FREZAMET - BIS

Opinie o FREZAMET - BIS

spiddaw 2009-04-29 11:55:23
Solidna
ż 2009-08-24 08:38:35
Jeśli chodzi o zarobki w Frezamecie BIS to należa, tak mi sie wydaję do bardzo dobrych. Ale pracownikiem tez nie może byc byle kto bo to precyzyjna branża. A dobrzy fachowcy muszą dobrze zarabiać - ot i tyle
28 2010-03-17 11:47:29
Bardzo ok.
fachmann 2 2011-09-27 09:49:02
wydaje mi się że pensje mogłyby być wyższe ale w sumie da sie przezyć. A co do prezesa to każdy zawsze może z nim pogadać to fakt, ale to tylko jego zaleta.
aaa 2011-10-02 15:24:52
w frezamecie bis lamane sa podstawowe prawa pracownicze pracujesz ale niewiesz za ile!na umowie masz napisane operator a wzeczywistosci robisz wszystko sam a i tak traktowany jestes jak debil niewolno sie odezwac i na wszystko bezwarunkowo sie zgadzac,zal mi ludzi ktorzy tam pracuja bo to ludzie inteligentni i mistrzowie w swoim fachu chodzi o automaty a daja sie wykorzystywac swiat niekonczy sie na zawadzie
Rafał 2014-07-08 10:46:40
Witam co prawda nie pracowałem w tej firmie ale wykonywałem prace budowlane i nie moge złego słowa powiedzieć o Panu Prezesie dobry człowiek i uczciwy .
Pozdrawiam Pana Ludwika
jasiek 2016-05-20 22:57:03
ale czy było słychać że mają jakieś problemy @tym ??
Zostaw swoją opinię o FREZAMET - BIS - Orzesze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FREZAMET - BIS