Opinie o PapilArt sp. z O.O. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PapilArt sp. z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PapilArt sp. z O.O. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PapilArt sp. z O.O. w Łomianki

sąsiad

Mój sąsiad pracuje w papilarcie od 7 lat. Bardzo sobie chwali zarobki,ogólne warunki zatrudnienia. Sam chętnie bym zmienił dotychczasowe zatrudnienie na tą firmę.Ubolewam że nie potrzebują na obecną chwilę pracowników na mój rejon zamieszkania. Takie firmy to już rzadkość.

Wojtas

Szczerze to czujemy się wypaleni. Nic nas ńie nakręca do wzrostu. Dzisiaj nawet mi się nie chce tyłka ruszyć i jechać w teren. Bo po co. I tak po tylu latach potrafią potraktować człowieka jak byle co. A o kasie to nawet mi się już nie chce . Załoga ucieka ..

Eebiuro

Anka jesteśmy z Tobą . Biuro ;-))) I niech każdy ma świadomość w jakim bagnie siedzi

Biuro

Popieram A.K i niech wszyscy się pier......

Przedstawiciel Handlowy

Ogólnie rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, pytania dotyczące CV, bez pytań o rodzinę czy innych dziwnych lub nie na temat. Spotkania umawiane co 15 minut i gdy czas dobiegał końca, odniosłem wrażenie, że prowadzący interview chciał szybko skończyć bo za drzwiami już czekała następna osoba. Gdybym sam nie zaczął zadawać pytań na koniec rozmowy, prowadzący raczej nie przewidział czasu na to (moim zdaniem ciężko przeprowadzić dobre interview w 15 min).

Dotyczące poprzednich stanowisk, głównie wykonywanych zadań, zakresu obowiązku itd.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Biuro

Nareszcie ktoś napisał prawdę . Biuro to jedno wielkie lizanie tyłka szefowi. Nitka z tego nic nie ma. Jest tylko parcie na target i walka . Nigdy nie ma nagrody i żadnej pochwały . Ci co dłużej pracują są dwulicowi. Ale maja podpisane jakieś dziwne umowy...ńie wiem co to , jakaś lojalka. Szukamy nowej pracy..kwesta czasu a z biura zaczną uciekać

Witek

Jakie premie, jakie wysokie wypłaty. Niewiele więcej niż krajowa a dodatkowo to tylko pod stołem. W biurze wieczne zgrzyty, dziewczyny tylko dołki pod sobą kopia i każda chce przybliżać się szefowi. Chłopacy tez nie wytrzymuja. Jedynie na święta dostaliśmy paczkę z jakaś kiełbasa i zdechłe czekoladki. Uciekać jak najdalej. Uwaga bo szukają handlowców i za marne grosze i reszta na czarno

Akrobata

To jakieś bujdy z tą śmieciówką, kumpel tam pracuje i sobie chwali ma pełne świadczenia stałą podstawę i plus premia od sprzedaży więc ile zarobi tyle ma do emerytury a to ważne że nie będziesz klęczał na starość pod kościołem, jak bym był z branży sam bym chciał ale ja murarz więc chyba odpadam. Pozdro

joren

Ty a jak z umową? Bo z tego co słyszałem to śmieciówka. Poza tym znam gościa który tam pracował i był wydojony i bez kasy. Koleś wycisnął z niego a potem nie rozliczył się. Dajcie znać

Wojt

Też potwierdzam, porażka, firma bez nadziei na zmiany i lepsze traktowanie

Szukam

No dobra, w takim razie pomóżcie gdzie jeszcze można kupić złote podkładki i papilotki do muffinów. Ja tez mam dosyć tych natrętnych przedstawicieli. Nabijają w butelkę . Jak szukam w internecie to nie pojawia mi sie żaden producent. czekam na polecenie innej firmy, nie musi być z mazowieckiego .

Bacha

Szkoda że w święta , ale trzeba wyrazić opinie . Niestety przedstawiciel jest natrętny , dużo obiecuje. Potem nic z tego nie wychodzi. Miałem mieć ceny niższe , a jak dostałem towar i po podliczeniu wyszło bez zmian . Na pytanie dlaczego bez rabatu to dukał ze niczego nie obiecywał . I tak jest zawsze, sprzeda a Ty kliencie sie martw. Nie jestem zadowolony , w Galago jest przyzwoicie. Trzymają sie ustaleń . Polecam Galago!!

Potwierdza

Obsługa do niczego, brak profesjonalizmu . Niestety potwierdzam negatywne opinie

Cukiernia

Oj chyba liczysz na podwyżkę , pełna wazelina . Niestety nie przekonują wpisy od znajomych albo uwagi pana W. I tak opinia jest do bani, wiec wpis jakiegoś lalusia tylko sprawę pogrąża . Mam nadzieje ze długo nie odwiedzi mojej cukierni ich przedstawiciel. Jak sie tylko pojawi to go pogonie.

Cupcake

Ludzie piszcie sobie co chcecie złe opinie, dobre opinie, bluzgi itd. kurczaczek ja już pracuje bez przerwy omijając wakacje, urlop tacierzyński czasami po przepiciu przymusowy dzień ale od ponad siedmiu lat a właściwie ośmiu i pewnie się zdradziłem ale takiej atmosfery, przyjaźni między pracownikami i zrozumienia problemów co na żołądku wisi ja życzę każdej firmie i każdemu właścicielowi aby tak dalej i do przodu. Nie patrzcie co byście chcieli od razu dostać bo was królewiczów i królewny przyjmują ale pokarzcie co potraficie a się wam zwróci z nawiązką w tej czy innej pracy.

Totalna klapa, nigdy obietnice nie sa dotrzymywane, wiecznie jesteś do bani i prezes ma uwagi. Nawet jak wyrabiasz sie to i tak miesza z błotem . Daleko od tego burdelu!!!

sassan

PANIE J....B... CO DO PANA PAPILART TO SIE MYLISZ. BARDZO W PORZADKU CZLOWIEK,A ZE NIE UMIALES USZANOWAC PRACY TO JUZ TWOJA STRATA

LeGaJ

Ten kto pisze te nie madre komentarze to nikt nie mądry tyko je.....!!!Znam dużo osób które tam pracują i są zadowolone..

ona

oczywiście że pochwały piszą pracownicy a za plecami wydzwaniają do siebie i byłych pracowników żeby z Papilartu łacha drzeć. a ocena klientów przez trylskiego to stek śmietnikowego chamskiego wyrazidła. zresztą napisz tu człowieku prawdę to wykasują. odradzam wszystkim tą firmę. a jeśli chodzi o paliwo to od nich zawsze można kupić taniej

Klient

Nie wydaje Wam się, że te piękne komentarze pisze sam właściciel? Musiałem przejść do innego dostawcy, gdyż Pan Papilart okazał się chamską i nieuczciwą osobą, pomijając to, w jakich warunkach jest magazynowany towar. Zdecydowanie nie polecam...

Technolog

A ten znowu swoje, popatrzcie że to jeden płaczek nie mający komu się wypłakać pisze te wypociny, żal mi ach żal Cie człowiecze pisz sobie pisz a prawda jest tylko jedna i nic tego nie zmieni PapilArt jest największą firmą w branży i najbardziej stabilną, popytaj lepiej w branży i nierób więcej z siebie Błazna ale i tak nim jesteś i nic tego nie zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o PapilArt sp. z O.O. - Łomianki

• Jak się pracuje w PapilArt sp. z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PapilArt sp. z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PapilArt sp. z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PapilArt sp. z O.O.?

Kandydaci do pracy w PapilArt sp. z O.O. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PapilArt sp. z O.O.