Anmar

Gdynia

Anmar

Opinie o Anmar

Ali

A czy pensje płacone w terminie bo ponoć ,, tak- nie'' ciągle kombinuje?

Wic

A ci kablarze etatowi to tam jeszcze siedzą czy szef się na nich już poznał i na pysk wywalił

Unrug
@Wic 31.10.2018 21:08

Poznał się na nich i ma ich za nic.Stopniowo się ich pozbywa .

Zainteresowany pracą

Jak wygląda sytuacja w tej firmie -zarobki,czystość np. w łazienkach,odzież ochronna środki bhp, papier toaletowy czy jest, trzynastki, wyjazdy integracyjne, czy jest bufet i jak zaopatrzony?, itp....Dziękuję za odpowiedz.

Tragedia
@Zainteresowany pracą 28.10.2018 14:49

Nic z tych rzeczy które wymieniasz za to grzyb w łazienkach,własne ciuchy i buty,minimalna na papierze reszta w kopercie ogólnie beznadzieja

Nigdy wiecej

Witam Pan tak zwany szef (tak, nie) nadal ma ludzi za gówno....przepraszam za wyrażenie ,ale to najlepiej pasujące stwierdzenie .Wynagrodzenie poprawiło się (15 zł-18 zł-laser wykrawarka), lecz nie na papierze. dwa tysiaki na papierze reszta pod stołem . Chaos jak był tak jest ,jak już czytałem inna opinie w 100% zgadzam się ,że jest to wina "szefa".Potrafi zabrać parę stówek z pensji za uwaga : zapłaciłem za wykonana pracę- myślałem ze pracuje za stawkę godzinowa nie na akord. Śmiech na sali pracownik naprawia maszyny , bo brak funduszy na serwis. Co za to dostaje, nawet nie zwykle uprzejme dziękuję .Wypłaty w ratach na konto. Miałem na czas ,lecz z tego co mi wiadomo nie wszyscy tak mieli . Gotówka do reki po tygodniu czasem dwóch.A co ważne nie robisz nadgodzin, nie jesteś ceniony. Podwyżka uwaga wraz z podwyżka, Pan(tak,nie) wymaga nadgodzin , oraz stawiania firmy nad rodzina .Wiem że Pan..pan tak nie wie kto napisał ta opinie (to za te cztery stówki które nie mam pojęcia za co zostały mi zabrane z wypłaty. I tak je odzyskam :) Pozdrawiam

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w anmar?

spawacz

Potwierdzam wszystkie opinie negatywne i stanowczo nie polecam bylem pracowalem tam i nigdy wiecej nie wracam do tego miejsca chyba ze ktos jest zmuszony brakiem kasy to moze na chwile isc zaciskajac zeby i szukac czegos normalnego tam potrzebuja podupadlych ludzi z niska samoocena najlepiej na czarno i po 10-12 godzin dziennie w przypadku zapytania o umowe moze sie okazac ze juz was niechca tam ;) ale wypada dodac tez ze na plus jest to ze szef wyplacal te groszowe wyplaty to tyle pozdowionka i milej pracy ;)

Al
@spawacz 03.03.2018 11:30

Spóznia się z wypłacaniem w zasadzie co miesiąc.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w anmar? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

albert

Meble w firmie z oponami @haszel chyba coś ci się pomyliło kolego to firma z Gdynii a nie z Krakowa tak w ogóle @moss a jak zarobki? coś słyszałem o szefie ale wiem, że nie każdy ma z nimi na pieńku

moss

beznadzieja! Szef jest naprawde dziwny i ciężko z nim pracować, we wszystko sie wtrąca. Raz mówi jedno, później sobie sam zaprzecza ("tak, nie, dobrze? ") i jeszcze na ciebie nawrzeszczy. Jego świta robi wszystko żeby się nie narobić, a chce rządzić wszystkimi, w dodatku życzliwie kabluje szefowi o wszystkim co robią ci niżej. Nie polecam!

technolog

Z tego co widzę, szef zbyt dobrych opinii nie ma, z poprzedniej firmy zwolniłem się wlasnie ze wzgledu na szefa, czy na stanowisku technologa dużo ma się z szefem do czynienia? warto ryzykować i iść "po doświadczenie i wiedzę" ?

spawacz

tutaj jest tak że spawacz zarabia od 1000 do 1700 zł. Czyli tyle co osoba po szkole gimnazjalnej w byle jakiej pracy. Stawka 9 zł chyba nikogo nie zadowala. Szczegolnie że kursy i egzaminy spawalnicze nie są tanie. "Szef" nie szanuje pracownikow i cala firma tyra za 1500 zł. Pracownicy robia po 300h zeby wyzywic rodziny a "szef" sie cieszy bo ma murzynow za darmo.

żart

"szef" tzn człowiek, który wymaga a sam nie robi. Wyzysk. Daje spawaczom 9 zł/h. To jest kpina. Spawania jest tyle co nic. Rozmowa z "szefem" "tak, nie nie tak" i to wszystko w 1 zdaniu, często zdanie składa się tylko z tych 2 słów. Ciągła rotacja pracowników i wykorzystuje młodych i nie świadomych ludzi.

Host

Głównym problemem tej firmy jest właściciel. Pan "Tak-Nie" próbuje zarządzać wszystkim i wszystkimi. Jedynym skutkiem jego działań jest wprowadzenie chaosu do porządku ustalonego przez jego podwładnych. Kolejny minus za bardzo dużą rotację pracowników.

Zostaw opinię o Anmar - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anmar