Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

Lewandowska

Wiele osób prosiło o umowę i podwyzki ale jedyna odpowiedx to "nie teraz" albo"za krótko pani pracuje".Tutok co masz na myśli pisząc dobry socjal? Paczke za kilkadziesiąt złotych z wędlinami, które tracą termin ważności za 4 dni? Jedyne osoby, które dobrze mają w tej robocie to Ci' których możecie zobaczyć pod biurem na papierosie. Skoro da się zorganizować busa do zawiercia to dlacxego nie ma busa z centrum dg?

xxx

Wader kompletne Dno!, wykorzystują ludzi jak tylko mogą. Krzyczą 'szybciej, szybciej' bo norma nie zejdzie, brak zaangażowania z ich strony, nie pokażą nawet co masz robić i mówią "źle, tak nie może być" . Atmosfera również niemiła. Zdecydowanie odradzam tam pracę!!, za takie grosze nie warto..

meriol

Ciekawi mnie jednak czy ktoś z was w ogóle się ubiegał o takowe podwyżki, bo z tego co wiem to jednak jest to możliwe, trzeba jednak mieć dobre wyniki...

olo

Obroty to oni maja na kwoty kolosalne na podwyzki to by sie znalazły pieniadze a oni tylko żeruja na ludziach i wykorzystują i na tym zarabiaja nawt verso nie ma podwyżek i ludzie z agencji przcuja za 6zl to jest poprostu katastrofa

monika
@olo

nazekacje na verso ale nikt nie pujdzie do p.krolikowskiego zbierzcie się wszyscy i porozmawiajcie .pan krolikowski na pewno ma dużo kasy za was

Ble, ble

Obroty maja niesamowicie wysokie.Od wielu lat.A pracownicy dostają najniższą krajową. Więc nie licz,że tam się coś zmieni.

;)

dla wszystkich pracowników zdrowych wesołych swiat oraz szczesliwego nowego roku 2016 a tym bardziej ciekawym wiecej rozumu na ten nowy rok

dawid

nie wieze .wezma dla siebie kase

glon

jakie przyzwojte warunki 6 zl na reke od 3 lat w verso nic sie nie zmienilo chodzi o kase

Co to za wariatka pisała. Skąd ty możesz wiedzieć co ktoś robi w domu!! Że kobiety z wadera boją się dzieci? Nienormalna jesteś!!!

anet-ka

pracuje tutaj od niedawna no powiem ,ze współpraca to droga do nikąd,donoszenie i zakłamanie to codziennośc,nawet nie wiesz za co opirnicza cie brygadzistka i do tego podle, bezwzględnie zwala na cb.winę CHAMSTWO W PAŃSTWIE weźcie sobie skoczcie na BUNGEE,furiatki,wdomu przed pięciolatkiem srają w gacie a tu ma odwagęw pracy ,

basia

do "Waderka"i "udet" ja pracuję w Wader od 15 lat, więc DOBRY PRACOWNIKU jeden z drugim upajaj się smrodem jaki pozostawiasz po sobie,wiele z nas to idealni pracownicy, wiei wiem kto podsrywa nam opinie, niedomyte brudne z rana ,czy od południa,niewyspane,ledwo łażą. 8 h ....chyba w "D "

Waderka

Brawo ;) nie trzeba być dupolizem żeby dostać umowę wystarczy być dobrym pracownikiem, szanować innych i robić co do mnie należy a nie opierniczac się i nagadywac na innych. Ja akurat do dupolizów mam daleko ;) bożena żal mi ciebie...

viarus

Zapewne "basia" i "bożenka" należą do osób które miały pecha w zeszłym tygodniu, stąd ta frustracja we wpisach. Po tym co tu obie napisałyście mam nadzieję, że już z nami nie pracujecie, bo nic pozytywnego sobą nie reprezentujecie.Tak to już jest, że jad strumieniem leje się od tych co nic nie potrafią, nic im się nie chce, nikogo nie lubią, za to mają wymagania. Tu jest normalna praca, przychodzę na 8h, robię swoje, z każdym się dogaduję i każdego szanuję, nawet jak za kimś nie przepadam. Można?

bożenka

do "waderka" to musiałaś się nieźle podlizywać ,wazelinić i donosić na koleżanki skoro w VERSO cię trzymali i nie zwolnili. dobry kapuś to zadatek na przyszłość firmy.No a teraz przejście pod Wader zaowocowało tym,że za premię doniesiesz na każdego po kolei.HITLER BYŁBY Z CIEBIE DUMNY!!!:)

nick
@bożenka

Bożenka - a o czym można donosic na koleżanki? Basia - jakie zaklamanie? Podajcie jakies przyklady.

basia

VERSO CZY WADER BEZ ZNACZENIA,TU PANUJE WREDNA ATMOSFERA.FAŁSZ,ZAKŁAMANIE,WSPÓŁPRACĘ MOŻNA PORÓWNAĆ DO KĄPIELI W SZAMBIE I MASECZKI Z GÓWNA, TAK MIŁA ATMOSFERA !!!!! TE WREDNE TWARZE PODŁYCH BAB PO NOCACH MNIE STRASZĄ ,STWARZAJĄ OBÓZ PRACY.

Waderka...

ja osoba pracująca w waderze już pod firmą -zaczynając od verso przez ponad 3 lata czyli to nie max 18 miesiacy a 36 miesiecy i nikt mnie nie zwolnił... do wadera przyjmują co chwile - przewija sie miesiacznie tyle ludzi,przyjdzie na jeden dzień i jutro juz nie ma i następny! dajcie sobie szanse -raz jest lepiej raz gorzej jak w kazdej robocie. Składalnia dają radę kobiety 60 lat i zapierdzielają a przyjdzie dziewucha 19-letnia i ona nie bedzie robic bo rece bolą! robota to robota! praca to biuro i kawka -niestety takie są realia... Maszyny całkiem ok nie wiem czego tak te dziewczyny sie boją- wystarczy wytrwac z tydzień zeby sie zaklimatyzowac ze wszystkim i wszystkjimi ,poznac system pracy i po jakims czasie bedzie dobrze! Ja nie narzekam -pracuje na maszynach juz kupe czasu i bardzo lubie swoja pracę :P fakt faktem mogło by byc lepiej z kasa ale... lepiej tyle niz nic.

emil

sa przyjęcia do wadera ?

emil

sa przyjęcia do wadera ?

Agathocles

Tzw. agencje pracy ogłaszają się regularnie i masowo, ale to wcale nie oznacza, że zatrudniają wszystkich, oczywiście spełniających wymagania, którzy się zgłoszą. Tworzą sobie tylko rezerwową armię, spośród której wybierają nielicznych, w zasadzie losowo, bo nie mają możliwości ocenić rzeczywistych kwalifikacji pracownika inaczej, niż na zasadzie "może ten się sprawdzi". Przy czym w lepszej sytuacji są tu zwykle ci, którzy mają na koncie długotrwałą "karierę" w tego rodzaju procederze. Drugim powodem istnienia tych ogłoszeń jest to, że agencje te zatrudniają zwykle na umowę o pracę tymczasową, która może obowiązywać max. 18 miesięcy. Koniecznością jest więc wymiana pracowników. W efekcie ilość ogłoszeń nie ma nic wspólnego z ilością wolnych miejsc pracy. To, co się dzieje, to głównie rotacja pracowników pomiędzy agencjami i obsługiwanymi przez nich pracodawcami-użytkownikami. Próbować oczywiście warto, a nawet trzeba, długo i wytrwale, ale nie ma co się łudzić, że dobra praca czeka na chętnych, tylko tych ostatnich nie ma, jak bredzą niektórzy...

Tak,dokładnie. Agencję dają już normalne umowy.Wystarczy popatrzeć na Olx.Ile tam jest ofert na produkcję!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak