Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Exportus

Tak myślę sobie jak u nas w firmie może być dobrze ? Dziewczyna pracująca od lat na czeskim rynku w exporcie wstawia zdjęcia w telefonie w biurze na fb? To ja tyram jak osioł na produkcji, chodzę na zwolnienia bezpłatne a ci ludzie nie dość że mają jak pączki w masle to na internetach siedzą? Nie mają co robić to do domu.

Faber
@Exportus

Trzeba Ci wiedzieć, że internety, socjal media itp to jedno z narzedzi dotarcia do klienta, promocji marki i tak dalej...abysmy wszyscy mieli pensje potrzebna jest sprzedaz. A w przeciwienstwie co do niektorych tam to ona sprzedaje! Brawo L!! jak nie wiesz to nie pisz glupot.

Student Prawa

Szef działu kadr Krzysztof Lewczuk łamie prawo przymuszając kierowników oraz dyrektorów poszczególnych działów do „dopilnowania aby 2-3.11.2023 ich podwładni wypisali urlopy bezpłatne” jest to (usunięte przez administratora) wobec tych ludzi. Jak wynika z art. 81 KP, pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeśli był gotów ją wykonywać, ale z przyczyn pracodawcy nie mógł jej podjąć, należy się wynagrodzenie określone stawką godzinową albo miesięczną, czyli tzw. postojowe.

Wyrocznia

Oho. Chyba jakiś tłusty kotek blisko zarządu lub kadry się wypowiedziały. Taczek to wy zrobić nie potraficie, a co dopiero kogoś na nich wywieźć. O KP nie trzeba mieć pojęcia. Wystarczy KP przeczytać. Szach I mat.

@Wyrocznia

Taczek nie ma z czego robić,najpierw zapłacić trzeba dostawcom. Taka firma a z (usunięte przez administratora) każą robić, jeszcze trzeba mieć na czym i czym. Ha ha.KP trzeba znać, i nie łamać praw pracowniczych. Przeczytać to każdy (usunięte przez administratora)umie. A takim mailem sam się podłożył.

Praca non stop

Jak ja pracowałem w pronarze kilkanaście lat temu to pracy było tyle że nikt by nie pomyślał o urlopie a co dopiero bezpłatnym. Co się wydarzyło że ta firma tak spadła. Oczywiście napoje nie za bardzo szły ale ciągniki tylko dawaj a są jeszcze pracownicy co pamiętają kolejki do kasy po wypłatę. Pozdrowienia pani kasjerce Czerniakiewicz i właścicielom.

Dyszel

Mam obawy, że zaraz pęknie dyszel albo farba cała zejdzie. A jak nic z tych rzeczy, nie nastąpi, to zapewne coś pęknie za chwilę, dyszel lub źle wspawane rączki. Ale zapewne kontrolka KJ będzie. Że najwyższa jakość wyrobu zachowana. A zapomniałem, że może po miesiącu farba zejdzie i to będzie wina klienta. że jej nie umył po robocie.

Zaoszczędzili na pracownikach. Mniej trzeba było zapłacić ludziom i zus mniejszy. Ale Ukraińcy przyjechali ,trzeba było kupić nowe dywany na halę wystawową,nakarmić,napoić autobus wynająć. Kolację zakrapianą podać . Na to pieniążki pronar ma. Niech się nie zdziwią jak ukrancy cos kupia. Pronar chyli się ku upadkowi. Ciekawe kiedy mój komentarz zniknie ? Tak jak inne . I znowu będzie blokada adresu IP

Stary twego starego

Jak tam bezpłatne? Chodzą słuchy, że po cichaczu kolowni też kazali pisać bezpłatne.

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kiedyś to było

Niestety nie da się napisać pozytywnej opinii o pracodawcy . Pracodawca pomimo spełnienia standardów względem pracownika pracującego - takich jak parking pojazdów (w błocie ale jest ogrodzony) , obiady stołówkowe jak na 28 złote kwota zwolnienia z podatku dochodowego i dopłata po stronie pracownika 5,50 są na dobrym poziomie, poza tym obecnie nie wiem bo teraźniejsza kwota odpisu podatkowego to 40 zł , miejsce pracy zależnie od stanowiska ale pozytywnie , i jak były pieniądze to na koniec roku poczęstunek dla wszystkich pracowników również ok. Wynagrodzenia na czas , Podwyżki również istniały. Niestety sposób redukcji zatrudnienia obecnie stosowany jest poniżej krytyki nawet nie zgodny z prawem i naruszający godność osobistą pracownika. Kadra zarządzająca sprzedażą niewidoma bez znajomości skutecznych technik sprzedaży jedynie oparta na upustach. Współpraca działów i komunikacja też ma wiele do życzenia spychologia stosowana. Jakość produktów na poziomie poniżej oczekiwań rynku. Łatwo jest prowadzić biznes nie będą spółką akcyjną i obracać środkami finansowymi od dostawców po ponad 180 dni - milionami . Jeśli kierownictwo tego nie umiało wykorzystać nie płacąc dywidendy to niestety nie nadaje się do prowadzania biznesu a obecny kryzys co było już jasne od ubiegłego roku nie jest kryzysem z roku 2008 . Jest to kryzys "zaufania" .

Jakosc I kryzys rozwalily firm

Czytałem ostatnio różne wpisy między innymi o tragicznej jakości wyrobów. I trafilem na argumenty chyba kierownictwa kontroli jakości broniącego tego szialu. Tym czasem na stronie Pronar zakładka jakosc jest napisane cytuje,,myślenie o jakości, to właśnie Pronar: kreuje jakość, wdraża jakość, produkuje jakość, sprawdza jakość, zarządza jakością dzieli się jakością.. No to jak to jest Panie kierowniku jakości. Jakość w Prona odpowiada za gówniany wyprodukowany wyrób czy nie. Skoro kontrola jakości produkuje jakosc a przecież nie napisał tego kierownik czy Dyrektor produkcji tylko osoba odpowiedzialna za jakość. Czy zgodnie ze swoim dumnym wiem uważacie, że dalej winny tylko spawacz?? Tutaj jest odpowiedz na wszystkie problemy jakościowe, do czego sam ten dział się przyznaje. Ktoś jak czyta taki kit o jakosci i czuwaniu nad nią, to chyba jest całkowicie ułomny i niemajacy zielonego pojęcia o tym co pisze i co się z na dzieje. Po prostu nie istnieje...:) Najlepsze to o tym, że kreuje i pilnuje jakości. Brawo sam Pan dyrektor jakości przyznaje się do klęski.

Tomcio
@Jakosc I kryzys rozwalily firm

Pronar dba o jakość w sposób najbardziej efektywny . Zwalnia ludzi zgłaszających problemy, chcących poprawiać a nie tylko przykrywać niedoróbki, im mniej zgłoszeń tym wyższa jakość zgłaszana przez Kierowników. Sprawdzanie akceptowalne przez kierownictwo to aby na odbiór wszystko było jak najbardziej w porządku a później jakoś to będzie. Zbyt dokładni, dociekliwi i zadający sobie trud są usuwani czy to w kontroli czy innym dziele.

Ok
@Tomcio

No tak to jest, jak kierownik KJ ma w tym interes. Musiał kręcić, żeby premie przytulić. Przez takie figuranctwo i (usunięte przez administratora) osób odpowiedzialnych za jakość, jest tak, jak jest czyli (usunięte przez administratora) Przecież nie sami pracownicy glosno mówią o tym a klienci. Góra dobrze wie co jest i jest przyzwolenie na takie działanie. Jedyna szansa to reanimacja firmy od konstruktora poprzez produkcję I jakość na załadunkach kończąc.

@Ok

Nie ma szans na takie rozwiązanie. Stary w życiu nie da sobie wytłumaczyć, że przez tyle lat on i jego pionki dawali ciała. Jego prawda jest jedyna i słuszna. Wszystko co dzieje się złego jest z winy szarego pracownika. Poplecznicy M zbyt dobrze się czują i za dobra kasę przytulają żeby dać dojść komukolwiek do prezesa w celu wskazania błędów i wprowadzenia rozwiązania ratunkowego. W sumie to nawet gdyby komuś to się udało to stary tak czy siak jest zbyt w sobie zakochany żeby przyjąć na klatę fakt iż powinien iść na emeryturę i oddać ster bo nie radzi sobie od x czasu.

No Tak
@Jakosc I kryzys rozwalily firm

Ja myślę, że może nie oddać sterow, ale odsunąć od mleka tych, którzy mieszają mu w głowach. A to niestety najbliższą kadra zarządzającą. Ci kierownicy, którzy próbowali powiedzieć prawdę i to uczynili skończyli jak skończyli. Reszta to lizusy i fałszywie doradcy. Należy współczuć temu człowiekowi bo wszystko niedługo przeważnie. Myśli, że jak zbudowal potęgę i szapo-ba mu za to, ale niestety doszło do sytuacji w której trzeba lud i mających pojęcie o zarządzaniu a nie unoszenie się ambicja i konkurowania z Samaszem. Trzyma się złych doradców. Chłopina nie wie co sie dzieje na jego podwórku i jak nim kręcą. Szkoda mi ludzi tych kadry najniższej ale nie szkoda mi tek wytwórni b......I i fałszywych zapyziak6ch nadetych gęb kadry kierowniczej. Lubi Stary jak mu bajki na dobranoc opowiadają i wszyscy wiemy o kogo chodzi. Powinien ich (usunięte przez administratora) ..Jak chce ratowac firmę i skorzystać z pomocy. To już drugi stopień kryzysu czyli niewypłacalność w stosunku do dostawców. Powoli powinni myśleć o wptowadzeniu outplacement, ale znając starego szybciej pociągnie na dno ludzi niż im pomoże. Ma jeszcze szanse na skorzystanie z pomocy business advisora, ale tutaj również ambicja przewyższa dobro innych.

ONA-ON

Nie czekajcie na poprawę, na to że to chwilowe, że się odwróci. Sytuacja nigdy nie była tak zła, jak jest teraz. Były urlopy w 2009 roku bezpłatne ale nie było tak zle jak teraz. Pracowałam na strabli, w narwi, jako dział wspomagający sprzedaż exportową i krajową. Nie mówcie, że niema dobrych handlowców: Pamiętam jak kiedyś szły pługi do śniegu latem na skandynawie, jak malowali przyczepy na inny kolor bo otwierane były kolejne rynki/dilerzy , jak wdrażane na wariata były nowe produkty, żeby wystartować na targach. Dzieki tym ludziom była praca i premie. Kazdy żyje z pieniedzy. Od kilku lat pługi nie jadą, handlowców prawdziwych niema, nic sie nie dzieje, bo niema komu rozpedzić tej lokomotywy. Gdzie podziala sie stara ekipa? to produkcja i handel powinien iść ramie w ramie, żeby dać paliwo calemu zakładowi. Samochody słuzbowe z zabawkami, fotelikami, balonami, sprzetem do wędkowania? handlowcy siedzą na jednym regionie/rynku po kilka lat? zero delegacji? zmiany kierunków działania dla nich to podstawa. Ich w firmie wogole nie powinno być. Jak może być dobrze jak sam dyrektor finasowy jest na tym stanowisku bo to rodzina szeryfa? wiedzy zero, nawet nie umie się wysłowić a stoi za sterami tak powaznej dziedziny jak finanse. Tu nie rodzinne koligacje powinny być wskaznikiem do wyboru ludzi z kadry zarządzającej. smuci to wszystko i dzieje się źle...

Maja
@ONA-ON

Prawda jest taka że PRONAR dobiła jakość produktów można nazwać po imieniu. Bardzo slaba. Jest załamaniu na rynku w całej branży rolniczej oraz komunalnej. Nie ma dotacji dla rolników oraz inwestycji w firmach prywatnych i gminach. Polityka PRONARU była bez myślna że maszyny nie można było kupić z Pronaru tylko od DILERA. Wszystko spadało na dilera jakość wykonania serwis oraz części których nie ma w magazynie w Pronarze przez kolosalne długi dla dostawców materiałów produkcyjnych Reklamacje to kabaret wszystko zwalanie na klijentow przez konstruktorów oni są w komisjach reklamacyjnych wszytko odrzucają . Nikt w pronarze nie jest odpowiedzialny za nic kierownictwo obciąża pracowników którzy pracują zgodnie z procedurami . Atmosfera w firmie jest grobowa jak była stypa . I kto ostatni zgasi światło z tego bałaganu. To jest pytanie.

Pom
@ONA-ON

...a teraz na Skandynawię pługi sprzedaje dział komunalny :D ...tam handlowcy nawet nie są w stanie znaleźć własnych dystrybutorów tylko opierają się o już wypracowane /rozpoczete kontakty przez chlopakow z dzialu Agro. Rynek niemiecki to samo. Szkoda gadac...

handlowcy agro
@Pom

O nie Pługi komunalne sprzedaje dział komunalny to nie dziwie ze sprzedaż w pronarze pada jak takie (usunięte przez administratora) pracuja w handlu, a taki normalny pracownik co odbębni swoja robotę a teraz traci robotę bo takie (usunięte przez administratora) w handlu pracują co w kilka osob jednego kraju gdzie maja paru dealerów nie mogą obrobić i trzeba cala załogę zatrudnić żeby jeden kraj obronić. Dalej (usunięte przez administratora) w pronarze xD

Procedury
@Maja

A jak myślisz? Kto wprowadził takie procedury. Jakościowe co dobily firme???

Leszki
@Procedury

Mam pytanie ile w końcu zwolnili pracowników z Pronaru w 2023 roku słyszałem że około 1000 osób czy to prawda.

Ilu
@Procedury

Ilu by nie zwolnili to i tak dalej mało kasują produkcję aby trutnie miały pracę

@Leszki

Podobno zwolnią 1500 z 3300 załogi. Ratują w ten sposób firmę przed bankructwem. Innego wyjścia nie ma.

Ale
@Gość

Ale ci co mają plecy i są jakby to powiedzieć niezastapieni zostaną. Dziękują za pracę ludziom bez koligacji i znajomości. Ciekawe czy kierownicy wytypują technologów, mistrzów, brygadzistów, kj czy tylko pomór idzie po produkcji a tzw. persony nieprodukcyjne z plecami dalej będą przesiadywały godzinami na stołówce i oddawały się konwersacji na liczne tematy. Dokazywanie w biurach i poczucie że jest się elitą ,niezastąpionym bo za plecami ma się poplecznika który nie widzi przyrosnietych do stołków swych sprzedawczyków dzięki którym tworzą obieg zamknięty bo chronią swe tyłki wystawiając do odstrzału ludzi spoza układu.

Koszmar
@Ale

Czegoś nie rozumiem. Tutaj kasy nie ma zwalniaja ludzi a w mediach trąbią głośno o zawodach sxybowvoeyvh. Dodatkowo przyjmują dobhandlu to o co chodzi. Jak zwolnia produkcje to co inni będą robili. KJ to I tak nie potrzebny no i handel bo co będzie sprzedawał. magazyn. Tutaj połowę kierowników do(usunięte przez administratora). jedynie serwis i reklamacje będą potrzebne do naprawiania tego (usunięte przez administratora),........

Dop jak pop
@Koszmar

Tu już dop nawet nie poradzi bo nie ma komu pracować. Na 7 pracowników w reklamacjach jest 2 kierowników, w tym jeden który sam tematu nie potrafi załatwić. Pan Z skutecznie doprowadził do rozłamu działu.

DOP
@Dop jak pop

A co on ma ratować. Tylko pogłębia problemy z obsługą klientów i przekłada się to na sprzedaż. Klienci śmieją sie już z tych cyrkow.

Tayson

Firma na skraju bankructwa, polecam sprawdzić czy płacą składki ZUS, dostawcy komponentów odmawiają dostaw ale to pokłosie tego co robili czyli bierzemy towar ale zapłata hmmm jak sprawa będzie w sądzie to się zaplacie . Firma zarządzana przez ludzi nie mających pojęcia o biznesie. Kolesiostwo, mamusia, tatuś itp. stanowiska zajmują niekompetentne (usunięte przez administratora). Kwestia najbliższych tygodni i będzie upadłość firmy.

SYLIKONOWE elektrody?

Stawkę masz w zależności od tego czy spawasz sylikonem czy drutem. Więcej zarabiają ci co spawają SYLIKONEM- ładniej wychodzi i dobrze to wygląda do sprzedaży i na wystawę. niestety głoopi chłopi wożą tymi przyczepami wszystko i te przyczepy pękajo! Żeby przyczepy stały - to by nie pękały -czego nie rozumiecie? Kiedyś koleś za wprowadzenie SYLIKONOWYCH SPAWÓW we firmie nad Narwią- to sobie auto za premię kupił a potem przez 15 lat na mieszkanie uzbierał.

sylwek

Kolego nie jesteś doinformowany wniosek jest ze strony wierzyciela czyli dostawcy nie zapłaci PRONAR to składają o nie wypłacalność.

Wodnikszuwarek
@SYLIKONOWE elektrody?

Drut to ty masz we łbie jak każą naprawiać wasz bubel sylikonem to co Ci panowie mają robić ?stać i się przyglądać? Jak po waszych naprawach na diagnostyce czyli (usunięte przez administratora) młotkami w platformę i nara sobie radźcie my swoje zrobili (usunięte przez administratora) brygadzior Hugo by powiedział zero rozumu a mówisz że ktoś robi to specjalnie idź zobacz jaki miodek tam mają jak(usunięte przez administratora).mysle że nawet nie jesteś zaczynając od tolika kończąc na ..... ale nie powiem są panowie co robotę czyjaś szanują i choć trochę starań wlozy żeby drugi miał lżej.

Oleander

Jak pobory za wrzesień ?zabrali wszystkim a dalej nie widać poprawy

Jest poprawa
@Oleander

Jest widoczna poprawa mniej trzeba ciułać na ZUS płatny 15 -tego. Niema to jak dobre zarządzanie na kłopoty bezpłatne urlopy i klasyczne wypowiedzenia za porozumieniem.

Grigorij
@Jest poprawa

Dobrze że zamówienia z wojska są na przyczepy tak by była upadłość PRONARU.

Bloki

A kiedy będzie osiedle mieszkaniowe o którym tak glosno pisali.

Po wyborach
@Bloki

Na razie ustalają nazwę drogi do tego osiedla marzeń ponoć ma się nazywać Alternatywy a gospodarzem domu nr. 4 ma zostać sam Anioł z Narwi. Oczywiście teraz już po zjeździe aniołów wybrany na wszechaniola.

John Wick

Drodzy Pracownicy Pronaru Posprawdzajcie sobie czy firma zapłaciła wam ZUS w lipcu lub sierpniu. Wielu osobom jednak nie zapłaciła, lub zapłaciła tyle co kot napłakał. Wychodzi na to, że składki są albo płacone z opóźnieniem, lub co któryś miesiąc niedopłacane. A to jest już poważna sprawa!!!

zrobiony w wała

Ty pronarowski trolu na usługach cara, to ty nie siej kłamstw. Właśnie sprawdziłem i nie jest ok!!!!! Może jesteś z tych uprzywilejowanych, którym wypłata się nie zmienia, bo innym jest (usunięte przez administratora)!

@lala

Słyszałam,że w Siemiatyczach trafił się facet,który nie chciał za porozumieniem tylko dyscyplinarnie. /drugi raz/

janek

Apel Prezydium Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność" w Białymstoku ws. przestrzegania praw pracowniczych w spółkach Pronar i Samasz Prezydium Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność" w Białymstoku apeluje do kierownictwa i osób zarządzających w spółkach Pronar w Narwi oraz Samasz w Zabłudowie o poszanowanie praw pracowniczych a w szczególności prawa pracowników do wynagrodzeń za czas przestoju. Z informacji prasowych, prasy regionalnej wynika, że w związku z przejściowymi trudnościami finansowymi tych spółek, pracodawcy przerzucają na pracowników ujemne koszty swojej działalności. Jest to działalnie nielegalne, ponieważ to pracodawca ponosi wszelkie ryzyko związane z prowadzoną działalnością, w związku z którą zatrudnia pracowników, także ryzyko ekonomiczne i kadrowe. Niedozwolone są więc wszelkie działania ograniczające czy pozbawiające pracowników prawa do wynagrodzenia w przypadku, gdy pracodawca znalazł się w niekorzystnej dla niego sytuacji ekonomicznej. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy, pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania. Prezydium Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność" w Białymstoku zwraca się do Okręgowej Inspekcji Pracy w Białymstoku o sprawdzenie zgodności przestrzegania przepisów prawa pracy, w tych podmiotach o których informuje regionalna prasa. Prywatność Białystok, dn. 19.09.2023 r. PRZEWOdlaski Zarządu NSZZ Solidarnose" Jozef Mozolewski @Pracodawca

OtwieramPopcorn
@janek

W tej sprawie jest potrzebny ogólnokrajowy rozgłos - taki może zapewnić na przykład Pan Piotr Szumlewicz (bardzo lubiany w Sii Polska :))

Gucio

Chłopie co ty bierzesz. Polityka PRONARU jest taka w ostatnich latach jak najtańsza STAL plastelinowa żeby jak najtansze materiały do produkcji i co najważniejsze zamówić u dostawców za nie nie zapłacić w terminie tylko jak dobrze pójdzie może za pół roku może za rok. A bym zapomniał rolnik jest b a r .......m i tak będzie używał że to jest wszystko jego wina.

Emeryt biznesu

Szkoda takiej firmy, daje zatrudnienie dla mnóstwa ludzi, złe zarządzanie zbiera pokłosie. Rolnicy kupowali maszyny bo dobre maszyny robili w Pronarze, nawet można było wynająć rozrzutnik do obornika, szwagier z ok Ciechanowca co roku brał z Brańska maszyne, 700 zł i możesz korzystać ile chcesz, jaki sprzedawca udostępni tak drogi sprzęt Pronar wychodzi otworem do rolnika nie to co inni. Trzeba wspierać Polskie firmy.!!

Wsparlem
@Emeryt biznesu

Ja wsparłem w 2009 dwa tyg. urlop bezpłatny i oczywiście w pracy później znów to samo. Teraz już nie pracuję w pronarze ale widzę że dalej to działa. Nigdy więcej takich pracodawców.

Mateusz

Całkowite nie porozumienie. Trzeba przychodzić do pracy na urlopie bezpłatnym do którego przymusowo zmusiło kierownictwo... czy trzeba dodawać coś więcej?

Jb
@Mateusz

Nie pierwszy i nie ostatni raz pronar stosuje takie praktyki. Rozumiem ciężka sytuacje firmy wiec wysyłają na bezpłatny ale oni każda pracować. Straszę współczuje wszystkim pracownikom. Kiedyś byliśmy w takiej samej sytuacji, mąż zrezygnował z pracy żeby na przyszłość uniknąć takich akcji jak teraz.

gość
@Mateusz

No bo pronar wprowadza pańszczyznę . 1 albo 2 dni w tygodniu trzeba pracować z darmo dla jaśnie Pana

obiadki

Pracowałem przez kilka miesięcy na magazynie w Siemiatyczach. Brak porządnego programu magazynowego, wydzwanianie po godzinach z pytaniem gdzie położyłem detal który został już wydany i ogólny brak porządku. Ogólnie nie było źle ale drugi raz już bym się tam nie zatrudnił, choć pewnie nie będzie już okazji.

Tu nie ma co komentować. Pronar puka w (usunięte przez administratora)od spodu. Plebiscyty firmy roku itp a tu na jaw wychodzi, że głosy wymuszone na pracownikach pod groźbą braku premii. W rzeczywistości od lat stosowane są nielegalne praktyki względem pracowników. Na porządku dziennym zastraszanie, karanie, kumoterstwo, kolesiostwo i brak panowania nad wszystkim. Mam szczerą nadzieję, że ta firma zostanie sprzedana człowiekowi o zgoła odmiennych poglądach od M i postawi to na nogi dbając o poszanowanie pracowników bez dzielenia na lepszych biurowych i gorszych na produkcji. Uwzględniając fakt, że to właśnie Ci ludzie ciągną to wszystko. Na chwilę obecną brak słów.

Taka prawda
@.

No taaa ciągną to wszystko na (usunięte przez administratora)swoją jakością pracy, a handlowcy muszą to sprzedawać i świecić oczami nie raz.

@Taka prawda

Chodziło mi o wszystkich pracowników szeregowych (w tym wykonujących pracę przy biurku, handlowców, dur i całą resztę). Do tej pory tylko od mistrza w górę zaczyna się człowiek. Nie masz się co tak oburzać. Wszyscy z wymienionych jadą na jednym wózku.

Radek

W siemiatyckich firmach, składane są CV komu się uda, będzie miał szczęście że jest w innej pracy, poprostu ale to już było oooo..inni liczą na cud, oby się nieprzeliczyli, albo zarobią 3tysiance i dziękujemy.

Kolos na glinianych nogach

Ci mądrzejsi już się zawijają, wiekszość szuka nowej pracy - Pronar jest niepewny, nikt nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy. Pewne jest tylko to żę wciąż będą zwalniać ludzi. Zamówień brak, jakości brak, wsparcia brak, serwisu brak. Dilerzy już mają dość braku kompetencji i nieustannej ściemy. Jeszcze wszystko w miare się trzymało na wcześniejszych kontraktach. Koniunktury nie ma na to badziewie :) Handlowców zwolniono a teraz się zatrudnia ? Wieloletni pracownik ktory rozwinał rynek i sieć dilerska jest zwalniany bo jest obciążeniem dla budżetu, lepiej handlowca na pół etetu wziąc lub za pół ceny - no to będzie pół jakości albo mniej - i Ci ludzie mają wyciągać firmę z kryzysu - naprawdę to iluzja - ratuj się kto może.

Spawacz.

Gościu. Skąd się wzięłeś.. Tak zakładała technologia to co obwiniasz ludzi z produkcji. Robili co im kazali. A czy to , że zatrudnili amatorów nie spawczy to też ich wina. Widać nikt z fachowców już nie chce tutaj pracować. Jaka płacą taka praca. Stary pomyslał dam kierownikom dam 20 000 zł to lch będą w ryzach trzymali a tu niespodzianka i zakończenie. Czy fachowiec czy amator nie ma szacunku wlasciciel dla klasy robotniczej. Było pseudokierownikom dać max. 10 000 i dodać produkcyjnym oczywiście tym fachowcom 50% to i robota byłaby ok. Ale jak taki kierownik magazynu , logistyki cz KJ pomijam wdrozenia bo trzeba mieć wiedzę i wyksztalcenie mają po 18 000zl to nie dziwota, że się nic nie spina.

xd
@Spawacz.

xddd fajne urojenia, spawacze zarabiają tu średnie po 7k netto i jeszcze sie krzywią że im mało. Bylo trzeba iść na studia i robić inżyniera z mechaniki maszyn to by może dostawali tyle co kierownicy. A jak nie to droga wolna, pokażcie palcem jeden z drugim gdzie tyle za 8 godzin pracy dziennie w podlaskim dostaniecie

Krzysiek

W tej chwili nie żałuję zwolniłem się sam z kotłowni przez majstra chama który kolegów wspomaga bo jak się nachla to go młody odwiezienie który pojęcia nie ma o niczym .Na nockach spał nachlany na fotelach u mechaników

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.