Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

To pod agencją nie będzie już nikogo????

@Gość

umowę dostanie 6 osob

mlody

rozumiem jak ktoś pracuje ponad dwa albo trzy .ale umowę dostana dziewczyny co robia pol torej.a te co dluzej to nie

chłop pańszczyźniany
@mlody

Nic nie rozumiesz. Zgodnie z prawem umowę o pracę powinni dostać wszyscy już od pierwszego dnia.

ja moze

przede wszystkim osoby które na to zasługują!!!

@ja moze

nie tylko

Chłop pańszyźniany
@ja moze

No to służcie wiernie jaśnie panu, aż zasłużycie. Może wtedy rzuci wam jakiś ochłap pod stół. Niby XXI wiek, komputery, satelity, loty na Marsa, a w polskich łbach wciąż średniowiecze...

Kika

Ale to chyba tylko i wyłącznie takie osoby, które pracują już przez agencje ze trzy lata.

olelole

to nieprawda!!! znowu ktoś plotę puscił...masakra!!!

@olelole

maja dostać umowy od 1 kwietnia

Chłop pańszyźniany
@gosc

To taki żart rządcy Krzysztofa na prima aprilis? Robią ludziom nadzieję, aby jak najdłużej wytrzymali w kieracie i nie pouciekali za szybko.

@Chłop pańszyźniany

może i masz racje zobaczymy 1 kwietnia.

Kika

Ja też pierwsze słyszę, gdzie to słyszeliście?

olo

a skad takie informacje ze osoby z agencji maja przejsc pod wader

@olo

mowi się na skladalni

ble ble

Tak,wszyscy

dość

Może zamiast pisać w kółko to samo etatowi pracownicy wadera się zmobilizują i zastosują np. Strajk włoski z okazji 25 lecia firmy!! Pan prezes na pewno się w końcu zastanowi nad listą płac jak zobaczy że produkcja znacząco zwolniła. Nikt nie zdaje sobie sprawy jak bardzo pracownicy są sfrustrowani swoimi pensjami.

@dość

prawda to jest ze od kwietnia niektórzy z agencji przejdą pod wadera?

Było kiedyś

Jak to ktoś kiedyś powiedział, mają bardziej odpowiedzialną pracę.

maniek
@Było kiedyś

w czym odpowiedzialna?

Było kiedyś
@maniek

Obsugują wtryskarki, a to teoretycznie jest bardziej skomplikowane niż montaż.

A czym w czym te z maszyn są lepsze od was????

@Gość

niewiem

gigant

Bez przesady, trochę obiektywizmu. Trochę tam pracuję, fakt, ta firma to nie jest raj na Ziemi,ale... a)mam umowę o pracę, o którą teraz trudno b)dniówka ma normalne 8 godzin c)soboty są wolne d)wypłata zawsze na czas e)na święta zawsze jest jakaś paczka f)bardzo długie urlopy w wakacje. Zarobki marne,to prawda.

olek
@gigant

jaka umowę??o dzielo.a o paczki to miały dostać tylko maszyny z agencji.mysmy glosno mowily ze to nie fer dlatego skladalnia dostala

Clockwork Mouse

Z każdego komentarza można wywnioskować to i owo, nie tylko "jedno", wszystko zależy od poziomu wnioskującego. Masz jednak rację, oczywiście, że jestem "nieudacznikiem". Tak jak i Ty. Trudno nim nie być w kraju, w którym beznadziejne warunki pracy powszechnie uważa się za problem indywidualny, nie systemowy, a pisanie oczywistej prawdy o tym za "narzekanie". Trudno nim nie być w kraju, gdzie za "zaradnych" uważają się "nieudacznicy", których ambicje całkowicie zaspokajają zarobki na poziomie płacy minimalnej w nienajbogatszej przecież Hiszpanii, czy Słowenii, bywa, że za pracę w dzień i w nocy po kilkanaście godzin. Tak nisko zawieszony sufit praktycznie _nikomu_ nie pozwala na wyprostowany krok, a oszukiwanie samego siebie i zamykanie ust tym, którzy mówią prawdę w niczym tu nie pomoże. Ograniczone horyzonty umysłowe uniemożliwiają zrozumienie, że sukcesy zawodowe nielicznych nie poprawią sytuacji. Nawet jeśli ja będę zarabiał piętnaście tysięcy miesięcznie (bo o to Ci chyba tylko chodzi) za 8 godzin pierdzenia w stołek, to nadal pozostanie problem kiepskich płac i fatalnych warunków w Waderze i jemu podobnych firmach. I to będzie też mój problem, tak długo, jak będzie dotykał mojej rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, czy inaczej płatników składek na służbę zdrowia, edukację, czy inne usługi publicznych, z których m. in. i ja korzystam, ale także np. kogoś, kto z braku lepszych perspektyw będzie się czaił na mój samochód, telewizor, czy telefon. Jakość życia w społeczeństwie nie zależy tylko i wyłącznie od osobistej pomyślności, ale od kondycji całego społeczeństwa, co chyba jest dość oczywiste dla każdego, kto nie zaczadził się neoliberalnymi bredniami. Rozumiesz, czy rozrysować?! Trzeba być nieźle zindoktrynowanym przez wrogą pracownikowi ideologię, żeby w świetle danych statystycznych dotyczących poziomu bezrobocia, skali śmieciowego zatrudnienia, wysokości płac (również w relacji do inwestycji, czy zysków właścicieli) twierdzić, że jest to tylko czyjś osobisty problem. Ale to nie przypadek, nad tym się ciężko pracuje propagandowo, a korzysta z tego Wader i inni wyśmienici polscy przedsiębiorcy... A teraz ciekawostka dla niekumatych. To jest miejsce na "Opinie o pracodawcach". Tak, właśnie tak, tu z założenia mają pojawiać się komentarze o firmach, również te krytyczne, a nawet czasem zwykłe ludzkie narzekania, bo one też dają obraz tego, jakie panują warunki w danym miejscu pracy. Ale nie jest to miejsce na jakieś żałosne ataki ad personam, jak ten Twój, na piszących takie komentarze. Masz problemy z samooceną, to nie dowartościowuj się kosztem innych, zwłaszcza tych, którzy w Twoim mniemaniu mają gorzej, tylko zajmij się czymś pożytecznym. Może sam poszukaj sobie posady, na której wykażesz się w pełni swoimi ponadprzeciętnymi zdolnościami i nie zawracaj innym głowy.

monika

mam pytanie to jak jest tak zle to czemu tam siedzicie.tylko nie piszcie mi ze dlatego ze nie ma pracy.

@monika

Daj mi 200 złotych, tylko nie pisz mi, że nie masz, albo nie możesz :-)

olo

jest nikim niepowinien wogóle tam byc

work
@olo

masz racje nie powinno go być, nie powinno być też kierowniczki, brygadzisty ani lidera. wtedy by sie dobrze pracowało!

pawel

a kim jest pan pawel zabek w waderze?

nick
@pawel

Jest z dzialu jakosci.

kamila

kto madry niech ucieka z wadera

KIKA

Ale weź jeszcze pod uwagę taki fakt, że niemal wszędzie jest wymagane niewiadomo jakie doświadczenie zawodowe itd, nie jest wcale tak łatwo nie majac znajomości dostać się do wiekszości zakładów produkcyjnych, a tutaj doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego się nauczysz podczas pracy.A co do wykorzystywania to dzisiaj jest wszędzie, idź sobie do takiego Elektroluxa to zobaczysz, ludzie robią jak roboty przez 8 godzin.

pawel

nie polecam pracy w waderze ,tam jest wykorzystywanie ludzi .kto madry nie pujdzie tam robic i nie mowcie mi ze lepsze te 800 zl niż siedzenie w domu bo jak ktoś chce to znajdzie prace.nieudaczniki tam pracują i daja się wykorzystywać.jak najdalej od wadera

@pawel

Oczywiście, jak tylko każdy będzie "chciał" to znajdzie stałą i dobrze płatną pracę, a bezrobocie, agencje pracy i Wader całkowicie znikną. Złośliwi "nieudacznicy" postanowili jednak, że "nie chcą" i już. Potwornie głupia jest ta mściwie nam panująca ideologia burżujska, a zwłaszcza jej neoliberalne sofizmaty, jak ten powyżej. Dają jednak niektórym złudzenie, że jak zarabiają ze 300 złotych więcej, to już nie są frajerami dymanymi przez "dobrodzieja pracodawcę".

oko
@Clockwork Mouse

dobrze piszesz

Gramma
@Clockwork Mouse

Z Twojego tekstu można wywnioskować tylko jedno - jesteś NIEUDACZNIKIEM, który pracuje w waderze od kilku lat i od kilku lat nie szuka pracy ale ciągle narzeka. Gratulacje! sięgnąłeś dna co potwierdzi twój kolejny wpis za kilka dni, w którym napiszesz że to wader jest zły i cały system a ty jesteś jedynym sprawiedliwym wykorzystywanym przez pracodawce.

monika
@Gramma

to czemu coraz mniej jest ludzi na skladalni ?

monia

A JEST SZANSA SPOTKAC SIE Z PREZESEM I POROZMAWIAC O PRACY?

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak