Opinie o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MEBLE DOKTÓR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MEBLE DOKTÓR o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Bllll

Jeśli chodzi o tą firmę to jest masakra przede wszystkim darcie się na pracowników przez dyrektora ile mogą ludzie wytrzymać zostawanie do bólu zero jakiej kolwiek organizacji jeśli chodzi o pracę a przed wszystki marne zarobki

Rafi
@Bllll

Ja bym tam nie narzekał koniec końców prawie 2500-3000 miesięcznie jest, a jak się inni opier.. i tylko patrzą jak sciemniać to nie ma się co dziwić, tak jest w porzadku

Fffg
@Rafi

Hahaha dobre żarty to ile Ty musiałeś godzin mieć zeby mieć taką wypłatę

Stefan

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Stefan

Szkoda czasu. Na prawdę . Wypłata /urlop wiecznie problem. . Nawet jak zarezerwujesz urlop pare miesiecy w przod to i tak na koniec okaże się że Nie możesz mieć wolnego. Nie polecam.

Arek
@Stefan

Ja mogę polecić, wypłata mi odpowiada, z urlopami w moim przypadku nie było problemu

Bartek

Dziwne ponieważ słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Stefan

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Meble Doktór
@Stefan

Tak, zachęcamy do przesłania swojego CV na e-maila sekretariat@mebledoktor.pl lub osobiście w siedzibie firmy Świeca 52. Szukamy Stolarzy, pomocnik stolarza, lakiernik, magazynier, operatorów maszyn ( możliwość przyuczenia )

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEBLE DOKTÓR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Darek

Wszystko ok, mogę potwierdzić

Arek

Polecam, fajne mebelki

Asia
@Arek

Potwierdzam powyżej komentarz, kupiłam w Ostrowie na salonie komode drewnianą sosnową, później domówiliśmy jeszcze łóżko z materacem, fachowa obsługa pani na salonie

Robert

Ja również słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

J T

Pracuje dość długo i praca mi odpowiada, wiem po co przychodzę do pracy i blisko do domu

Iza

@Patryk Mógłbyś opisać atmosfera panującą w firmie MEBLE DOKTÓR? Ostatni komentarz na ten temat jest z połowy roku 2017, więc chciałabym wiedzieć jak to wygląda teraz. @VVV Co takiego konkretnie Twoim zdaniem się dzieje z firmą MEBLE DOKTÓR? Napisz proszę szczegóły. @Bllll Zostawanie do bólu? Nie rozumiem tego stwierdzenia. Napisz poza tym nieco więcej proszę na temat opisanej przez Ciebie sytuacji.

Patryk
@Iza

Komentarze widzę, że pojawia się różne. Atmosfera jest w miarę dobra, przynajmniej ja nic dziwnego nie zauważam:-) nowi pracownicy póki co nie narzekają. Jest dużo kobiet prawie połowa w tej chwili pracowników. A i nie ma Ukraińców na szczęście..

cvc
@Iza

Wydaje mi się, że ktoś z firmy próbuje sondaż tu prowadzić i sprawdza co ludzie mówią, a tego sie niestety nie ukryje

Patryk

Polecam, pracuje od kilku lat i jest w porządku, meble konkretne a nie to co w innej firmie dla Ikei robiliśmy heh

og

do pt jest takie powiedzenie kazdy sadzi sam po sobie to tadziu jak sie uczył to sie po kiblach chowal zete skończył a czuje sie profesorem a tozwykły prostak jak ten jego rudy poganiacz hihi

VVV

Co się dzieje z tą firmą????????????????? Jest coraz gorzej a co najdziwniejsze właściciel tego nie widzi

PT

Nieźle kogoś nosi z tymi komentarzami... Pracuje dobre kilka lat w firmie i złego słowa nie mogę powiedzieć na nikogo. Być może jak się normalnie pracuje dziewczyno czy chłopcze, nie chowa się po toaletach na godziny, czy nie zamyka się salonu przed czasem, to nie ma problemów. Narzekasz na pensję, to zrób coś aby dano ci więcej, jeśli traktujesz pracę jako miejsce, gdzie przychodzisz zabić czas i odbębnić swoje a potem narzekać, że mało dostajesz, to załóż własną firmę... Bo narzekać, każdy głupi potrafi, ale ruszyć głową to ciężko. Mam wrażenie, że te wszystkie komentarze powyżej pisze jedna i ta sama osoba, której się raz po raz przypomni, że tam pracowała i nie dali jej 3 tysiące złotych już za samo stawienie się w pracy hehe :) Szkoła była dla wszystkich.

com 40
@PT

nie jestem pracownikiem tej firmy ale widac ze ten kometaez napisal ktos z biura

Iza

@aga co dokładnie masz na myśli wspominając o mobbingu? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie? Jeśli tak, to czy zgłaszałaś je do swojego przełożonego? Warto pamiętać, że firma ma obowiązek takim zachowaniom przeciwdziałać.

tomek
@Iza

Jak morzna zglosic cos przełorzonemu jak to on szkaluje ludzi

aga

Dlatego nikt niechce tam pracowac bo mobing i psyhiczne znecanie nad ludzmi i przedewszystkim marne zarobki nie polecam tej firmy wrecz odradzam!!!!!!!!!

Iza

@djfyygco sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. To co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Warto podawać w swoich opiniach konkretne argumenty. Zdecydowanie ułatwi to innym znalezienie dodatkowych informacji o potencjalnym miejscu pracy.

djfyyg

Dno omijac z daleka !!!!!!!

Iza

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest MEBLE DOKTÓR. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to też miejsce na obrażanie indywidualnych pracowników firmy. Proszę o przestrzeganie zasad regulaminu.

Basia

Pracuje od kilku lat i atmosfera w pracy bardzo fajna, zarobki są jakie są, ale z roku na rok zarabiam coraz więcej, kto się wykazuję i angażuje w pracy może liczyć na podwyżkę, wiem bo to widać na każdym kroku i o mnie szefostwo nie zapomniało, meble też fajne nam wychodzą, widać nie ma prowizorki jaka była w moim poprzednim zakładzie

Nie wazne jak

Jeśli chodzi o ta firmę to powinny być ciuchy robocze a nie rewia mody na każdym kroku .... i powinny byc wysze zarobki jak na dzisiejsze ciezkie czasy nie da sie wyzyc z tej pensji

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLE DOKTÓR - Świeca

• Jak się pracuje w MEBLE DOKTÓR?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLE DOKTÓR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLE DOKTÓR?

MEBLE DOKTÓR