Vistal eko

Gdynia

Opinie o Vistal eko

anonim 2011-01-10 22:20
Super solidna firma spawająca konstrukcje głównie z nierdzewki. często z nimi współpracuje i zawsze dotrzymują słowa i terminu. Da się z nimi dogadać. Polecam wszystkim bo jeśli potrafisz uczciwie spawać lub montować konstrukcje to można nieźle zarobić. Ja tam pewnie wrócę za jakiś czas.
anonim 2011-01-10 22:27
ja też tam pracuję i dobrze zarabiam, ale opierdalać się nie można
dobrze robie dobrze zarabiam, partaczom pewnie to nie odpowiada ale ja jestem dobry więc mnie cenią
anonim 2011-09-23 20:57
szukam opini na temat tej firmy.
ANONIM 2013-03-07 20:28
FIRMA VISTAL TO DOBRA FIRMA TYLKO GORZEJ Z FIRMA KTOA SPRZATA ZMIENIA LUDZI JAK REKAWICZKI
aha 2013-04-14 13:52
pewnie Cię wywalili, bo chlałeś na zmianie, a teraz masz żal do świata o to!
bardzo solidna firma!
polar 2015-04-22 11:31
Posłuchajcie lemingi o mentalności niewolnika. Vistal to firma opierająca swoja działalność i status finansowy tylko na wykorzystywaniu pracownika proponując mu urągające godności ludzkiej pieniądze i charakter zatrudnienia. 30zł za godzinę technologiczną ( cokolwiek to znaczy ) na działalności to kpina z człowieka. Po "opłatach" zostanie 20 zł na rękę. Niecałe 5 euro!!! dla spawacza który wykonuję pracę na kontraktach dla Norwegów, gdzie roboczo godziny liczone są w dziesiątkach euro! Rozumiecie lemingi? Jesteście w biały dzień okradani w białych rękawiczkach, zgodnie z prawem. Jeżeli potraficie poskładać dwa banalne fakty i nie przerasta to waszego poziomu pojmowania świata, to zastanówcie się dlaczego drużyna piłkarek ręcznych sponsorowana przez Vistal funkcjonuje tylko na umowach o pracę z pełnym ozusowaniem!!! i kilkunastotysięcznymi pensjami!!! z chwilą gdy Wy którzy zarabiacie na te pensje tyrając w brudzie i znoju za 3-4 tys.I co? Dalej taki Vistal jest cacy? Myśleć, a nie tylko żreć przed telewizorem i chlać tanie piwo z Biedry. Zrobili z Was niewolników!
Spawacz 2015-11-01 12:32
Witam czy oddzial Firmy Vistal jest w Czarnej Białostockiej ?.
Spawacz 2015-11-01 12:32
Witam czy oddzial Firmy Vistal jest w Czarnej Białostockiej ?.
Spawacz 2015-11-01 18:39
Dzięki :) Wiecie może jakieś stawki mają spawacze w Vistalu? .
bialy 2016-04-24 20:05
jakie sa stawki na DG? iczy praca tam jest mniej stresujaca niz w ENERGOMONTAZU?
TASK 2016-08-26 13:38
W Czarnej Białostockiej jest Vistal Pref Sp. z o.o. to spółka zależna Vistal-u.
chrust 2016-10-14 20:47
No dobra, ale czy taki specjalista ds. handlu może liczyć na jakieś premie do podstawy? Dzięki za odpowiedź
Bee 2016-10-24 16:42
Na premie raczej nie chyba ze jestes z rodziny albo znajomych, ponad to dojazd do zarnowca
Zadowolony pracownik 2016-11-11 13:34
Bardzo porządna firma. Przyzwoite zarobki. Miła atmosfera. Wszyscy, którzy chcą naprawdę pracować a nie tylko kombinować, są zadowoleni z pracy w Vistal Eko. Dowodem na to jest fakt, że pracuje tam od wielu lat stała załoga fachowców.
Stefan 2016-12-04 19:17
Fałszywa firma jak cała grupa vistal wyzyskujący offshore dziadowaty eko czy tam vistal morins dziadostwo wyzysk i badziewie to jest grupa vistal który usuwa prawdę na swój temat...
Mariusz 2017-03-27 17:58
Mam pytanie czy firma Vistal zatrudnia spawaczy na umowe o prace??
Marta 2017-07-24 06:40
@Mariusz może udało Ci się zatrudnić w firmie? Jakie warunki są proponowane nowym pracownikom na takim stanowisku?
Tomasz 2017-09-07 09:02
Umowa działalność przeważnie a jak jesteś dobrym spawaczem i masz certefikaty to umowa o pracę

Stawka jest uzalezniona od umiejętności sprawdzamych na tescie przed wykonywana praca

Dzialalnosc od 25-35 um 14-20
Marta 2017-09-08 07:41
@Tomasz a jak dokadniej wygląda ten test? Rozumiem, że praktyczne testy mogą być formą zlecenia, na które ma się określona liczbę czasu, ale też może być to też czasami taki typowy dzień próbny. Jak to wygląda w Vistal eko?
Tomasz 2017-09-12 08:03
Test wygląda następująco że dostajesz próbki materiału albo z stali nierdzewnej albo aluminium albo czarnej jakieś złomowe odpady

Masz na to dowolną ilość czasu, po skończeniu sprawalnik sprawdza jak wygląda spoina itp i wtedy określa z tobą warunki pracy jak jest zainteresowany
Marta 2017-09-22 08:07
Dziękuję za wyjaśnienie @Tomasz, teraz wiadomo czego pracownicy potencjalni mogą się spodziewać na rozmowie i jakie warunki finansowe mogą negocjować. Nie widziałam tylko teraz nowych ofert pracy, więc trzeba będzie zaczekać na znak ze strony Vistal eko.
Kadrowa 2017-09-22 09:33
Firma Vistal Eko poszukuje spawaczy z uprawnieniami do spawania metodą 135, 136 i 141 na stal nierdzewną do pracy w Kartoszynie. Proszę dzwonić 58 620 81 48
VOFF 2017-09-22 13:09
To wy tam jeszcze dzialacie? Off-shore stoi, hutnicz tez. Jeszcze napiszcie ze otrzymaliscie wynagrodzenia...
Zostaw swoją opinię o Vistal eko - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistal eko