Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Beata

Najgorsza sortowania Moje sugestie dla WER Komorniki: Przetrzymują paczki po kilka dni

MARIA

I CO DALEJ TWIERDZICIE ŻE JEST TO POLSKA POCZTA CZY CHIŃSKA ,,,,,,NIEMA ŻADNYCH SZANS ŻEBY WSZYSCY OTRZYMALI PACZKI DO ŚWIĄT A TO CO MÓWIĄ W RADIU CZY TELEWIZJI TO KOMPLETNA ,,,,,BZDURA,,,,,MYDLENIE OCZU ,,,,,DLACZEGO NIKT Z TELEWIZJI NIE POJEDZIE DO KOMORNIK I SPRAWDZI CO SIĘ TAM DZIEJE ,,,,,NIECH SPYTAJĄ PRACOWNIKÓW TO OTWORZĄ SIĘ OCZY WSZYSTKIM I CO WTEDY POWIE WARSZAWA ,,,,,,,POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO,,,,,,

Beata

Dane przesyłki: Numer przesyłki 00259007738512366202 Data nadania: 2018-12-13 Rodzaj przesyłki: Pocztex Kurier 48 Kraj nadania: Polska Kraj przeznaczenia: Polska Urząd nadania: UP Kórnik (ul. Wojska Polskiego 9, 62-035 Kórnik) Kwota pobrania: 154.00 zł Gabaryt: XXL Usługi komplementarne/dodatkowe: Odbiór przesyłki w punkcie Ubezpieczenie Masa: 30.0 kg Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-12-13 16:25 UP Kórnik Wysłanie przesyłki 2018-12-13 16:26 UP Kórnik Wysłano powiadomienie sms 2018-12-13 16:35 Centralna Baza Danych ZST Nadejście 2018-12-13 19:48 WER Komorniki. Pytanie gdzi jest moja przesyłka ? To jest żart pomyliliście miesiące bo pryma aprilis jest 1 kwietnia.

Damian

Czy orientuje się ktoś czy mogę paczkę odebrać w komornika j dzisiaj sobota???

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
JSZ

Paczka leży tam trzeci dzień, która ma dotrzeć do Krakowa do którego paczki z Komornik wychodzą codziennie. Zero informacji co się dzieje oczywiście telefon zajęty albo nikt nie odbiera. Rozumiem, że okres przedświąteczny ale chociaż odbierzcie telefon albo napiszcie że są opóźnienia bo...

apra

Nie polecam. Dniami przetrzymuja paczkę w sortowni. Nie można się dodzwonić. Raz mi paczkę zgubili, odnalazła się co prawda na magazynie, ale czekałam 1,5 tyg. Kurier zostawil awizo w skrzynce mimo, że cały dzien jak pies warowalam przy drzwiach... porażka totalna i mnóstwo nerwów, których można sobie oszczędzić korzystając z innej firmy.

Niezadowolona

Jedno wielkie nieporozumienie.Nigdy więcej niczego nie zamówię przez dostarczenie przez Pocztę Polską.To jakaś masakra.Paczka wysyłana odrazu a leży w magazynie blisko domu i nie można jej odebrać ani nie spieszy im się żeby dostarczyć.Kto tam pracuej? Co za ludzie tym kierują? Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności.Ręce opadają.Róbcie tak dalej a ludzie wogóle przestaną korzystać z waszych usług i poczta Polska zbankrutuje.Nie ma to jak kurier droższy ale pewny i odrazu na czas.

Mia

Od kilku dni przetrzymuje moją paczkę i póki co nie zanosi się, żeby miała ona do mnie szybko dotrzeć...

MARIA

MAM PYTANIE CZY W KOŃCU WARSZAWA ZACZNIE SIĘ INTERESOWAĆ WER KOMORNIKI I RAZ A DOBRZE ZROBI PORZĄDEK Z TYM DZIADOSTWEM BO JUŻ NIE WIEM CZY JEST TO POCZTA POLSKA CZY ,,,,PRYWATNA,,,,CZY MINISTERSTWO BOI SIĘ RUSZYĆ TEGO BAGNA A MOŻE PRZED WYBORAMI DADZĄ RADĘ

Iw

Ja nie wiem skąd opóźnienie w mojej przesyłce, bo nadano ją niby w Krakowie, ale w śledzeniu przesyłek pierwszym punktem są Komorniki - info o wysłaniu. Rozpiętość kilku dni. Wyjaśnijcie mi proszę, jeśli się znacie, kto w takiej sytuacji zawinił? Sprzedawca, czy poczta?

Babs

Moja paczka od 6.12.18 leży w komornikach i niby o 22 była próba doręczenia (gdzie??? Paczka idzie do poznania!) kurier 48 to jakiś szajs, dodzwonić sie nie da do nich, jestem zła.

JA

W WER KOMORNIKI TO TYLKO LICZY SIĘ KASA A NIE KLIENT A ZA CO MAJĄ SIĘ NIBY PRACOWNICY STARAĆ ZA TE NĘDZNE GROSZE KTÓRE ZARABIAJĄ A KIEROWNICTWO I DYREKTORSTWO ZBIJAJĄ KOKOSY

Vhcfgg

Tragedia ile można trzymać paczkę !

Darek7Hz

Paczka niby przygotowana do doręczenie, ale paczkę wcięło - szabesgoj morawiecki z rezydentem judą wysłali tam pewnie swoich protegowanych z Ukrainy i Pakistanu do pomocy, a Dżony Daniels dorabia chyba w tamtejszym zarządzie na pół etatu, bo ze zbankrutowanego LOT'u już za dużo zaskórniaków nie wyciśnie ....

barbara7020@wp.pl

Oto przykład: Sposób dostawy: Paczka pocztowa priorytetowa opłata: 13,- Nadanie 2018-12-01 09:39 UP Mińsk Mazowiecki 2 Wysłanie przesyłki 2018-12-01 14:26 UP Mińsk Mazowiecki 2 Nadejście 2018-12-01 18:33 WER Warszawa Wysłanie przesyłki 2018-12-02 22:51 WER Warszawa Nadejście 2018-12-03 11:52 WER Komorniki Przygotowano do doręczenia 2018-12-03 13:41 WER Komorniki. Dzisiaj = 5.12.18.....CISZA GŁUCHA !!! Zero wiadomości na ten temat ! BEZ KOMENTARZA.....

tomekk21

Najlepsza sortownia w Polsce. Paczka wysłana z miejscowości Kiszkowo ekspresowo obsłużona w Komornikach. Łączy czas dostarczenia mniej niż 24 godziny.

HELENA

Moje sugestie dla WER Komorniki: najgorsza firma jką znam,paczka wysłana jako priorytet leży 19 godziny,DLACZEGO?prywatny kurier na takie coś nie pozwoliłby sobie ostatni raz wysłałam przez pocztę

Kristel

Moje sugestie dla WER Komorniki: Jedna wielka tragedia

modeo

dziadostwo , paczka zalega 2 dni chyba sam ją odbiorę , telefon wyłanczają

PiekKaro

Jakaś masakra. Zekalam na wózek 4 dni. Teraz czekam na nastepna przesyłkę już dwa dni. Jakaś masakra.... Nie polecam ! Moje sugestie dla WER Komorniki: MASAKRA

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki