Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Magdalena

Wer Komorniki to są jakieś jaja. Moja paczka leży tam od wczoraj od 7:48 rano i nic!! Oczywiście nikt nie odbiera i zero kontaktu.

Wiktoria36

Nadanie 2018-05-08 12:41 UP Dzierzgowo Wysłanie przesyłki 2018-05-08 14:50 UP Dzierzgowo Nadejście 2018-05-08 16:43 DER Ciechanów Wysłanie przesyłki 2018-05-08 18:42 DER Ciechanów Nadejście 2018-05-08 22:58 WER Warszawa Wysłanie przesyłki 2018-05-09 10:28 WER Warszawa Nadejście 2018-05-09 19:10 WER Komorniki Przygotowano do doręczenia 2018-05-10 04:55 WER Komorniki Co w tym czasie robią pracownicy u Was zatrudnieni ?? Jak długo mam czekać? Telefon nie odpowiada da !!!

Wkurzony

To jest jakaś szopka,od rana dzwonię w celu ustalenia statusu przesyłki i nic zero reakcji. Albo zajęty albo nikt nie odbiera. Czekam na ważną przesyłkę czas mnie goni a Tu nawet łaskawie telefonu nie odbiera. Nigdy więcej Poczty Polskiej. Po co poddajecie nunery kontaktowe jak nikt nie odbiera? Napiszcie konkretnie : Drudzy klienci nie dzwońcie bo mamy Was głęboko w d....e i telefonu i tak nie odbierzemy. Pozdrawiam serdecznie i samych sukcesów życzę.....????????

Wiktoria36
@Wkurzony

Witam Mam to samo,dzisiaj chyba w ogóle nikt tam nie urzęduje !!! Pozdrawiam

Wkurzona

Sprawdziłam status przesyłki:okazało się że przesyłka wróciła do WER Komorniki,prawdopodobnie kurier to jasnowidz, w kryształowej kuli ujrzał, że nie ma mnie w domu. Naciśnięcie dzwonka i sprawdzenie okazało się wysiłkiem przekraczającym jego możliwości. SKANDAL.!!!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Wkurzona

Skandal. Przesyłka gotowa do dostarczenia od godz. 07 :00 minęło 12 godz. a ja nadal nie otrzymałam PACZKI EKSPRESOWEJ.

Niezadowolony z komorniki.

Paczka stoi już ponad 24h w pieprzonych KOMORNIKACH. Oby was tam szlak jasny trafił, przecież to są jakieś jaja. Składam skargę na piśmie, dziękuje dobranoc.

ded

Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-05-04 17:18 UP Dopiewo Wysłano powiadomienie sms 2018-05-04 17:52 SYSTEM Wysłanie przesyłki 2018-05-04 18:11 UP Dopiewo Nadejście 2018-05-04 22:56 WER Komorniki Nadejście 2018-05-05 05:21 UP Zgierz 1 Wysłanie przesyłki 2018-05-05 18:51 WER Komorniki Nadejście 2018-05-05 22:36 WER Łódź Wysłanie przesyłki 2018-05-07 04:46 WER Łódź

Ostatnio pojawiają się tylko opinie osób, które z usług firmy WER korzystały. Natomiast brak informacji ze strony pracowników. Czy w związku z tym, któryś z pracowników mógłby powiedzieć coś na temat warunków pracy w firmie? Jakie one są i co firma pracownikom oferuje? Zachęcam Was do wypowiedzi, gdyż takie informacji i Wasze opinie są bardzo ważne.

Perkeles90
@Marta

Tego to ty się nigdy nie dowiesz bo nie mają czasu na głupoty tylko są zapracowani ????????????

Perkeles90

(usunięte przez administratora) burza jest tu i dają 1 gwiazdkę i się zastanawiają czemu nikt nic z tym nie robi ???????????? to ja wam powiem w regulaminie poczty polskiej jest zapisane jasno że nie są odpowiedzialni na 1 . Za cytuje "wskutek sił wyższych " to mnie rozwaliło ale to co dotyczy się wszystkich oburzonych to jest to że pocztą ma do 14 dni roboczych na dostarczenie paczki od dnia jej nadania ... A więc nie połączcie tylko nie korzystajcie z poczty elo

Poirytowana

Witam. Ja śledzę swoją paczkę i wczoraj o 22 dotarła do wer komorniki No i sobie tak siedziała, w końcu ktoś łaskawie ją wysłał o około 15:30 następnego dnia, fajnie mają, bo stamtąd do mojego miasta jest 6 godzin, a paczka sobie juz jedzie prawie 8 godzin Takze ja nie wiem co sie dzieje z ta paczka i nie wiem co ten kurier odwala, że juz 8 godzinę jedzie i jedzie. Ja bym chyba szybciej dojechała moim małym autkiem. To jest po prostu żenada i szczerze pisząc to, gdy przeczytałam te wszystkie negatywne komenatrze to zaczęłam sie zastanawiać czy oni ja faktycznie wysłali...? Bo moze ona sobie dalej siedzi w tych komornikach, skoro ktoś ją wiezie juz 8 godzinę, a do mojego miasta jest raptem 6 godzin jazdy. XD beka z nich. Ja nie wierze, że Państwo sie tym nie zajęło. Przesyłka mnie kosztowała 51 zł Takze jestem mega poirytowana.

Jaa
@Poirytowana

Serio ? Hahaha to że do ciebie jest 6h a kurier jedzie 8h to dla ciebie takie dziwne i twój rozum tego nie ogarnia ?! A uważasz że ty jesteś jakimś vipem tak ? Nie przyszło ci do głowy że nie tylko kurier dla ciebie ma paczkę tylko inne paczki w rejonie i rozwiezienie każdej po kolei zajmuje trochę czasu ,a nie że bierze paczkę i jedzie tylko do ciebie ? Trochę więcej wyobraźni i rozumu

A

Paczka dotarła do WER Komorniki 27.04 O 5.43, jest szansa że dojdzie jeszcze dzisiaj?

anka

listy polecone,zamiast przynies do domu, zostawiaja awizo, i lec czlowieku specjalnie, nawet nie sprawdzaja czy jest ktos w domu, a potem pisza ze nikogo nie bylo. Paranoja z dostarczaniem listow. czesto wrzucaja nie do tej skrzynki to juz niechlujstwo

NIE KORZYSTAJCIE Z POCZTY POLS

od 24. 04.2018 jakiś dramat, paczka od wtorku w Komornikach!!!!!!!!! poczta Polska dramat

Dana

Od 24 kwietnia paczka leży w WER ?Komorniki. Ciekawe kiedy do mnie dotrze. Kto zapłaci? To są jakieś jaja. Ktoś panuje nad tym bałaganem?

Wuja wkurzony na maksa

Komorniki to są jaja w (usunięte przez administratora) z taką firma same maslaki i only tam chyba pracują nie obracając oslow żenada za co pieniądze biorą

Za każdym razem to samo. Paczka z komornik wędruje do Wrocławia i z powrotem. Paczka ekspres 24 szła do mnie 6 dni z czego 4 dni stała w komornikach. Tragedia. Zróbcie wreszcie coś z tym

KATI

MOJA PACZKA SZLA DO MNIE OD 14 DZISIAJ PRZYWIOZL JA KURIER Z WYZYWAJAC MNIE OD (usunięte przez administratora) I RZUCJACAJ PACZKE POD NOGI.JA SIE PYTAM KTO TAKICH KUDZI ZATRUDNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tragedia. dziś na poczcie usłyszałam, że nie ma kto rozwozić paczki i dziś do Poznania dotarły sprzed 1,5 tygodnia!!!!!

GREGOR
@anonymous

DOBRZE KOLEGO SŁYSZAŁEŚ ŻE NIE MA KTO ROZWOZIĆ PACZKI BO NIKT W TYM (usunięte przez administratora) JUŻ NIE CHCE PRACOWAĆ ZA TE NĘDZNE PIENIĄDZE JAK TAM JEST WIĘCEJ LUDZI DO RZĄDZENIA A NIE DO ROBOTY I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI

nawhooycito
@anonymous

sandra skoncz juz pisac te opinie

bajabongo

wytlumaczcie mi jak moze byc statsus 4:29 przygotowanie do doreczenia i do tej chwili nie zostala przekazana kurierowi ? nie odbieram paczki tlumaczcie sie nadawcy

Adi

2 dni paczka leży w Komornikach i cieżko dostarczyć do Poznania. A w ciągu 12 godzin do komornik paczka dojechała z Gdańska . Jeżeli dzis paczka do mnie nie dojedzie to na pewno nie zapłacę kosztów transportu. Bo to jest kpina z ludzi specjalnie człowiek sie z pracy zwalnia a 7 km nie potrafią przejechac w ciągu 48 godzin

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki