Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

olo

Bo niechce im sie robic mysla ze wszyscy beda za nie robic to sie grubo myla

@olo

tez tak sadze ,dobrze ze za niedługo wracają do siebie.

aneta

A CZEMU TE PANIE Z MASZYN SA TAKIE POWOLNE .CO CHWILE ODCHADZA OD STANOWISKA .GADAJA PRZEZ TELEFON ALBO ZE SOBA.?

olo

sa osoby co pracuja dopiero półroku i tez dostały umowe a sa osoby co pracuja po 3 lub 4 lata i nie maja nic to oco tu chodzi to chyba raczej jest niesprawiedliwe

carmen

Do "loli": są w wewnętrznym systemie firmy, jeśli jesteś pracownikiem to można sobie zrzucić. Do "olo": musi być wakat i rekomendacja od przełożonego.

@carmen

to czemu pani j i pani s dostaly umowę po przepracowaniu roku?

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
aurora

Czytając te wszystkie komenty od razu widać kto pracuje w Waderze, kto w Verso, a kto nie nadawał się do jakiejkolwiek roboty i teraz ma żal do wszystkich o wszystko że już nie pracuje, i siedzi w domu.

jack

Anitka i Eliza żal mi Was, bzdury piszecie - zazdrośnice. Chyba Was tam nie było i żałujecie.

sigma
@jack

Zgadzam się i potwierdzam - impreza była zacna. Dla zazdrośników i hejterów których tam nie było - fotki i filmik są ogólnie dostępne, popatrzcie sobie jak się bawiliśmy, tyle wam zostało.

loli
@sigma

Gdzie można obejrzeć zdjęcia i filmiki?

olo

masz racje ,a od czego zależy kto dostanie umowę o prace w waderze?

Anitka

Wader to mniej niż zerrrroooo ! Wszyscy pracownicy bez wykształcenia nie skończyli szkół i tak o to poszli do pracy do Wadera i zarabiaja 800 zl i 50 zl premii za donoszenie :) Wszyscy sie ciesza z okazji 25-lecia bo pojedli a w domu tego nie maja bo ich nie stac z wyplaty waderowej :)

ricco

do "ktos" ja hetuje w sieci a ty w pracy,polowa dniowki to donoszenie na ludzi a za to premia 50 zl.

ricco

25 lecie istnienia na rynku pracy-to jest sukces w kryzysie:/ jak sie ma tanią,niewykształconą siłę roboczą,to SUKCES MUSI BYĆ! podobnie jest na polach ryżowych :):):)

@ricco

Do ricco- mówisz chyba o sobie, może nie ubliżałbyś innym, może zazdrościsz, że ktoś pracuje w tak fajnej firmie. :)

ktos
@ricco

swietnie ricco! żeby w jednym zdaniu obrazić wszystkich! niezle! hejtuj dalej wszystko i wszystkich - na pewno w zyciu spotka cie za to nagroda!!!

zorro
@ricco

Odpuść sobie, tylko się kompromitujesz. Większość zatrudnionych w Waderze to normalni, porządni ludzie. A impreza była naprawdę niezła, bez tej codziennej spiny, na luzie,z humorem, na poziomie - i część oficjalna,i bankiet. Miłe zaskoczenie. Oby częściej.

@zorro

a ja popieram ricco.w normalnej firmie po jakims czasie człowiek przechodzi pod zakład i ma normalna umowę ,a waderze jest umowa o dzielo.zarobki marne.a wszyscy wiemy ze zabawki wadera sa drogie to mogli by ludzi traktować normalnie.zatszymac tych ludzi co rabia długo i dac im umowę o prace.a teraz wykorzystują bo nikt się nie odezwie tylko rozmawiamy miedzy sobą a wiadomo ze każdy by chciał normalna umowę i więcej zarabiać.jak przyszedł pan Kubala to dopiero dziewczyny na skladalni zaczely dostawac umowy.

zorro
@maja

Popatrz na to realnie. Sprzedaż zabawek w dużym stopniu zależy od sezonu i dużych zamówień np. od sieci handlowych, co doskonale widać teraz, gdy jest już mniej pracy, przechodzimy w system jednozmianowy i idziemy na urlopy. Ekonomia i prawa rynku są bezwzględne i niestety część kadry pracowniczej musi być "elastyczna". Tak jest w wielu firmach i wielu branżach. Jakby tak policzyć wszystkich którzy w ciągu ostatniego roku przeszli pod Wader to trochę by się uzbierało, więc aż tak źle nie jest. A ten cały ricco, czy jak mu tam, po prostu ubliżył pracującym w Waderze, a to zasługuje na pogardę. Pozdrawiam.

taka karma
@maja

Nie w "waderze jest umowa o dzielo", tylko w Verso.

cobalt

...za to impreza na 25-lecie była całkiem fajna.

@cobalt

Zgadzam się, imprezka była super! Dziękujemy za 25lat Wadera i czekamy następnych rocznic, tak miło i wesoło obchodzonych.

mihal

nie da się nic zrobić żeby można było lepiej zarabiać w waderze .bo co teraz zarabiacie to kpina ,nich kturys (usunięte przez administratora)przez miesiąc dysponuje taka kasa co wy to wtedy zobaczy jak to jest

Taka jedna

Pracowałam w tej firmire jakiś czas temu, z owa Karoliną też miałam okazję pracować na stanowisku i powiem wam, że idealna nie jest, ale az taka zła jak ją tu opisujecie to na pweno nie jest.

@Taka jedna

to znaczy ze krotka z nia robilas

ewelina

hej!znalazłam ogłoszenie do Wader-Woźniak na stanowisko specjalisty ds.eksportu? czy wiecie jakie są stawki na tym stanowisku, czy fajna atmosfera w dziale, jacy ludzie?

rademenes
@ewelina

Aplikuj śmiało i nie bierz specjalnie na serio tego co tu niektórzy wypisują. Firma większość produkcji eksportuje więc na pewno rozwiniesz się zawodowo. O zarobkach nic nie wiem, to pewnie kwestia indywidualnych negocjacji.

olivia

a ja pracowałam w tej fabryce , fakt zarobki jak wszędzie,atmosfera-taka jaką sama stworzysz. inteligentne laseczki (19-60lat) mimo wieku zapierniczają i pilnują swojej pracy. jak trzeba którąś za podłe gadanie zje..ać to działaj od ręki :). jest ciężko fizycznie ale tak było od wieków, która praca wyrabiana w normie była lekka????? czas mija tak szybko,8 godz,miesiąc i wypłata:) doceń każdą pracę,gdyby tam wszystko było zmechanizowane nie mielibyście ludzie pracy co nie?

peleo

do "manieka " uderz w stół a nożyce tępe bo tępe ale się odezwą.wracaj na swoją zmianę, nie ułatwiasz nam pracy i życia więc spadaj tam skąd przyszłaś. wiemy co masz w głowie ,że głupio zmyślasz i cierpisz na urojenia,że ktoś cie obgaduje. uwierz babo mamy swoje rodziny i byle co nas nie interesuje:/ żenada co?

gracja

Do "khfgjnmm" z tą Ka.....ą "niby" rudą bo kolor wlosów spalony razem ze skórą w tanim środkiem bo na solarium nie zarobi, brak urody,szkoły brak,każdy miał nieprzyjemnośc pracować,niby rok tam pracuje a wrednie skłóca ludzi,lata po hali i wypytuje czy ty lub inna ją obgaduje bo tak słyszała.Ale o tym ze cierpi na urojenia nie wspomni. wywaliły ją babki z jednej zmiany to na drugiej sieje Syfff. feeejj. kazda kobieta dla niej to brudaska. a kim Ona jest?

@gracja

to czemu owej pani nie zwolnią jak robi taki zamęt?

jadzia
@gracja

co to karoline dali na maszyny ?

kri_suune

Do "kolastyn" mlodzież nie wie co to cięzka praca,młodziez wie co to bezrobocie i posredniaki pracy.Więc nie wypisuj bzdur!Bo mlodziez nie ma szans na godne zycie.Opowiedz na pytanie jak sprzatacie swoje stanowiska pracy ?!! zasyfione stoly,posadzki!! w domu tez tak dbacie ?!! kierowniczka musiala sprzatac hale za was,a wy kpiłyście sobie z niej.Za kare dostaniecie wiadra z woda i w przerwie kolacji,sniadania ,będziecie szorować stanowiska pracy,to was moze nauczy czystosci!!!!!!

kolastyn

tak właśnie jest...najwięcej mają do powiedzenia Ci którym nie chce się pracować albo ci którzy idą do pracy " za karę". w każdej pracy trzeba pracować, każdy wie na co przychodzi i co będzie robił więc nie rozumiem tych negatywnych opinii...a co do Pań z Wadera które pracują tam 20 lat i więcej ciakaw jestem czy te nowe osoby wyrabiałyby takie normy jak one po tylu latach! jestem pełen podziwu! młode osoby w dzisiejszych czasach wychowane są na grach i komputerach i tak naprawdę nie wiedzą co to znaczy PRACA. życzę im żeby trafiły do firmy gdzie naprawdę poczują co to znaczy zmęczenie, ból rąk i kręgosłupa gdzie nie będzie czasu na pogaduchy czy picie kawy.. wtedy docenią pracę w Waderze nawet na takich warunkach jak obecnie panują...

kolastyn

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak