Opinie o Tesco w Opole Podzamcze 27

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tesco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Opole Podzamcze 27

xxx

Postanowiła kontynuować karierę poza strukturami Tesco:)

stara

co sie stało z [usunięte przez moderatora] z Opolanina?

Ginger

Tesco w Opolu to jeden z najlepszych pracodawców. Warunki pracy, socjal extra. Takiego dyrektora i personalnej można tylko pozazdościć. Szkoda tylko, że odchodzą...

Witam A jak pracuje się w tesco na dziale przemysłowym? albo Bistro? Jakie macie zmiany czym się zajmujecie?

Brałeś udział w rekrutacji do Tesco. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
yyy ona;)

Pracuję w tesco na placu teatralnym i nie narzekam;) sklep się jako tako trzyma my robimy to co mamy robić i jest fajnie...oszczędzie sobie te głupoty..;)

kojarzycie może kierowniczkę tesco na zaodrzu to dopiero porażka. kobitka sama najpierw była zwykłym pracownikiem za donoszenie wskoczyła na wyższy piedestałek. Ludzi traktuje jak służbe. najlepiej to charować na dwie zmiany i nic nie odzywać się o godziny do oddania a nie daj boże o zapłacenie za to.

mycha

cos wiem na temat tej pani hahaha porazka z nia byla na placu teatralnym, zarozumiala i zadufana kobieta, ktora sama nie wiedziala co mówi. jedyne co jej dobrze wychodziło to donoszenie i znęcanie się nadpracownikami

Co nikt nie pisze, wszystko niby fajnie? Gratuluję panu dyrektorowi nowych pomysłów i jazdy po równi pochyłej w dół z tym sklepem, :(

Totalna porażka w tym tesco. odechciewa sie robić tam zakupy, pracownicy nie wiedzą co i gdzie leży, ponoć jakis remont maja czy coś takiego. a z kierownictwa to mało który jest kompetentny, przestaje robić tam zakupy, bo jest coraz gorzej.pozdr

niespodzianka

hmmm najlepsze przenieśli pewna panią z placu teatralnego na ozimska 72 na seniora następna porażka ta panie nie umie inaczej rozmawiać z pracownikiem jak go zgnębić pełny [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora))ps lider jest nie lepszy ;p suchej

n

Niestety nie bo jeżeli jest kiepska sytuacja i kierownik wymaga od ciebie zdań lub nakazuje ci powiedzieć o czym rozmawiają pracownicy lub co słyszałaś lub słyszałeś od innych na taki lub taki temat to nie zrobisz tego????? Na pewno zrobisz bo tego od ciebie wymaga twój kierownik i musisz się podlizywać i tym samym donosisz na innych pomimo tego iż nie masz pewności czy mówisz prawdę czy ktoś nie został niesłusznie oskarżony o coś o czym niema zielonego pojęcia a jest tylko ofiarą.Warto zastanowić się czy nasze słowa plotkowanie nie zrobi komuś krzywdy.A TYM KTÓRZY TAK DONOSZĄ ŻYCZĘ ZASTANOWIENIA SIĘ NAD SAMYM SOBĄ I TYM CO ROBIĄ,BO TO CO ROBIĄ WCZEŚNIEJ CZY PÓZNIEJ WYJDZIE I SAMEMU TRZEBA WYPIĆ PIWO

Hiacynta

Człowiek człowiekowi wilkiem? To chyba problemem samym w sobie są ludzie. To pracownicy tworzą przedsiębiorstwo.

N

Wypowiedzi są naprawdę interesujące a gdzie w Tesco na ozimskiej jest poszanowanie praw człowieka????????? Jakieś totalne nieporozumienia.Jak traktuje się pracowników i jak przeciwdziała się TAKIEMU TRAKTOWANIU (CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM). [usunięte przez moderatora] na porządku dziennym zastanawia jedno Gdzie jest INSPEKCJA PRACY,ZWIĄZKI ZAWODOWE itp.. PYTAM GDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracowac można wszędzie. Jak Wam się kierownicy nie podobają to trzeba znaleźć takie miejsce, gdzie kierownicy będą ok. Po co się męczyć? Sklep to nie jedyne miejsce pracy...w końcu 24 h, świątek piątek i niedziela. Trzeba mieć zdrowie.

Uśmiechnięta

Hmmm jak tak wszystko to czytam, to się zastanawiam czemu tak późno rozstałam się z TESCO. To prawda ostatnie pół roku pokazuje jak tesco lubi zatrudniać, awansować ludzi niedouczonych niekompetentnych, na których można łatwo wpłynąć i kierować, piszę oczywiście o kierowniczych stołkach (piszę o najnowszych nabytkach TESCO OZIMSKA). A taki kierowniczyna żeby ukryć swoja niewiedzę zaczyna stosować mobbing bo jak to inaczej nazwać rozkazy, terminowość a raczej zadanie wykonanie co do minuty...., nie przyjmowanie argumentów "tylko chce się pracować....." Omijajcie to TESCO szerokim łukiem

o

chłopie idz do nowego carefora a tesco ozimską omijaj z daleka daleka daleka.Jeżeli masz szacunek dla siebie to nawet nie myśl o tym

A, czy warto iść do nowego Carrefoura?

majpiast

Tesco przy ul.Ozimskiej 72 w Opolu to prawdziwy poligon doświadczalny. W szczególności ostatnie półroku.Przyszli do pracy ludzie niekompetentni, z dyrektorem na czele. A odeszli lub zostali wyrzuceni pracownicy, którzy trzymali ten market w ryzach, dbali o niego i klientów tam kupujących. szkoda,wielka szkoda...

o

tam kiedyś było spoko i kierownicy też niczego sobie a seniorka przemysłówki Monika to prawdziwy wzór tylko się od niej uczyć i teraz już wiemy że te bardzo dobre czasy już nigdy nie wrócą.Nie zgadam się ze stwierdzeniem kogoś iż zli kierownicy już tam nie pracują otóż jest ich coraz więcej a tych normalnych to na palcach u jednej ręki można policzyć.To co było kiedyś już nigdy tam nie wróci a był to bardzo dobry czas i spoko się pracowało i jeżeli coś się działo to można było zawsze pogadać z kierownikiem lub seniorem Przemysłówki i wiedziałeś że z odpowiednią osobą rozmawiasz i zawsze ci pomogą.Nowy pan dyrektor dla nikogo niema szacunku i nikomu nie ufa i zwalnia i zwalniać będzie.

n

a może ktoś coś powie o nowej pani senior z przemysłówki?jaka ona jest i jak wygląda praca z tą kobietą (chyba będę tam pracował) ale chce wiedzieć czy warto tam iść?????????

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Opole

• Jak się pracuje w Tesco?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tesco