Opinie o Colfarm w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colfarm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colfarm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colfarm w Polska

Farmacja

Witam, Powie mi ktoś jak wyglada rekrutacja na przedstawiciela farmaceutycznego ? Jakich zarobków można się spodziewać (podstawa netto) Ile wizyt, jak wyglada flota i benefity oraz atmosfera w firmie ? Doszły do mnie słuchy, iż 3000netto jest kwota realna, jeśli chodzi o podstawę.

Wacek
@Farmacja

Farmacja zarobki 2500 masz na rękę skodę Fabię 2014 rok poza tym dostajesz coś do bagażnika i w teren. A ich ogłoszenie w skrocie: konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie, system pracy dla ambitnych osobowości, umowę o pracę, pakiet szkoleń i bazę aktywnych klientów, możliwość rozwoju zawodowego, stabilną pracę w polskiej firmie z długoletnią tradycją, niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon służbowy). To co tu piszą na pracuj.pl to totalna ściama. 1.Bazę klientów robisz sam 2. Wynagrodzenie 2500 3. Szkolenie z du... 4. Kierowniczka na pomorskie Warmia zachodniopomorskie i Kujawy dramat strach z nią wejść do apteki. Dyrektor wyrwane z Tesco chyba i robi podział polski( nie zna się na ceglach). Człowiek nie jest obyty w farmacji (pracuje 3 miesiąc ). Z dużej firmy robi się gniot. Dla mało ambitnych ludzi którzy lubią być poza domem 12h . Pan dyrektor na rozmowie powie że jest gitara A w rzeczywistości dramat.

Kris
@Wacek

Ten człowiek był pracownikiem roku 3 tyg pracował to co on może się wypowiedzieć o firmie jak ktoś pracuje i nie narzeka to na forum się nie odzywa

Weronika

@tak nie można nikogo obrażać na forum. Czemu uważasz, że Wasz dyrektor w firmie Colfarm działa właśnie w taki sposób? Ktoś jeszcze ma o nim takie zdanie czy tylko to Twoja subiektywna opinia?

Weronika

@Wacek to czemu w ogłoszeniach o pracę w Colfarm są podane inne informacje? A rozumiem, że sprawa umowy o pracy jest dotrzymana przez firmę i każdy pracownik dostaje na start? Czemu boicie się wchodzić z kierowniczą do aptek? Co takie ta osoba robi? Nie możecie porozmawiać z dyrektorem na ten temat?

tak
@Weronika

Dyrektor to katastrofa. Nie da się z nim rozmawiać. Nie ma pojęcia o rynku, działa po omacku, nikogo nie słucha.

Weronika

@Ela na stronie firmy nie ma ogłoszenia o prace. Gdzie je znalazłaś? Może to duży obszar i potrzebne są kolejne osoby? Albo ogłoszenie nie zostało zdjęte. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w Colfarm to najlepiej zaaplikuj i potem się dowiesz czy jesteś kolejnym przedstawicielem na tym terenie, czy też kogoś zastępujesz.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikami bardzo neutralna. Bez okazywania sympatii.

Pytali mnie o doświadczenie i dali dwie sytuacje do rozwiązania w teorii. W porządku, ale bez fajerwerków.

Weronika

W sobotę firma Colfarm rozdawała tabletki 2KC dla imprezowiczów w Katowicach. Takie informacje można znaleźć na ich facebooku. Czy często firma prowadzi takie akcje promocyjne? Jak wtedy można zdobyć pracę hostessy na takim wydarzeniu? Czy są poszukiwane na bieżąco czy firma ma już stałe osoby, z którymi współpracuje?

Weronika

Czy na forum są pracownicy Colfarm, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Farmacja na jego pytania odnośnie pracy w Colfarm? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika.

Weronika

@zły, skąd taka opinia? Powiesz coś więcej?

Weronika

Jak wygląda praca w Colfarm? Jakieś nowe opinie wraz z 2017 rokiem? Może zaszły jakieś zmiany, o których warto napisać?

lexus

jeśli 1500 złotych netto, to na pewno podstawa :) spokojnie!

agadare

Witam, czy nadal w Colfarmie płaca 1500 zł netto dla PH jak wynika z wcześniejszych opini?

manager2507

Witam. Mam takie pytanie bo zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjna na PH i chciałbym się dowiedzieć czego mam się spodziewać i wogóle jakie są zarobki w tej firmie na tym stanowisku?

Mychu

Nie wiem czy sam kwestionariusz osobowy ze ich strony wystarczy, ja wysłałem i kwestionariusz i CV na maja żeby mieć już jakąś większą pewność, że zwrócą na to uwagę. Colfarm jest z posiadanych mi informacji rozwijający się w sprawach tabletek i innych takich medykamentów. Moi znajomi to bardzo polecają ich Hepacol Total tabletki na wątrobę. Mam nadzieję że jak dostanę się do nich do roboty to wypróbuję ich specyfiki

yetik

dostał ktoś pracę w colfarmiee jak po prostu przesłał przez ich stronę internetową kwestionriusz osobowy? prosiłbym o informacje w tym temacie. mam nadzieje, że dacie mi jakieś informacje na ten temat. o zarobk iteż zapytam chociaż wiem, że nikt się tym za bardzo nie chwali. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Cichy

jest takie, czy jest więcej etapów czy tylko jeden? 1 etap Jak z flotą? skoda fabia 2009-2010 r ile wizyt dziennie? 12 czy jest budżet ? 200zł jakie zarobki ? a tu juz zalezy jak lezy :) miedzy 1500-1800 na reke podstawy

ola
@Cichy

cichy byłeś na rozmowie czy tam pracowałeś ?

cichy
@ola

cos jeszcze ? moze buzi ? :P Premia --- premie są jak najbardziej jak zrobisz plan . Jeśli chodzi o wysokośc w zależności od wykonania . minimum masz 90% planu . A czy plany są realne juz nie mnie oceniać ;) Zależy ile chciałbyś zarabiać kwoty rzędu 3000-3500 zł są chyba do osiągniecia .

yyy

pojawiło się ogłoszenie na PF na wlkp. Może ktoś wie czy to nowo tworzone stanowisko czy ktoś się nie sprawdził ?

kuba

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę w ten Czwartek tj. 14.08 na stanowisko PH. Pytanie moje jest takie, czy jest więcej etapów czy tylko jeden? Jak z flotą? ile wizyt dziennie? czy jest budżet ? jakie zarobki ?

Rep

Witam proszę o pomoc interesuje mnie kilka spraw: - ile produktów do promocji ma rep - ile wizyt dziennie - jaki target lekarski (spec) - jaki samochód i czy ma gps - czy są budżety - plany realne

Ola

Witam, niedawno pojawiło się rozgłos że Firma Colfarm w Mielcu będzie przyjmował do pracy. Proszę o info jak tam wygląda praca czy na wtryskarkach czy na lini, jakie są zarobki, na ile zmian pracuje firma i czy w weekendy też pracuje? Z góry dziękuję za info i pozdrawiam :)

ciekawy

co oni tak często na śląsk szukają pechowca?

łysek
@ciekawy

czesto ? Szukają na rynek masowy przedstawiciela handlowego nie aptecznego :) chyba zle zrozumiałes :) Pomijajc prace na PHnadlowym polecam :)

aska

Witam :) chciałam spytać jak wygląda tam praca w weekendy? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Colfarm - Polska

• Jak się pracuje w Colfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Colfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colfarm?

Kandydaci do pracy w Colfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colfarm