Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Łukasz

Ja czekam już od 14 maja, czyli 9 dni! Dzisiaj dzwonili do mnie z infolinii PP w związku ze zgłoszoną interwencją, że nie są w stanie powiedzieć mi co się z paczką dzieje, gdyż nie mogą uzyskać stosownej informacji z WER Komorniki. Niezły (usunięte przez administratora) Na szczęście paczka ubezpieczona.

Łukasz

Orientuje się ktoś czy można odebrać osobiście paczkę w tych poerdolonych komornikach bo czekam od wtorku za paczka expres24

juleek8976

Od 16.05 paczka znajduje się w WER KOMORNIKI! To jest jakiś żart?

Przesyłka PACZKA+ nadana z Warszawy 11.05.2018, do WER Komorniki dotarła w poniedziałek 14.05.2018 o 8.00... i tyle, ślad po niej zaginął. Powinna dotrzeć w ciągu 2 dni roboczych do Poznania. Na połączenie z infolinią PP czeka się 25 min, nie są w stanie pomóc. Ręce opadają... Jestem totalnie rozczarowany PP.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego
Komorniki
GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.
Krzysiek

Nadejście 2018-05-17 12:24 WER Komorniki Przygotowano do doręczenia 2018-05-18 06:19 WER Komorniki Do dziś nie wydano do doręczenia, pierwszy raz mam coś takiego z paczką Ekspres 24

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Dorota

To jest jakis skandal! Paczka doszla do Komornik w Czwartek wydana do doreczenia zaraz potem a jest poniedzialek nadal jej nie ma! Zamowilam usluge express24 powinna byc juz u mnie w czwartek do g12.00 rano. Nie polecam, robia sobie zarty z klientow na infolinii nikt nie umie pomoc, nie maja numerow do kuriera. Poczta Polska i usluga express24 to kpina

Nie wiem czy tam śpicie na tej sortowni czy jak ale troche szacunku. Paczka 24 to paczka 24 a nie 96 ....

Klientka

Przesyłka utknęła w WER Komorniki w środę 16.05, od tej pory cisza. Liczyłam, że po weekendzie się coś zmieni. Najbardziej frustrujace jest to, że w paczce jest prezent na dzień dziecka, a czytając komentarze poniżej zaczęłam się zastanawiać, czy prezent zdąży dotrzeć :(

Jjjjjjj

A co z mniejszymi paczkami ile trzeba czekać?

kkkkkk

Mnie utknela paczka z prezentem 16 maja. Ale zdążyłam sie dowiedzieć od pracownika poczty ze w Komornikach nie radza sobie z soryowaniem i ma weekendy zatrudniaja wiezniow z pobliskich zakladow karnych. Wieksze paczki wychodza w poniedzialki jak juz wiezniom uda sie ogarnac sytuacje.

lucyna46
@kkkkkk

No to okazuje się,że możemy liczyć jedynie na osadzonych;)

lucyna 46

Żeby nie było,że się czepiam.We wtorek priorytetowa paczka wysłana z WER Lublin (na szczęście nie żywnościowa)do tej chwili leżakuje w Komornikach.Powtórka z rozrywki??

lucyna 46

Nasze opinie czytamy chyba tylko my sami,pokrzywdzeni,olewani..zaś winnych zaniedbań one nie obchodzą. W marcu złożyłam reklamację,bo priorytetowa paczka (żywnościowa zresztą)wędrowała do adresata tydzień(zalegała oczywiście w Komornikach).Odpowiedź Biura Wsparcia Klientów RODK w Katowicach zdenerwowała mnie równie mocno,co opóźnienie w dostarczeniu paczki...Jak w skeczu Kabaretu Dudek:"panie,woda mi się leje!..i musi się lać ! praw fizyki pan nie zmienisz..." No i piękności podsumowanie :"Informujemy, że zgodnie z art. 87 ust. 3 pkt. 4 w/w ustawy operator pocztowy nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli niewykonanie lub nienależyte wykonanie usługi nastąpiło z powodu właściwości przesyłanej rzeczy. Przepraszamy za wydłużony przebieg przesyłki oraz wszelkie kłopoty i niedogodności związane z przedmiotową reklamacją. Jednak biorąc pod uwagę całość zgromadzonej w sprawie dokumentacji nie znajdujemy podstaw do uwzględnienia reklamacji za zasadną i zadośćuczynienia zgłoszonym roszczeniom. Od niniejszej decyzji przysługuje prawo wniesienia odwołania do Działu Odwołań Biura Wsparcia Klientów za pośrednictwem Biura Wsparcia Klientów Regionalny Dział Obsługi Klientów w Katowicach, ul. Pocztowa 1 41-500 Chorzów w terminie 14 dni od dnia otrzymania niniejszego pisma." Wina była adresata,bo po pięciu dniach(roboczych) go nie zastał doręczyciel;) Może po prostu zrezygnować z usług PP a WER w Komornikach obejrzeć na YOU TUBE (jakaś wycieczka zwiedza tę firmę)

aga

Ja czekam od 15tego maja, nie wyszła nadal z sortowni - ekspres 24 - kpina, pierwszy tydzień czekałam, bo z winy allegro paczka przekierowana była do innego województwa haha, drugi tydzień w innej sortowni, nigdy więcej poczta polska!!!

Westworld

Dni roboczych w WER Komorniki i paczka nadal nie dostarczona.

Baska

Kolejny dzień widzę, że paczka nie wyszła z Komornik. Zapowiada się, że żywność w niej zawarta przeleży tam przez weekend. Mam nadzieję, że jej zapach chociaż umili pracownikom pracę :)

a.c.h.

Aaaa zapomniałam, najlepsze było to, kiedy moja przesyłka już była we Wrocławiu skąd ostatnia stacja to moja miejscowość. Tymczasem moja paczka pojechała w drugą stronę!!!! Trochę trwało zanim zorientowali się i zawrócili ją do mnie. Banda k o n o w a ł ó w :(

Aleksandra

Tragicznie. Nie można się dodzwonić maja kompletnie w tyłku klienta można dzwonić całymi dniami i nocami i tak nikt nie raczy odebrać. Paczka idzie do mnie od 14.05 dziś jest 18.05 paczki nie ma to jest nie pojęte (pocztex). Niestety nie mogę zmienić poczty ale gdyby była taka możliwość już dawno bym to zrobiła.! (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Darek P

Moja paczka leży tam 3dzień , jest to część do samochodu który stoi i czeka na naprawę , szkoda że sprzedawca nie wybrał jakiej normalnej firmy kurierskiej UPS DPD itd .poczta polska wstyd.

Wawa_01

To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Za co oni dostają pieniądze? Moja paczka zalega w Komornikach już trzeci dzień!

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki