Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Klientka Magdalena

Na stoisku w Zatorze bardzo miła obsługa , bardzo świeże produkty. Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Polecam!!!

Klientka

Jestem a właściwie byłam klientem Markam (Mikołów) od początku powstania tego stoiska. Wędliny bardzo dobre, ale obsługa okropna. Z tego co zdążyłam dopytać, to pożal sie boże pani kierownik, zamiast dawać przykład i zachęcać klienta to odstrasza każdego swoją naganna postawa. Po sklepie chodzi bez maseczki i najwidoczniej nic sobie z tego nie robi, kicha i prycha na prawo i lewo. Niestety nikt nie jest niezastąpiony. Może najwyższy czas zmienić pracowników.

Kierowniczka
@Klientka

Dzień dobry akurat dobrze wiemy kto pisze negatywne komentarze na nasze stoisko lecz zapominasz że nikt w sieci nie jest anonimowy .... Jeszcze dziś składam zawiadomienie z art 212 kk ..pozdrawiamy MIKOŁÓW

Nie zadowolony klient

W Mikołowie dnia dzisiejszego głośna i nieokrzesana p. Kierownik jak się dowiedziałem że jest na takim stanowisku dla mnie nie do pomyślenia!!! Powinna świecić przykładem a tym czasem nagminnie chodzi i obsługuje klientów bez maseczki a do tego kicha pyrcha kaszle na pewno na cały asortyment który jest na tym dziale!!!!A co ludźmi którzy koło niej przechodzą a ona koło nich? Świadomie zaraża ludzi!!!!!! Czuje się chyba że jest nie do ruszenia ale jeszcze raz zobaczę taki widok jak dzisiaj dzwonię do sanepidu i albo ktoś wyżej postawi do pionu tą Panią albo inaczej trzeba będzie to załatwić Skandal!!!!!

Hela

Takiej obslugi jak w Pszczynie to dawno niewidziałam blondyna niezadowolona z zycia .bardzo nieuprzejma.opryskliwa zero empatii dla klienta pracuje za kare i to noejednorazowa wizyta jestem stalym klientem ale empatia tej pani przerasta mnie i chofz wedliny dobre to rezygnuje z powodu obslugii.A ta druga pani jest nie lepsza jak to mówią jaka płaca taka praca.nie jestem pracownikiem nie bylam i nie bede

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w PPHU Markam?

Ptaszek

Szanowny Panie żeby zostać członkiem tej ekipy , to trzeba być wielkim członkiem . Oni takich bardzo potrzebują. Proszę działać.

Niezadowolony

Byłem dzisiaj wraz z żoną na zakupach. Kupilismy piersi z kurczaka, niestety okazały się nieświeże i po powrocie do domu byliśmy zmuszeni je wyrzucić.. Smród niemożliwy! Jak tak można traktować ludzi.. Byle sprzedać... Jestem rozczarowany.

Magda

Proszę sobie nie robić wstydu i nie zachęcać znajomych osób, do pisania pozytywnych komentarzy, które i tak są nieprawda.

Realista

Czy właściwie ktoś szkoli osoby pracujące w lokalu przy ulicy Rusznikarskiej w Krakowie? Może pracownicy mają problem ze słuchem albo są leniwe? Już wiele razy prosiłem o cięko pociętą wędlinę a dostałem jak siekierą cięte. Może klinent powinien sobie sam ciąć? Następnym razem chyba nie kupię już za grubo pociętej wędliny i zostawię w sklepie bo to się robi nudne.

Klientka

Mam pytanie do Pana Dyrektora albo Właściciela od kiedy na stoisku w Dąbrowie Górniczej jakieś 40-30 min a przed zamknięciem stoiska nie mieli się już mięsa klientowi. A dokładnie była to godz 16:20-30, bo sama pracuje do 16 a do Tesco w którym jest stoisko mam 500!!!!! Bo pani już umyła maszynkę i zmieli mięso ale tylko powyżej 1kg jaka to różnica czy chce 40dek czy ponad kg??? A szynkę pani pokroiła z wielkim wymownym spojrzeniem jak bym co najmniej już było po zamknięciu a ja poprosiłam o niemożliwe.!

Milka80

Stoisko Mikołów rewelacja pracownice zawsze uśmiechnięte wesołe doradza pozartuja naprawdę aż miło się kupuje ... Bardzo polecam ten sklep ceny nie drogie wyroby smaczne a do tego przesympatyczna p Kierownik stanowiska

Tomasz

Bardzo dobre wędliny, super obsługa. Stoisko w Łaziskach G. Zadbane , dziewczyny wygadane , zawsze uśmiechnięte umią doradzić. Plus taki że są nowe pracownice wraz z Kierowniczka stoiska. Także zmiana na lepsze, prócz jednego wyjątku. Pani o której chce napisac już dawno powinna iść na emeryturę. Ogólnie polecam

Daria

@byla pracownica to dlaczego nie upominałas się o umowę ? Przecież to praca na czarno.

@Daria

No tak praca na czarno ale jak człowiek liczy kazdy grosz to dobra i taka. A pozatym upominajac sie o umowe ciagle bylo mowione ze to na firmie maja duzo roboty to kadrowej nie na, wiecznie bylo cos.

Celebryta
@Daria

Ja widziałem Turonia w telwizji . Był w takiej kufajce farbowanej na biało, wąsiska mioł siwe,a rogi mioł kapelusem przykryte. Tak się na starość celebrować! Widocznie każdy z wiekiem rob się infantylny . Pozdro dla celebryty.

@Była pracownica

Nie wierzę w to pracuje już tam kilka lat przewineło się kilka osób i każda dostawała po kilku dniach umowę.

(usunięte przez administratora)jak juz się upomnisz o umowę to Pani kierownik A mówi że Pani w kadrach nie ma teraz czasu. Chcąc cie zwolnić to wysylaja pierwsze na urlop przymusowy a jak chcesz urlop to go nie dostajesz. Dla bezpieczeństwa najlepiej robic sobie zdjęcia dokumentów ktore sie podpisuje w ten sposób można ich bardzo łatwo udupic. Z premia to jedna wielka ściema. Ostrzegam by lepiej nie rwac się na ta pracę!

Kierownik A..
@Anonim

Witam Pani Agnieszko,szkoda że nie ma Pani cywilnej odwagi by przedstawić się, wystawiając opinie firmie.Skoro jest Pani na urlopie to logiczne że była Pani na umowie bo inaczej urlop się nie należy.I jeszcze jedno firma Pani nie zwolniła tylko nie przedłużyła umowy,a dlaczego proszę przemyśleć jakim była Pani pracownikiem,szczególnie jak odnosiła się Pani do klienta..Pozdrawiam serdecznie ...

@Anonim

Co pani za (usunięte przez administratora) wypisuje to zależy jakie pani miała podejście pewnie do pracy. Z urlopami nigdy nie było problemu. Z płacą też. Radzę się zastanowić nad tym co pani wypisuje nie należy oczerniać kogoś jak samemu jest się nie w porządku.

Anexx

Już niedługo niespodzianka dla jednych ze sklepów. To co za przekręty robią to się w głowie nie mieści!

@Anexx

Powiesz coś więcej na ten temat? Twój wpis jest dość krótki i niewiele można z niego wywnioskować. Jakie są Twoje doświadczenia z PPHU Markam, pracowałaś może w tym miejscu?

Jaka umowa obowiązuje w PPHU Markam podczas okresu próbnego?

Była pracownica

Żadna ???? pracujesz bez umowy, potem moze dadza ci na czas określony np 6 miesięcy badz rok. Ps w moim przypadku tai bylo, pracowalam prawie pol roku bez umowy, pozniej dostalam na rok czasu.

Arkadiusz Tychy

Nie polecam firmy jako dostawcy ,w salcesonie po raz kolejny znaleziony kieł od świni oczywiście nikt z firmy nie reaguje na sam fakt zaistniały i zgłoszenie ,ale to nic sanepid się tym zajmie ,drugim problemem jest jakość wędlin w kiełbasach dziwne zapachy starego mięsa

Agata

Co konkretnie nie odpowiadało Tobie w atmosferze panującej w PPHU Markam? Czy były to kontakty panujące między pracownikami, czy te związane z kadrą zarządzającą? Wyjaśnij użytkownikom powody swojej opinii, a będzie ona bardziej zrozumiała i pomocna dla nich.

Anka

Mówisz jako klient? Nie bardzo kumam twoje wypociny... z sensem o firmie proszę!

Nigdy więcej pracy na miesnym
@Arkadiusz Tychy

Jak pan ugryzł to pan znalazł ???? Ale w sumie sanepid tak czy siak się przyda :)

Ola

Powiem tak:Jak na początku firma ruszała i zaczynała działać w Tychach (małe tesco) obsługa ,wyroby rewelacyjne wszystko świeżutkie od lat jestem a może należy napisać byłam klientką ,teraz na stoisku bałagan,towar dużo mu brakuje do świeżości.W piątek kupiłam pasztetową ,pani zapewniała że świeżutka ,zjadłam na śniadanie w sobotę rano i po zjedzeniu połowy bułki poczułam kwas ,w niedzielę pasztetowa zrobiła się zielona,oczywiście już jej nie jedliśmy ,po sobotnich kęsach wystarczyło mi zatrucie leżałam 4 dni z wymiotami i bólami brzucha,co do wędliny hmmm też się robi śliska na drugi dzień.

Zaciekawiona
@Ola

A mi tu pachnie jakąś prowokacją. Dziwne że dopiero po zjedzeniu połowy bułki poczuła Pani kwas,a czemu nie po pierwszym kęsie?

Niunia76
@Zaciekawiona

A może to była jelitowka droga pani. Pasztetowa jest swiezutka tak jak wszystkie wyroby z tej firmy. Najpierw wypadałoby udowodnić że wina była pasztetowa. Po kontroli sanepidu nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości na stoisku w Małym Tesco. Pozdrawiam ????

Żenada
@Zaciekawiona

A jakim cudem organizm ma tak szybko zareagować na "nie świeże" jedzenie? No chyba, że twój... Prawda boli co nie?? :)

Teusz
@Ola

Mi poraz kolejny trafiła się kwaśna. Jak by octu ktoś nawalił. Dziwne. Nie będę kupować.

katarzyna.tychy@onet

Produkty i mięso dobrej jakości, przedwszystkim polskie! Ktoś kto pracuje w tej branży wie o co biega. Pracodawca?!?! Jeśli jesteś dobrym pracownikiem i nie kombinujesz i zachowujesz czystość na stoisku bądź w sklepie, dbasz o swoją pracę która przynosi Ci dochody i premię to i pracodawca jest Ci przychylny. Opinie niechlubne MARKAMOWI piszą osoby leniwe, którym pracować się nie chce, bądź też takie które boją się otwartej rozmowy z Dyrektorem . Pozdrawiam, Katarzy na z Tychów.

Szynka
@katarzyna.tychy@onet

Z góry zakładasz, że jak ktoś ma jakieś "ale" do pracodawcy to jest leniwy, kradnie i nie potrafi rozmawiać?! Żenada... A może są osoby które nie są obiektywne, myślą tylko o sobie itp itd nie wszystkim musi się dobrze pracować szczególnie jeśli w pracy nikt się nie zachowuje w porządku! Masz dobrą atmosfere w pracy? To się ciesz i zajmij się sobą i pracą...

Leniwy
@katarzyna.tychy@onet

Pani Kasiu ...bez komentarza.ps.polskie mięso?hmmm ,niekoniecznie.

B
@Leniwy

(usunięte przez administratora) sz trzy po trzy rozmaity i się nie puszczał w firmie buhahah

andrzej.45
@katarzyna.tychy@onet

Jeżeli w firmie MARKAM jest tak dobrze i zarobki są dobre plus jeszcze premia / z tego co wiem premia do koperty a dlaczego nie na konto jak firma jest tak uczciwa/ to ciekawy jestem dlaczego firma cały czas szuka pracowników do swoich sklepów. Pracownik nie zwalnia się z pracy jeżeli jest doceniany i odpowiednio opłacany . Określenie kogoś że jest leniwy i nie chce się mu pracować jest żenujące.

Agata

@1980 czy Ty jako pracownik PPHU Markam polecisz tego pracodawcę innym zainteresowanym kandydatom? Możesz napisać jakie są tu warunki płacowe. Czy firma, w ramach premii, przyznaje miesięcznie pewien procent utargu pracownikom? Jak wygląda grafik - można w tej kwestii się dogadać?

Dluzsza stazem
@Agata

Tak polecam pracuje tu juz dlugi czas i jestem zadowolona . premia jest od utargu takze malo jej nie ma z grafikiem tez idzie sie dogadac nikt nie robi zadnych problemow jesli musisz sie zamienić zmianami badz miec dzien wolny. Jesli ty dajesz cos od siebie to firma to docenia i jest ok . polecam ;)

Zenon
@Agata

Agato ,wszędzie znajdziesz lepsze warunki niz w markamie ....albo mi uwierzysz na słowo,albo poswiecisz kilka miesięcy życia i sama się przekonasz

Mała
@Zenon

Bzdury.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Firma stwarza miejsce pracy,oferuje stabilne zatrudnienie,wynagrodzenie zawsze na czas.Pracuje parę lat i nie narzekam.

@Dluzsza stazem

Premia od utargu dobre sobie premia według uznania kierownictwa i to do koperty

SzczesliwaBezMarkamu
@Była pracownica

Zgadzam sie z tym, wynagrodzenie jest dwuskladnikowe. Na konto dostajesz podstawe, a premie o ktorej mowa jest w kopercie pod stolem. Nawet PIP jak zglaszasz taka skarge jest po stronie pracodawcy, bo nie potrafia tego wykazac pomimo przedstawionych dowodow. Obudz sie i zmien sobie prace na lepsza, gdzie wszystko legalanie dostaniesz na konto bez ceregieli.

Pracownica

Pracuje w firmie kilka lat,nie narzekam. Wynagrodzenie zawsze na czas . Idzie się ze wszystkim zawsze dogadać,czy to grafik,czy wolne .

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam