Opinie o PapilArt sp. z O.O. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PapilArt sp. z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PapilArt sp. z O.O. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PapilArt sp. z O.O. w Łomianki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie PapilArt sp. z O.O. w przypadku pracy jako Przedstawiciel Handlowy?

1997 Nowy wpis

Umowa zlecenie na początek żeby wykorzystać pracownika, później normalna umowa z niska podstawa i zdosyć duża premią żeby mieć co zabrać za byle co, ogólnie kodeks pracy ich nie obwiazuje, wymyślają zasady na poczekaniu, we Wrocławiu nie mają pojęcia o zarządaniu ludźmi, kolesiostwo i wykorzystywanie, o urlop trzeba się prosić, wszystko po znajomości, nie polecam

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w PapilArt sp. z O.O.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Ilona

jak ma się teraz kwestia nadgodzin? chciałabym wiedzieć, czy jest ich dużo i czy są normalnie wypłacane? pytam, bo widziałam komentarze, że były takie sytuacje z nadgodzinami, że za nie nie płacono

Zadowolona Nowy wpis
@Ilona

W biurze nie masz nadgodzin, wszystko w ramach 8h pracy. Magazyn za nadgodziny ma wypłacane. Pensja na czas, wszystko na papierze, dobre premie.

Przedstawiciel Handlowy

Ogólnie rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, pytania dotyczące CV, bez pytań o rodzinę czy innych dziwnych lub nie na temat. Spotkania umawiane co 15 minut i gdy czas dobiegał końca, odniosłem wrażenie, że prowadzący interview chciał szybko skończyć bo za drzwiami już czekała następna osoba. Gdybym sam nie zaczął zadawać pytań na koniec rozmowy, prowadzący raczej nie przewidział czasu na to (moim zdaniem ciężko przeprowadzić dobre interview w 15 min).

Dotyczące poprzednich stanowisk, głównie wykonywanych zadań, zakresu obowiązku itd.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ula

PapilArt to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może dodacie info jak się pracuje aktualnie?

Zadowolona@
@Ula

Jestem obecnie pracownikiem firmy PapilArt i nie powiem nic złego na temat tej firmy. Zarówno Szef, jak i Jego żona, która obecnie również pracuje w zespole PapilArt są dobrymi Pracodawcami a także ludźmi, którzy chętnie wysłuchają, pomogą. Warunki pracy są bardzo dobre, pensja zawsze na czas, przy większej ilości pracy zostajesz doceniony premią. Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na temat tej firmy. Pracuje i zamierzam nadal pracować w PapilArt. Polecam!

@Ula

Ula @zadowolona raczej coś brała albo dali jej kasę za ten wpis. A tak naprawdę to wszystko pisze szefostwo bo boja się obciachu. Parka nie do podrobienia, ale nie daj się nigdy skusić na warunki do Łapy , nigdy się nie rozlicza . A ich humoru to słychać nad morzem ....

Kaśka
@Ula

Aktualnie jest gorzej i raczej nic nie zapowiada poprawy Ewakuacja to najlepsze rozwiązanie i byle jak najszybciej

Uciekaj
@Ula

Nie aplikuj, to wszystko opowiadania, a prawda jest ze to jedna z najgorszych firm w jakiej pracowałem . Wycisk ci dadzą , nie zapłacą i jeszcze zrobią z ciebie winnego.

Zadowolony

Chyba ktoś tu próbuje czarnego PR w stosunku do tej firmy.. Może konkurencja, która nigdy nie dorówna? Nie ma w tej firmie nic pod stołem.. Podstawa + premie.. na papierze wszystko, składki na czas, pensje na czas. Atmosfera pracy ok.. Pracuję kilka lat i nie zamierzam zmieniać.. Wynagrodzenie na wysokim poziomie. Ktoś, kto dobrze i rzetelnie pracuje jest doceniany. Nie ma co wierzyć tym wszystkim bzdurom wyssanym z palca!!

Rambo
@Ula

Nie polecam . Parę lat temu faktycznie to była firma rzetelna,ale teraz co tam się dzieje to koszmar. Zwalniają stałych pracowników , ,kto może to wieje (usunięte przez administratora) chore lojalki, obcinanie pensji, nie płaca za nadgodziny, a ich motto” liżesz nam tyłek to jakoś żyjesz” Chcesz się przekonać to się zatrudnij . Wspomnisz moje słowa

Kamil

Czyli szefostwo to małżeństwo tak? Da się z Nimi dogadać ?

Patrycja

@opc a jakie pytania zadawali na rozmowie ? Jakieś wskazówki? Napewno przydadzą się przyszłym osobom które będą chciały aplikować

Ex

Co tak cicho n forum? Papilart chyba jeszcze bardziej idzie po kosztach skoro Daciami jeżdżą przedstawiciele ????

Xyz

(usunięte przez administratora)Komuś się nie powodzi u siebie w firmie i musi pisać te komentarze ? Papilart to rzetelna firma ,właściciel jest bardzo wyrozumiały ,wypłaty na czas . jeśli pracujesz uczciwie to i zarabiasz uczciwie .tyle w temacie Moje sugestie dla PapilArt sp. z O.O.: Ok Lubię atmosferę w PapilArt sp. z O.O. za: Wszystko

opc

Witam, Rekrutacja na PH woj. pomorskie ( Gdynia i okolice ) - firma proponuje umowę zlecenie ( niska stawka ) . Brak informacji zwrotnej z rozmowy. Nie warto poświęcać czasu na spotkania w takiej firmie.

One
@opc

Ktoś rzucił papierami ?

Turkuć Podjadek
@One

Z tego co wiem rozwijają się i otworzyli kolejny oddział w Polsce,

Wojttas
@opc

Zawsze rozliczali się na czarno potem cięcia na koniec miesiąca i zarabiasz jak golas. Maja gdzieś wszystko , unikać jak ognia takich

Wojttas
@Turkuć Podjadek

Tez mi rozwój jeden wielki (usunięte przez administratora) zaściankowość we wszystkim, Nic nie zorganizowane najgorsze są te kłamstwa

Hanna

@Lola no to chyba niefajnie, że pracownicy w pracy obgadują przed klientami konkurencję. Trochę to powoduje nieuczciwe działania. Czemu to robicie, skoro jak piszesz pracodawca PapilArt od Was tego nie wymaga?

Lola
@Hanna

Hanna,Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych ludzi jak ten, komu nic do tego. Zatem wnioskować mogę śmiało ,że jesteś z konkurencji i podsysasz nienawiść,a jednocześnie próbujesz ściągnąć na PapilArt lawinę hejtu. Słabe to trochę ...

Zadowolona@
@Hanna

A kto kogo obgaduje?? PapilArt ma swoją pozycję na rynku i nie musi stosować takich technik.

Alfatec
@Lola

Jak to kto? nasza szanowna pani prezes Wiola z Alfatec podsyca nienawiść... tak nie ma dnia by nie padły negatywne o Was opinie w rozmowie z klientami, pracownicy są zobligowani wręcz do tego...+ czarny pr w necie, komentarze, opinie, gowork.... Ma obsesje! Nie ma to jak zdrowa konkurencja ;) pozdrawiam Papilart i gratuluję klasy i zadowolonych i szanowanych pracowników.

Leszek

Może wiecie cos o nowej ofercie pracy? Warto aplikować?

@Leszek

Pamiętaj ze wszystko na umowie nie zgadzaj się na nic bez dokumentu potem się wypiera i nie zapłaci a dodatkowo obciąży za byle co.

Igor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli ktoś już tu nie pracuje to chyba nie był dobry!!

Stefan

Słabi pracownicy nigdy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie, tak widocznie już jest.

Antystefan
@Stefan

A mnie się wydaje, że dobzi pracownicy uciekają z tego cyrku do prawdziwych firm. ja tak zrobiłem i nie żałuję. A świat na papilotkach się nie kończy

Jak szukasz pracy na magazyniera, a posiadasz c+e to chyba nie powinieneś innych nazywać kretynami i nierozgarniętymi....

tom
@anonymous

Posiadanie C+E obliguje mnie do do jeżdżenia ? Pracy na miejscu szukam dlatego ze mam dość takiego rodzaju pracy. Szczątkowa inteligencja nie pozwoliła Ci tego zrozumieć. Czytając Twój wpis to pewnie musisz być tą ciemnowłosą nieogarnięta rekruterką.

@tom

Prawie zgadłeś Colombo... A serio , to lubię czytać takie fora i uważam ,że większość tych co się wypowiada , opisuje innych w sposób negatywny !! A czemu o sobie nic nie napiszesz , tylko innych od (usunięte przez administratora) wyzywasz??? Może warto rachunek sumienia wobec siebie zrobić, czy aby to ja nie jestem mało rozgarnięty?? Ciekawe jakbyś Tygrysie został oceniony, gdybyś to Ty był tą rekruterką??? Na c19 masz już dość mądrzenia , to w necie się produkujesz? Napisz w takim razie gdzie Ty szoferze tą wymarzoną stacjonarną pracę znalazłeś i jaki bystrzak Cię rekrutował??

Smiech
@anonymous

Sądząc po twoim wielkim oburzeniu, pewnie jesteś jednym z tej pseudo firemki. Akurat o tej firmie mogę pisać książki. Zarządzanie jest beznadziejne, prezes nie liczy się w ogóle z twoim zdaniem a jak dochodzi do przerwania współpracy nawet nie poda ci ręki. Jednym słowem żenada. Bardzo się cieszę, że rzuciłem/am papierami to nie muszę użerać się z osobami, które o zarządzaniu ludźmi wiedzą tyle co ślepy o kolorach.

Hanna

@Ktos i nie ma szans na żadne podwyżki? Czy pracownicy rozmawiali z przełożonymi na temat swoich pensji? A Ty skoro wiesz, że ludzie się zwalniają to nadal jesteś pracownikiem firmy PapilArt? Czy firma coś ofiarowała swoim pracownikom z okazji świąt Bożego Narodzenia? Odbyła się Wigilia pracownicza?

dorota
@Hanna

Nie wiem czy były jakieś paczki na swieta czy premie ? Ale praca tam to istny szok tylko jaka sprzedaż,dlaczego tak mało i na siłe wciskanie towaru obgadywanie konkurencji taka praca

Rybka pipka
@Hanna

Hanna ,a czy czlowiek pracuje po to żeby wpieprzyć raz do roku paczkę darmowych czekoladek i wsunąć śledzia w galarecie?

Hanna

@dorota pracujesz w firmie PapilArt i nie wiesz czy były paczki na święta? Ale pracownicy między sobą obgadują konkurencję z własnej woli czy mają taki nakaz, że tak trzeba?

Lola
@Hanna

Boże co to za pomysł ? Jak można komuś nakazać drugiemu (usunięte przez administratora) obrabiać? Ludzie macie swoje rozumy w odpowiednim w idpowiednimj miejscu ?

Koleś

Jak pojawia się wpis to jest wielki popłoch i afera. I oczywiście domysły kto puścił parę i trochę gorzkiej prawdy wreszcie ujawnił , nie dajcie się omamić . To zwykle naciąganie , wszystko takie sobie, a robota mizerna, a konkretnie kasa. Wiecznie ujadanie. Dobrze ze nie muszę siedzieć w biurze, bo poroniona atmosfera, najgorzej jest na targach. Siedzisz , klientów na lekarstwo, rynek niestety się dla Nich kończy . Czas spływać ...

Ktos
@Koleś

Powodzenia zebys mogl sie stamtad wygrzebac. Im szybciej tym lepiej bo nic dobrego tam cie nie czeka.

Bieda z nędza

Dawno tak nie zostałem potraktowany. Jak pies i żebrak , a gdzie szacunek. Pensja głodowa , wszystko ustnie. A potem nicinz kasy

Ktoś na pewno
@Bieda z nędza

Pensja głodowa pan prezes jeździ do stanów na 3 tygodnie bo wielce zmęczony :)

@Ktoś na pewno

Weź się do pracy, zaryzykuj i otwórz własną działalność gospodarczą wtedy też będziesz mógł jechać nawet na pół roku do Stanów. To nie jest organizacja charytatywna. Najłatwiej jest usiąść i wylewać żale za ekranu. Nie pracuje w Papilarcie, ale często mam z Nimi do czynienia. Jest tam dużo ludzi którzy tam pracują od wielu lat i są zadowoleni. Nie ma miejsc idealnych, ale każdemu mogę życzyć takiej atmosfery w pracy.

Ktos
@anonymous

No wlasnie - nie pracujesz w Papilarcie i tutaj powinno sie twoje paplanie skonczyc. Wiele osob ucieka stamtad. Zarabiaj najnizsza krajowa i z tego sie utrzymaj. Zycze powodzenia. Wyzysk i tyle. Nie pozdrawiam

Hanna

@Koleś ale co może być powodem, że dla firmy PapilArt kończy się rynek? Nie ma popytu na papilotki do muffinek? Wydawałoby się, że to najmodniejsze ciastka i w tych czasach cała oprawa, dekoracja ma duże znaczenie. Więc dla mnie to wręcz dziwne, że nie ma zainteresowania. Moim zdaniem to, że firma szuka nowego przedstawiciela handlowego również świadczy o tym, że popyt jest. Co sądzicie?

Zostaw merytoryczną opinię o PapilArt sp. z O.O. - Łomianki

• Jak się pracuje w PapilArt sp. z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PapilArt sp. z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PapilArt sp. z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PapilArt sp. z O.O.?

Kandydaci do pracy w PapilArt sp. z O.O. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PapilArt sp. z O.O.