Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Stachu

A pan prezes Sypniewski totalnie nie ogarnia tematu. Albo ma nas wszystkich głęboko w poważaniu. Jak słyszę Komorniki to mi się ścierką odbija.

Natalka

W piątek zamówiłam w sklepie online paczkę. Miał to być prezent na urodziny. Chociaż sprzedawca wysłał paczkę priorytetem jeszcze tego samego dnia, ja do dziś jej nie otrzymałam. Powód? Trzy dni przeleżała w Komornikach. Dzwonić tam można nawet sto razy i tak nikt nie odbierze.

Mrs. Husky

Za każdym razem, kiedy był jakiś problem z dotarciem paczki do mnie, okazywało się, że utknęła w Komornikach. Nieważne, że była to paczka priorytetowa 24h z żywnością w środku... Nikogo to nie interesuje, nikt nie odbiera telefonu. Jeden wielki bałagan, a za paczki płaci się niemało. O zwrocie pieniędzy można zapomnieć.

Wysałam paczkę wczoraj przed 15 tą ,priorytetem ,utkneła w Komornikach i od 7 rano ma status przygotowanej do doręczenia. Jest 16 -ta i echo. W środku leki antyalergiczne i jedzenie bez alergenów dla córki ,która jutro wyjeżdża. Żaden z telefonów nie odpowiada oprócz wymienionej poniżej ,miłej Pani. Sprawe zakończe chyba w sądzie ,bo to już taki trzeci przypadek w mojej przygodzie z priorytetami, paczkami 24 itp. Będę reklamować i dam znać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego
Komorniki
GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.
Poczta Polska ????

Cześć ???? proponuje wszystkim aby dzwonili na numer: 618-996-4o3 dodam że jakow jedyny aktualny ???? tam miła pani po uprzednim podaniu przez was numeru przesyłki w celu weryfikacji poda wam numery kontaktowe (moja sugestia proście o numery bezpośrednie komórkowe z racji że wszystkie stacjonarne nie odpowiadają) w razie czego proszę w komentarzach wklejajcie numery telefonów na które udało się wam dodzwonić ???? pozdrawiam

F*UCK POCZTA POLSKA
@Poczta Polska ????

Podają numery: 887 332 227 oraz 502 016 643 - żaden z numerow nie odpowiada (to podobno numery kierownika "paczek"). Moim skromnym zdaniem, caly ten bajzel pod nazwa "poczta polska" należy sprywatyzować, pracowników wywalić na bruk i przyjąć takich, którym jakas elementarna etyka pracy jest w miare znana. Do tego wtwalic caly zarząd i zastapic menadżerami Deutsche Post.

Wkurw**y

Moja paczka już od dwóch dni leży u tych tumanów z WER Komorniki i ani drgnie.

Odbiorca

Już drugi raz mam do czynienia z tym wer kom orniki i już drugi raz niby odebrałam paczkę której nie mam,a jest że do mnie dostarczono.

Edd

Moja paczka wysłana ekspres dnia 14.05 jeszcze nie dotarła Masakra

Sykstus

Witam... Moja paczka od 14. 05.2018 leży w WER Komorniki. Co zrobić?

Ja czekałem 2 dni reszcie gratuuluje 5 dniowej przebitki

Niezadowolony klient

Przez 5 dnie paczka jest w komornikach. Przekazywana ciagle do dostarczenia. A to priorytet. :)

eldaw120

Nadejście 2018-05-09 21:16 WER Komorniki Wysłanie przesyłki 2018-05-15 10:23 WER Komorniki Dodam tylko, że ten towar idzie do mnie od 23 kwietnia tylko poprzednia paczka przepadła i sprzedawca wysłał kolejną

Od 1 w nocy w Komornikach, do teraz nie ruszyla, a to ekspresówka.. Dzisiaj mijają 2 dni...

Moje dwie paczki też ugrzęzły w tym dziadowskim oddziale 10,05,2018 i do dziś nie ma żadnej informacji co się z nimi dzieje i kiedy będą doręczone. Brak kontaktu. Nikt nie odpowiada na telefony i meile. Czas chyba wymienić w tym oddziale obsadę kierowniczą. Panuje tam jak widzę kompletny chaos i brak organizacji oraz kompletnie nieposzanowanie klienta. Oczywiście Poczta każe sobie za taką obsługę zapłacić, bo w ich rozumieniu paczka kiedyś przecież będzie dostarczona, wiec usługa została wykonana. Nikogo nie obchodzi że ja z powodu niedostarczenia towaru na czas płacę kary umowne.

Jadwiga

moja paczka doszła do wer komornik 9 maja i do dzis nie ruszyła dalej dzwonie na te ich podane numery ale nikt nie odbiera totalna olewka

kama

Nadałam paczke ze zwrotem zamówienia 9.05.2018. Paczka dotarla do Komornik 10.05 i od tego czasu nic sie nie zmienilo. Paczka stoi w Komornikach,sklep nie ma zwrotu, a ja nie mam ani paczki ani pieniedzy. Nigdy wiecej nie zamowie niczego poczta - rzekomo - polska !

XantesS

Moja paczka w WER Komorniki była od 10 maja o godz. 3:02 Wczoraj postanowiłem odwiedzić lokalną placówkę poczty aby dopytać co się dzieje z paczką bo śledzenie pokazuje cały czas "Nadejście" do tegoż właśnie WER. Pani kierownik placówki sama nie mogła się do nich dodzwonić (hahahah) i napisała e-mail z pytaniem co się dzieje bo klient *zdenerwowany* i zapewniła, że to powinno choć trochę przyspieszyć sprawę "bo to jest bardzo duży WER, i mogła się im paczka zapodziać nawet gdzieś pod półkami"... Coś to może rzeczywiście dało bo paczka wyruszyła w dalszą drogę wczoraj o 23:23 Ciekaw jestem czy chociaż przeproszą ????

DRAMAT

Skandal moja paczka leży tam OD TYGODNIA pomijam fakt ze to był ekspres JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE dziękuję bardzo kurtyna Ps: oczywiście nie można się dodzwonić :)

chary

Moja która leżała od 10-tego dzisiaj ruszyła, ale na nieszczęście druga utknęła (od 12-tego). Wszystko Pocztex 24. W warunkach "gwarantowanego doręczenia" powinni napisać "nie dotyczy WER Komorniki". Na infolinii Poczty pytałem się co tam się dzieje - pożar, powódź czy inna zaraza ale nikt nie potrafił odpowiedzieć, choć zostałem zapewniony, że to wszystko jedna firma.

Darekkor2

Paczka przebywa w wer komorniki od 10 czerwca od 20.30 brak kontaktu z nimi nie odbierają telefonu tragedia sadzonki kwiatów nie odpuszczę

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki