Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

Alvin

Witam, za tydzień jestem umówiony na spotkanie rekrutacyjne na stanowisko Przedstawiciel ds. Kluczowych klientów Horeca, proszę o info czego mniej wiecej moge się spodziewać, jakich pytań itp.

Magdalena

@NickCave, @Andrzej, w Internecie też za wiele na temat samej pracy w Red Bullu nie można znaleźć. W tamtym roku pracownicy na bieżąco komentowali rozwój sytuacji, więc ciekawe z czego wynika, że teraz na forum nic się nie dzieje. Może jednak ktoś z pracowników zabrałby głos?

Nick Cave

Ma ktoś może aktualne informacje o zarobkach i warunkach pracy jako PH?

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na jakieś wskazówki.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
znajomy

czy ktoś wie czym zajmuje sie w tej firmie LKAM ? jak wygląda struktura działu sprzedaży? jakie uposażenie, social, flota itd.? jaka atmosfera ?

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy??

naSzczescieJuzSieZwolnilem

prestiż i mocna marka to nie wszystko, codzienność pracy SD nie jest tak kolorowa jak może się wydawać z zewnątrz, robienie co najmniej 20 wizyt, kreowanie rzeczywistości na zdjęciach bo brakuje udziałów lub wysokości pułki. do tego świadomość, że zaraz może cię odwiedzić kierownik, który będzie cię przekonywał, że w tej firmie nie ma rzeczy niemożliwych... na każdym kroku ciśnienie. Zarobki na poziomie 3,5 k i niezły social nie rekompensuje tego co ta firma zabiera. Mam nadzieję, że cała branża FMCG wreszcie się zmieni bo już coraz trudniej o znalezienie pracowników a będzie jeszcze gorzej

Studentkaaa

Czy ktoś pracował jako Student Brand Manager? Ile płacą? Czy da pogodzić się tą pracę z studiami? Niby tak, ale jakoś nie jestem pewna

SBM
@Studentkaaa

Ja pracuje i pracowałem, słucham

miszcz

WItam, ktoś wie jak wyglądają zarobki na śląsku jako PH, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna?

Może ktoś jest do wymiany

Stary
@Nowy

Ok 15 tys

Tiger
@Stary

Brutto czy netto? Podałeś kwotę podstawy czy podstawy + premii?

iuyt

a już ruszyła rekrutacja na rks?

mnbvcxz

''Jest jeszcze inny powód. Kiedyś na moje pytanie “dlaczego siedzisz w pracy od rana do nocy?” koleś odpowiedział mi jedną z najsmutniejszych rzeczy jakie mogę sobie wyobrazić: “a co ja w domu będę robił?”. Odpowiadać na to pytanie staram się od lat za pomocą tego bloga. Człowieku, ogarnij się. Nawet jeśli chcesz kodować non stop to poszerz swoje horyzonty. Zrób coś nowego, coś innego. Zrób coś obok, coś sam. W przeciwnym wypadku jedyne czego się dorobisz to zawodowe wypalenie i garb. Myślisz, że zostaniesz doceniony? Że całe otoczenie obdarzy cię mega-ristekpem za to, że tak się poświęcasz swojej pracy? Oto brutalna prawda: tak się nie stanie! Jedyne co osiągniesz to to, że ludzie przestaną szanować twój czas. Ale czego się można spodziewać, skoro sam go nie szanujesz? Jeśli przyzwyczaisz całe swoje środowisko dookoła, że twój czas nie jest cenny, to wszyscy będą twoje nadmierne zaangażowanie traktować właśnie w taki sposób: nie jako bezcenne, a jako bezwartościowe. Nie będziesz za każdym razem słyszał “dzięki stary, ocaliłeś świat” – przecież to zwykła codzienność. Coś, co zdarza się non stop, bardzo prędko przestaje być wyjątkowe. Będziesz tym, na kogo zrzuca się zadania, których nie ma jak zrobić w godzinach pracy. Będziesz tym, do którego dzwoni się w sobotni wieczór żeby nikomu innemu nie zawracać głowy. Będziesz tym, który siedzi podczas urlopu na plaży z laptopem na kolanach i dłubie przez zdalny pulpit łatając buga w systemie – bo nikt inny tego nie zrobi. W końcu też są na urlopie i im nie można zawracać głowy! Czy to naprawdę jest pociągający obraz? Zakładowy Kali.''

edek12

Witam serdecznie proszę, kliknijcie jakieś szczegóły warunków pracy jako Specjalista/ka ds. rozwoju sprzedaży. Jaka podstawa, samochód, etc. Czy to to samo co PH??

Grigori
@edek12

Podstawa około 3k netto, Auto Vw Caddy, telefon samsung, premie max15% podstawy, trzynastki za realizacje kpi, i 14 za dodatkowe kpi

Grigori
@edek12

Tak to to samo co PH

hajduk

aplikuje na stanowisko specjalisty ds. rozwoju sprzedaży - jakie zarobki ? ile można na miesiąc wyciągnąć ?Słyszałem ,ze pensje super

kinder
@hajduk

nie slyszalem o lepszych wypłatach w polsce ,czekam az będzie ogłoszenie we wrolcawiu i startujemy bo w ferrari już się nie da wytrzymać a redbull to zawsze numero uno i prestiż najwiekszy

okl

wrocilem na stanowisko reprezentanta handlowego po kilku latach poza rb dlatego zauważam zmiane na korzyść na każdym kroku to jest inna firma ludzi pelnych pasji i kazdemu zależy na dazeniu do przodu z sukcesami mam porównanie to tez możecie polegac na moich informacjach a gdybyście chcieli zadac pytanie to tylko nie o kase bo jest rewela to był strzal w okienko

mauro

Firma przechodzi zmiany, odkąd zmienił się szef sprzedaży tradycyjnej na Polskę wszystko zmienia się na wzór coca coli ( z której się wywodzi). Zakompleksiony (przez lata był zapuszczonym otyłym kłótnikiem - teraz schudł - aspiruje do grona menadzerów wyższego szczebla których w RB nie brakuje) i antypatyczny typ, zaborczy,ale przede wszystkim nieprzyjmujący do wiadomości, że może nie mieć racji. Wprowadził atmosferę strachu, ciągłej inwigilacji co przekłada się na cały pion sprzedaży. Ludzie szukają roboty, wysyłają CV bo na dłuższą metę to nie do wytrzymania. W biurze przez lata pracowali super ludzie,ale przez w/w wszystko sie zmienia. Szkoda zwłaszcza jednego specjalisty z Trade Marketingu - chłopak z rynku, uczciwy,mega pracowity i oddany dla firmy, który nigdy nie zapomniał o tym ze przyszedł ze sprzedaży by być autentycznym wsparciem dla sprzedaży. Po kilku latach skasował go w/w Pan ( jak był kierownikiem w terenie kilka razy mieli nie po drodze), który po awansie zaczął go cały czas oczerniać - bezpodstawnie, często o jakieś pierdoły.Przykro,że tak się tam dzieje, ze tacy ludzie odchodzą - w biurze coraz wiecej fałszywych postaci, uśmieszki, lukrowanie, ale jak szef nie widzi -obijanie się na każdym kroku. Szkoda Michała, zostały tylko fałszywe babki w Trade Marketingu które włażą w tyłek szefom, ale do pracy nigdy nie było im po drodze..Wszyscy to wiedzą od lat... smutne. Ogólnie jednak firma super , warunki i benefity na najwyższym poziomie w fmcg.

Michał Gołąb
@mauro

Powiadomiony przez kolegów z byłej firmy o tej wypowiedzi jestem zmuszony zareagować. Chcę jasno i zdecydowanie odciąć się o przytoczonych tu osądów i zarzutów autora, które mniej lub bardziej świadomie godzą w moje dobre imię oraz relację z kolegami i koleżankami z byłem firmy. Od roku nie jestem oficjalnie związany z firmą Red Bull, co jednak w żaden sposób nie wyklucza serdecznych relacji ze zdecydowaną większością byłych kolegów z pracy. Wpis w oczywisty sposób sugeruje, a wręcz tendencyjnie wskazuje mnie jako osobę oczerniającą moich byłych współpracowników, czemu stanowczo się sprzeciwiam. Zawdzięczam firmie Red Bull bardzo wiele, gro nadal pracujących tam ludzi szczerze podziwiam, dlatego nie mogę pozwolić by w tak idiotyczny sposób ten potencjał trwonić. Z całą stanowczością mogę polecić i zarekomendować pracę w tej firmie wszystkim potencjalnym kandydatkom i kandydatom. Pozdrawiam

Fantastycznie, czyli jak pytałem wcześniej jaka pensja itd?

Na rekrutacji głównym kryterium przyjęcia jest kwota podstawy jaką proponujesz. Wyraźnie widać, że szukają najtańszego, a nie najlepszego pracownika :)

Witam, Mam pytanie dot. rekrutacji na LKAM na mazowieckie i podlaskie. Jakie zarobki? +/- premia? prowizja? miesięczna/kwartalna? Ilu klientów do obsługi? +/- Jak targety? Auto? Dzięki !

MichałES

W jakim przedziela mieszczą sie zarobki na ph ds.kluczowych horeca w RB ? dzięki za info mam niedługo rozmowe podzdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull