Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

idraulico

2 etap to przygotowanie prezentacji + "scenka". Później już standardowe pytania. Rozmowa trwa 1,5 h. Trzeci etap to test kompetencji na komputerze.

kandydat

Ludzie pomóżcie, jak wygląda 2gi etap?

Bardzozainteresowanyizdeterminowany

Witam serdecznie. Dostałem się na kolejny etap rekrutacji i dlatego mam kolejne pytanie jak taki etap może wyglądać.. ? Na pierwszym etapie powiedziano mi że są 3 etapy 1 przeszedłem zostałem zaproszony na 2 a 3 to test kompetencji już przez internet dlatego teraz pytanie warte sto punktów czego można się spodziewać na drugim etapie. ?

Witam, przeczytałem całe wypowiedzi i zachowam swoje myśli dla siebie. Znalazłem ogłoszenie na Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży region małopolska/podkarpacie. Poprosiłbym o rzeczową odpowiedz: jakich mniej więcej można oczekiwać zarobków? rozumiem że to po prostu PH tylko pod udziwnioną nazwą? Jaki jest regionalny? regiony pracy mniej więcej jaką wielkość mają? Czy działa się z każdym detalem nawet sieciowym czy jest wybrana grupa klientów? Dodam, że swieżynką nie jestem w pracy ph więc zamydlić oczu sobie nie dam, po prostu chciałbym wiedzieć kilka rzeczy wcześniej?! Na pewno odpowiedzi skrajne ani na plus ani na minus nie będę brał pod uwagę, ponieważ ani opinia frustrata:) ani tym bardziej wazeliny mnie nie interesuje. Czekam na przynajmniej jedną konkretną odpowiedź.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?

Witam, Proszę o informacje na temat : specjalista ds. rozwoju sprzedaży region 2000- KOSZALIN I OKOLICE - ile wynosi podstawa - możliwość wyrobienia premii(realne targety?) - atmosfera pracy Z góry dziękuję, Pozdrawiam

Specds

stanowisko specjalista ds rozwoju sprzedazy region 2000 jestem bardzo zdeteerminowany do praacy i chcialbym wypasc jak najlepiej jestem mlody dopiero zaczynam kariere obecnie pracuje w sprzedazy bezposredniej ale bardzo mi zalezy na pracy w red bull

adasko

A na jakie stanowisko aplikujesz i w jakim regionie?

Specdsrozryn

Jakie pytania moga pasc na rozmowie specjalista ds rozwoju rynku bardzo mi zalezy na pracy a nie wyczytalem nic konkretnego

Gość123

Witam Chciałem się dowiedzieć jak teraz wygląda praca w Red Bull-u? Jest oferta pracy na przedstawiciela ds. horeca na Śląsk może mi ktoś napisać jak teraz wygląda wynagrodzenie i jaki się samochód dostaje? I jak to wygląda na Śląsku? Atmosfera i możliwości rozwojowe ?

RB-ulowiec

Witam zainteresowanych. Z przyjemnością podzielę się doznaniami tej pracy. kiedyś pracowałem na tym stanowisku w innym regionie(nie ważne), praca od 12 - 19,20 czasami,zero czasu prywatnego, jesteś dostępny przez 24h i tego trzeba sie trzymać[usunięte przez moderatora] wizyt od 22-25 / dzień i nie ważne kiedy to zrobisz,mają być! [usunięte przez moderatora] ja osobiście zrezygnowałem ponieważ czas pracy takiego przedstawiciela to duża zagadka,czasem pracujesz od 18-23:30 bo tak lokale otwierają a nie sposób wszystkich odwiedzić od 18. Pozdrawiam i życze bardziej ambitnego podejścia do pracodawcy.

Monster

Koledy redbullowcy pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel ds. kluczowych klientów horeca. Napiszcie coś więcej na temat oferty: ilu klientów, ile wizyt na dzień, jaki rejon, przełożony, wynagrodzenie. Czy to jest nowe stanowisko, czy osoba pracująca na nim zmieniła prace? Dzięki za info

7000 bagno

Pracowałem kiedyś w reg. 7000 i chciałbym powiedzieć tylko tyle że praca z [usunięte przez moderatora] była tragiczna. Przyjeżdżałem z pracy po 9-10 godzinach po czym o 19:00 konferencja przez telefon. Później sms że do 22:00 w nocy mam wysłać tabelkę z danymi a do 21:30 mam zadeklarować ilość lodówek jakie mam zamiar do końca miesiąca wstawić do PSD. Ogólnie pracowałem od rana do wieczora, bez wypłacanych nadgodzin, i jeszcze przez wekeend zdażały się sms-y i maile [usunięte przez moderatora] na które żądał odpowiedzi. [usunięte przez moderatora]

Kazio

Witam. Chciałbym się spytać, jak wygląda praca Student Marketeera (Student Brand Managera) w RB? Jak to wygląda czasowo na tydzień/miesiąc i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Pozdr.

normalny

dziwie sie tym wszystkich ktorzy tak narzekaja ,zastanawiam sie po co tam skladali papiery ,lub po co tam pracuja???ja tam pracuje kilka lat i ie narzekam jak wiekszosc moich wspolpracownikow a jestem ph

haha

Stanowisko już obsadzone przez niejaką piękną blondyneczkę :) pozdro dla Panny (usunięte przez administratora)

Koledzy bardzo proszę dajcie jakieś info odnoścnie kierownika ds. kluczowych klientów lokalnych?

Witam obecnych i byłych pracowników firmy Red Bull. Koledzi pojawił sie niedawno wakat na sląsku na stanowisko kierownika ds. kluczowych klientów lokalnych. Napiszcie czy ofera jest atrakcyjna, jaki jest przełożony, czy plany są mocno zawyżone, czy ma się coż z życia prywatnego czy praca po nocach. Jakich zarobków mogę się spodziewać, czy samochód jest do dyspozycji po godzinach? Z góry dziękuję za informacje:)

jazdownica

Panowie dajcie jakieś info odnośnie specjalisty od rozwoju rynku. Ile wizyt, ile klientów, jaka podstawa, jakie narzędzia, ile realnie można zarobić, napiszcie coś o specyfice tej pracy, dziękuję, pozdrawiam

t.m

jak na WMiP to też daj sobie spokoj, tam wakaty są wolne średnio co 3 miesiące, a do tego \\\\\\\"szef\\\\\\\" MF to \\\\\\\"prowizorka\\\\\\\" RKSa. Śpi do południa a potem budzi się do życia- od 8 do 10 gość jest ciągle na spotkaniu.... no właśnie z kim ???? może mu budzik nawalił ???

bulit

Zależy na jaki region aplikujesz, jeżeli na Śląsk to uważaj bo tam grasuje łysa świnia... :P

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull