Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

omo

od czego zaleza premie w agencji?

KIKA

PRĘDZEJ WYGRASZ W TOTO LOTKA.

monika

jest szansa przejścia z agencji pod wader po jakims czasie ?

po

Najlepiej mają osoby tzw. Kie... Chodzi to cały dzień i udaje że pracuje i jeszcze bezczelnie mówi ile zarabia Taka postawa tych ludzi jest oburzająca Traktują ludzi jak śmieci szkoda nawet czasu na pisanie o nich..Kadry i reszta mają to w d...e pozdrowienia i miłej pracy ..tylko pracuj pomalutku

olo

zgadzam sie z opinia w 100% wader długo nie pociągnie i tak juz nikt nioe przychodzi wiedza ludzie jakie warunki tu panuja mam nadzieje ze tez znajde lepsza prace to co tu sie dzieje to jest paranoja moze byc tylko gorzej

lolo
@olo

prawda

niki

jak beda zatrudniac takich nierobow jak teraz to wader dlugo nie pociagnie,waderowe odejda na emerytury my znajdziemy lepsze prace.przychodza coraz gorsi ludzie a wymadrzaja sie jak by niewiem ile tu robili.

kaska

Pracowalam w waderze ponad rok na 2 zmianie super waderowe i chetnie wruce od polowy roku jak syn pujdzie do przedszkola pozdrawiam 2 zmiane

@kaska

co ci się podoba w waderze.brak ubezpieczenia .mało kasy .każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia .zero pomocy.i teraz jeszcze zrobili tak ze osoby z agencji same nie wejda na zakład .musza czekac na kogos z wadera .waderowe maja przepustki.a nas traktują jak smieci .i doczego ty chcesz wrocic.same do siebie mówimy ze jesteśmy nienormalne ze tam jeszcze robimy.

nick

bo nie moge znalezc innej pracy! we wszystkich zakladach od paru lat przyjmuja tylko na takie umowy! a tu sie przynajmniej nie narobisz.

czas na PIP

Zastanówcie się dlaczego podpisujecie umowy o dzieło?! Przeczytajcie uważnie poniższy tekst ze strony prawnej. "Decydując się na zastosowanie umowy o dzieło należy zawsze zbadać, czy aby w istocie pomiędzy stronami nie powstał stosunek pracy. Grozi to bowiem po pierwsze grzywną ze strony inspektora pracy lub sądu, a po drugie przegraniem sprawy sądowej o ustalenie istnienia stosunku pracy. Aby ocenić, czy w danym przypadku doszło do powstania stosunku pracy trzeba znać definicję stosunku pracy. Zgodnie z Kodeksem pracy, przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca do zatrudnienia pracownika za wynagrodzeniem. " W 100% spełniacie warunki żeby wykonywać swoją pracę w oparciu o umowę o pracę czyli posiadać płacę minimalną oraz urlop. Umowa o dzieło to umowa cywilno-prawna, która nie jest stosunkiem pracy. Obudżcie się wreszcie!!

olo

sa problemy na to aby zdązyc na autobus zwłaszcza jesli konczy sie prace o 22 np.wczoraj autobus przyjechał wczesniej i wiekszosc ludzi biegła zeby mogła zdazyc mimo ze na rozkladzie autobus powinien byc dopiero o 22.20 niedługo to ludzie wogóle nie beda mieli czym wracac wieczorem do domu

gość

Mam takie pytanie, ze względu na to że większość z was dojeżdza do pracy autobusem, to chciałam się dowiedzieć czy nie macie problemu ze zdązeniem do pracy na ranną zmianę? bo z przystanku Strzemieszyce-krzyż jesy dośc spory kawałek do wadera.

olo

a jaka jest kierowniczka na drugiej zmianie

kla
@olo

bardzo fajna

kla

jak już chcecie isc do wadera pracować to nie na druga zmiane.zla atmosfera każdy każdego obgaduje.zero pomocy.

taki tam

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale większość osób komentujących jest zatrudniona w innej firmie niż Wader. Stosunek pracy jest więc związany z agencją. W Oplu w Gliwicach też pracują ludzie pod agencją na różnego rodzaju umowach - to jest ten sam temat. I tam Opel nie jest reprezentantem tej załogi.

@taki tam

a maja 6 zl na reke?

???

Jak sie wam tak ta praca nie podoba to poszukajcie sobie innej anie wypisujcie takie bzdury

@???

cala prawda

!!!
@???

A to nie twoja sprawa. Zrobią to, co uważają za stosowne, włączając w to pisanie komentarzy tutaj. Czytanie też nie jest obowiązkowe :)

Pixi

Wszyscy sie zgodziliśmy, ale w przypadku biedronki też nikt do pracy nie był zmuszany, a mimo to swoje wywalczyli. A z tym traktowaniem to nie jest tak znowu źle, w każdym zakładzie coś trzeba robi, ale żeby te pieniądze były większe, chociażby gwarantowana najniższa krajowa to już by było lepiej.

antek

a co byscie powiedzieli jak by się spotkać w kilka osob i isc do jakiejś gazety albo do programu uwaga i opowiedzieć jak wader traktuje ludzi.kiedys zrobil tak ludzie z biedronki i sytuacja się polepszyla

nick
@antek

i co im powiesz, ze mało placa i ze się sam na taka place zgodziles?

Aurora
@nick

Jeśli pracuje na umowę o dzieło, albo zlecenie, to wystarczy, że na początek pochwali się, że z Waderem łączy go stosunek pracy. To oznacza dla firmy konieczność opłacenia takiemu pracownikowi składek, wypłatę pensji w wysokości przynajmniej najniższej krajowej, a także udzielenie płatnego urlopu. Nie można ulegać stosowanemu tutaj natrętnie prostackiemu szantażowi moralnemu w rodzaju "sam się zgodziłeś". W ten sposób usiłuje się wmówić poszkodowanej osobie, że sama jest sobie winna, gdy ktoś ją wykorzystuje, powinna się tego wstydzić i najlepiej to ukryć przed światem, albo udawać, że jej ten stan nie przeszkadza. Nikt nie jest winien, ani nie może się zgadzać na działania bezprawne wobec siebie. Łatwo się też domyślić kto na tym korzysta, prawda?

@Aurora

prawda wader wykorzystuje ze jest ciężko z praca.na skladalni jest coraz mniej ludzi z agencji,a panie waderowe będą odchodzić na emeryture i kto im będzie dalej prscowal.

gość

Chciałabym siędowiedzieć co ile podpisywana jest umowa w Verso?

xxxxxx

Witam. Jak wygląda praca na tej składalni i jakie pieniądze można wyciagnac?

Pixi
@xxxxxx

Pieniądze niestety małe, a praca po 8 godzin, 5 razy w tygodniu, siedząco-stojąca.

@xxxxxx

przeczytaj na gorze wszystkiego się dowiesz

gośc

A pracownicy Verso w ogóle nie dostają premi?????

@gośc

dostają po przepracowaniu 2 miesięcy.ale mało kiedy dostana tysiąc zl na miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak