Opinie o Vistal eko w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vistal eko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vistal eko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vistal eko w Gdynia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Vistal eko? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Janusz

Jezeli zatrudnili w zarzadzie oszusta pana krzysztofa krigiera to koniec To znany oszusy na runku bydgosko inowroclawskim .. (usunięte przez administratora) Wystarczy popytac w firmach gdzie pracowal

Pracownik Nowy wpis
@Janusz

Pomyliły Ci się spółki, tu jest forum o Vistal Eko

Czy Vistal eko organizuje staże dla studentów?

Eduardo Nowy wpis

Warto zapytać i spróbować. Napisz do nich na głównego maila - eko@vistal.pl

Magda

@fred przeważnie to firma proponuje umowę, jaką da, a nie pracownik. Tutaj jest inaczej?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Vistal eko? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Fred

Wszystko jest do dogadania. Dzisiaj są dobre czasy do pracowników, którzy to mogą dyktować warunki. Także, jak sobie ustalicz, tak bedziesz mial.

Dariusz

Jakie są możliwości zatrudnienia w tej firmie? Czy można liczyć na stałą posadę?

Mirek

Czy szukają kogoś do pracy?

Dział rekrutacji
@Mirek

Szukamy spawaczy, monterów, szlifierzy i technologów. Tel. kontaktowy: 510 373 654

Arek

Może ktoś napisze jakieś newsy z pracy w firmie. Czy uspokoiła się sytuacja?

@Tomasz Faktycznie, masz całkowitą rację - zostanie to niebawem poprawione. Jak widać, posiadasz całkiem sporą wiedzę o firmie Vistal eko. Bardzo w związku z tym proszę, abyś pokrótce przedstawił nam warunki, jakie oferuje swoim pracownikom ten pracodawca. A może prowadzą w chwili obecnej rekrutację?

@Nikos, bez względu na to kim jest @Adaś czy możesz proszę powiedzieć co teraz dzieje się w Vistal eko? jaka obecnie panuje tam atmosfera pracy? Jest to informacja niezbędna dla osób, które są zainteresowane podjęciem tam pracy.

Szymon
@Marta

Hej, Wiecie moze czy VISTAL EKO JESZCZE ZYJE..? jelsi tak to jakie s ana nich namiary, ile zatrudniaja osob..? Bardzo rposz eo info jelsi ktos posiada..

@Marta

Spółka istnieje i ma spory portfel zleceń, lokalizacja jest tylko w miejscowości Kartoszyno, oddział w Gdyni na hutniczej został zamknięty

Miro

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na tym wątku?

@Miro

A co chcesz wiedzieć

Adaś
@Miro

Jest cisza bo firma ledwo zipie, gigantyczne zadłużenia u dostawców, pracownikom płaci nie regularnie... sanacji Pan prezes od 7 miesiecy nie może dostać... nieudolność zarzadu i jego synka który w technicznym uważa się za Boga a to przez niego głównie spółka zatrzymała się na latach 90 ewentualnie na roku 2000

Nikos
@Adaś

Ciekawe kim jest Adaś? Gigantem zarządzania? Guru techniki i technologii? Człowiekiem, który w kilka dni "załatwi" proces sanacji dla spółki? czy może kolejnym , któremu "się należy"?

@Tomasz, czy posiadasz jakiekolwiek informacje odnośnie tego, czy do Vistal eko potrzebni są jacyś nowi pracownicy? Jeżeli tak to może wiesz na jakie konkretnie stanowiska jest zapotrzebowania? Czy w ogóle warto podjąć się tam pracy?

@Andrzejek, dlaczego tak jest? Czy sytuacja została wyjaśniona? Na forum wpisujemy tylko rzetelne informacje. Pojawił się również wpis zaprzeczający odnośnie takich sytuacji od użytkownika @Nikoś. Zatem jak sytuacja wygląda ze strony innych osób? Może ktoś jeszcze się wypowie w tym temacie?

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Vistal eko, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Andrzejek

UWAGA Vistal Eko nie płaci zaległości finansowe odnośnie pracowników to 2-3 miesiące odradzam wszystkim tą firmę

Spawacz
@Andrzejek

Na bieżąco nie płaca ?

Nikoś
@Andrzejek

bzdura

Jak przedstawia sie sytuacja w firmie?

Skowronek
@Zainteresowany

Wiosna się zbliża.

Witam Pracowałem kilka miesięcy w Vistalu to też mogę zostawić jakiś komentarz. Praca od godziny 6:30 po 8 godzin w tygodniu do 10, a sobota po 6 godzin. Czasami jak jest dużo pracy to można się dogadać i przyjść w wolne dni. Na hali stała ekipa pracowników już od kilku lat. Jak potrzebujesz żeby ktoś pomógł nie ma problemu. W Vistalu nie ma miejsca na nierobów, cwaniaczków, alkoholików i wszelakiej maści menelstwa. Stąd też nie dziwię się negatywnych komentarzy. W mojej ocenie firma ok. Pozdrawiam

Dziękuję za wyjaśnienie @Tomasz, teraz wiadomo czego pracownicy potencjalni mogą się spodziewać na rozmowie i jakie warunki finansowe mogą negocjować. Nie widziałam tylko teraz nowych ofert pracy, więc trzeba będzie zaczekać na znak ze strony Vistal eko.

Kadrowa
@Marta

Firma Vistal Eko poszukuje spawaczy z uprawnieniami do spawania metodą 135, 136 i 141 na stal nierdzewną do pracy w Kartoszynie. Proszę dzwonić 58 620 81 48

VOFF
@Kadrowa

To wy tam jeszcze dzialacie? Off-shore stoi, hutnicz tez. Jeszcze napiszcie ze otrzymaliscie wynagrodzenia...

@Marta

Vistal nie wypłaca pensji, nie rozumiem za tem po co się tam pchać

@pracownik

Nie wiem skąd masz taką informacje ale Vistal Eko wypłaca pensje i działa jak działała

Lucek
@Tomasz

Czyli ledwo zipie... kolejna spółka, która upadnie jak wczesniej choćby technord.

Tomasz

Test wygląda następująco że dostajesz próbki materiału albo z stali nierdzewnej albo aluminium albo czarnej jakieś złomowe odpady Masz na to dowolną ilość czasu, po skończeniu sprawalnik sprawdza jak wygląda spoina itp i wtedy określa z tobą warunki pracy jak jest zainteresowany

@Tomasz a jak dokadniej wygląda ten test? Rozumiem, że praktyczne testy mogą być formą zlecenia, na które ma się określona liczbę czasu, ale też może być to też czasami taki typowy dzień próbny. Jak to wygląda w Vistal eko?

@Mariusz może udało Ci się zatrudnić w firmie? Jakie warunki są proponowane nowym pracownikom na takim stanowisku?

@Marta

Umowa działalność przeważnie a jak jesteś dobrym spawaczem i masz certefikaty to umowa o pracę Stawka jest uzalezniona od umiejętności sprawdzamych na tescie przed wykonywana praca Dzialalnosc od 25-35 um 14-20

Zostaw merytoryczną opinię o Vistal eko - Gdynia

Vistal eko