Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

crazy boy

Hej KK-owcy (KK-sheeps), jak się czujecie po spotkaniu? Ja wspaniale! W przeciągu pół roku, wszystkie zadania wykonane na piątkę, sorry...na zielono! Firma się rozwija, lean manufacturing, kultura pracy i bezpieczeństwa wykazują progres, audytorzy z firm, chcących z nami kooperować, wystawiają nam wysoką ocenę, 35% - towa zwyżka obrotu! Aż mi się łezka w oku zakręciła! Jakież wspaniałe wiatry, przywiały mnie, do tej firmy! Czuję się, jakbym wygrał na loterii! Oczami wyobraźni widzę świetlaną przyszłość! Dziurawa kieszeń - nieważna, sucha bułka z mlekiem na śniadanie - nieistotna, wielokrotne podziękowania naszego pana Dyrektora - bezcenne! P.S. Gdzieś tam, w odległej galaktyce, żyje grupa ludzi, na swoich wypasionych jachtach, pijących szampana ze swoimi pięknymi partnerkami, którzy nas szczerze kochają, za to, że naszą ciężką pracą, czynimy ich życie lżejszym...

TT#

Fazi to pseudonim człowieka , który chce zastąpić prezesa.

free at last

a kto to jest Fazi??

seww

Fazi na prezesa !!! Kto za ?

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

:D

Co wy chcecie od Alabamy ona jest wporządku. Tylko....

sub

Taa Alabamie wystarczy powiedziec głupi komplemet i juz miekknie.... Wiec napewno na nia dzialasz i tylko na nia. "FAZI"

FANKA FAZIEGO

Fazi szczególnie Twoje komplementy działają na wszystkie dziewczyny Ty playboyu. Najbardziej mięknie Alabama na twój widok.

Fazi

co chcecie od Ewy z VAGO fajna dziewczyna zresztą jak większość dziewczyn w tej firmie, wystarczy kilka komplementów i już są miękkie

Fazi

kolego lub koleżanko AZZ2 trzeba znać swoje kwalifikacje oraz umiejętności ja mam średnie ogólne i wiem że wyżej elektromontera nie awansuje a przez to że pokazałem że potrafię myśleć oraz mam jako takie umiejętności przełożeni chyba mnie docenili i tyle o mnie, na mój dział w zeszłym roku przyszło kilku młodych ludzi, po zawodówkach, szkołach średnich po kierunkach nie związanych z elektryką i powiem że, wymagania jakie od nich usłyszałem zszokowały mnie, gość po technikum ekonomicznym stwierdził że jak za miesiąc nie zostanie brygadzistom to się zwalnia bo on tu nie przyszedł zapier... tak się wyraził to o czym mowa, ambicje ludzi przewyższają ich wiedzę, praktykę i umiejętności a wymagania wielkie TROSZKĘ POKORY NIE ZASZKODZI

magazynier
@Fazi

Dokładnie...troszkę pokory ludziska! Czasem uwolni się jakieś stanowisko wyższe, to aplikujcie, może awansujecie. Jeśli macie tyle ambicji, szukajcie także poza firmą, póki co, róbcie swoje i tyle. W magazynie średnie wykształcenie to norma, a pięciu magazynierów ma wyższe, ciężko pracują i nie patrzą na ewentualny awans, bo on się nie wydarzy.

sub prod

Do ludzi z podprodukcji: jak możecie tak srać we własne gniazdo. Może i część tych rewelacji to prawda, nie wnikam, ale powinniśmy to rozegrać między sobą. Po grzyba pierzecie publiczne brudy? Co ma kierownik do zwolnień? Kazali tyle zwolnić i musiał kogoś wybrać. Tyle w temacie. A zaglądać pod kołdrę też nie ładnie. Każdy z nas ma coś tam za uszami po co to wywlekać jeszcze na forum. Kierownik i brygadzistka są w porządku po prostu zbyt są otwarci w kontaktach z podwładnymi, a duża część to wykorzystuje. Uważacie że to źle??? No to wszystkim tym życzę s.. :)

?

dlaczego?

ewa

ja mam tylko rade - uwaga na Ewke z WAGO

AZZ2

Do kolegi Fazi : przeraża mnie twoja naiwność i brak realizmu. Znajomości to są potrzebne na lepiej płatne stanowiska. Przy zarobkach w okolicach 2 tys. złotych nie trzeba mieć znajomości. Problem jest przy podwyżkach i awansach. Dostają je wazeliniarze i układowcy. Wiesz o tym najlepiej.

fazi

Mówicie o znajomościach, przez przypadek znalazłem stronę firmy a tam to że szukają pracowników przyszedłem z ulicy nikogo tam nie znałem w ogóle KK ELECTRONIC ta nazwa mnie trochę przerażała bo co ja wcześniej miałem wspólnego z elektroniką tak to rozumowałem. telefon z zaproszeniem na rozmowę i testy manualne, które okazały się bardzo łatwe dla kogoś kto myśli i ma trochę zmysłu technicznego, propozycja współpracy którą przyjąłem, może na początku nie byłem zadowolony ze stawki jaką mi zaproponowali ale dzisiaj powiedzmy że jest OK i przestańcie gadać że znajomości itd po prostu trzeba robić swoje pokazać że ma się jakieś umiejętności, wiedzę i zaangażowanie do pracy i wszystko będzie OK a ci którzy przyszli tutaj z nastawieniem że przy zerowych umiejętnościach i wiedzy będą szanowani i sowicie wynagradzani srodze się zawiedli i wcale się nie dziwie że przełożeni jak tylko mają możliwości rezygnują z takich osób

oldfasioned

To była całkiem niezła firma, ale to czas miniony. Teraz to maszynka do zarabiania kasy dla Dunczykow, tak samo jak Elogic. Atmosfera lezy, ale żeby się o tym przekonac, może warto zamiast codziennych pseudosniadanek pogadać z ludźmi. ...oddalacie się od ludzi i nie sluchacie....ale to już nowa moda.....

Wito

W KK najważniejsze są znajomości. Ot cała prawda o firmie. To firma ani lepsza ani gorsza od innych. Typowe polskie piekiełko. Zresztą w Polsce donosiciele zawsze mieli lepiej od innych ( forsa ).

taki

Przypusyam że chodzi o to ze latwiej zwolnic kogos kto mam maly okres wypowiedzenia.

sics

wszędzie trzeba myśleć. ale mam nadzieje ze beda traktować wszystkich na równi a nie jednych lepiej drugich gorzej tylko dlatego ze sie nie podlizuja i nie kolegują. chodzi o to jak sie wykonuje swoja prace! znam kilka osob ktore dobrze prAcowały a je zwolnili bo spadek produkcji, ciekawe czym sie kierowali.. co niektóre lenie zostały. dajmy szanse jeszcze niektorym moze sie zmienia a jak nie to mam nadzieje ze cos z nimi zrobią. apropos za co był ktoś u kierownika ? bo doszły mnie słuchy.

kkk

Pilnujcie swoich spraw. Nie interesujcie się innymi. Co do podprodukcji to jakbyscie spróbowali tam pracować to uznalibyście że to jeden z najtrudniejszych działów. Na liniach klepiecie w kółko to samo bez namysłu, tam trzeba myśleć!

do lolo

No masz racje, brak decyzyjnosci kierowcy bmw to tragedia, uśmiecha się tylko i chodzi po hali i nic z tego nie wynika....ale prawdę mowiac, układy na dole to problem kierownika i szefa produkcji...

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC