Opinie o PapilArt sp. z O.O. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PapilArt sp. z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PapilArt sp. z O.O. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PapilArt sp. z O.O. w Łomianki

Hanna

@anonymous skoro nie pracujesz to skąd wiesz jaka jest atmosfera w PapilArt? Jacyś pracownicy przekazali Ci takie informacje? Jeżeli wiesz to proszę powiedz nam na forum jaka jest ta atmosfera?

Hanna

@Papilotka czyli nadal pracujesz w PapilArt? Może warto porozmawiać z pracodawcą nad pewnymi zmianami? A jeżeli nie chcesz osobiście to możesz napisać tutaj. Istnieje szansa, że to przeczyta i wprowadzi w życie.

Chuck Noris

Ktoś kto nie potrafi pracować w zespole i dać z siebie odrobiny chęci, oblewa szambem wszystkich i wszystko. Napisza co Ci leży na wątrobie i nie psuj powietrza bądź człowiekiem i żyj z ludźmi a nie przeciwko nim a zobaczysz karma wróci do Ciebie i będziesz innym zadowolonym z życia człowiekiem. Życzę powodzenia i szczęścia w życiu

Papilotka

Pracuję w tej firmie od lat.... Czytając te bzdury zastanawiam się dlaczego pomimo tym wszystkim niedogodnościom,głodowej pensji,nieludzkiego traktowania i umowami śmieciowym takich ludzi jak ja w Zespole Firmy jest ogrom???

Przedstawiciel Handlowy

Ogólnie rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, pytania dotyczące CV, bez pytań o rodzinę czy innych dziwnych lub nie na temat. Spotkania umawiane co 15 minut i gdy czas dobiegał końca, odniosłem wrażenie, że prowadzący interview chciał szybko skończyć bo za drzwiami już czekała następna osoba. Gdybym sam nie zaczął zadawać pytań na koniec rozmowy, prowadzący raczej nie przewidział czasu na to (moim zdaniem ciężko przeprowadzić dobre interview w 15 min).

Dotyczące poprzednich stanowisk, głównie wykonywanych zadań, zakresu obowiązku itd.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hanna

@Bieda z nędza możesz szerzej powiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z PapilArt? Jak Cie potraktowano? Czy chodzi tylko o niską pensję i brak umowy? Czy wpłynęło na to coś jeszcze? Ktoś miał podobne doświadczenia? Każdy zainteresowany pracą w PapilArt chciałby znać takie informacje.

ZE-NA-DA Tak mozna ocenić firme. Każdy handlowiec ma inną umowe, to co mówią na rozmowach a to co jest w rzeczywistosci w ogóle się nie pokrywa. Dają tak śmieszne pieniadze a wymagają nie wiadomo czego. Cisna o wzrosty a maksymalna pensja to 2000 zł ! Jedno wielkie kłamstwo. Niby rodzinna atomosfera a okazuje się, że każdy obrabia komus tylek. Jak dasz za duze wzrosty - źle, jak za małe - źle. Nie polecam nikomu i omijajcie to miejsce jak tylko się da !

Hanna

Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://papilart.pl/kariera Zainteresowani?

Joanna W.

Jak jest tam na dzień dzisiejszy? Poszukują handlowców w biurze. Warto składać aplikację?

A i jeszcze zapomniałem ze na początku zlecenia a potem moze umowa. Możesz max wyciągnąć 2500 nawet nie wiem czy jakieś sa premie okresowe. I płacisz za samochód

Lolek

Jak nie wiesz to po co się udzielasz ? ????

Byłem , byłem , ale warunki niejasne. Podstawa i jakaś prowizja tylko tak powiedziana ze mozedistsniesz trzy stówy z miesiąca . I firma na jakimś wygnajewie. Cos w tym jest z tymi opiniami , ludzie raczej ostrożnie .

eryk

W sumie taki przedstawiciel handlowy ds. detalu może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie w tym zakresie.

xyz

Był ktos oprócz mnie na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdansku ?

@xyz

Byles na rozmowie? Do mnie teraz dzwonili, cos mowili o zarobkach? Warto isc czy strata czasu?

xxx

Te premie to sredni jakie kwoty? dzieki za odpowiedz

xxx

Te premie to sredni jakie kwoty? dzieki za odpowiedz

marcin

Właśnie zadzwoniła Pani d mnie , że zapraszają na rozmowę. Proszępowiedzcie ile zarabia tam handlowiec? Obecnie mam 2870 netto. umowę na czas nie określony, wart zmieniać na Papilart? Proszę o konkretne odpowiedzi

marcin

Witas

Ludzie ale jacy?? Bez kultury i co to za rozwój . Śmiech A tak to juz kup im lepsze auta bo takimi gruchotami to wstyd.

Hero

Ale juz sa na wykończeniu . Ceny za wysokie. Obsługa namolna,

Kasia Ranek
@Hero

A mi wydaje się,że rozwijają się dynamicznie.Na obecną chwilę powiększają ,a nie zmniejszają liczbę zatrudnionych tam ludzi.

Piekarczyk

Już niedługo nie będzie anonimowych wpisów tak jak jest za granicą i będzie można posadzić takiego głuptasa za krateczki. Więc będzie prawda, niech moc będzie z Wami i nie przejmujcie się takimi ludźmi to zawisłość i zazdrość. Czymam kciuki chopaki.

fina

Ale słyszałem, że cienko u nich z kasą. Ponoć już nie płacą - bankrutują???? Trzeba uważać

Cukiernia

Na początek: "ze statystyk wynika,że wiele z publikowanych w Internecie negatywnych opinii to pomówienia konkurencji oraz złośliwość byłych pracowników." Reszta na moje oko to rewanż zawistnych hejterków dla których z braku chęci i zaangażowania nie znalazła się niestety ciepła posadka w doborowym zespole. Sam jestem pracodawcą,zatem gdyby miało się okazać prawdą złe traktowanie,wyzysk,brak szacunku do pracownika oraz brak terminowych wypłat i lewe rejestrowanie to czym tłumaczyć należałoby wieloletnie staże pracy zatrudnionych tam ludzi??? Jestem klientem Papilart,mam kontakt z pracującym tam człowiekiem od 8 lat,nigdy nie słyszałem z jego ust złego słowa o firmie i panujących tam warunkach.Wręcz przeciwnie chwali sobie szefostwo i ludzi z którymi pracuje. Dla mnie jest to wzorowe świadectwo współpracy. Pozdrawiam wszystkich!

Zostaw merytoryczną opinię o PapilArt sp. z O.O. - Łomianki

• Jak się pracuje w PapilArt sp. z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PapilArt sp. z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PapilArt sp. z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PapilArt sp. z O.O.?

Kandydaci do pracy w PapilArt sp. z O.O. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PapilArt sp. z O.O.