Opinie o Budweld w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Budweld. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Budweld o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budweld w Wrocław

Firma niekompetentna, oszukują - zdecydowanie nie polecam współpracy.

Zobacz sam kto pisze opinie złe albo ten co wyleciał za picie albo nieradzil sobie albo wogole nie podjął pracy .niektorzy wdawali się w bójki bo za dużo zaliczek dostawali

Bardzo fajna praca na Słowacji mili ludzie na zakładzie wysokie zarobki wszystko na umówie Słowackiej zaliczki na początku brałem ale po miesiącu już ja pozycZalem kolegom pieniądze .sto razy lepiej jak w Niemczech gdzie Polak Polaka wygryza I jeszcze blisko do domu

mr.T

raptem dwa dni na zastanowienie,z zaliką po tygodniu też nie konkretnie sprecyzowane czy jest,warunki bytowe nie wiadomo jakie,cicho ciemno. Krawedziarki to fajna robota,bez stresu itp. trzepiesz detale w tysiącach sztuk,monotonna ale spokojna.....trochę szkoda ale w ciemno nie jadę. Pozdro dla forumowiczów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Budweld? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
mr.T

Właśnie zrezygnowałem z pracy na Słowacji jako operator prasy krawędziowej.... Mam obawy po tym co przeczytałem,nie wiem czy mam żałować ale z gruntu powinienem sam zobaczyć jak jest,mieszane odczucie. Trochę też za szybko ten wyjazd,rapte

Atanazior

Przerobilem z nimi rok prawie wszystko na Słowacji , powiem tak nie pchajcie się z nim za granicę , robota nie pewną nie wiadomo na ile , stawki takie sobie a i zawsze jest problem z godzinami zawsze brakuje (no ale jak Kuba rozlicza to się nie dziwie) za to praca w Polsce z nim bardzo polecam Szef ogólnie bardzo spoko no i tu kasa się zawsze zgadza ale rozlicza ktoś inny . Mimo wszystko kasa jest zawsze wyplacaja tylko umowy zlecenie na minimum . Pozdrawiam wytrwałych .

Atanazior

Xxy

Dobrze ze można namierzyć ludzi ,którzy psują opinie Budweldowi .Prezes lubi sprawy cywilne o odszkodowania bardzo ,wcześniej czy pózniej wróci do tych pijaczkow

Płacą ok ale pod stołem na umowie tylko minimalna krajowa, wiec jak kto lubi.

xxx

zanim zdecydujesz się podjąć prace w tej firmie,zastanow się tysiąc razy,przemysl,i znajdz inna firme a będziesz z siebie zadowolony...

Erick

Dzis jest 8-go wiec wyplaty powinny byc bo 10-ty jest w niedziele a ich nie ma czy ktos jeszcze nie dostał???P.s Szkoda tego pobitego spawacza,BUDWELD schodzi na psy...

Maro

BUDWELD się wypiąl na tego pobitego spawacza który dla nich pracowal,wiem to ze sprawdzonych żrodeł,nawet umowy mu nie przedłuzyli bo tak szef BUDWELDU pewnie oszczędza a ktos juz nawet tego marnego zasilku chorobowego nie dostanie zeby sie wyleczyć.

Maro

A słyszeliście jak pobili spawacza w pażdzierniku który pracował na Słowacji w dodatku sam im spawaczy próbował załatwiać,chłopak wylądował na stole operacyjnym,leczy sie juz prawie 3 miesiące ma uszkodzony nerw twarzowy,pęknietą czaszke,złamaną szczęke a pobil go jakiś słowak którego podobno nawet nie dotknąl w hotelu w którym ulokował go Budweld.Chłopak został bez środków do życia,pracy itd.Ciekawe czy Budweld mu pomaga, jak juz mowa o tej firmie bo mialem kiedys podobna sytuacje i Mostostal w ktorym pracowałem zachował sie naprawde ok.

darek

Nawiazujac do prośby o zwrot biletow ,nawet już na sms nie odpisuje,zenujace,400 zl dla budweld to suma duza,jezeli spotkam dziesiątego zainteresowanego praca w budweld-odradze.....

darek

Pierwsza sprawa-do glownego szefa firmy nikt nie ma,nie miał i nie będzie miał namiarow,oferuja prace jak najbardziej,wyjazd był w niedziele zerwałem się już w sobote żeby dotrzeć do katowic skad mnie w nocy odebrali,obiecane było ze od poniedziałku testy i już rozpoczęcie pracy....okazuje się ze Pan nie dogadal się z czeska firma bo o dziwo dowiedział się o wewnętrznych kursach BHP dopiero po przyjeździe na miejscu,poza tym zostaliśmy na lodzie już w pierwszy dzień ,niedopuszczeni do kursu z braku znajomości jezyka czeskiego....ok....wioza nas na hotel dzień ,noc w trasie i na hotelu około 18;00 docieramy...Pan obiecywal przed wyjazdem ze w hotelu wszystko jest,lodowka,talerze,sztucce,....weszliśmy na dosłowny 'KWADRAT'ani internetu,ani tv,tylko lozka dzięki BOGU....siedzimy dzień,proby pozytywnie zaliczone ale pracy nie można podjąć bo BHP,musimy czekac az Pan szanowny przetłumaczy z czeskiego na polski ...zastal nasczwartek idzie piątek okazuje się ze caly tydzień w plecy i nieplatcony...Szanowny Panie Prezesie z Budweldu,mialem obiecana prace od poniedziałku,stawilem się 8 godzin wcześniej zebym zdazyl jadac z centrum polski,zaplacilem z własnej kieszeni za podróż (co miał mi zwrocic jak mowil Panski giermek)a teraz nawet nie myśli odpisac na sms...Pozwole sobie nadmienić ze wysylajac przedstawiciela firmy za granice przynajmniej powinien wladac jezykiem angielskim,a tu....smiechu warte nawet biernie po czesku nie ptrafil....pozal się BOZE,jezeli czlwieku masz honor,jaja i glowe na karku proszę Cie tylko o zwrot za bilety nie licze straconego czasu.....

mario

Hej czytam opinie o firmie i ciarki mnie nie przeszły czyli jest oki ,mam pytanie czy byłktoś w słowacji z tej firmy jako spawacz bo mam zamiar podjąć prace w tej firmie proszę o iformacje zwrotne.

Gościu jak jest robota to się robi soboty, ale nikt Cię kuźwa nie zmusi do przyjścia w weekend. Normy żadnej nie ma. Słuchaj się ludzi... Ja mam pracę na 3 zmiany i mamy system normalny 3 zmianę zaczynamy w poniedziałki. Jak trafiłeś na dzia (usunięte przez administratora) którzy tak sobie wymyślili to do kogo pretensje? Brygadziści z kierownikiem ustalają zmiany i kiedy zaczynają... Normalni ludzie robią system 3 2 1 zmiana.

On

Chamstwo i Klamstwo.mialem okazje zapoznac sie z zaklamana oferta pracy,przez telefon Pan opisuje pifknie ,ladnie.5 dni w tygodniu,dodatkowe sobotyjak chce,stawka nie najgorsza,czasem nocki.a na rozmowie twarz w twarz okazuje sie ze to jakisoboz pracy,6 dni w tygodniu,tydzien w tydzien,koncze 2 zmiane w sobote,w ndz ide na nocke,tak 6 dni,norma tygodniowa 48 godz :-/ zaklamana stawka,i chamstwo ze strony kierownictwa.a dowiedzialem sietego nie od kierownika jak jest,bo mowil inaczej niz wrzeczywistosci jest,a od pracownika.kpiny jakies ,umowe na najnizszb krajowa,reszta w kopercie pod stolem.

Gall

Jaką stawkę może otrzymać monter konstrukcji stalowych z dużym doşwiadczeniem umiejętnością obsługi palnika,wypalania elektropowietrznego,operowania suwnicą,wózkiem jezdniowym,spawaniania mag,wszystkie umiejętności nabyte i poparte udokumentowanym doświadczeniem,będący w trakcie zdobywania doświadczenia w spawaniu met. Tig ?

Budweld
@Gall

Witam, mamy dla Pana i nie tylko (zapraszamy wszytskich zainteresowanych) ciekawą ofertę pracy w Rudzie Śląskiej zapraszamy do kontaktu. Numer telefonu znajdzie Pan na naszej stronie internetowej lub profilu na FB www.facebook.com/budweld pozdrawiamy wszystkich użytkowników forum Zespół Budweld

am

Witam, może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda jak się pracuje w budweldzie przez pośrednika? Bo słyszałem że stawka duża ale umowę dają na minimalną krajową a resztę "w kopertę"

Zostaw merytoryczną opinię o Budweld - Wrocław

• Jak się pracuje w Budweld?

Zobacz opinie na temat firmy Budweld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budweld?

Budweld