Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

Panienka

Cyrk i obłuda wśród tych młodszych pracowników, natomiast wśród tych starszych pracowników też panuje jakaś dziwna, momentami nieprzyjemna atmosfera, jest jedna pani waderowa, która wiecznie ma nos na kwinte, zero uśmiechu, wszystko jej przeszkadza, uwielbia zwracać ludziom uwagę, nie będę tu pisać imionami, ani tym bardziej nazwiskami, ale z tą panią robi sie dosłownie za kare:-(

monia
@Panienka

a oktora chodzi zmiane z ta pania?

pawel

a co to jest ta biedronka bo strasza ze tam jest cieszko ze zapiepsz podobno robi się po 120 palet a nic więcej się nie zarobi

@pawel

Biedronka jest niegroźnym i sympatycznym chrząszczem, nie ma co się bać. Podobno nawet szczęście przynosi. Co innego żuk Colorado! To jest potwór, który zagnieżdża się w nieprzyzwoitych ilościach w ogrzewanych pomieszczeniach z dostępem do kawy i internetu, gdzie bezwstydnie żeruje przez cały rok na owocach pracy ludu pracującego miast i wsi.

ccc

taki syf , szkoda mówić a ludzie perfidni oczywiście nie wszyscy rozmawia z tobą śmieje się a później idzie i obgaduje coś okropnego . Nie polecam pracy za 1250 zł śmieszne żeby np. tyle zarabiał magazynier.hahaha

@ccc

Obgadywanie to ludzka rzecz, każdemu się zdarza. Jednak niezwykła w Waderze jest skala tego zjawiska i fakt, że jest to całkowicie akceptowalna forma załatwiania spraw służbowych. Dodam, że nie ma najmniejszego znaczenia, czy obgadujesz, czy nie. Nawet jeśli tego nie robisz, to inni 'życzliwi', obgadując Ciebie, włożą w Twoje usta takie rzeczy, których sam byś nawet nigdy nie wymyślił. Są np. takie przypadki, że jeden nadaje drugiemu na trzeciego, a potem leci do tego trzeciego i opowiada, że to ten drugi takie rzeczy wymyśla. I odwrotnie. Z tego powodu nie ma w tej firmie za grosz zaufania pomiędzy ludźmi, jakaś szersza sensowna współpraca okazuje się niemożliwa, a każdy robi tak, żeby tylko jemu było dobrze. W efekcie nikomu dobrze nie jest, choć niemal każdy myśli, że jest drugim Machiavellim...

@ccc

A przy okazji, to Ty zarabiasz te 1250 zł na miesiąc, czy może opisujesz sytuację kogoś innego? :-)

Była

Nie zgadzam się z jedną z wcześniejszych opini, że w tym zakładzie sie człowiek w ogóle nie narobi, wręcz przeciwnie, uważam, że wader wykorzystuje ludzi do granic możliwości, powiem tylko tyle, praca tam nie była jakaś tragiczna, ale coniektóre panie potrafią stworzyć taka atmosfere pracy, że człowiekowi się zwyczajnie odechciało tam pracować.

nikt

a jak sadzicie pujdzie pan krzesztof po rozum do glowy i da wszystkim starym pracownikom umowy .czy chce mieć non stop nowych pracowników?bo starzy znajda lepsza prace?

pracownica

Dziekujemy za paczki swiateczne! Wesolych Swiat!

@pracownica

ja tez dziekuje:)

gość

A od czego to zależy kto co robi danego dnia?

olo

zawswze tak było nikt nie ma przydzielonego stanowiska pracy poprostu przychodzisz i praca jest rozdzielana i kaza ci robic to co masz robic

Ksieżycowa piosenka

O nic mi nie chodzi, ja co prawda nie pracuje paru miesiecy, tylko niecały miesiąc i do tej pory nie mam swojego stałego stanowiska pracy, raz człowiek jest tu, raz tam, idac do pracy nie wie się co sie będzie danego dnia robiło.

odp
@Ksieżycowa piosenka

oni codziennie produkują inny asortyment, nawet kilka różnych zabawek na jednej zmianie dlatego robisz codziennie co innego

Księżycowa piosenka

Kochani niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w Waderze człowiek nie pracuje na stałe na jednym stanowisku, tylko codzień jest ,, rzucany'' na nowe?????

odp
@Księżycowa piosenka

o co ci chodzi z tym rzucaniem? Ja pracjue juz pare miesiecy caly czas na skladalni jednej lub drugiej. A ty gdzie robisz?

jack

Czy na święta Wielkanocne dostajecie paczki?

@jack

tak

Mrocznym Cthulhu z Wieliczki

pawel

a kto to jest pan Romuald?

kataryna

zartowalam, przecież nie da się zakazac pisania komentarzy :-). na formum, gdzie wszyscy sa anonimowi każdy może pisać co mu się tylko podoba - czy to prawde, czy to kłamstwo i nikt tego nie może potwierdzić, ani zaprzeczyć!

kataryna

Mają fantazje. Dziś zrobimy 100 garaży, 50 wywrotek i klocki, jutro klocki, 50 garaży i 100 wywrotek, albo pojutrze to jeszcze same nie wiemy.

nick
@kataryna

To w soboty tez pracujecie?

gość w domu

a niby czemu nie wolno wam pisać komentarzy?

pawel

kto to jest pan Krzysztof i co on niby zrobil w waderze?

@pawel

Panem Krzysztofem. Formalnie nigdy nam się nie przedstawił, co normalne w tej firmie. Wiadomo, że jest nadkierownikiem i ma moc opier***nia innych kierowników. Więcej nic nie napiszę, bo mamy zakaz pisania komentarzy na forum.

kidcars

Rozbroił mnie pomysł z zamknięciem parkingu dla pierwszej zmiany. Wbrew logice.

@kidcars

pan kierownik zrobil tylko zamieszanie nic dobrego ,potraktowal 4 pracowników lepiej bo dal im umowę a reszcie nic .a przecież wszyscy zapiepszamy na niego

aneta

uciekajcie jak najszybciej z wadera.z czego wy bedziecie miec rente????

Helka

Witam Czyli jednak jest jakaś szansa przejścia pod firme, a cały czas piszecie że nie ma takowej.

olo

to reszta osób z agencji znowu bedzie poszkodowana a co z osobami co pracuja po półroku tez nie dostana umowy

@olo

powinniscie zebrac sie wszyscy i isc do kogos i zadac wyjasniej czemu osoby co robia krocej od was maja dostac u mowe a wy co dluzej robicie nie dostaniecie.bo wy jestescie pokszywdzeni.

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak