anmar

Gdynia

Opinie o anmar

albert

Meble w firmie z oponami @haszel chyba coś ci się pomyliło kolego to firma z Gdynii a nie z Krakowa tak w ogóle @moss a jak zarobki? coś słyszałem o szefie ale wiem, że nie każdy ma z nimi na pieńku

moss

beznadzieja! Szef jest naprawde dziwny i ciężko z nim pracować, we wszystko sie wtrąca. Raz mówi jedno, później sobie sam zaprzecza ("tak, nie, dobrze? ") i jeszcze na ciebie nawrzeszczy. Jego świta robi wszystko żeby się nie narobić, a chce rządzić wszystkimi, w dodatku życzliwie kabluje szefowi o wszystkim co robią ci niżej. Nie polecam!

technolog

Z tego co widzę, szef zbyt dobrych opinii nie ma, z poprzedniej firmy zwolniłem się wlasnie ze wzgledu na szefa, czy na stanowisku technologa dużo ma się z szefem do czynienia? warto ryzykować i iść "po doświadczenie i wiedzę" ?

spawacz

tutaj jest tak że spawacz zarabia od 1000 do 1700 zł. Czyli tyle co osoba po szkole gimnazjalnej w byle jakiej pracy. Stawka 9 zł chyba nikogo nie zadowala. Szczegolnie że kursy i egzaminy spawalnicze nie są tanie. "Szef" nie szanuje pracownikow i cala firma tyra za 1500 zł. Pracownicy robia po 300h zeby wyzywic rodziny a "szef" sie cieszy bo ma murzynow za darmo.

żart

"szef" tzn człowiek, który wymaga a sam nie robi. Wyzysk. Daje spawaczom 9 zł/h. To jest kpina. Spawania jest tyle co nic. Rozmowa z "szefem" "tak, nie nie tak" i to wszystko w 1 zdaniu, często zdanie składa się tylko z tych 2 słów. Ciągła rotacja pracowników i wykorzystuje młodych i nie świadomych ludzi.

Host

Głównym problemem tej firmy jest właściciel. Pan "Tak-Nie" próbuje zarządzać wszystkim i wszystkimi. Jedynym skutkiem jego działań jest wprowadzenie chaosu do porządku ustalonego przez jego podwładnych. Kolejny minus za bardzo dużą rotację pracowników.

Zostaw opinię o anmar - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anmar