Opinie o prudential.pl - Prudential International Assurance plc S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Prudential Financial. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prudential Financial o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prudential Financial w Warszawa

K3

Witam, dostałem propozycję pracy w Prudential -dział sprzedaży mogę prosić o opinię i kontakt z osobami, które tam pracują, pracowały?

Paulina

@Anna Sakocz czyli firma Prudential Financial to tradycja i zaufanie? Na pewno taka renoma powoduje, że ludzie też chcą tam pracować. CzyTy byłaś ich klientką czy pracownikiem? Może wiesz jak wygląda rekrutacja do firmy?

Paulina

@POLAK a czy w umowie z firmą Prudential Financial było zawarte, że w przypadku zawieszenia działalności traci się prowizję? Pamiętaj, że to forum publiczne i nie można nikogo obrażać. W ramach wątpliwości odsyłam Cie do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

POLAK

ponieważ zawiesiłem działalność ( oczywiście informując menażera) nie wypłacili mi tzw drugorocznej prowizji sprytnie zrywając umowę - (usunięte przez administratora) I JESZCZE RAZ (usunięte przez administratora)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Paulina

@MH ja i inni użytkownicy nie mamy dostępu do umowy Prudential Financial, dlatego możesz powiedzieć to na forum? @Bez fajerwerków czyli Twoim zdaniem pracownicy są wprowadzani w błąd i potem zwracają pieniądze. A jakiej mniej więcej skali są te dodatki do pensji managerów, które potem trzeba zwrócić?

Bez fajerwerk{w

Do @him01: Jestem ciekawy, jak Tobie idzie? Jakbyś mógł podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami po niecały roku pracy, byłbym Tobie wdzięczny. Proszę o szczerą wypowiedź. Z góry Tobie dziękuję

Paulina

@polak skąd taka informacja? Jeżeli coś stwierdzamy to powinniśmy to uargumentować, żeby na forum nie pojawiały się niewiadomego źródła informacje na temat Prudential Financial.

MH
@Paulina

Przeczytaj ich umowę! To jest argument!

Paulina

@SruPru co oznacza praca na kredyt? Wypłatę dostaje się dopiero po wykonaniu swoich obowiązków? Nie rozumiem na jaką umowę jest zatrudniony pracownik w Prudential Financial i pewnie nie tylko ja. Zatem czy mógłbyś nam to wyjaśnić?

Paulina

@madzik2712 rozumiem. Czyli ogłoszenie ma całkowicie inną treść, niż jest w rzeczywistości? Czy ktoś jeszcze na rekrutacji miał taką sytuację, że dowiedział się o całkiem innych warunkach pracy niż w ogłoszeniu? To ważne informacje dla szukających pracy w Prudential Financial.

madzik2712

Aplikacja złożona na managera zespołu sprzedażowego. Myślę sobie super. Mam doświadczenie więc aplikuje. Na rozmowie pytam co to za zespół i jak to wygląda a baba mówi że muszę sama sobie znaleźć ludzi do pracy i założyć działalność. Oczywiście jest jeszcze warunek, żeby zostać managerem trzeba przepracować rok czasu na stanowisku konsultanta a koleje 6 miesięcy na stanowski asystenta managera czy jakoś tak. Oczywiście mydliła oczy jakich to pieniędzy się nie zarabia jeśli chodzi o prowizje. Dla mnie porażka bo ogłoszenie a realia to dwie różne kwestie. Nie polecam.

Paulina

Możecie powiedzieć jak wygląda sytuacja Wasza z firmą Prudential Financial? Musicie płacić jakieś prowizje? Ktoś próbował rozwiązać te sytuacje?

Bez fajerwerków

Po przykrych doświadczeniach z firmą Prudential, jako manager, mam jedną prośbę do osób, które zastanawiają się czy nie przyjąć oferty pracy: skonsultujcie najpierw umowę, przed jej podpisaniem, z prawnikiem, a będziecie wówczas wiedzieć, jaką opcję wybrać. Nie wierzcie ładnym, kwiecistym słowom, bo później jak będziecie odchodzić swoich praw, to pies z kulawą nogą się za Wami nie ujmie i będą dochodzić swoich roszczeń, zgodnie z umową. Będą też głusi na Wasze pisma. Niestety, większość managerów odpada w przeciągu 2, 3 lat i otrzymują pisma o zwrocie pożyczki, więc może się okazać w ogólnym rozrachunku, że koszty, jakie poświęcaliście tej firmie (czas, paliwo, nauka konsultantów, etc.) mogą być wyższe, aniżeli wynagrodzenie, jakie pobraliście, czyli, że pracowliście ZA DARMO! Natomiast może się też okazać, że to miejsce będzie idealne dla Was i zarobicie sporo pieniędzy. Może też tak być, ale to już jest trochę, jak gra w ruletkę.

POLAK

wrogowi tej współpracy nie życzę - struktura sprzedaży przeniesiona żywcem z rzeczywistości sprzed 20 lat - wszyscy się dobrze bawią tylko nie sprzedawcy - wsparcie sprzedaży to niesmaczny żart i FIKCJA

A.

Jezu, że takie firmy jeszcze mają prawo bytu...Dostałem ofertę na managera. Cztery spotkania z Dyrektorami, ostatnie w Warszawie. Wszystko oczywiście na swój koszt. Dopiero po zdaniu egzaminów, szkoleniach..., podłożyli mi umowę do podpisu. I tu ... tragedia. Zwrot całej kasy otrzymanej jako wsparcie oraz sprzedaż- do trzech lat jeśli się zrezygnuje ze współpracy z nimi, kary finansowe itp. Trzymajcie się z dala od tej firmy. Dobrze Wam radzę...

Były Agent

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem w kilku firmach sprzedażowych i zgodnie ze specyfiką branży zawsze obserwowałem rotacje. Ale to co tutaj się dzieje to jest rzeź niewiniątek. Inwestujesz w firmę zamiast ona w ciebie. Spisujesz wnioski i jest ich dużo, ale klienci nie wpłacają, więc dochodzą ci jeszcze koszty za dojazd do klienta, który w efekcie nie dokonał zakupu. A i jeszcze jedno. Firma jak i jej konkurencja namawia do wypełnienia listy ze swoimi znajomymi i rodziną i standardowo obdzwonkę tej listy...

olo

Wiecie jak wygląda praca w centrali w Warszawie w likwidacji szkód czy bancassurance?

Rafilu

Jeżeli zostajesz managerem to wiedz, że buy-out który otrzymujesz co miesiąc jako wsparcie finansowe (ja otrzymywałem 5000 złotych co miesiąc) musisz w całości zwrócić przy rozwiązaniu umowy z prudential lub też kiedy z Ciebie rezygnują. Najlepiej więc odkładać, bo w razie czego masz z czego oddać. Liczy się własna sprzedaż, więc jeżeli ktoś myśli, ze będzie zarządzać ludźmi zza biurka to bardzo się rozczaruje. Gdybym jeszcze raz zaczynał to tylko z poziomu konsultanta i jeżeli dajesz radę ze sprzedażą to dasz radę później być managerem-liderem dla innych Twoich pracowników. Ja natomiast miałem od początku ciśnienie na szukanie nowych konsultantów i zaniedbałem własną sprzedaż i to był błąd. Polecam prudential dla ludzi, którzy chcą zaistnieć w świecie ubezpieczeń życiowych. Pod tym względem to najlepsza firma ale tylko dla osób zaangażowanych, mających konkretny cel na horyzoncie

Paulina

@Agent, czy kontaktowałeś się z Prudential Financial w tej sprawie? Czy firma naprawdę nie podała żadnego powodu?

Agent
@Paulina

Nie podała. Nie doczekałem się odpowiedzi od nich. Jak mnie podadzą do sądu to skończy się to w TV ja tego tak nie zostawię !!!

Stefan

wiadomo managera nie dadzą od razu. Oczywiste. Chciałem zobaczyć poznać tą pracę. Powiedziano że na tym etapie nie ma takiej możliwości. Najpierw egzaminy. Własna działalność. Zero konkretów. Możecie napisać konkretne wartościowe informacje o pracy i tym rynku?

kaskaazs
@Stefan

Na początku zaczynasz od najniższego szczebla, musisz sprzedawać, klientów szukasz sam poprzez zimne telefony i kontakty jakie posiadasz, jeśli ci dobrze idzie to możesz być menadżerem, jako menadżer też musisz sam sprzedawać ale dodatkowo zatrudniać ludzi do pracy i oprócz tego co ty zarobisz to masz ze swoich ludzi 20% tego co oni zarobią jako zespół, masz plany do wykonania, jak twój zespół razem z tobą nie wykonacie planu to spadasz na niższy poziom czyli nie masz już swojego zespołu, można zarobić duże pieniądze jeśli jest się w tym dobrym, trzeba oczywiście założyć własną działalność gospodarczą.

byłyPRU

Porażka. Rozstałem się z Pru jakiś czas temu. Generalnie robota dla kogoś kto nie wie co zrobić ze swoim życiem i desperatów. Można zarobić to fakt - ale jako "biegacz" Twoim zadaniem jest dostarczenie kontaktów. Nie ma żadnego sensu godzić się na pracę bez podstawy na swojej działalności. Z tego co wiem są olbrzymie problemy z pozyskaniem nowych frajerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Prudential Financial - Warszawa

• Jak się pracuje w Prudential Financial?

Zobacz opinie na temat firmy Prudential Financial tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prudential Financial?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prudential Financial?

Kandydaci do pracy w Prudential Financial napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prudential Financial
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa