Prudential Financial

Opinie o Prudential Financial

anonim 2009-04-29 00:10:54
Słowa kojarzące się z Prudential Financial (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 4000zł...
Najbardziej podobało mi się w Prudential Financial:
Najbardziej nie podobało mi się w Prudential Financial:
aaa 2013-03-15 14:19:20
Jeśli chodzi o dział sprzedaży wynagrodzenie wyłacznie prowizyjne.
kola 2014-11-27 19:28:20
za leżenie nie płacą . ściągniesz pacjentów bedzie prowizja
były agent 2015-03-15 19:05:36
Firma świetna, ale źle zarządzana przez regionalnych dyrektorów.
ja 2015-04-16 09:33:51
jak międzynarodowa firma która istnieje ponad 160 lat może być firma krzak? ,przestań pajacu wklejacto samo hasło na wszystkich forach, na nic więcej cie nie stac
anna 2015-07-06 14:38:48
oraz kieronikow
MH 2015-08-22 02:10:45
Jak najdalej od tej firmy. (usunięte przez administratora)Reklamują się jako firma z ludzką twarzą a daleko im do tego. Działają jak Amway i inne tego typu firmy.
meneger 2015-09-05 09:37:59
Podaj swojego meila. Jak możemy się skontaktować ??
master85 2015-09-10 21:53:37
ja tez proszę o info bo dostałem propozycję pracy od tej firmy.
darro-85@tlen.pl
opłaca się zakładać działalności dla nich pracować???
Adamista 2015-09-14 14:05:29
witaj , dostałem propozycję pracy , a nie chce podjąć złej decyzji proszę o więcej info na emaila adamista70@o2.pl
oggggggggg 2015-09-23 15:02:17
WItam,
Również otrzymałem propozycje pracy w Prudentialu jako manager. Jesli jest to możliwe dajcie info jak tam jest, podobno jest podstawa.
mejl : mrt222@onet.pl

Pozdrawiam
x2 2015-10-03 00:19:41
Firma mocno zdeterminowana (w tym także finansowo) aby urosnąć na rynku PL. Dobra atmosfera, dużo pracy.
Radca 2015-10-17 07:05:32
100% zgadzam się.
eftef 2015-10-21 19:51:29
chyba jak kazda korpo :-) ale trafnie to ujales
Justyna 2015-10-22 15:50:32
Prudential nie ma już chętnych do pracy jako "kierownik" czyli agent, więc zaczęli ogłoszenia wysyłać ukryte. np dyrektor sprzedaży :) brzmi ładnie ale tylko brzmi. ciekawa jestem jak firma znowu zniknie z polski ( z tego co wiem to w polsce nie ma nawet siedziby firmy, jest tylko sp z o.o.)
Alex 2015-10-27 14:58:21
Właśnie dostałam oferte jako Menadzer. Prośba o więcej informacji co i jak bo nie chce sie wtopić....
Olcia018@wp.pl
Andrzej 2015-10-27 18:19:51
Prawda prawda. Podobno za czasów Aegonu jeździł, ze swoim ludźmi na spotkania ale zabierał im polowe prowizji . Dlatego go wyrzucili bo ludzie sie skarżyli. A ze tu inna polityka firmy wiec pewnie sie pilnuje . Dziwie sie, ze dostał stanowisko dyrektora w tej firmie
Andrzej 2015-10-27 18:20:12
była pru 2015-12-05 13:29:38
Pracowałam w pru prawie rok, w pracy sami byli agenci tak jak ja którym nie wyszło w poprzedniej pracy i myślą że inna firma coś zmmieni. Tak samo ja myślałam. podstawa trele morele. zobaczycie po 3 mmiesiącach co się zmieni. To prawda praca podobna jak w aegonie, oprócz mnie sporo osób się tutaj znalazło. jak interesuje cię praca od rana do wieczora i mówienie "prawdy" a raczej niedomówienia które się stosuje przy podpisywaniu umowy z klinetem na 20 lat b z tego mam dużą prowizję to śmiało, ale wiemy co się wydażyło z aegonem i kliemtami ...
konrado 2015-12-08 14:01:30
jestem kolejnym frajerem który stracił czas na rekrutację w prudentialu, cała rekrutacja zaczynając od ogłoszeń to nawijanie makaronu na uszy! nie ma tam umowy o prace! praca to praca typowego agenta biegającego za rodziną , za kolegami i koleżankami i namawianie na ubezpieczenie, i tyle w temacie.
Konrad Przybylowicz 2015-12-11 13:23:45
W Prudential nie pracowałem, ale w podobnej firmie. Tak, trzeba biegać, sprzedawać, pozyskiwać i utrzymywać klientów. Ale jak chce się zarobić i faktycznie pracować, a nie parzyć kawę to dobra opcja. Sam zastanawiam się nad tą firmą. Jeśli ktoś uważa, że wykonanie kilku telefonów, sprzedanie produktu to ciężka praca to zapraszam do nas do miasteczka (blisko Poznania) do wypalarni ceramiki. A umowa o pracę? - relikt PRL na który nadal liczy zbyt duża ilość ludzi. Siedzieć przy biureczku i parzyć kawunię dla szefa grając w pasjansa - to jest "PRACA" marzeń. SIC!
poper 2015-12-16 07:10:39
tragiczna polityka rekrutacji - stosuja ukryte ogloszenia, niedopowiedzenia, a na koncu zapraszaja na godzinny wyklad, podczas ktorego dyrektor z managerami klepia sie po plecach i chociaz sa bardzo przekonywujacy, to jednak chodzi o naciaganie nie tylko klientow, ale tez pracownikow - to oczywiscie tylko moje zdanie.
Były konsultant 2015-12-17 11:55:25
Przerost formy nad treścią, obiecują bardzo dużo, wycisną z Ciebie twoje kontakty, a potem gdy klienci przestaną płacić będą ściągać wypłaconą prowizję. Jeśli straszą cię sądem - nie bój się. W KNF POWIEDZĄ CI JAK DOŁĄCZYĆ SIĘ DO POZWU ZBIOROWEGO. Może to trwać kilka lat, ale wygrasz.Chyba ,że odpuszczą albo politycy przygotują kolejną nowelizację o zakazie współpracy na warunkach dla desperatów.
Sandra 2015-12-17 13:38:56
Widzę że nie tylko ja się nabrałam na ukryte ogłoszenie, notabene poszłam na spotkanie i co? tak sama poprowadzone dwa spotkania jak kiedyś byłam w innej firmie, prawie identyczne hahaha plus osoba z którą się spotkałam, ta sama. Jaka nowość, mielą ludziom w głowach od co!
jawaka 2015-12-31 17:27:02
Od miesiąca szukam nowej pracy, byłem na rozmowie w prudential, przez telefon dostałem informacje że to stanowisko kierownicze i jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy. Na spotkaniu pan dyrektor opowiadał ile to się nie zarabia, jaka cudowna praca, po czym okazało się że musze założyć działalność, kierownikiem będę po roku jak sobie zespół pomiędzy spotkaniami z klientami zbuduje  ile złapię klientów notabene wśród znajomych , rodziny byłych kolegów z pracy itd tyle dostanę, na papierosie miła może dlatego że pulchna pani powiedziała mi że jak się skończą znajomi kończy się pracę. nie zdecydowałem się. szukam dalej, na 5 wysłanych aplikacji, oddzwoniło 5 osób z jakiej firmy? z Prudential. Ludzie zacznijcie pisać w ogłoszeniach że szukacie agentów i podawajcie firmę, marnujecie nam czas.
AN76 2016-02-02 14:34:20
kolejny kierownik pisze żeby ktokolwiek przyszedł pracować dla niego! brak już chętnych? nikt z agentów nie che już przyjść? rodzina też już się przejechała?
Pracowałam w avivie, naobiecywali mi w prudencialu... może moja wina bo po tylu latach powinnam wiedzieć że na rekrutacji naobiecują wszystko, wspaniała praca , zarobki, atmosfera. ludzie... praca? może fajna jak lubi się rodzinie wciskać ubezpieczenia z których za 30 lat zobaczą jakieś pieniądze, po 3 miesiacach można szukac innej pracy. zarobki? po 3 miesiącach brak :) atmosfera? ludzie? spady agentów ubezpieczeniowych którym nie wyszło! ja wróciłam na stare śmieci :) 100x lepiej :)
ZZ 2016-03-04 01:51:17
3 lata pracowałem w Allianz, z czego ponad rok jako menager. Praca w dziale sprzedaży w branży ubezpieczeniowej nie jest dla każdego i to trzeba otwarcie powiedzieć. Cokolwiek nie powiedzą na rekrutacji (sam rekrutowałem) - jest to praca w korpo, ze wszystkimi tego zaletami i wadami. Jeśli nie masz twardej d... i nie potrafisz sam zorganizować sobie czasu, to nie jest praca dla Ciebie. Niezależnie, czy aplikujesz do TU X, czy TU Y. Trawa wszędzie ma ten sam kolor
wiera 2016-03-15 15:55:34
Najgorsza firma .Nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora)
Mackej 2016-04-08 10:00:15
Czy dobra nie powiedziałbym masz systemy prowizyjne na początku dają marna podstawę , po pół roku nie masz juz podstawy. Tylko sam system prowizyjny.
MilKa 2016-04-24 19:28:44
Ta praca to zbiór osób wywalonych z innych firm lub osób którzy nie dostali się do innej firmy. tak było ze mną. na początku biegałem po rodzinie, starcy klientach opowiadając że wcześniej wciskane produkty były złe a te które teraz wciskam są lepsze :) dla mnie na pewno bo dostaje kasę prawie tyle co klient wpłaca. na szczęście po 4 miesiącach już nikt nie chciał się ze mną spotykać ze starych znajomych a nowych ni miałem dostałem inną pracę, w końcu nie jako biegacz naciągacz agent ubezpieczeniowy. do wszystkich z pru szukajcie a znajdziecie ;P
james pl 2016-06-21 14:48:05
Ciekawa firma, dla ludzi którzy chcą się rozwijać i do czegoś dojść.
Możliwość szybkiego awansu dla najlepszych. Ciekawe wynagrodzenie i konkursy.
Ale nie ma nic za darmo. Trzeba ciężko pracować. Sam klient nie przyjdzie.
hylin 2016-10-05 15:08:17
Aplikowałem na menadżera grupy jestem po spotkaniu i teście czy ktoś może mi powiedzieć jakie są realia w tej firmie ?
majka 2016-10-05 15:31:48
@kowalik ale przecież ta oferta to była dostepna jakos bardzo dawno tem wiec nie wiec skad to pytanie :D noo chyba ze ja cos przegapiłem i po prostu oni jakas nowa rekrtuacje robili o czym ja nie wiedziałem jeżeli tak fatycznie było to dajcie znac dzieki
PUCEK 2016-11-14 13:03:56
Zgadzam się ....z całym szacunkiem ,co innego na papierze ,a co innego w rzeczywistości...kruczki ,gwiazdki,paragrafy ...nie polecam pracy w w/w firmie,szkoda czasu i nie płacą tak jak obiecuja
Anna W 2016-11-20 22:29:47
można wiedzieć o jakie kruczki ci chodzi? Podpisałam niedawno umowę a jej nie przeczytałam i teraz się boję
Zostaw swoją opinię o Prudential Financial - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prudential Financial