Opinie o Tesco w Opole Podzamcze 27

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tesco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Opole Podzamcze 27

nemo

na Ozimskiej jest taka masakra że to jest nie do opisania.Kierownicy latają na wysokości lamperii a nowy dyrektor czerwone światła daje i chwilkę puzniej zwalnia i to jest kariera kierowników.Ci co się podlizują to niby dobrze mają ale miejmy nadzieje do czasu bo ich kres też nastąpi.A ci co myślą że nowy pan dyrektor jest i wszystko się zmieni to żeby się nie zdziwił.Wszystko co tam się dzieje jest po prostu nie do opisania,normalnym ludziom to nie mieści się w głowie gdzie jest inspekcja pracy ,sanepid itd.omijajcie ten syf z daleka.

ja nie mam zielonego pojęcia o kim wy mówicie bo zmienił się dyrektor i jest jeszcze gorzej.Pani senior z przemysłówki ciągle siedzi u niego a co tam robią to nikt nie wie.Seniorka kara ludzi za coś o czym sama niema zielonego pojęcia ogólne nieporozumienie z tą kobietą.wszyscy robią dobrą minę do złej gry bo chcą pracować.Pracownicy przychodzą z drugiej zmiany na pierwszą pracują po cztery niedziele pod żad i nikt tego nie widzi jest ok.a kierowniczka z suchej została zwolniona za przeterminowane piwo!!!!! ciekawe rzeczy tam się dzieją i żadne PIP i tym podobne instytucje nie zaglądają a tam naprawdę zle się dzieje i mobbing jest na porządku dziennym.

A ja lubię swoją pracę. Robię to, co mam robić i jest git.

Ktoś się cieszy że, kadre kierowniczą wymieniają? No to was pociesze właśnie wywalili od nas z Brzegu dolnego(usunięte przez administratora)i poszła do was. Całe zło ziemi przyniesie ze Sobą, przywita się:(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Tesco. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
e

zmienili się wszyscy ci co nie potrafili pracować jak kier mięsa to teraz przeszła na kier suchej a na spotkaniu brawa sobie biją brawo ciekawe tylko dla kogo

łosiek

powiem tak w tesco na ozimskiej pracuje się super z paroma małymi mankamentami, ale mówiąc o tesco na teatralnym moim zdaniem tam jest katastrofa szczególnie chodzi o niektórych kierowników działów którzy moim zdaniem nie wiem co oni tam robią bo zero wiedzy o motywowaniu pracowników ani o kierowaniu nimi oraz współpracą między nimi. moim zdaniem jakby nie było obecnej kierowniczki sklepu to by ten sklep dawno się rozleciał (tak jak mięsiąc temu billa), ma ona pewne wady co większość pracowników krytykuje

Marycha

Praca w tesco to porażka. Żeby tam pracować to trzeba mieć mocne nerwy i dużą odporność na stres. Co chwila kontrole sanepidu i straży, przed którymi trzeba na szybko robić sztuczny porządek i sprzątać lub przywracać sklep do "warunków" przepisowych. Ale przepisy przepisami - nośność podłogi w tesco ma się ni jak do przepisów a wykonanie sufitu to pokazuje. Towar po terminie choćby jajka - chłopak biegał ze zmywaczem do paznokci i zmywał daty po czym nabijał nowe datownikiem od ochrony, a te z kolei szły później jako "swieże" na "promocję - tak wyglądają promocje w tesco najczęściej. Warzywa widziałam, że ludzie przebierają i do "odnowy biologicznej" - koszmar jak pomyślę co ci ludzie jedzą. A z karpiami inaczej było? Przyjeżdzały zamarznięte a po 3-ch dniach leżenia w wodzie chłopy je kroili i sprzedawałyśmy jako "świeże". Takich sytuacji jest mnóstwo z mięsem zielonym, z odświeżonymi serami, więc jeśli ktoś jest w stanie to wytrzymać a nie wiadomo gdzie nas przydzielą do pracy lub co karzą zrobić, to proszę bardzo. Do tego dojdzie nacisk z uwagi na (usunięte przez administratora) tak jak tu wspominacie i (usunięte przez administratora)+ stres związany z kontrolami. Co chwila jakieś bzdury wymyślają to głowa mała. Spróbujcie to sami zobaczycie. Ja odradzam i nie pracuję tam już bo nie mogłam tego wytrzymac

NUNA - 2009-10-27 16:34:44W Tesco mogli by podnieśc troche pęsje , a takto jest okOgółem praca w tesco to(usunięte przez administratora) tyle. Nie zdradzę szczegółów - kto był ten wie, kto będzie ten zobaczy prawdziwy (usunięte przez administratora)

NUNA

W Tesco mogli by podnieśc troche pęsje , a takto jest ok

nuna

Jestem tylko ciekawa dla czego do tesco przyjmują psychopatki którym puszczaja nerwy gdy nie idzie po ich myśli

nuna

Zgadzam się gdyby nie on pracowało by się lepiej

spoko jest dyrektor:)

kiki

czy pamięta ktoś(usunięte przez administratora)

kiki

senior niech się zmieni na świeżej

nuna

Ja akurat pracuje w tesco na Ozimskiej i nie jest żle oby tylko zmienił się nasz (usunięte przez administratora) to będzie lepiej

demol

No i słowo sie rzekło juz zaczynaja wymieniac cała kadrę kierowniczą myślą ze to coś da hhahahahahahah.

mojzesz

Praca w Tesco na Ozimskiej nie jest zła, Dyrektor sie zmienił i mamy nadzieje, ze wszysko sie zmieni wraz z kierownikim ochrony no i pewnie cała kadre pozmieniaja. Przeciez wszyscy dobrze pamietamy sytuacje jaka była w Opolaninie tez było cały czas źle wiec zmienieli Dyrektora a następnie cała kadrę kierowniczą. No, ale cóż przez rok pracowało sie pod presją to eraz troszkę cięzko z tego tak od razu wyjść.

masz racje..(usunięte przez administratora)

na ozimskiej w tesco faaaajna praca? Ty pijaaany byes jak to pisales? taz tam zaklad karny..

na ozimskiej czy pl teatralnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Opole

• Jak się pracuje w Tesco?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tesco