Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

skarbek 1774

Powinna tam być jedna kontrola za drugą, bo ten oddział to jakaś kpina. Moje sugestie dla WER Komorniki: Zamknąć ten oddział!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić pracowników, bo obecni olewają swoje obowiązki!!!!

@skarbek 1774

Jestem za wymianą niektórych pracowników. Więcej papierosów spalą i kawki wypiją niż zrobią

Max
@Nina

Popieram. Chodzą, narzekają że Ciezko. Ale czas na kawe, papierosy, godzinne rozmowy. Wystarczy wejsc na monitorong i zobaczyc co sie dzieje na halach. Tragedia. Dyrekcja obudzcie sie bo niektorzy są tam pokrzywdzeni kosztem innych

Luki

4 raz nikt nie zadal sobie trudu dostarczenia paczki. Standardowo awizo sms i sam sobie przyjdz na poczte po paczke Moje sugestie dla WER Komorniki: Zreformujcie sie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zreformujcie sie

@Luki

ADMINISTRATOR !!! TO NIE JEST TEMAT DO TEGO FORUM

Max
@Nina

(usunięte przez administratora) Forum jest o pracy

Packman

Za niepochlebne komentarze można spodziewać się lektury bibliotecznej na koszt firmy (nie dotyczy spamujących klientów)... Poprzedni pracodawcy też obiecywali ;)

Buka

Czytając opinie innych obawiałam się, że moja paczka zaginie w akcji... Tak się nie stało. Jestem w szoku... Wczoraj nad ranem (niedziela) dostałam smsa, że paczka dotarła do WER Komornik a dziś jest jest już w Zabrzu... Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę.

@Buka

TO TAKI FUKS JAK TRAFIĆ 6 W TOTKA BO W WER KOMORNIKI TO TYLKO (usunięte przez administratora) POLSKIE JAKICH MAŁO

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Madzia

Porażka. Paczka tam chyba utknela na zawsze

Kamilo

Za każdym razem jak moje paczki expresowe trafią do WER Komorniki to zawsze są opóźnione o cały dzień.

Fapjapan

Przesyłka siedzi już 3 dni w komornikach masakra jakaś

@Fapjapan

ADMINISTRATOR !!! TO NIE JEST TEMAT DO TEGO FORUM

AKI

Moja paczka w Komornikach leży: Nadejście 2018-12-12 20:23 WER Warszawa i do tej pory jej nie dostałam, nikt się nie kontaktował. To jest żenada roku, przysięgam. Ani nie ma gdzie zadzwonić ani napisać. Może na policję to zgłoszę albo UOKIKu bo nie mam pomysłu na dostanie własnej, ubezpieczonej i opłaconej paczki.

Mar
@AKI

A ja zawsze jak coś zamawiam to wybieram opcje płatne przy odbiorze zapłace może te 9 zł więcej a jak paczka zniknie to 0 straty poczekam z tydzień i zamówię drugą ale szukam żeby dostarczyła np. firma DHL po drugie jeżeli ma to być prezent to zamawiam 2 miesiące wcześniej a nie półtora tygodnia wcześniej

Bartas
@AKI

AKI pracujesz jako paczka i tam leżysz? Niezłą robote masz? Nierozumiem co robisz na tym forum??

Bartas

Kto tam trafia ma ciężki orzech do zgryzienia. Praca taka se, zarobki - szału nie ma. Pracownicy - to zależy. Kierownicy - znajomi znajomych. Paczki ciężkie poza limit, a listy źle adresowane. Robota dla cierpliwych, silnych, odpornych na stres

Kk

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nikt nie raczy odebrać telefonu!!

Daniel
@Kk

Dać podwyższke. Tam się pracuje a nie odbiera telefony

Kaśka
@Kk

Dać premie.

jurij
@Daniel

a co to jest wg ciebie praca. z tego co widzę, to raczej się opierdalacie

Osa
@jurij

Widzisz? Ciekawe jak ??

Andżelika

LUDZIE! czy wy potraficie czytać? Bo mam wrażenie, ze nie. Przyszłam tu przeczytać opinie o pracy na sortowni, a jedyne co tu widze, to opinie klientów? Paczka zaginęła? Zgłoście reklamacje, a nie zaśmiecacie forum, które jest przeznaczone do czegoś innego -_- te komentarze powinny być kasowane. Czy ktoś może mi opisać jak wyglada tam praca?

Kaśka
@Andżelika

Dowód na to że te osoby co pisały o reklamacjach na forum opinia o pracy nie umieją czytać. Na sortowni jest różnie. Zależy gdzie i z kim się pracuje. Czy na paczkach czy na listach. Pracy jest dużo. Marne pieniadze. Czasem niedocenianie pracownika przez kierowników. Premia, pochwały dla najlepszych, awanse - zapomnij o tym, nie ma tu takiego czegoś. Chcesz spróbować spróbuj. Do odwaznych świat należy i sama się przekonasz jak jest

Ktoś tu napisał, że jego paczka leży w Komornikach od długiego czasu i nikt jej nie doręcza - i nigdy nie sądziłem, że powiem coś takiego, ale w tym momencie wolałbym mieć taką sytuację niż moją obecną... Przesyłka nadana rano w czwartek 7 lutego, w WER Komorniki było już w piątek rano, ale oczywiście nie wydano do doręczenia, także przeleżała weekend - spodziewalem że będą próbować ją dostarczyć w poniedziałek, 11 lutego, i tak też się stało. Z tym że nikt paczki nie odebrał, bo nikogo nie było w domu, a paczka według trackingu ma status Odebrano. Do WER się dodzwonić nie da, numerów do kurierów nigdzie nie ma, a na poczcie nie chcą podać. Na najbliższej poczcie kobieta w okienku powiedziała, że jak Doręczono to znaczy że Doręczono (to niby życie, ale sytuacja rodem z filmu Barei). Wszystkich sąsiadów na piętrze przepytałem, nikomu żaden kurier/listonosz paczki dla mnie nie zostawił. W skrzynce na listy też nie ma. Pod drzwiami też nie było. Nie wiem czy ci kurierzy zdają sobie w ogóle sprawę z tego, że podrabianie podpisu to przestępstwo? Przecież ktoś ten odbiór musiał podpisać - a, biorąc pod uwagę wszystkie w.w. czynniki, zakładam że tym kimś był po prostu listonosz, który paczkę mi ukradł/zgubił/wyrzucił/nie wiem co jeszcze mógłby z nią zrobić... Przesyłka o wartości kilkuset złotych nagle wyparowała. Nauczka na przyszłość i przestroga dla reszty - jeśli wiecie że Wasza przesyłka będzie szła przez WER Komorniki to lepiej zróbcie tak, żeby koszt przesyłki pokrywał odbiorca - moja niestety była opłacona przez nadawcę, więc i magicznie zniknęła...

Olsen

Moja paczka z Zielonej Góry do Wrocławia trafiła do Komornik, a następnego dnia była już w Białymstoku. Kilka dni minęło, czekam , zobaczymy jakie fajne miasta jeszcze odwiedzi po drodze. Jakaś masakra i kpina.

@Olsen

Jestem w podobnej sytuacji. Moja paczka z Zielonej Góry do Kargowej (40km) również trafiła do Komornik. To chyba jakiś wyższe etap wtajemniczenia dlaczego paczka jedzie masę kilometrów w przeciwnym kierunku, żeby potem wrócić do celu oddalonego niewiele od miejsca nadania.

Tragedia

Daniel
@8646

Co to znaczy ??

Kami

Spędzić z pracownikami godzine

Lila

work.pl to portal o pracy w WER Komorniki a nie o dostarczaniu paczek. Ktoś tam już pracował ?

Uzytkowniczkanieszczesnejpoczt

WER Komorniki to istna kpina! Za każdym razem paczka siedzi tak od dnia do nawet kilku dni! Kilka razy zamiast prosto do mojego miasta, paczkę słali z WER komornik do zupełnie innej części kraju by po kilku dniach znowu wylądowała na kilka dni w Komornikach! Nie wiem co tam się dzieje, ale ktoś powinien zrobić z tym porządek. Można gdzieś składać na nich reklamacje/skargi?!

Barbara
@Uzytkowniczkanieszczesnejpoczt

Też nie wiem ...ale mając problemy z dostarczeniem paczki,jestem tym zainteresowana.Ktoś napisała,cyt.: " Husky 09.01.2019 13:52 Ludzie! Przede wszystkim REKLAMUJCIE te usługi! Jest to bardzo proste, można zrobić przez internet w kilka minut. Za każdym razem, kiedy paczka przychodzi z opóźnieniem składam reklamację na ich stronie i zwracają mi pieniądze przelewem. Gdyby wszyscy tak robili, dostaliby w końcu po kieszeniach i zrobili porządek. Ile można płacić za paczkę 24h, która idzie 3 dni itd? Niech każdy to zgłasza, wtedy mamy szanse coś zdziałać! Gdyby była taka możliwość, bardzo proszę mnie powiadomić,mój e-mail : barbara7020@wp.pl. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

knaga

Mi zgubili (czyt. najprawdopodobniej któryś z pracowników sobie przywłaszczył, bo nie wieżę że można coś takiego zgubić) telefon Samsung S8, na ubezpieczyłem przesyłkę i radzę wszystkim tak robić wysyłając przedmioty o wartości pow. 100 zł.

zz

Paczka szla z Ostrowa Wlkp. trafiła do WER Komorniki w nocy i zamiast ją wysłać do Gniezna oni wysłali ja z powrotem do Ostrowa Wlkp. To są inne kierunki. Mam nadzieje że teraz dobrze ją przekierują.

Tragedia!!!Przesyłka dostarczona do WER Komorniki 3.01.2019 godz.10.52 - leży tam już półtorej doby i zero kontaktu z kimkolwiek.Telefonów nie odbierają.Partactwo kosmiczne!!!

Edyta
@Ewa

Moja lezy tam od 05.11.2918 i cisza w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki