Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

#Muody

Masakra ... Każda zamówiona paczka leży i nic z nią nie robią ... Do roboty nieudaczniki zyciowe !!

Tymon

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tak
@Tymon

Tak, bylo gdzies na stronie internetowej.

Adi

Paczka doszła w terminie jestem zadowolony ????

tomek

Co się do cholery dzieje z moją przesyłką,poczta polska to najgorszy (usunięte przez administratora) z jakim do tej pory miałem doczynienia wer komorniki to banda leni nierobów będe wszyskich namawiał do nie korzystania z ich usług .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Justyna

Moja paczka została wyslana 21.08 Pocztex48. Do dziś jej nie mam a od czwartku 23.08 jest przygotowana do doręczenia w Komornikach... Nie wiem za co człowiek płaci... Telefonów nie odbierają, mimo że dostałam jakiś inny nr na poczcie którego nie ma w internecie... Po dwóch sygnałach potrafi włączyć się poczta głosowa... Ciekawe co to oznacza, oczywiście nie omieszkalam na nią nagrać. Jak mam do cholery dowiedzieć się co dzieje sie z moją paczka! Złożyłam reklamację on Line ale na rozpatrzenie jest 30dni.. Ja się pytam kto tym zarządza!? Bo bardzo mu to nie wychodzi... Faktycznie temat dla Uwagi, może to będzie jedyna droga żeby do nich dotrzeć....

To się nadaje do programu Uwaga i zgloszenie na policje....komentarze wasze sugeruja ze uczciwi ludzie tam nie pracuja! Ja tego tak nie zostswie bo za darmo paczki nie wysylalam i za darmo nikt mi na juz nie da potrzebnych ubran moich syna i sprzetu do leczenia.Oddajcie mi walizke bo inaczej rozdmucham to ignoranctwo i bezczelnosc gdzie sie da !

LOTUS
@Anna

TYLE WPISÓW I CO I DALEJ JESTEŚCIE OLEWANI A DLACZEGO SIĘ NIE ZBIERZEMY I RUSZYMY NA TEN OSRANY WER TO I POLICJA PODJEDZIE I NA PEWNO JAKIŚ DZIENNIKARZ BY SIĘ ZNALAZŁ A TAK CAŁE TO KIEROWNICTWO MA NAS W POWAŻANIU

Monika be
@LOTUS

Ja zamierzam napisać pismo do Federacji Konsumentów i zawiadomić tvn uwaga. Mail że skargą poszedł do Centrali. Zobaczymy czy ktoś odp. Niestety telefonow jak nikt nie odbierał tak nie odbiera dalej. Nie rozumiem , że ta placówka jest poza prawem , poza nadzorem i poza wszelkimi normami... Jestem w*#@na ze poczta polska ma swoich klientów e głębokim poważaniu!

zazenowany poczta

Wysłałem list polecony priorytet do Lubania/ pod Poznań - ze Skarżyska-Kamiennej - 20.08.2018 Do tej pory nie dotarł - nr do monitorowania: 00159007734463504352 Cały czas status w transporcie - WER KOMORNIKI TO JAKIEŚ ŻARTY SOBIE ROBIA To są jakieś żarty. Ostatni raz listy puszczam Poczta-Polska Jesli nie dojdzie do piatku 31.08.2018 . To Składam reklamacje Lepiej dolozyc do DHL lub DPD - listy da sie puszczac DHL oraz i DPD

NIEZADOWOLONA

GDZIE JEST MOJA PACZKA?? GDZIE JEST OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA PROWADZENIE TEGO SYFU? GDZIE SĄ ORGANY NADZORUJĄCE TEN (usunięte przez administratora) tatus przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-08-17 18:55 UP Wodzisław Śląski Wysłanie przesyłki 2018-08-17 21:21 UP Wodzisław Śląski Nadejście 2018-08-17 21:56 UP Rybnik 1 Wysłanie przesyłki 2018-08-17 22:24 UP Rybnik 1 Nadejście 2018-08-17 23:56 WER Zabrze Wysłanie przesyłki 2018-08-20 23:03 WER Zabrze Nadejście 2018-08-21 06:25 WER Komorniki Przygotowano do doręczenia 2018-08-21 23:30 WER Komorniki

SŁABEwerKOMORNIKI

po prostu żenada... Paczka wysłana w poniedziałek, od wtorku na magazynie "ZDANA DO KSIĘGI ODDAWCZEJ" . CO Z TEGO JEST ??? WIELKIE GÓ##O . PACZKA MIAŁA PRZYJŚĆ SZYBKO , SPRZEDAWCA SIE POSTARAŁ I WYSŁAŁ SZYBKO , A WY UTRUDNIACIE PRZESYŁKĘ. TU NAWET UJEMNA OCENA JEST ZA WYSOKA... WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY I PRACY A NIE OPIE###LANIE!

Gabi
@SŁABEwerKOMORNIKI

Przyjdź na pocztę to zobaczysz jak się opierdalamy!!!!

monika be
@Gabi

Przetrzymujecie paczki! Nie realizujecie usług jak się należy świadczy tylko i wyłącznie o tym, że w WER KOMORNIKI źle się dzieje. NIKT NIC Z TYM NIE ROBI! Ludzie płacą za usługę więc mają prawo oczekiwać dostarczenia w terminie w jakim się firma zobowiązuje. Teksty w stylu nie mamy kuriera / ktoś jest na urlopie nie są sprawą klienta tylko firmy. Poziom usług jest żenująco niski.. Dodam, że paczka ekonomiczna pocztowa doszła do mnie w 4 dni , a kurier 48h nadal nie dotarł ( paczka nadania 17/08 )..

Sylwia

Wysłałam paczkę 10 sierpnia z Nowego Tomyśla. Na stronie pocztexu wpisano że przesyłka została nadana z Komornik 11 sierpnia. dzisiaj jest 22 sierpnia. Wysyłałam przysyłkę do Namysłowa. Musiałam zwrócić pieniądze klientowi. A przesyłka zniknęła. Dostałam odpowiedź, że wpisy na stronie "śledzenie przesyłek" mają charakter poglądowy. Czyli oznacza to, że sobie wpisują co chcą i nie ma to związku z rzeczywistością. Na infolini powiedzieli zeby złozyc reklamację i czekać 30 dni na rozpatrzenie. To jakaś porażka!!! Oczywiście w Komornikach nikt nie odbiera telefonu.

Porażka.... paczka od 14go sierpnia leży sobie w Komornikach... jaja sobie robią człowiek płaci 180zl za przesyłkę a oni tak pogrywają

Hania
@Kasia

ooo, widzę, że jakaś grubsza sprawa. Myślałam, że to tylko moja paczka utknęła. Paczka 48 już tydzień w Komornikach! Co robić? Nikt nie odbiera telefonów ;/

EN
@Hania

U NAS TO SAMO! tylko, że paczka za 3500 zł, nie idzie się dodzwonić pod żaden numer!

Hania
@EN

Dziewczyny! Eureka! dostałam paczkę! Czego i Wam życzę :)

zniesmaczona klientka

Paczka nadana 14 sierpnia priorytetowa, nadmienię że dodatkowo ubezpieczona. Dziś 21 sierpnia, czekam i czekam i nadal jej nie ma, sprawdzam na śledzeniu i co się okazuje - wraca do nadawcy, poleżała w WER KOMORNIKI i nikomu się nie chciało jej przywieźć - co to ma być??? :///// szczyt chamstwa

Reklamacyjny

Dla wszystkich wysyłających - zwłaszcza sprzedających - jest możliwość ubiegania się o odszkodowanie za opóźnione paczki. Wysyłamy hurtem więc można łatwo odzyskać kilka tysięcy złotych. - Reklamacyjny.pl

Groźny

witam ja sie już obawiam co będzie z moją paczką Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie przesyłki 2018-08-13 14:24 AP Sosnowiec Wysłanie przesyłki 2018-08-13 15:12 AP Sosnowiec Nadejście przesyłki 2018-08-13 16:00 UP Sosnowiec 1 Nadejście przesyłki 2018-08-13 19:43 WER Zabrze Wysłanie przesyłki 2018-08-14 22:58 WER Zabrze Nadejście przesyłki 2018-08-15 06:06 WER Komorniki piękne opinie o tej placówce są i jesli paczka nie dojedzie do jutra to jade tam osobiście i żądam o wydanie paczki jak nie to ide na policje ! i przyjade tam z policją ...

Pati
@Groźny

Moja przesylka od tygodnia lezy w Komornikach,status:przygotowano do doreczenia i na tym koniec...telefonu nikt tam nie odbiera choc jest sygnał...masakra jakas :/

LOMBARD
@Pati

TO SAMO PACZKA LEŻY ,,DO DORĘCZENIA,, OD 17,08

Polska tandeta

Dramat. Priorytet polecony idzie już 19dni Iława -Warszawa. 19dni! Priorytet... to chyba oddaje jakość usług Poczty Polskiej. Jaki kraj taka poczta.

Średnio Zadowolony Klient

Paczka 24 priorytetowa, już ponad tydzień idzie. Faktycznie mają tam ruchy :) Ciekawe ile tygodni jeszcze będę musiał czekać .

GS

Zamówiłem nowy album Toola, trafił do WER Komorniki.

Od tygodnia mój bagaż 20 kg wysłany z Dźwirzyna tkwi w tej sortowni,mają widać wyrąbane na to że mam tam sprzet rehab ubrania i full innych rzeczy potrzebnych do życia.Człowiek ma chory kregoslup i chcial sobie pomoc a tu taki olew.Dwa dni wydzwaniam i nie odebral nikt @!! (usunięte przez administratora) i bezczelność i zero troski o klienta.

Ruście (usunięte przez administratora) wy je.....ne skur....yny .Gdzie jest moja paczka 3 tydzien leci. Na infolinni maja mnie w (usunięte przez administratora) Po (usunięte przez administratora) tam jestescie wy jeb....e nie roby. Ch.... Wam w d...e . Do zwolnienia was wszystkich bym podał. Ten jubel zamknal. Gdzie jest ku...a kierownictwo. Gdzie ... Łazi po kątach z łapami w dyd...u. Po hu... Tam jestescie. Niechce sie robic to asfalt w niemczech wylewac. Tam byscie sie nauczyli robic. Co robi sortowania do cholery . Gdzie jest kontrola. Nie umiecie wysylac paczej to jak ma byc klient zadowolny wy je...ne ped...y .chu.....j wam w d....e .

aaa

Ta sortownia w Komornikach, to jakaś farsa - mają Klientów w poważaniu - nawet własnych współpracowników z infolinii. NIE POLECAM USŁUG POCZTY POLSKIEJ - niby dobra zmiana, a tam dalej ściana.

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki