Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

czupakabra

Już wcześniej ktoś to napisał, ale powtórzę. Ja też pracuję w Waderze na etacie. Praca jest czysta, pod dachem i tylko sporadycznie męcząca. Dniówka trwa 8 godzin a weekendy są wolne. Pensja jest, jaka jest, ale zawsze przelewana terminowo. Na mnie też nikt nie krzyczy, i przy minimum dobrej woli z prawie każdym można się dogadać,na święta są paczki, a kilkutygodniowe urlopy w wakacje to norma. Gdyby tylko podnieśli zarobki to było by całkiem możliwie.

gosc

praca jest czysta,narobic sie trzeba ,nie jest źle ,zwlaszcza gdy grupa nie pasuje,nakladam słuchawki na uszy i słucham muzyki zamiast ciąglego gderania staroci o bólu nog,o bolu kregoslupa i obolałych rękach.czasem jakis smród uderzy-bo trzeba przyznac starsze panie i mlodsi panowie nie wiedzą do czego służy antypespirant. zrobię swoje i mam weekend wolny no gdzie tak jeszcze jest? zarobki??? każda kasa jest dobra gdy jest twoja.

panu

fałsz,starość ,obłuda,,czy stać je na więcej?ledwo powłóczy nogami.podjadją pod stołami na stanowisku pracy w przekonaniu ,ze nabiorą sił. jasne ,kromka chlebka z maselkiem wyrobi muskuły....zajmie sie podjadaniem a nie pracą,później na łeb na szyję pogania grupe bo nie wyrobi normy. ŻENADA.może kiedyś rząd coś z tym zrobi,bysmy sie za nikogo nie musieli wstydzic.młdzież nie ma perspektyw.babki waderki mają:):):)

bajlaa

lojalnosc-to rzecz święta zarówno pracodawca -pracownik i odwrotnie, kultura porozumienia i wspópracy działa w obie strony. przykro,że na dewocjacji opiera się rynek pracy. stare doswiadczone nie mają juz sił,blado wypadają :( spie...lą zamowienie iiii?! winne są nowe!!! ale NOWYMI KIERUJĄ LIDERKI A TE TEZ HU.A MAJA POJĘCIE? OD LIDEREK NIKT SIE NIE NAUCZYŁ!

manieka

pracowałam z owa pania bardzo się wymądrza a mało umie robic ,co to nie ona.

gumisiu

OBECNE SZEFOSTWO FABRYKI ZABAWEK MA ZA NIC PRACOWNIKOW ZATRUDNIONYCH PRZEZ AGENCJE,AGENCJA MA DU..IE TWOJE ZDANIE,,SLUCHA PLOTEK STARYCH KRÓW,KTORE TAK MYSLA JAK ZYJA NAWSI.COZ W DOMU MILCZY A W PRACY NAKLAMIE.ZYCZYMY TYM STARYM BABOM BY PRZED EMERYTURA WYLECIALY NA BRUK

lolek

masz rację najgorsze są stare pracownice ,gdy przyjdzie młoda to zaraz ją dają na robotę z którą same maja kłopot,a potem donoszą że jest wolna,zamiast pomóc to wymagania jakbys pracowała z 10 lat. Zachowują się wszystkie jakby były szefowymi ,każda by chciała opieprzać zwracać uwagę ,żeby to chociaż za jakieś pieniądze to rozumiem ,ale tak dla idei . To są kobiety które maja Umowy o prace z WADEREM i nikt nigdzie ich nie przyjmie do pracy z braku wykształcenia ,wieku,kultury osobistej,światopoglądu więc będą pilnowały jak psy swojej pracy bo nic innego im nie pozostało ,a najlepiej zwalczyć swoją konkurencję.

niku

Zgadzam sie z powyzszym komentarzem, narzekaja stare pracownice z 20-letnim starzem, 10-letnim starzem i 5 letnim , najwiecej ryją pod szefostwem, pod kierowniczkami. Brakuje im odwagi by sie o co kolwiek upomniec , brak godnosci pracowac kilka lat za 1000zl i umowe o dzielo .D *py nie rusza aby prace zmienic za to zamet ploty siac umia bez problemu , ktos kto przychodzi jako nowy na wstepie jest informowany nakogo uwazac icale stosy narzekania jak to jest ciezko .

ble,ble
@niku

Nie na umowe o dzielo ,tylko umowa o prace na 4 lata. Takie umowy maja pracownice wadera. to sie puknij w glowe

pracuje
@ble,ble

ja tez pracuje na etacie w Waderze na składalni ale mam umowę na czas nie określony a nie na 4 lata.

kolo

Jeżeli zapieprzaniem nazywacie powolną pracę to moje gratulacje. Chyba nikt z Was nie pracował gdzie indziej, dopiero zobaczylibyście co to znaczy zapierniczać.

lolek

wader to kompromitacja dla naszego rzadu ,że takie zakłady i takie praktyki są dopuszczalne . poniżenie ludzi do granic możliwości To wszystko jest za przyzwoleniem naszego rządu A wader , jak ma takie możliwości to z nich korzysta Ja tam pracuję , bo mam 57 lat i zero możliwości podjęcia pracy w moim wieku , tak mnie urządziło nasze kochane państwo

seba

rotacja jest bardzo duża, bo trzeba zapieprzać ile wzlezie i to za taką marną kasę...kto złapie cos lepszego to ucieka

olo

zapiernicza się tylko na biedronce

@olo

Tak???? to w takim razie dlaczego jest taka rotacja pracowników? przychodzą i za chwilkę odchodzą.

gość

Racja

ble ble

No dokładnie to wszystko co piszesz

przyszły

Witam, mam pytanko. A mianowicie co tam sie robi? siedzi/stoi ładuje zabawki, skręca je aby powstały czy co? Czekam na odp. Pozdrawiam ;)

@przyszły

Tam sie zapiernicza i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Niunia

Pracowałam tam parę dni, i przyznam szczerze, że inaczej wyobrażałam sobie pracę tam.

Mirka

Dobrze piszecie.

Panienka

Nie wiem, musiałbyś zapytać czy dałoby radę, ale takich maleńkich czesci raczej nie ma, a co do samej roboty to powiem ci tylko tyle że wbrew pozorom lekko wcale nie jest jak za te pieniądze, za takie tempo pracy to powinno się tam zarabiać 2000 złotych, to może by sie tak czesto ludzie nie zmieniali.

pawel
@Panienka

dobrze piszesz.nie znam agencji co zarabiają ludzie tylko 6 zl na godzine.jak się słyszy to najmniej 9 zl.ale dobrze ze ludzi nie ma może w końcu zmienia warunki dużo jest zamówien a nie ma ludzi.

Agathocles
@pawel

Zgodnie z obecnie panującą religią ekonomiczną, brak tzw. barier dla przedsiębiorczości w postaci płacy minimalnej, składek na ubezpieczenia, czy płatnych urlopów powinien zaowocować wyższymi płacami. Umów śmieciowych, na jakich pracuje się w Waderze, te "straszliwe" standardy cywilizowanego świata nie dotyczą, a jednak płace zamiast wyższych są niższe. Cud?! ;-)

Mirka
@Agathocles

Dobrze piszesz

karol

z wadą wzroku da radę pracować czy są jakieś małe części do składania. Ogólnie to cięzka robota?

O pierwszą zmianę.

pawel
@Panienka

dziekuje za odp,

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak