Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Jestem mile zaskoczona. Paczka wysłana 07.08.2019 . Przeszła przez ręce Wer Komorniki. 08 sierpnia już w Nowej Soli wydana do doręczenia. Ale to pojedynczy przypadek.

(usunięte przez administratora) poczta polska....paczka ktora powinna dojsć w ciagu doby wala sie po werach i sortowniach w polsce przez tydzien....nigdy wiecej (usunięte przez administratora) poczty polskiej

Tragedia i patologia. Więźniowie zaczepiają pracownice, trzeba uważać i nie chodzić samemu bo nie wiadomo co takiemu strzeli do głowy. Teksty ocierające się o molestowanie. Tragedia. Omijajcie!

ANODA
@Kasia

a dyrektorzy narobili z kierowników płaszczyki ochronne i mają wszystkich z tyłu jak się coś wydarzy to dopiero zareagują ,,,,a kierownictwo wie o osadzonych wszystko tylko się boją ,,,,,,bo jak osadzeni nie przyjdą do pracy to wer komorniki mogą zamknąć

@Kasia

I te głupie pracownice bzykające się z więźniami i współpracownikami po kątach. Zdrady orgie i patologia.

mem

może za kasę ktoś przyspieszy moją paczkę, bo czekam już od 5 czerwca

On
@Kasia

Pracowali tam mordercy i gwalciciele teraz nie lepsza patologia. Tylko paczek PP nie zamawiać. To się w głowie nie mieści co tam się dzieje.

Magdalena

Skarga!!!Od pn.4.50 moja paczka jest przygotowana dla mnie w Komornikach do wysłania .Firma ,u której zamówiłam produkt zapewnił,że w środę otrzymam paczkę.Dzisiaj jest czwartek 01.08.3019 i drugi dzień już dzwonię z zapytaniem dlaczego jeszcze dzisiaj nie ma,skoro wczoraj Pani zapewniała mnie ,że dzisiaj będzie na pewno dostarczona.Jednak dzwoniąc, znowu dzisiaj Pani w tel.byla opryskliwa i zapewniała znowu,że jutro to już na pewno będzie dostarczona paczka.Wstyd jaka olewke mają te pracownice i ,,wysoką kulturę ,,w rozmowie przez tel.Bo nikt jej nie widzi i może z pyskiem?????Ja mam palec złamany i czekam za specjalnym separatorem,który tak dawno zamówiłam i nie mogę osobiście jechać do komornik,choć jestem z Poznania,a Lala że mną w ten sposób postępuje.Wstyd ,że faktycznie wszyscy na około narzekają na Pocztę Polską, ale się nie dziwię.Pytam jednak za co te pracownice odbierają wypłatę?bo swojej pracy nie wykonują jak trzeba!!!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Samarama

WER Komorniki to nie przymierzając jak ARESZT TYMCZASOWY NA 48 GODZIN!! Tylko, że tam zatrzymują przesyłki pocztowe :-D Moje 2 przesyłki opłacone jako PRIORYTETOWE już 3-ci dzień tam "garują" :-/ T r a g e d i a !!!

Magi
@Samarama

Moja przesyłka priorytetowa tam odsiaduje na razie trzy dni. Wysłana w Wałbrzychu trafiła do Komornik, tylko co to oznacza - status doręczono WER Komorniki. Jak ją stamtąd wydostać?

Mick
@Samarama

Troll konkurencji

Moja przesyłka w WER Komorniki była tylko 4 godziny i mimo, ze była juz póżna pora 21.34 została wysłana .Dziękuję

Adresatka

Moja paczka leży w WER Komorniki od 30 maja. Mamy lipiec i do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałam, telefonu też nikt tam nie odbiera. Czy w tej firmie w ogóle ktoś pracuje?!

Sebastius

Paczka sobie siedzi tam od 27 maja 2019 roku obecnie jest 1 lipiec a paczka dalej siedzi tam i czeka i czeka i może się doczeka wysyłki do 2020.

Karola

Czy jeśli podjadę na sortowanie wydadzą mi paczkę?

Anne
@Karola

obstawiam, że by jej nie znaleźli

Zdzisław

Paczka priorytetowa została do mnie wysłana 1 maja, 7 maja trafiła na WER w Komornikach dzisiaj jest 12 czerwca a ona nadal tam, naprawdę porażka...

Patrycja
@Zdzisław

Mam podobnie :-( ciekawe czy jest jeszcze szansa ze nasze paczki dojdą :-(

Jan

Balagan jakich malo. Paczka niby doreczona a tak naprawde nikogo nie bylo i nastepnego dnia przyszla inna paczka z czego 2 byly wyslane z komornik w tym samym dniu i jedna zaginela. Jawny (usunięte przez administratora)

@Jan

WIĘCEJ UKŁADÓW Z KURIERAMI Z FIRM ZEWNĘTRZNYCH ,,,,,,TO NIE JEST WINA PRACOWNIKÓW Z POCZTY POLSKIEJ ŻE PACZKI NIE DOCHODZĄ ,,,,

Krzysztof

Swoja opinie wyraze po dodzwonieniu sie,ale mila ona nie bedzie

Paczka leżaczka 77

Beznadzieja poganiana brakiem profesjonalizmu. Dotyka samego dna. Moja przesyłka z Poznania jest w aplikacji "śledzenie paczki " cały czas jako dostarczona do WER w Komornikach / przez trzy dni/ , a tymczasem została dzisiaj po południu przywieziona przez kuriera do Łodzi w planowanym czasie i teraz zamówiona część już pracuje a status przesyłki cały czas ten sam - przyjęcie z ładunkiem WER Komorniki - wpis sprzed trzech dni ten sam bez zmian. Po jakiego grzyba Poczta Polska prowadzi internetowe śledzenie paczki , skoro NIKT nie aktualizuje danych. Czy ktoś z kierownictwa czyta opinie ? To pora żeby zacząć ! U innych przewoźników śledzenie paczki jest na bieżąco - pora nauczyć się od lepszych i wyciągnąć wnioski dla siebie. Bierzcie się do dobrej roboty bo konkurencja nie śpi...Długo , bardzo długo nie skorzystam z Paczki + ani żadnej innej w Poczcie Polskiej.

Lotnik

Zatrudnienie ociera się o fikcję. Nowy pracownik musi angażować się w podwórkowe gierki, gdzie jeden etat rzucają na dwóch. Tylko na papierze wszystko się zgadza. A nie ma żadnych dodatków za takie atrakcje w tym dwunastogodzinnym (usunięte przez administratora) Zarobki najmarniejsze na rynku usług doręczeń. Można porównać do sposobu w jaki traktuje się ładunki. I trzeba mieć oczy dalej niż dookoła głowy. Ale głównie ze względu na tajemnicze losy niektórych przesyłek.

jurij

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ile trzeba poczcie zapłacić za paczkę, żeby ruszyli (usunięte przez administratora) np w WER Komorniki ?

Osa
@jurij

Zarobki wyższe. Muzyka na halach. Życzliwi ludzie. Praca bez skazanych. Itd... popytac wśród pracowników, zrobić ankiete

Daga
@Osa

Zapomnij o premi i wyzszych zarobkach. Jak nawet nie którzy pracują w nocy a nie mają płacone jak za nocki !! Wyzysk ludzi ! Podwyżke mogą dostać ale kierownicy nie my robole

@Daga

A komu się zasługuje premia i płace za nocki???... tylko tym co najwiecej na halach ściemniają jak to ciężko pracują. Żenada !!!!!.....

@Daga

Kierownicy ?? A za co ?? Oni tak już mają prace załatwioną bo rodzina rodziny

@Max

Za nocki mają zapłacone wszystkie osoby pracujące na umowe o pracę.

Tadeusz
@Osa

Poczta Polska winna być jak najszybciej sprywatyzowana, może będzie wtedy lepiej i terminowo funkcjonować . Priorytetowa przesyłka z Płocka do Poznania nie dotarła przez tydzień. Firmy kurierskie talie przrsylki dokonują w przeciągu jednego dnia.

kufel13

zacznijcie odbierać telefony. Albo doręczajcie tak trzeba.Jestem pracownikiem tej firmy od 28 lat. Jeżeli po tym wpisie będę przez pracodawcę w jakikolwiek sposób ścigany to spotkamy się w sądzie

XD

@kufel13

a kto niby miał by ci odebrać jak tam teraz jest walka o stołki ,,,,NO CHYBA ŻE OSADZENI.....

@ja

A gdzie można składać CV

@ja

Walka o stołki ?? Zmian nie ma i nie bedzie. Nikt nowy tam nie ma prawa być kierownikiem. Stołki już są obsadzone. W dodatku nie ma ogłoszenia na stronie poczty o naborze. A jeśli jest to gdzie?

@Kaśka

Z stołka można spaść.... (usunięte przez administratora) Jak to zmienia ludzi wyzwa dyrekcjii oraz możliwość straty posadki. (usunięte przez administratora)Oczywiście niektorzy mają przywileje i co 2 godzinki na kawke i papieroska mogą iść. Zero równości. Jest strona prawa,lewa i środek. (usunięte przez administratora)Zbliżają się świeta ciekawe czy jakiś gest z poczty polskiej bedzie. Paczki wychodzą teraz szybko. Codziennie wychodzi kilkadziesiat paczek.

@Olga

Drogi administratorze. Usuniety tekst nie był wulgaryzmem, więc nie rozumiem usunięcia. Poprostu usuwasz to co się tobie nie podoba a co podoba zostawiasz. Proszę przed usunieciem sprawdzenie wyrazów w słowniku j.polskiego a nie obcego. Miłej pracy w kasowaniu prawdy i uczeniu się j.polskiego

Andrew
@kufel13

Rękaw nr 18. Gruppenfuhrer wyszedł po tablicę :)

Husky

Ludzie! Przede wszystkim REKLAMUJCIE te usługi! Jest to bardzo proste, można zrobić przez internet w kilka minut. Za każdym razem, kiedy paczka przychodzi z opóźnieniem składam reklamację na ich stronie i zwracają mi pieniądze przelewem. Gdyby wszyscy tak robili, dostaliby w końcu po kieszeniach i zrobili porządek. Ile można płacić za paczkę 24h, która idzie 3 dni itd? Niech każdy to zgłasza, wtedy mamy szanse coś zdziałać!

Barbara
@Husky

Gdzie składać reklamację !?!

dudi
@Husky

Właśnie złożyłam reklamację i otrzymałam odpowiedź, że to nie ja powinnam ją złożyć tylko nadawca. I jest pytanie czy nadawca to ten wysyłający paczkę z Chin czy nadawca PP Komorniki ? W dniu 15.04 dostałam smsa od PP S.A., że przesyłka o numerze 00... została do mnie nadana". Dzisiaj jest 25.04.Na stronie www.monitoring. poczta.. jest napisane "nadanie PP Komorniki P204" Co Chińczyka obchodzi, że w PP Komorniki pracują nieodpowiedzialni ludzie ? paczka z Chin dotarła do Komornik, "wyparowałą" w UP Komorniki a ja składając rklamację dostaję w opowiedzi "W związku z powyższym (nie jestem nadawcą tylko adresatem) reklamację na przesyłkę 004..... traktuje się jako niewniesioną i pozostawia bez rozpatrzenia."

Wikk

Masakra jakas. Paczka zdąży w tydzień przyjść z Chin. A w Komornikach dwa tygodnie lezy. To jakiś żart.

Anka

Mi tam super jest. Spijam sobie kawke . Trochę pogadam, pózniej ćmika i przerwa. O 4:00 zaczynam robote z jakieś 30 min. A co .... Nikt mi uwagi niezwróci. A pozniej 1,5 godziny ściemniania. Raj w pracy.

Kamila

No to super praca. Na jakim dziale jesteś?? Złoże aplikacje

Pierwsza co ma odwagę.

@Anka

To ile jest tych przerw??

Damian :)

U mnie dokładnie to samo. Paczka leży już 18 godzin w Komornikach, nadeszła i tyle, ani drgnie. Spoko 18 godzin to nie dużo, jasne, szkoda, że w innym WER paczka leci po godzinie, dwóch dalej. Może pasowałoby wreszcie zrobić z tym porządek? Albo (usunięte przez administratora) im jakąś sprawę sądową, bo ileż można? Każdy WER potrafi się uwinąć z paczakmi szybko,a tutaj nie, bo po co. Zadzwoniłem na centralę, a Pani twierdzi, że tam nie ma żadnego numeru gdy powiedziałem jej, że dodzwonienie się do tego oddziału nawet nie graniczy z cudem, bo człowiek wykonał przez pół dnia z 50 telefonów :) A noi dostałem informację, że do środy powinna przyjść, chociaż szczerze w to wątpię. Może ktoś ma informacje czy w soboty też są paczki sortowane i transportowane do innych oddziałów? Generalnie interesuje mnie droga Komorniki - Łódź. Z góry dziękuję za odpowiedź

Kkk
@Damian :)

Moja paczka z wawy trafiła do komorników i zamiast prosto do Łodzi to jeszcze do Jeleniej Góry

Ruda

moja leży 6 dni...

Ruda
@Damian :)

No i po 6 dniach wyfrunęła do Gdańska (ja jestem z okolic Poznania) aby spowrotem wrócić dziś rano na Komorniki................... jprdl

@Kkk

Wina osadzonych. Oni robią taki zament. Pracownicy nic powiedzieć nie mogą bo osadzeni są górą

ANODA
@Max

TO NIE WINA OSADZONYCH TYLKO KIEROWNIKÓW NIEROBÓW A MOŻE KTOŚ MI NAPISZE KTO ICH KONTROLUJE BO NA PEWNO NIE WARSZAWA

@Damian :)

Damian szukasz pracy wer komorniki. Zapraszam bo po to jest ta strona

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki