Opinie o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Conkret Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Conkret Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

pracownikroku

PRACA CZYNI WOLNYM - (usunięte przez administratora) Zwolniłem się i w ciągu miesiąca znalazłem nową pracę i do tego za lepszą kasę. Ludzie to nie jest jedyna firma w okolicy. Jak praca tam wygląda wiem bo pracowałem tam 11 lat.

aliss
@pracownikroku

W jakiej firmie teraz pracujesz?

@aliss

Na jakim dziale pracujesz w conkrecie?

Niewolników dorwali Ukraińców, którzy nic nie robią. My nie mamy czasu spokojnie zjeść, biegiem do toalety, a im wszystko wolno!!!! Postój? Polakom!!! Ukraincom praca. Bo oni muszą, my Rodacy nie. Nam nie potrzebne pieniądze na które charujemy a im tak gdzie się opiepszaja. Czy firma nie widzi ze my na nich musimy pracować? Nie,dlaczego? Bo wzięła kasę za nich?

Dzidzixxxx

To nie jest firma to jest zakład dla niewolników, człowiek po nockach musi następnego dnia przyjść na popołudniu a teoretycznie przysługują 2 dni wolnego, wyzysk, brak przerw co jest totalną porażką (nie można nawet w spokoju zjeść śniadania), zabieranie premii przez kierownictwo za niestawienie się w pracy na telefon przez kierownika w dniu kiedy ma się wolne. Bardzo odradzam pracę w tym miejscu pozdrawiam.

pracownikroku

A co ma piernik do wiatraka??? Problem nie polega na kolegowaniu sie , bo w pracy nie ma kolegów tylko znajome twarze, tym bardziej zwierzaniu się.

@pracownikroku

A jednak jest ten problem!!!w tym zakładzie to mało powiedziane kolegowanie się jest przyjacielstwo wchodzenie jednemu przez drugiego w pupę przełożonego i ten podlizus wygrywa. A zwykły pracownik jest zerem.

@MK@

@@MK@

MK możesz napisać na jakim magazynie pracujesz.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Utrzymania Ruchu?
MK

Witam czy ktos dojezdza z Golubia-Dobrzynia ? Dostalem oferte pracy na magazynie i chce sie zorientowac :)

@MK

A na jakim magazynie dostałeś ofertę pracy.

@MK

Jeśli dostałeś pracę na magazynie o którym myślę to mam dla Ciebie dobrą radę, uważaj na kuzynów, szczególnie tego ze starszym stażem pracy. Bardzo lubi o różnych sprawach rozmawiać z dyrciem, a szczególnie nie lubi konkurencji, coś o ty wiem. Lubi się podlizywać i donosić. Jesli dostałeś ofertę na magazynie DRK lub wyrobów gotowych to spoko.

pracownikroku

Argumenty: duża rotacja pracowników, ciągłe braki rąk do pracy na produkcji, magazynach. Podejście do pracobiorcy na zasadzie "jak sie nie podoba to dziękujemy brama jest tam", lepiej się nie odzywać. Jeśli komuś odpowiada takie traktowanie to spoko. Brak filozofi inwestowania w pracownika. Formułka w ogłoszeniach: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość długotrwałej współpracy, możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji to fikcja. Dlaczego? Gdyby była to prawda to czy wisiałyby cały czas ogłoszenia. Praca ciężka, pensja mierna (trochę więcej niż minimalna) , brak programu socjalnego dla pracowników.

Nic ciekawego, syf okrutny wszedzie błoto i inne syfy a zarobki jak wszedzie. juz napewno tam nie wróce bo pracownika mają za gnojka który ma robic i mówic co chcą

xxx

Może wykoncu ktoś z biur to przeczyta i zrobi porządek na zmianach. Jestem za żeby pomieszac brygadzistow żeby skaczylo się kolezenstwo i sentymenty zwykli nie podlizywac też chca pracować. Dlatego w tej firmie jest tak ze brygadzisci mogę co godzinę chodzić do toalety a kobiety które naprawdę muszę mogą tylko raz? To jest normalne żeby kobiety w okresie miesiączki nosiły po dwie podpaski bo nie można wyjść do toalety? Jesteśmy ludźmi?w tej firmie raczej nie!!!

100procent prawdy w tym.mobing!!!czemu starzy pracownicy wciąż odchodzą?czemu Ci którzy zostają narzekają na brygadzistow? Nikt nie widzi tego czy nie chce widzieć?są kamery ktoś na nie wogole patrzy?

ktoś

Jestem tego samego zdania, brygadzistka trzeba trzymać prosto paluszki bo inaczej masz przechlapane.w tej firmie nie liczy się kto jak pracuje tylko jak trzyma się z brygadzistka. Może czas to zmienić, pomieszac brygadzistow,są tam pracownicy którzy chcą pracować a nie podlizywac się żeby być normalnie traktowany.

#@#@

Z tym mobingiem to jest akurat 100 procent prawda a kierownik nic z tym nie zrobi bo podobno dobrzy pracownicy tam robia . A jak ktos nie wlazi brygadzistce w (usunięte przez administratora) to jest ponizany przez pracownikow zwyklych

elka

Podobny problem już nie jedna osoba zgłaszala przełożonym i zawsze kończyło się tak samo głębiny psychicznie pracownik musiał się zwolnić a ci stosujących mobbing zostają i robią to nadal nie ponosząc żadnych konsekwencji

elka

Tak,tylko że kierownik zawsze słucha i wierzy brygadzistka które mówią mu to co chcą.tak zwykły pracownik nie ma nic do powiedzenia i jego zdanie się nie liczy.

elka

Do kogo można można zgłosić się z problemem o stosowaniu mobbingu który jest stosowany na sortowani?czy ktoś jest w tym zakładzie żeby zrobił z tym porządek?

alek

Ogólnie to porażka zapierdziela się jak murzyn a wypłata mizerna.Nie polecam omijajcie Conkret z daleka jest mało konkretny.

Nazywac kogos pijaczkiem to jest oczernianie poniewaz tam sie nie pije alkoholu a co kto robi po pracy to jego prywatna sprawa .

xula

Nikt tu nie oczernia tylko po prostu stwierdzam prawdziwe fakt jakie tam są.

xzx

Na regranulacji 2 wcale nie jest tak zle a i kierownik jest wporzadku jak sie tam komus nie podoba praca to niech wcele tam nie robi niech sie zwolni a nie oczernia ludzi takie jest moje zdanie

xula

Ogólnie to zależy na jakim jest się dziale jedni mają lepiej drudzy gorzej.Najgorzej to jest ponoć na tej nowej hali regranulacji 2 tak bynajmniej słyszałem (usunięte przez administratora)

erik

Moim zdaniem kierownictwo nie powinno słuchać tych co donoszą,każdy człowiek chce pracować i jak każda praca jest ciężka,każdy z nas potrzebuje szacunku i tej kultury bo tego nie ma w tej firmie.Niech każdy spojrzy na siebie i niech postawi sobie pytanie czy jestem dobrym pracownikiem,każdy z nas ma rodziny i w tych trudnych czasach jest potrzebny pieniądz aby żyć,co to wam da moi koledzy że kogoś wywalą?W tej firmie liczy się praca,jak ktoś ma czas na kablowanie,to jakim musi być wzorowym pracownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Conkret Sp. z o.o. - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Conkret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Conkret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conkret Sp. z o.o.?

Conkret Sp. z o.o.