Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Svndrv

Czy ktoś orientuje się czy dziś mają otwarte? Na google jest napisane ze czynne cała dobę, link niżej już piszą, ze niedziela nieczynne.

Zua

Czy ktoś wie czy tam można odebrać paczkę osobiście?

Barbara
@Zua

Można odebrać, zazwyczaj trzeba czekać 30- 60 min aż zlokalizują paczkę i dostarczą na bramie. Pozdrawiam.

bozi

Moja paczka spędziła dwie doby w Komornikach z info.wynika,że wyjechała i już dwie doby jedzie z Komornik do Łodzi (200km) Masakra!!! Wnuczkowie bez prezentów!!! W kwestii paczek to moja ostatnia przygoda z Pocztą Polską. Zapłaciłam za Paczkę+ i co ? i jak w tym powiedzeniu : Jedzie z Kijowa tylko droga(usunięte przez administratora)

Patrycja

U nas to samo????????????????????i nie bedzie prezentu na swieta????????????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zmartwiona mama

10 grudnia zamówiłam prezent dla 5-letniej córeczki na Boże Narodzenie. Sądziłam, że ze sporym wyprzedzeniem, tymczasem 20 grudnia o 7:08, paczka dopiero nadeszła do WER Komorniki i od tego czasu żadnej informacji, a mamy już 21.12 godz. 13:47. Jestem bardzo zmartwiona, bo dziecko nie znajdzie upragnionego prezentu pod choinką. Podobno to Pocztex 48h, za taką usługę płaciłam. To moja ostatnia przygoda z Pocztexem. A już kiedyś miałam nauczkę, by im nie ufać. Opłaciłam wówczas paczkę z dostawą do domu, tymczasem zadzwoniono do mnie z Urzędu Pocztowego, abym sobie sama ją odebrała, ponieważ mają deficyt pracowników. Żadnego "przepraszamy" czy "przykro nam". Stałam w długiej kolejce po odbiór prawie godzinę. Nic dodać nic ująć...

Goha

Moja paczka z Chin rzekomo 1.12.2018 dotarła do Komornik i do tej pory status się nie zmienił... Z WER Warszawa chociaż coś tam dociera w miarę szybko i z WER Wrocław, tylko w rodzinnej miejscowości przetrzymują 3 dni i samemu w okienku na poczcie nie można odebrać, żeby wyręczyć listonosza... Plus rzekome próby doręczenia przesyłki... Z Chin chyba krócej idzie niż w samej Polsce...

Skunks
@Goha

U mnie identyczna sytuacja, przesyłka tkwi tam od okrągłych 3 tygodni. Z Chin do Polski dotarła w jakieś 9 dni. Rozpacz mnie już ogarnia, bo mieszkam na Podkarpaciu i osobiście do Komornik pojechać nie mogę...

Karol1717

Czy ktoś wie, czy jest jakakolwiek szansa na odebranie przesyłki osobiście u nich w Komornikach? Ktoś próbował? Sytuacja u mnie jak wszystkie poniżej, niestety paczka zalega już kilka dni w WER..

Wolo
@Karol1717

mozan odebrać, zazwyczaj trzeba czekać 30- 60 min aż zlokalizują paczkę i dostarczą na bramę

Hela
@Wolo

Czy to są sprawdzone informacje?Moja paczka(jedyny prezent dla syna )lezy tam 3 dni.Mąż może tam pojechac i odebrać,mamy 100 km do Komornik

monia 82

moja paczka też tam utknęła gdybym wiedziała to bym już dawno zamówiła. I syn nie dostanie prezentu pod choinkę :( masakra jakaś ile jeszcze mam czekac !!! z innych miejscowości nie miałam problemu dwa dni i paczka w domu !!!

olenaol

Jest do kitu. Po co firma przyjmuje zlecenia/usługi, z których nie potrafi się wywiązać??. 18-go grudnia 2018 roku została nadana do mnie przesyłka w systemie Kurier 48. Niestety przesyłka ta utknęła w WER Komorniki i ani widu ani słychu by miała do mnie dotrzeć przed świętami. Jest to przesyłka pobraniowa i tym samym jestem uziemiona w domu oczekując na nią bo prawdą jest, że kurier przed dostarczeniem nie informuje iż coś mam u niego do odbioru. Przez nieudolność WER Komorniki nie będę mogła zrealizować swoich planów świątecznych a dostarczenie przesyłki po 07.01.2019 uniemożliwi mi odstąpienie od umowy jakie daje mi kontrachent Moje sugestie dla WER Komorniki: Tej firmie żadne sugestie nie pomogą. Generalnie nie lubią słuchać opinii klientów o czym świadczy milczący telefon a wręcz rozłączanie połączeń gdy się do nich dzwoni. Ponieważ WER -*y wszystkie w Polsce należą do Poczty Polskiej więc sugestia jest taka: Podnieście stawki płacowe, doceniajcie szeregowych pracowników tych zatrudnionych na najniższych stanowiskach od, których zależy należycie wykonana usługa a tym samym zadowolenie klientów i dobry wizerunek firmy. Źle opłacany pracownik to byle jaki pracownik Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podnieść płace. Zatrudnić więcej pracowników.

Xyz

Paczka ekspresowa która powinna być u mnie na drugi dzień od wysłania, leżała tam 24h i dopiero drugiego dnia została wysłana co opoznilo cały proces.

BC

Podobno jak przesyłka pocztowa tam trafi, to przepada na wiele dni. Już tego doświadczam. Czy ta firma nie ma szefa?

Dada

Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. Drugi raz zrobiłam ten sam błąd. Zamòwiłam paczkę Ekspres 24 a ona w 24h do WER Komorniki dotarła i tam utknęła. Poprzednio Ekspres 24 po tygidniu dotarł tym razem wudze będzie to samo. Nie polecam nikomu. Moje sugestie dla WER Komorniki: Proszę zacząć dbać o swoich klientów.

Iwona
@Dada

Moja paczka expres 24 siedzi tam od 17 grudnia i dopiero 19 grudnia po godzinie 17 ej komorniki wysłały ja do dalszej drogi.Droga do przebycia to 291 km,szczęście że nie ma w niej żywności która mogłaby się zepsuć.Usługi drogie bo za 18 kg z ubezpieczeniem zapłaciłam 31 zł .Dla mnie to kpina,robienie ludzi w h....wolą zbierac negatywne komentarze i wypłacać odszkodowanie niz dać ludziom zatrudnienie i zaznaczam godziwe wynagrodzenie.

Iwona

Paczka express waga 18 kg plus ubezpieczenie za 1 zł kosztowała 31 zł;wysłana 17 grudnia z up Poznań g.11.44.Dziś mamy 20 grudnia i paczka po godzinie 17ej wyjechała w dalsza drogę.Dodam że miejsce dostarczenia to Wolin woj.zach-pomorskie odległośc to 291 km.Musiałam nadac express ze względu na wagę ale opcja taka że gwarantowana dostawa dnia następnego!To ja się pytam dlaczego trzymana w sortowni 3 dni?Tłumaczą się brakiem ludzi do pracy,że okres świąteczny ok-rozumiem ale ten problem nie jest od dziś;sytuacja powtarza się notorycznie i trwa w najlepsze.Skoro jest oblężenie to zatrudnijcie wiecej ludzi i zapłacic im godziwe wynagrodzenie to może ten chory system zmieni się.Mam ciągle problem z wysyłka expres-nie dosyc że drogie opłaty to mają to głeboko w poważaniu.Lepiej zbierac negatywne komentarze i wypłacać odszkodowania niż dac więcej ludzi do obsługi!Ja tego tak nie zostawię;jestem wściekła a reklamację i tak złożę bo tak być nie może.

ddoommm

Niestety paczka48 jest paczkąTYDZIEŃ! Jak dostała się po 24h do Komorników tak tam sobie leży... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szybciej wysyłać paczki! a nie trzymać na magazynie

Zniesmaczonu
@ddoommm

Od 7 rano moja paczka jest na WER Komorniki i ani rusz jakieś jaja.

Dosc robienia w jajo!!!!!!!!!!
@Zniesmaczonu

Proponuje wszystkim ktorzy chca wyslac paczke omijac Poczte Polska szerokim lukiem nacialem sie po raz trzeci i ostatni. Paczka lezy w Komornikach 48 godzin i ani drgnela a pocztex kurier jest 48godzin. Dodzwonienie sie do molocha o nazwie Poczta Polska(dzwinimy ponad 20 minut i caly czas oczekuje 20osob) graniczy z cudem paczka byla dla dzieci a zawod tutaj jest bardzo bolesny. Jest to cos w prywatnej firmie niedopuszczalne ale jest haczyk jezeli placisz grosze to nie wymagaj ze beda pracowac na maksa. Dlatego Poczty Polska powinna sie nie nazywac Polska bo hańbi to Nasz kraj!!!!!!

DUCH8712
@Dosc robienia w jajo!!!!!!!!!!

witam świetnie rozumiem ja właśnie też tam dzwoniłem bo mi paczka utkneła w komornikach i jak dzwoniłem to głucha cisza nawet w głównej centrali A infolinia to już katastrofa 21 minut oczekiwanie na jakiegoś zakichanego konsultanta który oczywiście NIE ODEBRAŁ i za co oni dostają pieniądze!!!!!!!!!!SKANDAL

Zdegustowany
@Zniesmaczonu

Moją przetrzymywali tam TYDZIEŃ zanim ruszyła dalej!!!

Wiolka
@Dosc robienia w jajo!!!!!!!!!!

Dlatego ja osobiście polecam paczkomaty InPost jeszcze ani razu się nie na cięł a wręcz przeciwnie zdziwiłam jak paczki potrafią szybko dochodzić.

Barbarossa
@Dosc robienia w jajo!!!!!!!!!!

Co do czasu dzwonienia 20 minut na infolinię poczty polskiej to jest to ściema ze strony samej poczty bo za każdym razem jak ktoś zadzwoni średni czas oczekiwania to ponad 20 minut i oczekuje ponad 20 osób... spróbujcie zadzwonić z 2 różnych telefonów i za każdym razem będzie ten sam komunikat że średni czas oczekiwania to 20 minut :)

Barbarossa

Moje sugestie dla WER Komorniki: Pracowałem tam , traktowanie ludzi zatrudnionych pozostawia wiele do życzenia. BHP to ściema a sam BHP-owiec będzie wam obiecywał złote góry. Każdy zatrudniony i były pracownik może wam powiedzieć to samo. Uważajcie na KZO ( Kierowników Zespołu Operacji ) czepiają się praktycznie wszystkiego. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić zespół zarządzający oraz nie okłamywać pracowników.

rozczarowany

WER KOMORNIKI kpiny sobie robicie ??? wszyscy moga pracowac nadawac w miare wyrabiajac z czasem a Wy co , jedyni w kraju PRZESYLKI U WAS ZAPADAJA SIE POD ZIEMIE NA DLUGI CZAS !!!! Kiedy ktos zrobi z Wami porzadek ?? wstyd dla poczty polskiej , !

Wiesława

Ciekawe czy dziś paczka, która doszła do Was o pólnocy bedzie przesłana do Olsztyna.... proszę, bo tam żywność...

KATI

Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-12-12 10:32 PP Komorniki P204 Wysłano powiadomienie e-mail 2018-12-12 10:45 Centralna Baza Danych ZST Wysłanie przesyłki 2018-12-12 13:46 PP Komorniki P204 Nadejście 2018-12-12 14:34 WER Komorniki dzis jest 15 grudnia a paczka utknęła w Komornikach! porażka ileż można czekać?? w odpowiedzi usłyszałam : "Szanowna Pani, Uprzejmie informujemy, iż przesyłki w serwisie Kurier 48 doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania do godziny 15:00 w placówce pocztowej uzgodnionej w ramach zawartej z Pocztą Polską pisemnej umowy. Przesyłki niestandardowe doręczane są maksymalnie do czwartego dnia roboczego. Wyświetlane informacje w systemie monitorowania mają charakter poglądowy i brak wpisów w systemie śledzenia nie ma wpływu na realizację usługi." dziś sobota to ja jeszcze chyba tydzień poczekam może do Wigilii dojedzie, a zaznaczyłam z pospiechu przesyłkę za pośrednictwem Poczty polskiej, jak się kapnęłam było za późno na zmianę, oczywiście przesyłka zapłacona......

Wiolka
@KATI

To co na każdą pocztę wypada 3dni robocze jak jedzie z daleka i jest przekazywana z urzędu do urzędu pocztowego to co teraz każdy po kolei ma prawo 3dni ja przetrzymywać to ile ma ona iść skoro przy zamawianiu jej przez pocztę piszę wyraźnie czas doręczenia 3/4 dni.ja tu czegoś nie rozumiem ????

Małgosia

Zamowiłam prezent na święta dla mojej córki, nie mając żadnych doświadczeń z wer komorniki. Z ciekawości wpisałam nazwę w wyszukiwarkę i trafiłam na Państwa opinie. Szczerze żałuję, ostatni raz zamawiam przez pocztę polską.

zibi

brak slow przesylka pobraniowa expres wyslana 2018 12 grudzien dzis mamy 17 grudzien i tak sledze dodzwonic sie nie mozna z kalisza do komornik z komornik do pruszcz gdanski z pruszcz gdanski do komornik i tak sobie lezy w komornikach

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki