Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

jeśli nie maja kurierów to niech przekierują przesyłki do właściwych placówek pocztowych i powiadomią adresatów o przesyłce do odbioru, ale to chyba za trudne ....

ktoś

Ku... Paczka wysłana 11-go. Od wczoraj leży w tych zasr...ch Komornikach (od godz. 5-tej rano). 11km. od adresata. O co tu chodzi? Ktoś nad tym panuje?

@ktoś

Data nadania: 2018-07-10 Rodzaj przesyłki: Usługa Kurierska Serwis: Ekspres 24 Kraj nadania: Polska Urząd nadania: PP Warszawa W101 (ul. Łączyny 8, 00-903 Warszawa) Kwota pobrania: 532.00 zł Usługi komplementarne/dodatkowe: Pobranie Ubezpieczenie Masa: 1.0 kg Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-07-10 21:00 PP Warszawa W101 Wysłanie przesyłki 2018-07-10 21:16 PP Warszawa W101 Wysłanie przesyłki 2018-07-11 00:15 WER Warszawa Nadejście 2018-07-11 06:19 WER Komorniki Wysłano powiadomienie e-mail 2018-07-11 08:04 SYSTEM Przygotowano do doręczenia 2018-07-11 12:54 WER Komorniki wszyscy tak mają

@anonymous

To Twoja od dwóch dni jest w doręczeniu, tak?

@anonymous

niem musi być status wydana do doręczenia, leży w komornikach

A

To jest kpina paczka nadana 9 .07. 2018 w komornikach od 10.07.2018 od 00.52 i stoi cały czas ani nie drgnie paczka duża 30 kg czekam siedze cale dnie w domu A paczka stoi jak zaczarowana telefonu nikt nie raczy odebrać to jest katastrofa nie poczta czego nikt nie robi z nimi porządku!

Wkurzona

Jestem kolejną osobą, której paczka utknela w tej dziurze... Przez nieudolnych ludzi moje dziecko zostało pozbawione prezentu. Dlaczego jeszcze nikt się tym nie zajął...bardzo mnie to dziwi.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) trzymają paczki tygodniami

michal

to jest k....wa dramat. Paczki przetrzymują, nikt nie odbiera telefonów, dzwoniłem przez 6 godzin non stop na kilka numerów, nikt nie raczy odebrać. Organizacja pracy zero. Jaka państwowa instytucja nie odbiera telefonów od klientów przez 6 godzin???????Powinno się tam kierownictwo (usunięte przez administratora) na zbity pysk.

krzysztof

Paczka 8.06. 2018 o godzinie 1.53 przekazana do doręczenia. I co? I dziś mam 11.06.2018 godzina 18.27 i po paczce nie ma śladu. Paczka priorytetowa. U was paczki znikają? To nie jest pierwszy raz, ostatnio nie chciało mi się składać reklamacji ale mam dość. Też pójdę z tym na policję.

Gunia
@krzysztof

Mam dokładnie to samo. Paczka cztery dni temu została w nocy "przygotowana do doręczenia", a do dziś nie została wydana... Dzwoniłam tam bez przerwy przez godzinę, ale można zapomnieć, że się człowiek dodzwoni do tego (usunięte przez administratora) na kółkach.

Wilk Arkadiusz
@Gunia

Wer Komorniki? Tragedia u nich wszystko ginie przypominają sobie po tygodniu, najgorsza placówka poczty polskiej

Kasia L. Garść pozytywu.

Ja chciałaby bardzo podziękować P. J. Pawlakowi i ewentualnie osobą ,które pomogły mu w odnalezieniu mojej przesyłki i wysłaniu jej przed terminem realizacji. Dzięki Panu mój niepełnosprawny syn dostał wymarzoną zabawkę na zakończenie pierwszej klasy. Wydaje mi się, w całym tym bałaganie, pracują tam ludzie, którzy próbują ratować sytuacje,są jednostki,które naprawdę się starają. A może nie do końca jest to wina pracowników .Jeszcze raz dziękuję.

Wiadomo coś w aspekcie nowych miejsc pracy w firmie WER Komorniki? Jeżeli posiadacie aktualne informacje dotyczące nowych miejsc pracy w tej firmie to zapraszam Was do odświeżenia wątku tego pracodawcy nowymi informacjami!

Czy któryś z pracowników firmy WER Komorniki może wypowiedzieć się w temacie aktualnych postępów tego prawodawcy? Z wielką ochotą dowiemy się świeżych informacji dotyczących pracy w tej firmie!

Przesyłka na którą czekam utknęła w Wer Komornik. SLEDZENIE przesyłki własnie tam sie kończy. Nr tel. Które sa podane. To jakaś kpina. Zero kontaktu. Jeżeli do jutra nie otrzymam przesylki to sprawę zgłaszam na policje . 20.06.2018r

sewa 60

55 godzin temu nadane 2 koła 17cali w warszawie gdyby to było 13 cali to rozumiem że kulanie może do komornik tak długo trwac ale 17-tki kula si e szybciej brak słów szkoda że marnuję czas na pisanie o takiej firmie ,ale cisze sie bo już nigdy nie będę ich klientem

DD
@sewa 60

nic to nie wniesie - ale dziekuje - poplakalam sie tym razem ze smiechu ;)

barbara

Witam Mam kłopot z przesyłką w wer Komorniki ,która tam utknęła od 10 .06a 12,06 status jej się nie zmienił i mimo ,że nadanie jest parę kilometrów dalej wcale się nie zmienił jej status. Oczywiście żaden telefon nie działa i maila też nie ma ,a Poczta podniosła mi stawki o 50% .To jest skandal !!!

KOKO

Moja paczka zwrócona do mnie siedzi w WER Komorniki od tygodnia, zero kontaktu telefonicznego !!!!

LOTUS
@KOKO

DOBRA RADA DLA WSZYSTKICH CHCESZ PACZKĘ TO JEDZ DO GŁUCHOWA STAŃ POD BRAMA PRZY OCHRONIE WYDRZYJ RYJA I PACZKA SIĘ ZNAJDZIE ,,,,,,GWARANCJA........INACZEJ TE WASZE WPISY MAJĄ W POWAŻANIU TO TEŻ ,,,,,,,,,,,GWARANCJA,,,,,,,

Wojtek

Moja paczka bije rekordy! Nadanie 11.05.18 dziś mamy 30.05.2018 r!!!! Paczka od kilku dni w Komornikach. Ręce opadają. Nie polecam nikomu usług Poczty Polskiej - POCZTEX! Poniżej załączam status mojej przesyłki. Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie przesyłki 2018-05-11 14:06 FUP Rymań Wysłanie SMS dla przesyłki 2018-05-11 14:26 SYSTEM Wysłanie przesyłki 2018-05-11 14:43 FUP Rymań Nadejście przesyłki 2018-05-11 16:52 DER Koszalin Wysłanie przesyłki 2018-05-11 17:53 DER Koszalin Nadejście przesyłki 2018-05-11 22:22 WER Komorniki Wysłanie przesyłki 2018-05-13 10:49 WER Komorniki Nadejście przesyłki 2018-05-13 21:10 DER Gorzów Wielkopolski Wysłanie przesyłki 2018-05-13 21:13 DER Gorzów Wielkopolski Nadejście przesyłki 2018-05-14 01:19 WER Komorniki Wysłanie przesyłki 2018-05-16 13:04 WER Komorniki Nadejście przesyłki 2018-05-16 14:13 UP Szamotuły Wysłanie przesyłki 2018-05-16 17:13 UP Szamotuły Nadejście przesyłki 2018-05-16 18:22 WER Komorniki Wysłanie przesyłki 2018-05-21 12:44 WER Komorniki Nadejście przesyłki 2018-05-21 13:46 UP Szamotuły Wysłanie przesyłki 2018-05-21 17:20 UP Szamotuły Nadejście przesyłki 2018-05-21 19:23 WER Komorniki

@Wojtek

Od dnia nadania, tj. 11.05.2018 r. do dnia dzisiejszego tj. 07.06.2018 r. przesyłka nie dotarła do odbiorcy! od 21.05.2018 r. przesyłka w WER KOMORNIKI, to już 3 tygodnie! Nikt nie ze mną nie kontaktuje, paczka leży...

Wkurzona
@Wojtek

Dzwoń do skutku lub pojedź tam, jeśli masz możliwość. A przede wszystkim sprawa na policję! Jawne wyłudzanie pieniędzy za usługi!

@Wkurzona

Dzwoniłem przez 3 dni bez przerwy, co 5 minut. nie ma szans żeby ktoś odebrał. Myślę, że sprawa będzie miała swój finał na policji. Dziś mija miesiąc od dnia nadania.

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie WER Komorniki? A może któryś o obecnych pracowników tej firmy udzieli nam informacji w temacie warunków pracy tej firmie? Z miłą chęcią poznamy najświeższe wieści dotyczące pracy w tej firmie! Przypomnę również innym użytkownikom, że komentarze wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne na forum i takie wpisy mogą być zgłoszone do administracji i usunięte z tematu.

Mrs. Husky

Moja paczka dotarła do WER Komorniki w czwartek o 7 rano. Dopiero po całym dniu, kilka minut po północy została przygotowana do doręczenia. Jednak całą noc i cały dzień nikt jej do tego doręczenia nie przekazał!!! Jest piątek wieczorem i oczywiste jest, że w tym tygodniu paczki już nie otrzymam, a za przesyłkę w ciągu 48h oczywiście zapłaciłam. To już kolejny taki przypadek i tym razem tego nie podaruję. Składam reklamację, a jak nie oddadzą mi pieniędzy, to sprawa idzie na policję. Skoro nie są w stanie realizować usług, branie za nie pieniędzy to po prostu wyłudzenie! Na to jest paragraf.

JA
@Mrs. Husky

POMARZYĆ ZAWSZE MOŻNA ,,,,,,JA BYM NAPISAŁ DO JARKA.......

Yenna

Prezesie Sypniewski, chyba czas wziąć się w końcu do roboty, zamiast brać pieniądze i oszukiwać ludzi! Ile można?!

Baska

Paczka 48h, dobre sobie! Chyba te 48h to leży w Komornikach :) ZA KAŻDYM RAZEM!!!

a.c.h.

Wszystkie przesyłki, które nadaję bądź jestem ich adresatem - paczki 48H - kiedy tylko dostaną się do WER KOMORNIKI są przetrzymywane minimum ponad dobę. Kompletne nieporozumienie. Ostatnio zauważyłam również przetrzymywanie paczek we WROCŁAWIU. Należy wspomnieć również o tym, że od Pań z placówki pocztowej dowiedziałam się, że w tych dwóch miejscach na magazynach pracują WIĘŹNIOWIE, którzy jak nie trudno się domyślić mają w głębokim poważaniu, kiedy i czy w ogóle nasze paczki do nas dotrą. Oczywiście chciałam nie raz składać już reklamację, ale wiem, że wiele osób to robi i nic z tego nie wynika. Również nigdy nie czekałam na paczkę dłużej niż tydzień, więc dawałam sobie spokój. Brawo p i s , naprawdę BRAWO! Dzięki Wam serdeczne za 500+, którym wielu poczciwych ludzi nie może się wspomóc, bo im dochód nieznacznie przekracza. Za to masa tych, którzy pracę mają totalnie gdzieś, bo 1000 czy 1500 tys za nicnierobienie jest ekstra, siedzą sobie w domu i mają wszystko głęboko. Dlatego właśnie w Komornikach pracują więźniowie, bo przeciętny Kowalski bierze kasę za g.... i zwyczajnie nie pójdzie tam do pracy, ani tam ani nigdzie indziej! No cóż, chyba pozostaje nam czekanie na kolejne wybory, bo skoro niepełnosprawnych mają w nosie, to kto będzie się zajmował naszymi paczkami...

abc
@a.c.h.

Poczta Polska nie należy do skarbu państwa tylko do Francuzów :) za PO poszło. Ludzie nie chcą tam pracować, bo praca ciężka a wypłata mała. A więźniowie są tańszy i chyba nie mogą marudzić? Sam tam idź do pracy! Ale nie, nich inni pracują za ochłapy na pana wielkiego. A niepełnosprawnym ponieśli świadczenie i dali przywilej w opiece medycznej. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale na pewno nie w świecie faktów.

DRAMATYCZNE
@abc

Ogarnij się PiSówo! Omamili Was i nawet tu piszecie swoje mądrości z (usunięte przez administratora)

@abc

Po co kłamiesz pisowata glisto! "W 2009 Poczta Polska stałą się jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa o nazwie Poczta Polska SA, co stanowi efekt komercjalizacji przedsiębiorstwa. Założycielem i jedynym akcjonariuszem Spółki jest Skarb Państwa, reprezentowany przez ministra właściwego do spraw łączności." Od 2018 r. jest to Minister Infrastruktury.

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki