Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

oszukany

anonimus - 2011-07-09 14:50:46 tak zastanawiam sie ??? a może ktoś mi powie czy byly jakieś pozwy do sądu na red bulla o zapłate nadgodzin. bo tak ostatnio zastanawiam czy przypadkiem nie zlozyc pozwu do sadu o zaplacenie nadliczbowych godzin których się troche nazbierało przez czas pracy w tej firmie. jakos tak pomyślałem ze utrę nosa tym pozwem dla rks-a z połnocnej części polski jak ktoś wie to prosze o to czy cos takiego mialo miejsce w rb ja niedługo będę walczył o kilka spraw, min nadgodziny oraz [usunięte przez moderatora] ze strony pewnego rks-a z ubogim owłosieniem. Mam dużo dowodów i tobie też kolego polecam je zbierać w postaci maili , sms, udokumentowanych rozmów. Jeśli chcesz pogadać lub jeśli jeszcze ktoś widzi taki problem i ma przysłowiowe jaja niech pisze do mnie na maila mobbing1975@wp.pl Mnie firma ukarała za to ,że poskarżyłem się na [usunięte przez moderatora] ze strony rks-a i nie przedłużyła mi umowy o pracę, a sprawie łeb ucięła. Ja tylko miałem nadzieję na sprawiedliwość , ale się zawiodłem. Gość pracuje sobie w najlepsze i dalej snuje intrygi i knuje w najlepsze.Także reasumując, jeśli masz jakieś uwagi co do łamania prawa pracy zapisanego w kodeksie pracy nie zwracaj się o pomoc do W-wy, nie pomogą Ci. p.s. pamietaj, że Twój dzień i czas pracy rozpoczyna się w momencie np ładowania zgrzewek bądz materiałów pos do służbowego samochodu z domowego magazynku, a czas pracy zadaniowy polega na wykonywaniu zadań tak skonstruowanych przez przełożonego , że masz się wyrobić w 40 godz tygodniowo tj 8 godz dziennie. W przeciwnym przypadku masz normalne nadgodziny i to potwierdza inspekcja pracy. Pozdrawiam i zapraszam

/// - 2011-07-11 11:43:22 anonimus - 2011-07-09 14:50:46 tak zastanawiam sie ??? a może ktoś mi powie czy byly jakieś pozwy do sądu na red bulla o zapłate nadgodzin. bo tak ostatnio zastanawiam czy przypadkiem nie zlozyc pozwu do sadu o zaplacenie nadliczbowych godzin których się troche nazbierało przez czas pracy w tej firmie. jakos tak pomyślałem ze utrę nosa tym pozwem dla rks-a z połnocnej części polski jak ktoś wie to prosze o to czy cos takiego mialo miejsce w rb Czy chodzi o tego pana F z regionu północno wschodniego ???? Chyba nie będziesz osamotniony w tym pozwie. Gadka szmatka!!!

///

ANONIM

anonim - 2011-07-09 22:26:53 anonim - 2011-07-09 22:18:05 dawniej ph teraz sd - 2011-04-21 15:51:50 Cocaine energy drink - 2011-04-20 17:19:43 :) - 2011-04-19 21:17:01 Wejdz na pracuj.pl a się dowiesz :) OFERUJEMY: * Ciekawą pracę w młodym zespole * Wysokie standardy pracy * Telefon i samochód służbowy * Szkolenia hehe wysokie standardy pracy i szkolenia:)))) Lać wode to można w Lany Poniedziałek!!! W tamtym roku mieliśmy jedno szkolenie, jako nagroda :) Chociaż dla niektórych i tak szkolenia nie pomogły. Szkoda chłopaków z 4, ale przynajmniej mają na tyle poukładane w głowach, że nie s..rają na forum jak to było zle, ciężko itp itd Może wreszcie na tym forum zapanuje normalność :) RBED JEST ZAWSZE O.K. RBED JEST ZAWSZE O.K. ludzie również

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

dawniej ph teraz sd - 2011-04-21 15:51:50 Cocaine energy drink - 2011-04-20 17:19:43 :) - 2011-04-19 21:17:01 Wejdz na pracuj.pl a się dowiesz :) OFERUJEMY: * Ciekawą pracę w młodym zespole * Wysokie standardy pracy * Telefon i samochód służbowy * Szkolenia hehe wysokie standardy pracy i szkolenia:)))) Lać wode to można w Lany Poniedziałek!!! W tamtym roku mieliśmy jedno szkolenie, jako nagroda :) Chociaż dla niektórych i tak szkolenia nie pomogły. Szkoda chłopaków z 4, ale przynajmniej mają na tyle poukładane w głowach, że ni[usunięte przez moderatora]na forum jak to było zle, ciężko itp itd Może wreszcie na tym forum zapanuje normalność :) RBED JEST ZAWSZE O.K.

RBED JEST O.K. RBED JEST O.K.

anonimus

ble ble

i za to Cię kocham Wisienko droga Ty moja. Będzie premia.

łysy - 2011-06-13 18:10:53 nie Agnieszko to nie WK Wojtku, to nie Aga. Ale widzę, że masz uprzedzenia.... Myślę, że możesz tu wpisać wiele imion, bo koleżanek ani kolegów to ty tu nie masz!!!!!!!

tomek s. - 2011-06-12 13:27:48 Ten gość myśli ze zjadł wszystkie rozumy. Wszystkich ma za tępaków a sam jest mega inteligentem. Rzeczywistość jest całkowicie inna. Ludzie otwórzcie oczy w tej W-wie - to jest pozorant dużo gadający. Mało robi , przypisuje sobie nie swoje sukcesy. Otacza sie ludźmi którzy podlizują się mu i donosza jedni na drugich. Mało tego pozwala niektórym na handel perfumami z samochodu firmowego RED BULLA i to w czasie pracy brawo.Takich ludzi uwielbia.Nie znosi słowa krytyki pod swoim adresem, a tych co udowodnią mu jego błędy od razu eliminuje.Jak nie potrafi odpowiedzieć rzeczowo na pytania swoich ludzi to wymawia sie na swojego Warczącego szefa.Zatrudnił sobie też 2 lkamów co to zasówaja za niego od rana do wieczora za marniutkie grosze w porównaniu z jego pensyjka i jeszcze całuja go po łysinie i dziekuja za łaskę pracy - żenada . Taka osoba nie powinna być managerem w żadnej firmie! Czy mowa o tym pajacu P.B.?

r7

czyżby włazik WK pisał na swojego szefa??? słyszałem że ostatnio dobrze poprowadził braci do wyciągnięcia tego i owego. Fałszywa bestia i jeszcze pisze że za kogoś pracuje....

tomek s.

tomek s. - 2011-06-11 16:36:32 Nikt nikogo nie wycenił i nie zamknął ust, a kolega rks ODPOWIE za to co zrobił już niebawem bo widzę że w Wawie liczą na to że sprawa ucichnie... ale o co chodzi? i kto jest tym kotem z Wawy?

tomek s.

semiso

Hej o co chodzi z regionalnym 4000 ???

bezcenny

Nie ma co się podniecać nie będzie żadnej afery bo każdy ma swoja cenę. Nikt księżyca nie ukradnie bo albo dostanie kasę za odstąpienie od planu kradzieży albo sprawa zostanie rozwiązana jak z Ł. M. (tylko dla wtajemniczonych), a jak czujecie się pokrzywdzeni przez czerwone byki i kota s[usunięte przez moderatora] z Wawy to do sądu, no ale Wy też zostaliście wycenieni i tym zamknięto Wam usta.

anonim - 2011-06-02 22:05:01 slav - 2011-06-01 16:59:15 w 7 rks to taki sam ściemniacz wszyscy to wiedza tylko liżą mu [usunięte przez moderatora]żeby ukryć swoje i jego ciche interesy poza tym już dwóch takich co ukradli księżyc już się przekonali o tym że góra wszystko tuszuje i dalej go tam trzymają zamiast go wywalić na zbity pysk za to co zrobił tyle tylko że wiem że raczej mu nie odpuszczą bo takich rzeczy się nie odpuszcza. Najgorsze jest to że dają przyzwolenie na takie zachowania rksa i ludzie na tym cierpią, a taki rksik zarabia 15000 i ma innych za pachołków i myśli że wszystko mu wolno...żeby się tylko nie pomylił... z tego co zdazylem ustalic gora obudzi sie z reka w nocniku. ponoc szykuje sie gruba afera . warto to sledzic. kolego pisz co za afera bo jestem ciekawy z jak wielkie bedzie trzęsienie ziemi jak caly red bull [usunięte przez moderatora]. w ziemie a zwłaszcza te pseudo tęgie glowy w wawy

xxx - 2011-06-07 23:21:28 Ale o co chodzi??? w 7 o wk czy ts??

xxx

Ale o co chodzi???

Niebrzydki

Panownie Orientujecie sie na temat pracy: Merchandiser (Magazynier) Miejsce pracy: Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice WYMAGANIA: Minimum wykształcenie średnie Dobra organizacja pracy Umiejętność nawiązywania kontaktów i kreatywność Praktyczna znajomość pakietu MsOffice Prawo jazdy kat. B Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych – mile widziane Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży i dystrybucji produktów Red Bull na podległym terenie Ciągła weryfikacja punktów sprzedaży Wdrażanie działań gwarantujących implementacje i utrzymanie „Standardów Merchandisingowych” Ciągła i konsekwentna praca z materiałami POS gwarantująca odpowiednią ekspozycję produktów Red Bull w punktach sprzedaży Budowanie doskonałych relacji biznesowych z lokalnymi dystrybutorami gwarantująca dostępność produktów w punktach sprzedaży Umiejętne i efektywne zarządzanie budżetem w celu realizacji założonych celów Rzetelne i terminowe raportowanie wyników pracy OFERUJEMY: Ciekawą pracę w młodym zespole Wysokie standardy pracy Telefon, komputer i samochód służbowy W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ WOJEWÓDZTWO PODANE W OGŁOSZENIU ORAZ STANOWISKO. PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZE ZDJĘCIEM I LISTU MOTYWYJNEGO DO DNIA 31.05.2011 NA ADRES EMAIL: rekrutacja_region3000@wp.pl Moje pytanie: 1. Czy praca polega jeżdzeniu samochode cięzarowym 2.Jak kasa ? 3. Może ktoś pracowala na w/w stanowisku i moż cosnapisac więcej ...

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull