te kłamstwa... Kolejny komentarz pisany przez ludzi z biura.

Janek

Od kiedy to szef przyjmuje na przedstawicieli handlowych takich debili idę sobie w granowcu z cmentarza a tu jakiś palant kręci kółka autem firmowym doktor meble i pali gumy szok .

Janek

Garfield

Ten mały to zglupial całkowicie lopacie dal samochód firmowy a on nawet prawka niema bo mu za chlanie zabrali i teraz się po odolanowie rozbija.

w

Witam zwolniłem z tej firmy się jakieś 3 mśc. I powiem tyle zarobek u tadzi to 1500 czasami 1650 a pracuje obecne w podobnej firmie i jestem traktowany jak człowiek a nie popychadło i zarobek w obecnym zakładzie to 2650 aż nieuwierzyłem jak kasę dostałem tak że odradzam tadzia bo na chleb niezarobicie .minimalna stawka w takich zakładach to winnobyć 12 za h.

MILA

DNO.ODRADZAM W SZCZEGOLNOSCI GOSCIA ZE SKLEPU W CHORZOWIE. NIESLOWNY WYYZYSKIWACZ SZMALU OD KLIENTOW.

e

Słuchaj luk czy kto tam z biura pisze bo z produkcji nikt dobrej opinii niema owas ,a co do pujścia gdzie indziej właśnie to zrobiłem a co dowas wszyscy szukają w tym zakładzie innej pracy to tylko przechowalnia żaden fachowiec ani nikt pożądny nawet niespojży na tą firmę i właśnie się o tym przekonujecie dobrze wam tak pazercy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luk

Skoro tak ci źle to idź pracuj gdzie indziej?

anna

No wreszcie konkurencja podniosła stawki na 11zł.h.a u tadzia 8 zł.h. i jeszcze się krzwda widzi więc zapraszam do konkurencji morze to sknerców i pazerców coś nauczy!!!!!!!!!!!!!

Jola

Ta firma to istne oszustwo!! złodzieje, brak umowy, wypłaty nie na czas. Brak urlopów, zero szacunku do pracownika!!! NIE POLECAM!!!!

Na reke

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLE DOKTÓR - Świeca

• Jak się pracuje w MEBLE DOKTÓR?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLE DOKTÓR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLE DOKTÓR?

MEBLE DOKTÓR