Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

MONIKA

w końcu zlecenie .zaczynają wrescie cos zmieniac bo nie ma kto im robic jeszcze niech wrescie dadza lepiej zarobić

Przecież jest zlecenie z verso.I nawet dojazd z Olkusza.Czego jeszcze chcecie?!Dojazd pod zakład bezpłatny i jeszcze im źle!!!

niby ja

do( TAKI KTOŚ) nareszcie piszecie prawdę,a nie bzdury jak tam jest wspaniale. za 1000 zl,utrzymać rodzinę,zrobić opłaty.... jak oni traktują ludzi,majątek zbijają na zabawkach a ty człowieku zapierniczaj.ja mowię STOP AGENCJOM NA TERENIE ZAKLADÓW PRACY.ONI Z CIEBIE CZLOWIEKU MAJĄ ZYSK-A TY MASZ UPODLENIE. SMUTNE :(((((

monika
@niby ja

masz racje .ale sa agencje co daja lepiej zarobić i daja umowę zlecenie.to w waderze powinni zmienić agencje.powinniscie napisac petycje z podpisami do kierownika żeby zmienil agencje.

taki ktoś

kto chciałby pracować za tysiąc złotych bez ubezpieczenia mając np dziecko i zero dodatkowych pieniędzy?? co taka matka ma zrobić w przypadku choroby swojej lub dziecka a nie ma na kogo liczyć?? czy to takie dziwne, że ludzie chcieliby zarabiać więcej pieniędzy?? praca przy zabawakach wbrew pozorom nie jest łatwą pracą. chciałbym,aby Zarząd może spróbiwał chociaż godzinę popracować na hali gdzie na dworze w cieniu jest ponad 30 stopni , zero chmur i ZERO wiatru na hali....szybkie tempo żeby wyrobić się z zamówieniem na czas. czy ktoś docenił tych ludzi? nagrodził?? lub PODZIĘKOWAŁ za ciężką pracę? i trudne warunki....niestety nie...

taki ktos

W Waderze już jest taki przemiał ludzi, że nikt już nie chce tam pracować. Opinie się niosą, ludzie przekazują innym i drogą pantoflową tak się to wszystko niesie. Jeżeli Zarząd nic z tym nie zrobi to na koniec roku ludzie z agencji odejdą bo jak można pracować tyle czasu ( czytaj lat) na taką smieciową umowę? zero jakiegoś dowartościowania człowieka. Ludzie dalej tam pracują bo liczą, że jednak dostaną to umowę o pracę na którą zasługuja!!

zaneta
@taki ktos

masz racje .ludzi traktuje się jak smieci .ale to tez jest wina pracowników nie walcza o nic zgadzają się na wszystko.ja robiłam chwile i wiem gadaja tylko miedzy sobą.a powinni isc do kierownika albo do jakiej gazety bo to nie jest normalne traktowanie ludzi.

s.k.

Pozdrowienia dla magazynu W>G super załoga , za małym wyjątkiem. A praca do d...y !!!!!!!

zaneta

A dlaczego do wadera nie wejdzie jakas inna agencja co by zatrudniala na umowę zlecenie ale dawala by lepiej zarobić ?może trzeba zacząć od tego .a nie jak tutaj czytam mówicie miedzy sobą i na tym się kaczy.robcie cos dla siebie odwazcie się wrescie spotkajcie się grupa i porozmawiajcie albo idzcie do pana kierownika.

Praca

A kto podnosi normy -stare,czy agencja?Bo odpowiedź jest chyba prosta

olo
@Praca

druga zmiana podnosi

kasia

do @aurora,wymagania i oczekiwania wobec pracowników są następujące:przychodzisz,jestes nowy i ? wszystko wokół też jest nowe-ale cholernie wrogie,więc jesli nie wypierniczysz normy na rowni ze starymi ROBOKOPAMI w 8 h to odpadasz,wiem,tam jesteś statystyką nie człowiekiem.chodzi taka chuda baba z agencji ,z zeszytem i nie potrafi prowadzić rekrutacji ale wypracowała mowy pożegnalne i zbiorowe wywalanie na zbity PYSK!

sk
@kasia

A właśnie że ta "chuda baba z agencji", to jedna z sympatyczniejszych osób w firmie. Zatrudnia i zwalnia bo ma taką niewdzięczną robotę i często ma do czynienia z dość nieciekawymi ludźmi. A zwalnia nie dlatego,że ma taki kaprys, tylko dlatego,że ktoś wyżej podjął taką decyzję.

lo
@sk

masz racje ta pani jest bardzo fajna

aurora

Z tego co wiem, w tej chwili chcą zatrudnić 4 osoby przez agencję i szukają chętnych.

taka jaka

jak mozesz się umawiac skoro nie ma prowadzonej rekrutacji??

denis

sa u was przyjecia do pracy?dowiedzialem sie ,ze sa tam dwie firmy ktore rekrutuja pracownikow,ale nie mam jak sie dokladnie dowiedziec,dzwonie,umawiam sie a drzwi zamkniete.

@denis

ktoś co bzdur nagadal jest tylko jedna firma i nie ma teraz przyjęć bo jest postoj

marta

a co chciała bys wiedzieć?

olka

odp.na (marta) współczuję wam,to najgorsze warunki w pracy,zwolnić małpe jedną,musi być jakiś sposób.znam jej pole działania,człowiek nawet nie widział o co chdzi a tu połowa hali patrzy na ciebie spod byka :) czemu ona nie je posiłków w grupie? siedzi w ubikacji lub bóg wie o czym gada przez tel. porażka :)

@olka

karolina się zwolnila

tomek
@marta

czemu?

marta

Uwaga KAROLINA ZNOWU ZACZYNA MĄCIĆ I SKŁÓCAĆ LUDZI.MOZE WRESCIE TRZEBA SIE PRZEJSC DO PANA KIEROWNIKA I POROZMAWIAC NA TEN TEMAT.ZNOWU ZACZYNA BYC ZLA ATMOSFERA A JUZ BYLO FAJNIE.

krisu

odp.na pegi ,właśnie najwyższy czas skupic się na pracy a nie obserwować która ile razy kłapnie gębą,pierdnie itp.chcecie coś zmienić ?zacznijcie od siebie. a nie plotkować o huzarze i dupie maryni.to może być trudne bo im starsza kobieta tym gorsze nawyki i zasrane przekonanie o swojej racji :)

pegi

ROBIĆ WOŁY JAGIELOŃSKIE A NIE MIELIĆ JĘZORAMI JAK KROWY OGONEM,W PRUCHNO SIĘ ZMIENICIE A UMÓW NIE DOSTANIECIE NA WLASNE ŻYCZENIE. JAK MUCHY W GNOJOWNIKU ŻYWICIE SIĘ PLOTAMI.

Tylko panie z wadera też ciągle gadają miedzy sobą. Na dziewczyny z maszyn gadają a niech spojrzą na siebie. Skladalnia tylko potrafi obgadywać i krytykować. Nie wspomnę o donoszeniu i dlatego pani J i S dostaly umowe

ble ble

No właśnie. Jak kto pracuje,to ma umowę,ajak się chodzi po hali i gada,to nadal bez umowy.

olo

Bo niechce im sie robic mysla ze wszyscy beda za nie robic to sie grubo myla

maja
@olo

tez tak sadze ,dobrze ze za niedługo wracają do siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak