Vistal eko

Gdynia

Opinie o Vistal eko

anonim 2011-01-10 22:20:47
Super solidna firma spawająca konstrukcje głównie z nierdzewki. często z nimi współpracuje i zawsze dotrzymują słowa i terminu. Da się z nimi dogadać. Polecam wszystkim bo jeśli potrafisz uczciwie spawać lub montować konstrukcje to można nieźle zarobić. Ja tam pewnie wrócę za jakiś czas.
anonim 2011-01-10 22:27:33
ja też tam pracuję i dobrze zarabiam, ale opierdalać się nie można
dobrze robie dobrze zarabiam, partaczom pewnie to nie odpowiada ale ja jestem dobry więc mnie cenią
anonim 2011-09-23 20:57:05
szukam opini na temat tej firmy.
ANONIM 2013-03-07 20:28:38
FIRMA VISTAL TO DOBRA FIRMA TYLKO GORZEJ Z FIRMA KTOA SPRZATA ZMIENIA LUDZI JAK REKAWICZKI
aha 2013-04-14 13:52:39
pewnie Cię wywalili, bo chlałeś na zmianie, a teraz masz żal do świata o to!
bardzo solidna firma!
polar 2015-04-22 11:31:54
Posłuchajcie lemingi o mentalności niewolnika. Vistal to firma opierająca swoja działalność i status finansowy tylko na wykorzystywaniu pracownika proponując mu urągające godności ludzkiej pieniądze i charakter zatrudnienia. 30zł za godzinę technologiczną ( cokolwiek to znaczy ) na działalności to kpina z człowieka. Po "opłatach" zostanie 20 zł na rękę. Niecałe 5 euro!!! dla spawacza który wykonuję pracę na kontraktach dla Norwegów, gdzie roboczo godziny liczone są w dziesiątkach euro! Rozumiecie lemingi? Jesteście w biały dzień okradani w białych rękawiczkach, zgodnie z prawem. Jeżeli potraficie poskładać dwa banalne fakty i nie przerasta to waszego poziomu pojmowania świata, to zastanówcie się dlaczego drużyna piłkarek ręcznych sponsorowana przez Vistal funkcjonuje tylko na umowach o pracę z pełnym ozusowaniem!!! i kilkunastotysięcznymi pensjami!!! z chwilą gdy Wy którzy zarabiacie na te pensje tyrając w brudzie i znoju za 3-4 tys.I co? Dalej taki Vistal jest cacy? Myśleć, a nie tylko żreć przed telewizorem i chlać tanie piwo z Biedry. Zrobili z Was niewolników!
Spawacz 2015-11-01 12:32:01
Witam czy oddzial Firmy Vistal jest w Czarnej Białostockiej ?.
Spawacz 2015-11-01 12:32:01
Witam czy oddzial Firmy Vistal jest w Czarnej Białostockiej ?.
Spawacz 2015-11-01 18:39:01
Dzięki :) Wiecie może jakieś stawki mają spawacze w Vistalu? .
bialy 2016-04-24 20:05:15
jakie sa stawki na DG? iczy praca tam jest mniej stresujaca niz w ENERGOMONTAZU?
TASK 2016-08-26 13:38:40
W Czarnej Białostockiej jest Vistal Pref Sp. z o.o. to spółka zależna Vistal-u.
chrust 2016-10-14 20:47:09
No dobra, ale czy taki specjalista ds. handlu może liczyć na jakieś premie do podstawy? Dzięki za odpowiedź
Bee 2016-10-24 16:42:24
Na premie raczej nie chyba ze jestes z rodziny albo znajomych, ponad to dojazd do zarnowca
Zadowolony pracownik 2016-11-11 13:34:33
Bardzo porządna firma. Przyzwoite zarobki. Miła atmosfera. Wszyscy, którzy chcą naprawdę pracować a nie tylko kombinować, są zadowoleni z pracy w Vistal Eko. Dowodem na to jest fakt, że pracuje tam od wielu lat stała załoga fachowców.
Stefan 2016-12-04 19:17:27
Fałszywa firma jak cała grupa vistal wyzyskujący offshore dziadowaty eko czy tam vistal morins dziadostwo wyzysk i badziewie to jest grupa vistal który usuwa prawdę na swój temat...
Zostaw swoją opinię o Vistal eko - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistal eko