WER Komorniki

Komorniki

Opinie o WER Komorniki

Staruch1 2017-03-08 16:18
PARANOJA!!!
Paczka24 idzie już 4 dzień :)
WER Komorniki? Do nich powinien zawitać Komornik, to może coś by się ogarnęli.
Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Pobierają opłaty za dostarczenie paczki w 24 godziny - dostarczają w 96 h! :)
CO NAJLEPSZE!!! Paczka Sulechów - Milicz ok, 150 km nie idzie do Wrocławia, gdzie ma bliżej - tylko do ukochanego WER w Komornikach!!

PARANOJA, PARANOJA i jeszcze raz PARANOJA!!!
Katarzyna 2017-03-08 20:49
WITAM WYSŁAŁAM WCZORAJ PACZKE 24 A ONI JA TRZYMAJĄ I NIE ROBIA SOBIE NIC TEGO TERAZ TO JA ZROBIĘ ŻE MI ZA TO ZAPŁACĄ BO TRZYMAJĄ BEZ PRAWNIE NIE UMIEJA CZYTAĆ JAK NADAJE SIE PACZKĘ TO SĄ JAJA WIDZĘ W KOMORNIKACH I TAK NIE ZOSTAWIĘ TEGO

WŁASNIE JA BĘDĘ PISAŁA SKARGĘ ODSZKODOWANIE

ja napisałam skargę i za żądam odszkodowanie podaję nr 618996509 dodzwoniłam sie osoba co odbiera nie umie sie wytłumaczyć porostu myślą że tak mogą robić to oni są dla nas a nie my dla nich

jj 2017-03-15 06:25
2 dni, 3 dni. Moja tam tkwi od 8.03 godz. 5.15 :P
Katarzyna 2017-03-15 12:47
Zacznijcie pisać skarge i niech poczta płaci wszystkim kare za to jak trzeba to podam do kierownika nr pisać na email katrina240@interia.pl
Zdenerwowany klient PP 2017-03-22 18:22
Zamówiłem produkt do Poznania, został on nadany paczką "48" w dniu 20.03 w Opolu o godzinie 17:44, paczka w miarę sprawnie wyjechała z Opola, wjechała do WER Zabrze, tam tez nienajgorzej, dotarła do WER Komorniki 22.03 o godzinie 00:40, o godzinie 11:23 dziś tj. 22.03.17 dostałem powiadomienie o "przygotowaniu do doręczenia".
Cały dzień oczekiwałem w domu na kuriera licząc na jego obecność w godzinach 12-14 jak to zwykle bywa lecz... nic.
Do teraz nikt nie raczył przyjść, paczka z Komornik do Poznania jedzie 18 godzin!!! To jest jakiś skandal!
Więcej nic z tej firmy nie zamawiam.
JA 2017-03-24 15:55
A MI PACZKE NA TEJ POCZCIE PO PROSTU UKRADLI.
ZGINELA I JUZ.
NIE MA- KONIEC.
NAWET PRZEPRASZM.

W RAMACH REKLAMACJI MOGA MI ZWROCIC STO ZL.
NIE MIESCI SIE W GLOIE !!!!!!!!
Katarzyna 2017-03-26 22:36
to pisać do skutku bo to sa jaja jakieś
LUNA 2017-03-29 17:42
WITAM LUDZISKA KOCHANE MOJE PACZKA TAK JAK I WASZE UTKNĘLA W TYM KOMORNIKU PIERWSDZY RAZ MI SIE ZDARZYŁO I PYTANIE MOJE TAKIE DATA PRZEJĘCIA PRZEZ KOMORNIKA PACZKI TO 29.03 I WYSŁANIA 29.03 CZY TO ZNACZY ZE ONA JUŻ DO MNIE JEDZIE DODAM ZE TO PREZENTY DLA DZIECI
Nico 2017-03-30 10:51
Moja paczka tkwi w WER Komorniki już tydzień (od 23 marca) a przesyłka miała być wysłana Kurierem 48. Ręce opadają ehhh
ela.jozwiak 2017-03-30 12:44
Totalna porażka Z sortownią Pocztex Komorniki Oferują dostarczanie poczki w ciągu 24 godzin a dostarczają w ciągu 3 dni paczka "kwitnie w sortowni Komorniki 2 dni. Paczka do szkocji nadana w piątek o 13 jest w niedzielę rano o 7,00. Polecam firmę Borowscy transport , firma rzetelna i słowna . Natomast Pocztex w Polsce nie może soboe poradzić w kraju !!!!!!!!!
Marian 2017-04-04 13:42
Paczka24 kwitnie drugi dzień w komornikach. Obiektyw - ciekawe czy dojdzie w całości. Patologia Polska a nie poczta.
Zbyszek P. 2017-04-04 13:56
Od 17 (siedemnastu) godzin moja przesyłka leży w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WER Komorniki. Nie wiem czy przebije Stajnie Augiasza - WER Zabrze gdzie rekordem było 27 godzin przetrzymywania przesyłki i były to dni pracujące między pon.-piąt. ale myślę że w normalnie funkcjonującej gospodarce taka firma i jej szefowie skończyli by w niebycie- przestali by istnieć. Czy ludzie tworzący taki cyrk dostaną kiedyś "po jajach" ? Wątpie bo oto Polska właśnie.
Bogdan 2017-04-06 07:48
ty chyba testeś pracownikiem poczty
a co to nas obchodzi
jest umowa i zapłata wiec trzeba wywiązać się z usługi
Gdyby tak było to rano nie było by mleka chleba i nie miałbyś wody
to kpina co tam sie dziej też się denerwuje i czekam drugi dzień na paczkę
madzik 2017-04-06 16:19
Moja paczka też tam leży od wczoraj i nic.
I to już nie pierwszy raz, że tak długo to trwa.
Zła 2017-04-11 17:52
Moja paczka została wysłana wczoraj ok 16 w komornikach znalazła się o 8.03 dziś rano i cisza... Mam nadzieję że dojdzie bo zawartość opłacona a to prezent dla synka.
Cierpliwa 2017-04-13 09:16
Moja też juz tam długo leży. Wczoraj wysłali mi paczkę48. I jest ram juz 24 godziny ciekawe czy dojdzie przed świętami. To prezent dla mojego synusia. Wiec lepiej sla nich żeby dotarła.
1111 2017-04-13 09:19
To jest bezczelność co tam sie dzieje paczki tam leŻęi nikt z nimi nic nie robi...
Beznadzieje czlowiek placi kupe pieniedzy za paczki a oni jaja sobie robia z ludzi
Cierpliwa 2017-04-13 13:08
Twoja też? Masakra. Moja od wczoraj od 14 sue nie rusza.
Cierpliwa 2017-04-13 13:08
Twoja też? Masakra. Moja od wczoraj od 14 sue nie rusza.
adi 2017-04-13 15:35
Z Zielonej góry do Komornik wczoraj między 17, a 21 , a w KOmornikach nadal kwitnie od wczoraj od 21... i nic się nie rusza. Oni w ogóle tam pracują ?
Wsciekla 2017-04-13 19:38
A ja postanowilam ze juz nie odbiote paczki. Niech sobie dalej ja przewalaja i trzymaja a najlepiej w D..e wsadza!!!! Ktos napisal ze szanuje ludzi w WER. Bo co? Bo opier...ja sie? Termin to termin
Wsciekla 2017-04-13 19:40
Szacun bo sie opiepezaja? Pracuja tam by terminu dopilnowac taka maja prace i za to pkacone
Strong 2017-04-13 22:52
Otrzymałem SMS , że z WER Komorniki "idzie" do mnie przesyłka, której nie zamawiałem !!! Na śledzeniu sprawdzam , ale nie widzę od kogo, w SMS -e jest tylko kwota do pobrania . Dzwonię do "śledztwa" , ale Pani nie może mi powiedzieć od kogo jest ta przesyłka. Zabawy jakieś w niespodzianki ? Oczywiście przesyłki nie mam zamiaru odbierać.
Osadzony z Nowosolkiej 2017-04-15 08:36
Wszystko ładnie i pięknie tylko szkoda że nie pokazują tzw. gabarytów gdzie paczki ważą po 50 - 70 kg i trzeba je samemu nosić. Dobrze że zatrudnili osadzonych z Zakładu Karnego, bo ma kto wykonywać najgorszą prace za nieco powyżej 200 zł na rękę za cały miesiąc. Pozdrawiam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WER Komorniki.
Zawiedziony 2017-04-19 23:03
Weźcie się za te Komorniki bo padnie ta poczta wszędzie jest dobrze trafi tam i lezzzzzzy i lezzzzzzzzzzzy k..........
Kamil 2017-04-20 17:37
U mnie juz 15 godzin trzymaja i zadnego powiadowmienia a paczka nie byla zbytnio duża
Nika11 2017-04-20 19:56
Mam pytanie ile sie czeka na przesyłkę od wer Komorniki?
Mariusz 2017-04-24 06:55
To jest po prostu niewiarygodne, mieszkam w Zielonej Górze i za każdym razem błagam, aby paczka nie wylądowała w przeklętym WER Komorniki ale jak zwykle to samo, teraz tylko niepotrzebny stres i zamartwianie się czy paczka przyjdzie na czas
Dobry juror 2017-04-25 17:41
No pracują ale jak mucha w oleju byłam raz tam.Listy to w chyba 40 koszach mają a jak przechodziłam to sobie siedzieli przy komputerach więc Pozdro
kap 2017-04-25 22:36
Czekam na paczkę z USA , 10 kwietnia wylądowala w Komornikach , mamy 25 kwiecień paczka leży dalej w Komornikach!!!! To jakiś żart?
ja 2017-04-26 11:50
Komorniki najgorszy WER poniżej dna zmienić kierownika i drugi sort leniów tam pracujących. Rezygnuje z usług PP przynajmniej kurierzy zarobią na mnie i wszyscy będą zadowoleni nawet lenie z Komorników.
Xxx 2017-04-26 18:31
TYLKO W POLSCE TAKIE FIRMY MAJĄ PRAWO ISTNIEĆ
.... 2017-04-27 08:44
paczka 24h a w komornikach tkwi juz 3 dni kpina jakaś
Paweł 2017-04-29 12:55
Witam wszystkich, czy ktoś się orientuje czy istnieje możliwość odbioru paczki osobiście w sobotę. Paczka 24 h została na magazynie a zbliża się weekend majowy?
Twój stary 2017-04-30 09:18
Ogolnie to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakaś kpina.
nikos 2017-05-09 18:41
WER Komorniki, sami podjęli decyzję o zwrocie zwykłej paczki, która wróciła do mnie - na nalepce napisali, odmowa przyjęcia przez adresata, kontaktowałem się z adresatem, który czekał na paczkę i nie doczekał się, kpina. Pozew zbiorowy do Sądu jest przygotowywany.
Aha 2017-05-09 22:49
Tragedia Wer Komorniki!!!!! Już raz mialam z nimi do czynienia. Moja przesylka tkwiła u nich tydzień, bo podobno odkleiła się kartka z adresem. Okazało sie to kłamstwem, bo była wycieta bezczelnie nożyczkami i na to naklejona druga. Tłumaczyli sie że nie ich wina. Podobno tak praktykują. Nie złożyłam reklamacji, bo osoba do ktorej wyslalam przesyłkę okazał sie wyrozumiala. Po naszej wspolnej interwencji paczka dotarła po półtora tygodnia. Dodam że priorytetowa za 17 zl. Skandal!!!!!!!Teraz znowu moja przesylka tkwi u nich juz dobe. Jutro rano dzwonie ciekawe co tym razem wymyślą????? Na mojej poczcie dowiedzialam sie ze w Komornikach maja problem z listonoszami i u nich to norma. Maja malo ludzi i olewają wszystko. Wymyślaja jakies głupie wymówki. Trzeba pisac reklamacje. Tak niw moze byc...
matt 2017-05-11 06:20
Doszla? Np paczka24 to oznacza czas lezenia paczki u nich hehe... Mam z nimi od niedawna doczynienia...
klient KOMORNIKI 2017-05-11 09:21
Dno i dwa metry gówna niech was paczkomaty wykończą
WYPROWADZONA Z ROWNOWAGI!!! 2017-05-11 18:28
Czy da się to jakoś przyspieszyć?! To jakaś jedna wielka pomyłka!!! Firma KRZAK!!! A nie PP WER Komorniki!!! ABSURD!!!
braksłów 2017-05-11 20:28
zastanawiałam się dlaczego moja paczka24 nadal leży w tym oddziale, ale widze ze poprzeczytaniu opinii wszystko jasne:)))))))
biazio 2017-05-11 21:52
mam to samo paczka 24 - przez 3 punkty przeszła w 8h i przejechała pól polski a w komornikach leży już 24h świetnie, kontakt też świetny, czyli żaden.
Paczka24, świetne 24h :)
nadalbrakmisłów:-) 2017-05-11 22:04
co to ma być nie za to płaciłam żeby teraz nie otrzymać przesyłki na czas a najbardziej się boję, że nie otrzymam jej wcale:))
Mała swaj 2017-05-16 21:08
Moja paczka dotarła tam dzisiaj i wpisano ja do księgi oddawczej!? Co to ma znaczyć? Czy ktoś mi powie co oni do cholernie...odp...?czy ta paczka wogole do mnie dojdzie?czekam na nią!
axel 2017-05-17 21:45
WER KOMORNIKI.Syf,kiła i mogiła.Same debile chyba tam pracują.Paczka 24h nadana 3 dni temu.Leży u nich,telefonów nie odbierają.Mam zamiar założyć sprawę cywilną.Tak nie może być.
Wkurzona na maxa 2017-05-19 11:25
Te cale WER Komorniki to jedno wielkie szambo!
Na paczkę 24 priorytetowa czekam już dwa dni,to jakaś kpina!
Tomi 2017-05-20 08:16
Co za dziady!!!! Przetrzymują chyba celowo przesyłki!!
Wkurzona na maxa 2017-05-20 13:54
Witam,znowu ja,normalnie szału dostaje!Widzę też,że moja poprzednia wypowiedź została mocno okrojona.Paczkę 24 priorytetowa musiałam dziś osobiście odebrać na poczcie! To po cholerę ja za kuriera placilam? Jakbym tego nie zrobiła bym czekała do on albo i dłużej a najlepsze,że moja przesyłka była już wczoraj w moim mieście od 13.00 a dopiero dziś po 23 J szykowali do wysłania.Widzę że nie tylko Komorniki to szambo ,a cala poczta polska.Ci ludzie tam nic nie robią,tylko Bąki zabijają .Powywalalabym wszystkich na zbity pysk.
Wkurzona na maxa 2017-05-20 14:02
Dodało dwa razy fajnie hah i szykowali do wysyłki o 11.38 a nie 23.Piszę na fobie a że złości mi się myli.W komornikach moja paczka byla 19 godzin a w WER Wrocław kolejne tyle.Wiecie co?Na poczcie powinni zrobić nowy etat o nazwie Pozór znaczków. Za każde lizniecie 50 gr.Wymagania: duża produkcja śliny. Bo ci ludzie na prawdę nic nie robią!
HANIA 2017-05-23 13:34
Masakra, paczka od wczoraj rana leży sobie w Wer Komorniki i nic cisza. A mieszkamy zaledwie 10 km od tego śmiesznego Wer. To jest jakaś paranoja. Tam ktoś wogole pracuje? Czy cały dzień się opierdalaja? Następnym razem zamówię kuriera z innej firmy.
Zostaw swoją opinię o WER Komorniki - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WER Komorniki