Opinie o MEBLE DOKTÓR w Świeca

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MEBLE DOKTÓR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MEBLE DOKTÓR o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBLE DOKTÓR w Świeca

jaaaaasne, pensja na czas - a co to jakaś łaska czy luksus??? to chyba normalne ze powinna byc na czas - widze ze ktos ciagle tu to podkresla. ale nawet z tym ze jest na czas sie nie zgodze, bo firma placi pensje na raty. zainteresowane osoby wiedza o co chodzi. te wszystkie pozytywne wpisy i tak pisza osoby, ktore nie pracuja jako sprzedawcy w salonie. wszyscy o tym wiedza, ale piszcie sobie dalej i dalej wmawiajcie sobie, ze praca za takie marne pieniadze jest SPOKO. Zwlaszcza jak sie ma male dzieci do wykarmienia. W polowie miesiaca nie ma sie juz co do garnka wlozyc, taka jest prawda.

czarna

Ja pracuję od dłuższego czasu w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, a co do pensji to jest zawsze na czas a warunki umowy są znane wiec wiecie na co się decudujecie, dobry kontakt z innymi pracownikami, z dziewczynami w biurze i z kierownictwem, !! polecam!!!

zbulwersowana

zgadza się, to wszystko prawda, i to wszystko w XXI wieku- wstyd i hańba, by tak [usunięte przez moderatora] , ale kogo w tym kraju to interesuje-prawda? Gdzie jest Inspekcja Pracy pytam? może trzeba tv zainteresować? nikt nie widzi, że szczuplutkie dziewczyny dźwigają meble? pracują światek i piątek, a soboty są wliczane do urlopu, Firma besczelnie wykorzystuje fakt, że panuje bezrobocie- kapitalizm na miare XIXw tfu!!

Moja przygoda z ta firma skonczyla sie juz kilka miesiecy temu, ale wciaz mam niesmak jak sobie przypomne ta prace i warunki. Tyranie w kazda sobote, ucinanie pensji bez uprzedzenia i podania przyczyny, dzwiganie ciezkich mebli... Wyplata wyplacana w ratach. Mozna by duzo napisac o tej firmie. Wszystko to za naprawde zenujace pieniadze. Co jakis czas wyrzucaja pracownikow obwiniajac ich za slaba sprzedaz mebli. A prawda jest taka ze meble sa malo nowoczesne i drogie. Niejeden klient mowil mi, ze pierwszy raz widzi dziewczyne, ktora sama dzwiga meble. Najlepsze jest tez ciagle przekladanie transportu mebli. I zapomnij o pojsciu na parodniowe L4 w tej firmie - beda sie pozniej mscic za to miesiacami i wymyslac jak tu ci potracic z najnizszej i tak pensji.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEBLE DOKTÓR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
ŻNIWIARZ

DAJ SE SIANA, SPRÓBUJ ZNALEŹĆ LEPSZĄ PRACĘ , NIE MASZ POJĘCIA CO TO JEST TRUDNA PRACA JEŚLI MASZ DOSYĆ ZŁÓŻ WYPOWIEDZENIE.

aa

[usunięte przez moderatora] to dlaczego nie oddają wolnych dni za sobotę i niedzielę dostajesz z łaski jeden dzień wolny ,robisz po 180 godz.co powinnaś robić w miesiącu 168g,jak chcesz wolny dzień to urlop masakra

mm2

Wydaje mi się, że część a nawet większa część, wpisów negatywnych o firmie Meble Doktór, została napisana, przez konkurencję. Pracuję w tej firmie, od kilkunastu lat i firma nie wyzyskuje pracowników, nie traktuje jak bydła a warunki pracy są idealne. Firma coraz lepiej sobie radzi, co zauważają konkurencyjne firmy, więc wypisują bzdety...

Wynajmowałam tej firmie lokal dwa lata temu na Sląsku i wszystko odbywało się zgodnie z umową, płacili na czas, wiec dziwi mnie poprzedni komentarz. Rozmawiałam także z pracująca tam dziewczyną w sklepie i była zadowolona ze swojej pracy, chwaliła szefa.

xxx bartek xxx

Co wy za bzdury piszecie normalnie leczcie się może coś wam to pomoże z was to [usunięte przez moderatora] nikt tam z was nie pracuje ,ja tam pracuje i powiem że mam zawsze wypłatę na czas a nie tak jak w innych firmach

Coś ci się pomyliło, to nie jest dział z opiniami dla klientów sklepu tylko dla osób, które szukają pracy i pracowników! Stuknijcie się w głowę i nie piszcie w tym dziale o meblach tylko o pracy w tym miejscu!

Szanowni państwo mam pytanie , czy jest różnica cenowa zakupu mebli w salonie , czy tez taniej można kupić meble sosnowe bezposrednio u producenta? Czy jest duża różnica cenowa? POZDROWIENIA DLA ZADOWOLONYCH I TYCH MNIEJ ZADOWOLONYCH.

UWAGA!!!! wynajmujący obiekty handlowe firmie meble doktór.Firma ta jest [usunięte przez moderatora] nierzetelna,kłamie,niwypłacalna,nie szanuje i obraża ludzi sama przez to przechodzę,,nie dotrzymuje zasad umowy najmu.Rozwiązuje umowy bez wypowiedzenia,zalega z płatnościami czynszu,zero kontaktu.nie chce się rozliczyć uczciwie, Nie stawia się na wyznaczony przez siebie termin do zdania lokalu.Takie zachowania szefa firmy to zwykłe prostactwo,nadaje się tylko pod sąd [usunięte przez moderatora] UWAGA UWAGA UWAGA.!!!!!

Dostałem ciekawą ofertę pracy za granicą, dlatego stwierdziłem, że warto spróbować. No i spróbowałem i żałuje bo może trochę więcej zarobilem (ale bez szału) ale za to pracowałem w fatalnych warunkach, wytrzymałem tylko kilka mięsiecy po czym wróciłem do kraju. Wróciłem do firmy Meble Doktór, Szef przyjął mnie ponownie bez problemu, a spodziewałem się, że mnie wysmieje po tym jak nagle zerwałem umowe i wyjechałem. Także jestem mu wdzięczny, że mogę ponownie pracować w tej firmię, gdzie na prawdę warunki do pracy są przyzwoite i przed wszystkim jest fajna atmosfera i wcale nie ma tzw. [usunięte przez moderatora] jak co niektórzy tu pisali, choć wiadomo, że czasem zdarzają się dni gdy wpłynie więcej zamówien i trzeba się poprostu spieszyć z robotą.

skoro tak dobrze Ci się pracowało w tej firmie to nie rozumiem dlaczego już tam nie pracujesz.

To nie wiem na jakim ty stanowisku pracowałeś, że miałeś temperaturę poniżej 0 :) Pracowałem w tej firmię przez kilka lat i byłem zadowolony z mojej pracy, warunki były dobre, hale zimą dobrze ogrzewane. Wynagrodzenie też mi odpowiadało, dobry kontakt z biurem a zwłaszcza z szefem. Mam też kilka mebli z tej firmy i meble na prawdę są solidne i wytrzymałe

Jak ktos chce sie uzerac z debilami to polecam prace w meble doktór. praca po 9h za najnizsza krajowa a nawet mniej bo przewaznie wyplaty w granicach po 800zl. I NIE POLECAM TYCH MEBLI NIKOMU BO TO SAM SZAJS CO PO DWOCH MIESIACACH SIE ROZKLEJA !!!!!!!!!

Grapcio

Powiem szczerze ze trafic na gorsza firme od tej to jak trafic 6 w lotka. dlatego ja podziekowalem. Szef szuka głupszych od siebie ale nawet juz teraz jest z tym problem ;)

pracownica

(usunięte przez administratora) co piszecie; wreszcie sie ktoś zajął produkcją jak należy a nie baby po produkcji chodzą jak święte...a w ubikacji zawsze kolejka bo nieby czekają...śmiech jak się chce pracować to się dba o prace a nie narzeka, ludzie obudzcie się, ja pracuje i mam sie dobrze; paa

to prawda zalegają z płatnościami po kilka misięcy no ale może taka jest polityka firny

Karol

Nie do końca ma sie dobrze bo zamyka salon i nie ma opłaty "obcina" pracownikom pensje bez uzasadnienia

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLE DOKTÓR - Świeca

• Jak się pracuje w MEBLE DOKTÓR?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLE DOKTÓR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLE DOKTÓR?

MEBLE DOKTÓR