Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

Filozof

Witam, pracowałem kiedyś w Waderze na magazynie, myśle o powrocie. Jak sytuacja w firmie? Są przyjęcia? Kiedyś słyszałem ze do jakości przyjmują

karol

Jakie sa warunki pracy teraz w waderze czy jest nadal jedna zmiana i jakie zarobki .zastanawiam się nad praca tam

Wax
@karol

Żadnej poprawy, jedna zmiana, zarobki te same.

Joanna
@Wax

@Wax, te same, znaczy jakie? Zastanawiam się, czy teraz Wader przyjmuje do pracy na produkcję. Ogłoszeń nie widzę, może Ty podpowiesz?

Waderekczek
@Joanna

Wydaje mi się, że chwilowo przyjęcia z obecną sytuacja mogą być wstrzymane, co nie oznacza, że ludzi jest mało ale proponuję zadzwonic bezposrednio do biura i po prostu zapytać :). Co do zarobków, najniższa krajowa + premia. Jedna zmiana od 6-14. Raz w tygodniu 6-16.

Czy w Wader-Wozniak są szkolenia zewnętrzne?

Haha

Szkolenia? A z czego? A po co? Jakie szkolenia. Pracując tam nie wiedzialem nawet co to szkolenie bhp A co dopiero inne :)

helga

nie wiem jak jest na produkcji, ale w biurze mamy dwa razy w tygodniu angielski.

helga

w zeszłym roku mieliśmy tygodniowe szkolenie z excella.

@helga

A jakie szkolenia firma Wader-Woźniak oferuje pracownikom magazynowym?

Hesel
@helga

Excel? A to dobre :D wydaje mi, się że pracując w biurze umiejętnośc obsługiwania Excela powinno się umieć za nim się zaaplikuje na dane stanowisko nawet jeżeli oprogramowania się zmieniają to nie są to skomplikowane zmiany i nie trzeba szkoleń. Widać firma Wader-woźniak idzie w szkolenia, które nie są potrzebne.

Kadry

Dziękujemy za podwyżkę. To teraz czekamy na ANEKSY, żeby miec pewność, że nie była jednorazowa Panie "Prezesie"! Żebyś nas nie (usunięte przez administratora) jak chłopaków z magazynu! Może, przyszedł bys sam porozmawiać z nami skoro kierowniczki boją się iść do Pana. Kilka słów nie boli i płatne nie sa

Mariusz
@Kadry

Jakiego rzędu podwyżki otrzymali pracownicy zatrudnieni w firmie Wader-Wozniak? Daj znać, czy były one jednorazowe, czy może otrzymaliście również zapewnienie o kolejnych.

Ojoj

Obiecali podwyżkę. Ani aneksów ani podwyzki. Żałośni sa. Dobrze, że odchodzę nie długo. Pozdrawiam pseudo "kieroniczki" oraz "kierownika", którzy potrafią się na nas wydzierac tylko i szybciej szybciej a boja sie o nas zawalczyć. Zero autorytetu!

Mariusz
@Ojoj

Jakiego rzędu podwyżki obiecał pracodawca? Skoro były takie zapowiedzi, to sądzę, że może od stycznia pracodawca wprowadzi do realizacji swoje zapowiedzi? Jak myślisz, może tak być?

Ojoj
@Mariusz

Miały być, aneksy od września. Potem tłumaczenia, że kadrowa na urlopie, że coś tam. Takie mydlenie nam oczu jak zawsze. Aneksy do umów, jak ktoś ma jeszcze na umowie 1350 brutto, ktora najniższa krajowa wynosila z trzy lata temu? Podwyżki okolo 100-200 zl.

Nie...

Nie życzę najgorsze u wrogowi by w waderze musiał robic

Basas
@Nie...

Zgadzam się. Dziwie sie ludziom, którzy tam robią i dają traktować się jak niewolnicy. Powiesz coś na głos co Ci się nie podoba, to od wezwanie do kadr i zwolnienie. :) podwyżka, owszem ale tylko normy. :)

Mawski

A kto tam jeszcze pracuje? Ostatnio zwolniło się spora grupa kluczowych pracowników.

Qna
@Mawski

Kluczowych?haha

Basas
@Qna

Kluczowi zostali fakt, tylko ludzie, którzy przyjmują się do pracy rezygnuja po kilku dniach ba nawet po kilku godzinach :) i to jest normalne? No chyba nie? W wiekszosci firmach, ludzie podejmują się pracy za najniższą krajową lecz mają możliwość podwyzki po kilku miesiącach a u Wader-Woźniak nie ma mowy i nawet brygadzisci tego nie kryją ale na podwyższenie normy mają możliwość :)

M .Krys

Jedna zmiana jest, dlatego że nie ma ludzi do pracy.A jak byli,to ich zwolniono- dla odświeżenia kadry!!.To teraz mają!!!Za najniższą krajową,kto będzie im tak ciężko pracował.

karolina
@M .Krys

Ale przecież zabawki wadera sa drogie to zamiast dac ludziom więcej kasy i ich zatrzymać to maja ludzi w du….

Witek

Może nie wszystko jest idealne firmie ale ogólnie jest dobrze więc warto pracować i poprawiać.

An
@Witek

Hahaha. Przez 29 lat nic się nie zmieniło. No ok. nie ma maratonu na maszynach. Alw to PIP. Tu nigdy nie było dobrze

kasandra

Chcialam dowiedzec się cos więcej o waderze czy sa przyjęcia jakie zarobki .chciała bym tam pracować

Aneta

@Damian, dziękuję za odpowiedź. Często zdarzają się sytuacje, że firma Wader-Wozniak nie przedłuża umów, które wygasają pracownikom? Na jaki okres czasu zawierane są umowy z osobami, które zostają świeżo zatrudnione w firmie? Jeżeli możesz to chciałabym również, abyś napisał, jak wygląda system wynagradzania pracowników w tym miejscu pracy? Opisz, co wiesz na ten temat.

Wiktor

Czy poprawiło się wynagrodzenie w firmie? Mam zamiar aplikować dlatego dopytuję? Jaką macie atmosferę?

Nell
@Wiktor

Lepiej już nigdy nie będzie ludzie uciekają nie przychodzą

Aneta

@pracownik82 ale dlaczego w sumie ludzie się zwalniają w Wader-Wozniak? Czy chodzi o płacę i normy do wyrobienia, o których pisze @olo? Czy jeszcze coś wpływa na taką sytuację? Myślę, że nie tylko @karolina to zainteresuje.

Damian
@Aneta

Głownie zwalniali sie faceci bo praca calkiem calkiem do momentu w ktorym nie wrzucaja Cie na paleciak i nie musisz biegac na dwie grupy sama i jeszcze oczywiscie za wolno wedlug kierownikow a jesli cos sie odezwiesz to moze kierowniczka ruszy sie na chwile pochodzi z paleciakiem nie wyrabiajac nawet na 1 grupe po czym nie przedłuzą Ci umowy lub samemu sie czlowiek zwolni

PIP

Czytam te wpisy ponieważ własnie trafiłem na ofertę pracy. Czy jest jakaś zmiana od 2014?? Te wpisy o latach pracy to powiem szczerze jak wszedzie, a że nie ma zgody w załogach i godzimy sie na umowy o dzieło/zlecenie bo nie ma innej oferty to powiem tak. Gdyby całe zmiany odchodziły gdy nie ma umowy o pracę/etat to rząd by załuważyłby zastój gospodarczy. Dałoby to wyraźny sygnał do ZMIAN w K.P. Za czasów Solidarności mniej osób się bało a dziś siedzimy jak te roboty pod batem.

hej,ile teraz w waderze płacą?

Olo, oddziały handlowe to obce hurtownie, a nie firmowe. Pracownicy nie są pracownikami Wader Woźniak, ale zatrudnieni są w tych hurtowniach. Musisz pytać w oddziałach.

Aneta

Co sądzicie o akcji firmy Wader-Wozniak „Sprawdzone przez przedszkolaków”? Czy podoba Wam się, że firma chce testować zabawki w ramach konkursu i przyznania ich przedszkolakom? Do tego angażuje to dzieci, bo żeby dostać zabawki muszą wziąć udział w konkursie. https://www.facebook.com/notes/wader-fabryka-zabawek/startujemy-z-vi-edycj%C4%85-og%C3%B3lnopolskiego-programu-sprawdzone-przez-przedszkolak%C3%B3w/1609250289094263/ Moim zdaniem fajna inicjatywa, a Wy co myślicie?

olo

Ciekawe ilu chętnych przyjdzie do Wadera za takie pieniądzie i wysokie normy to napewno bedzie tłok.

Aneta

@karolina niestety nie widzę żadnych ofert pracy w Wader-Wozniak, ale zawsze warto napisać do pracodawcy, żeby spytać o zatrudnienie. Może akurat jeszcze nie zdążyli wystawić oferty w internecie. Pamiętaj, ze pracodawca to pierwsze i najpewniejsze źródło, jeżeli chodzi o oferty.

pracownik82
@Aneta

Przyjęcia zapewne będą gdyż coraz więcej pracowników sie zwalnia

olo
@pracownik82

karolina

hej sa przyjecia w waderze i jakie sa tam warunki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak