Opinie o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony "Pewność". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony "Pewność" o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

W Gliwicach pod kierownictwem pani kierownik dzieja się teraz cuda ,, tak jeszcze nie było w Selgrosie nigdy , co ja zobacze jeszcze na kasach to jestem zaskoczona kto to dopuszcza takich ludzi ..

szczebel

ochrone tworza ludzie na danym markecie, jesli ekipa jest o kant(usunięte przez administratora)rozbic nie potrafi sie zgrac to pozniej sa pretensje o wszystko i do wszystkich. nie wiem w czym problem placa na czas z zarzadem pogadac mozna jest problem to pomoga, serio nie wiem o co wam chodzi....

Neutralny

Ochrona Pewność sama w sobie zła nie jest,wynagrodzenia na czas wywiązują się z umowy,wszystko zależy od ludzi pracujących na tych obiektach,a z tego co wiem to na śląsku ciekawie nie jest.

@Neutralny

Prosze mi napisać w której Firmie jest ciekawie i super , bardzo prosze o takowa informacje , jesli piszesz na forum a, to i napisz b, konkrety pozdrawiam ..

tylko szkoda że was wywalili z selgrosa w bytomiu hahaha...

Pracownik Ochrony

obiecana stawka to 6,20/h ostatecznie na umowie miałem 4,5 zł... Obiecują cudy a potem trzeba sie o 15 minut przerwy upominać raz na 14 godzin pracy na stojąca...

nowy

Witam prawda jest zawsze po dwoch stronach....a co do pracy w katowickim selgrosie i kierownictwem pana (usunięte przez administratora) jest ok pozdrawiam Bytom

Smieszny jesteś, żal mi Ciebie, nie bede z toba polemizował zamykam temat..

ktos
@pracownik

Trudno polemizowac jak sie nie ma argumentow

Selgros Katowice

My to dopiero mamy kierownika w Katowicach .to byście zobaczyli co on potrafi , [usunięte przez moderatora] , ten to dopiero na niczym sie nie zna..

Pracownik Bytom

Najlepiej kogoś krytykowac, popatrz na siebie co ty robisz , i jak pracujesz kazdy jest smieszny na swój sposób , reszte zostawiam bez komentarza

ktoś

Jedna wielka pomyłka jeśli chodzi o Selgros Gliwice,nikt nic nie wie i część nie chce się dowiedziec a druga część udaje że wszystko wie, łącznie z tych ich smiesznym kierownikiem.Jedyne co im wychodzi to towar wynoszony przez klientów i gadanie na monitoringu.

dzial z gliwic
@ktoś

drogi "ktos" masz stuprocentowa racje ze ten kierownik od nich jest smieszny z tego co tez widze to na niczym sie nie zna tylko gada jakies bzdety jak na przerwe kogos laskawie podmieni a potem sie zali ze zmeczony no dajcie spokoj ci ludzie nie maja latwo z nim

@dzial z gliwic

Proponuje popatrzec na swojego kierownika , i cieszyc się ze masz jeszcze prace dzieki Selgrosowi bo tak to bys w opiece stał, a tu bzdetne zale wylewasz żal mi tego piszacego , wielki dział z Gliwic czemu zasłaniasz sie działem .....

ktoś
@pracownik

Znaleźc pracę za minimalna krajową to żaden problem , gorzej jesli chciałoby sie coś za większą pensję, więc kto tu komu ma być wdzięczny i za co:)

POLECAM TĄ FIRME, OCHRONA PEWNOŚĆ POZNAŃ WIARYGODNA ..MOZNA PRACOWAC I BYC ZADOWOLONYM ..

Witam napewno inne FIRMY Ochrony sa lepsze zycze powodzenia , temu co to pisze ,,,zostawiam bez komentarza i przepraszam wszystkich za tego piszacego...Pracownik Selgrosa Bytom

czytajac te opinie mam wrazenie ze pisze je jedna i ta sama osoba... Firma Pewnosc to jakas PORAŻKA, przynajmniej jeśli chodzi o Selgrosy, ale ani nie chce mi się rozpisywać na ten temat bo by mi nocy brakło... Ale cóż, na szczęście dyrekcja selgrosów również widzi jaki błąd popełniła wynajmując tą firmę :D

@były pracownik

Panie były pracowniku trzeba było szanowac prace, to by pan pracował dalej , a nie teraz żal sciska, i najlepiej wypisać bzdurna opinie o Firmir PEWOŚĆ, i obserwuje pan wpisy , co nie ma pracy, że tak pana ta Firma dalej interesuje.

Kondracki Mateusz

Witam nie panie szanowny nie dziwi ,ja pracowałem kiedys za tego pana , i obecnie pracuje w innej Ochronie i żałuje bo tacy przełozeni jak teraz mam to oszołomy, ten człowiek jest z duza praktyką w kierowaniu ludzmi a to trzeba miec dar, a trzeba otwarcie napisac ze prace zawodowa ma za soba , i to z dobrymi wynikami. prosze szanownych pisaczy nie piszcie złosliwie tylko oceniajcie merytorycznie ludzi na stanowiskach kierowniczych bo nie znacie innych ...

darecki

Witam wszystkich zainteresowanych.Czy nie dziwi was tak duża liczba pozytywnych wpisów chwalących Pana kierownika z Selgrosa w Gliwicach.Ja jak jako były pracownik mam o nim odmienne zdanie i uważam że te wszystkie pochwały są wpisywane osobiście przez jego samego oraz jego najbliższych.Szefowie firmy powinni go poprzenosić na inne obiekty to wtedy reputacja całej firmy na pewno zyska :)

@darecki

Panie (usunięte przez administratora) jeśli tak pan się nazywa , to nie pisz pan bzdur ja nie jestem kierownikiem tylko zwykłym pracownikiem, i tego pana nie znam, ale widze jaka nastapiła poprawa po zmianie Firmy z Ultry na Pewnosc a pracuje na magazynie od poczatku otwarcia Selgrosa w gliwicach.Mam podac panu telefon to pogadamy dlaczego mam taka opinie. A jesli pan pisze na forum to zaczyna sie zdanie od dużej literki oj brakuje szkoły ..pozdrawiam

@pracownik

W takim razie na ktorym dziale pracujesz?

@123

Na elektro

zadowolony

Mysle ze opinia dotyczy selgrosu w Bytomiu O takim szefie zesmy marzyli.Jak dlugo pracuje nie spotkalem sie aby ktorys tak bardzo dbal o swoich podopiecznych.Super czlowiek i za to panu dziekujemy.Pozdrowienia dla pana (usunięte przez administratora)

Takiego szefa jeszcze nie bylo w calej kadencji selgrosu.Dbajacy o pracownikow,przyjazny,pomocny w kazdej dziedzinie.Oby tak dalej.Musimy wspolnie tworzyc jeden tim.Powodzenia na dalsze dni w realizowaniu dalszych zamiarow

Potwierdzam Firma Pewnośc w Selgrosach na Sląsku , a w szczególności w Gliwicach jest jedną z najbardziej wiarygodną i rzetelną firmą, a przede wszystkim dbajacych o pracowników polecam.

klient

Witam wszystkich pracowników Ochrony Pewność, i chciałbym pozdrowić i podziękować pracowniką Ochrony Pewność w Selgrosie Gliwice. Oraz pana Kierownika [usunięte przez administratora]. z Selgrosa w Gliwicach który bardzo mi pomógł we Wrześniu 2013r jest to wspaniały człowiek..

klient

Pozdrawiam Ochrone Pewność z Selgrosa w Gliwicach ,miła obsługa, słuzą pomocą , naprawde chce sie tam robic zakupy.

klientka selgoru

Bywam czesto w selgrosie w bytomiu, bardzo szybka i miła obsługa na kasach no i oczywiscie bardzo kulturalni panowie z ochrony widac od jakiegos czasu zmiany oczywiscie na lepsze, pozdrawiam przystojnego pana z wasem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "Pewność" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "Pewność"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "Pewność" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "Pewność"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony "Pewność"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony "Pewność" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony "Pewność"