Opinie o Alma market Bielany Wrocławskie w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Alma market Bielany Wrocławskie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alma market Bielany Wrocławskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma market Bielany Wrocławskie w Bielany Wrocławskie

Klara Nowy wpis

Przecież Alma zakończyła już swoją działalność, chyba nie ma racji bytu to forum.

Ehh Nowy wpis

Do Larra: Alma ekskluzywnym marketem? Po tym co napisałaś obawiam się, że to nie żart i naprawdę tak myślisz. Mogę napisać tylko jedno: współczuję. Za to dzięki takim naiwnym osobom Alma jeszcze jako tako się trzyma.

Anonim Nowy wpis

Sklep do (usunięte przez administratora) dla pracowników , dyrektorka pozamieniala sie z ci*ą na mózgi, zatrudnia ukraińców zamiast Polakow. Dyrektorka wyśmiewa klientów że stoją po 40 min w kolejce. Nie dziwie się ze ten sklep upada, z taką dyrekcją , Jak bym miał tam znowu pracowac to w łeb bym sobie strzelił :(

I.SZ.

Witam, na wstępie chciałabym zauważyć że nie pracują takie osoby jak BP oraz ISZ;) W ciagu kilku lat mojej pracy osoba wystawiająca komentarz powyżej była jedyną która została zwolniona z magazynu. Jest mi przykro że Pan Ł.J.nie rozumie dlaczego został zwolniony.Mogłabym to opisać ale nie chcę się zniżać do poziomu przedmówcy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Alma market Bielany Wrocławskie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik / Młodszy mechanik
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Witam chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcieliby ubiegać się o etat w Alma Bielany Wrocławskie , pracowałem jako magazynier wiem co i jak też zauważyłem jak pracują pracownicy jeśli chodzi o magazyn to radzę być ostrożnym w stosunku do osób BP i ISZ a w szczególności na ISZ bo jeśli osoba od początku wywinie jakiś błąd to jest spalona i tak będzie gnębić a też potrafi różne rzeczy wyssane z palca stworzyć i człowiek się nie obroni przed kierownictwem ja dostałem wypowiedzenie bez racji zdania

Klient

Witam, Jestem również klientem tego sklepu i nie zauważylem takiej sytuacji. Sklep jest bardzo ładnie utrzymany a obsługa miła, zarówno kadra kierownicza. Zastanawiające jest natomiast że "klientka" w ciągu krótkiej chwili zobaczyła i zapamietała nazwisko kierownika... . Przykre, że pracownik zmiast wziąść się szczerze do pracy i zapracować na uznanie przełożonego wypisuje głupoty dając ulge swoim frustracjom, ponadto podając jego dane osobowe - żałosne. P.S. Klienta zapomniała podać nazwiska (usunięte przez administratora)ponadto wymieć jeszcze innych pracowników Pozdrawiam

Jestem klientką tego sklepu. Obsluga na działach bardzo miła i kulturalna. Zawsze znajdzię sie to czego się potrzebuje a jak są klopoty to i tak ci ktoś pomoze. Ale ostatnio jak byłam w tym sklepie po nowym roku szukałam jednego produktu to natrafilam na (usunięte przez administratora)Trudno dalej szukałam tego co potrzebowalam. Zdenerwowalam sie bardzo. Ta pani dalej chodziła po sklepie i (usunięte przez administratora)Jedynie w tym dniu dobre wrażenie zrobil na mnie pan(usunięte przez administratora)na kasie alkohole ktory zna sie na winie i pani na kasie spożywcze(usunięte przez administratora)ktora nawet pobiegla mi zwazyc mandarynki bo zapomniałam o nich. Ogolnie wrazenie na 3!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma market Bielany Wrocławskie - Bielany Wrocławskie

Alma market Bielany Wrocławskie