Opinie o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony "Pewność". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony "Pewność" o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

Rumcajs

Pan Kordynator Piotr D. ŁÓDZ

jak sie pracuje w Julii

ochroniarz

Miał ktoś stycznosc z Pewność w Łodzi Selgros ul.(usunięte przez administratora)szukaja pracowników i nie wiem czy warto, po tym co przeczytałem

Miał ktoś problem z wypłatą od nich pieniedzy ? Juz tam nie pracuje zresztą popracowałam kilka dni dość dawno a pieniedzy jak nie było tak nie ma ..

Pracownik Ochrony

obiecana stawka to 6,20/h ostatecznie na umowie miałem 4,5 zł... Obiecują cudy a potem trzeba sie o 15 minut przerwy upominać raz na 14 godzin pracy na stojąca...

Krzycho

Tak?? to przyjdź do ochrony na 12 godzin,oczywiście na ranną zmianę wówczas możesz się wypowiadać na ten temat ...

Krzycho

Witam,pracowałem w ochronie Pewność i odradzam wszystkim,którzy chcą podjąć pracę na żabce w Tychach,12h harówy za psie pieniądze ,nikt nie docenia tego,że tam się nie siedzi tylko trzeba naprawdę się natrudzić ,szczerze odradzam!!!!!

Stanowcze Nie !

Odradzam największemu wrogowi pracy w Ochronie Pewność w Katowicach ... Poniżanie,zamieszanie,krzyki,nerwica... To motto Kierownika Ochrony Selgros w Katowice.

Stanowcze Nie !

Były pracownik Pewność

1. Bez umowy przez minimum 2 tygodnie, bo niby sprawdzają czy się sprawdzisz ale tak czy siak cię zwolnią po kilku dniach nawet jak bedziesz orłem .. 2. Stawke inna Ci zaproponują a wyplacą polowe mniej, bo przecież umowy nie mialeś wiec robią co chcą. 3. O milej atmosferze możesz zapomnieć, chyba że lubisz słuchać *Qrwa,łeb Ci ukręce itp. 4. jak bedziesz siedział Cicho i pozwalał soba pomiatać to popracujesz 2tyg.

anonimowy

proszę o informację na temat pracy w biurze Pewność przy Selgrosie w Katowicach? Pracuje ktoś? może się wypowiedzieć/zarobki/warunki etc?

amico

Tylko komu tak bardzo zależało, by "taka osoba" była na tym stanowisku,ja myślę ,że to protegowana ,a Tym z góry to pasuje ponieważ nic nie potrafi i siedzi cicho i tak jest dobrze.

pracownik żabki
@amico

Ta kobieta pracowała wcześniej w konkurencyjnej ochronie,nie chcieli jej więc przygarnęła Pewność :P z tego co obserwuję,to tam wszystkie kobiety to lenie i zgadzam się z tymi wcześniejszymi postami ,a słownictwo pozostawia wiele do życzenia.

Witam,tak to jest jak osoba która nie powinna być na stanowisku ,a jest ...hmmm kto wybierał ?? przecież można zawsze zdegradować,pozdrawiam

amico

zgadzam się z Tobą w 100% jedni lecę w kulki ,a drudzy robią ,bo tak pozwala dowódca...nie potrafi sobie radzić,boi się odezwać ..

amiko

a dlaczego nie ten temat???to co piszę ,to same konkrety .. właśnie chodzi o to, by poprawiła się atmosfera w pewności w Tychach ,bo jest do bani ,a co do zarobków ciężka sprawa ,nie płacą za dobrze wykonaną pracę,jedni harują a drudzy się obijają i mamy to samo ...życie :)

amiko

Witam,a co sądzicie o ochronie Pewność w Tychach ,bo jak dla mnie to wielka pomyłka ...dowódca do bani zero organizacji ..Pani która dzisiaj była na nocce została na dniówce hahaha 24 h i przyprowadziła sobie siostrę do Towarzystwa żenada, a gdzie pracownicy??? ,ja bym wymienił połowę tej chorej ekipy...

kierowca
@amiko

zgadzam się z tym całkowicie ,dowódca totalna pomyłka, kto ja wybrał ,zauważyłam dzisiaj nową osobę w Pewności ,a tu siostra, nieźle ...a gdzie reszta ekipy ??? na majówce się bawi :)

@amiko

I co zamilkłaś daj usprawiedliwienie dlaczego tak robiłas , co sie udziłas że bedzie tak stale...

@xxxxxxxx

a niby na co mam dać usprawiedliwienie ,prawda boli !!!!! wszyscy gadają

@amiko

Wszyscy gadaja chyba o tobie ...

@xxxxxxxx

możliwe,ale to nie ja mam złą opinię nieprawdaż ????? dowódca nie potrafi poradzić sobie z ludźmi ..boi się załogi..żenada ,a ta druga rządzi :P cały zakład się z Was śmieje ..na nockach śpicie i co na to powiesz ???

@xxxxxxxx

No i co nie ma cie czemu nie piszesz ..

xxxxxxxxxxxxx

Co zamilkłaś ....

@xxxxxxxxxxxxx

Wiesz, jakos nudzi mnie to forum... w ogole nie czuje potrzeby pisania na nim. Po co pisac z kims kto pisze incognito? Jesli masz nadmiar wolnego czasu rozwiaz jakas krzyzowke, albo zajmij sie swoim zyciem a nie cudzym... juz podkreslalam chcesz cos ode mnie chcesz cos powiedziec na moj temat to w twarz, jestes tchorzem jak widac

macku
@a

Pracowałem ponad dwa tygodnie....dostałem 200zł,gdzie powinni mi zaplacic ponad 500zł! umowe ustną ustaliliśmy 7zł na godzinę,umowy do podpisania sie nie doczekałem.,po czym się zwolniłem,bo znalazlem lepiej platna pracę (z dna na dzień skoro nie bylo umowy) A oni mim wyliczyli niecale dwa złote za godz.!!!!!! za 10 godzin 50 zł brutto! Tyle naten temat!

@a

Za co mnie ukarałas , a na koncu Ciebie ukarali he he he

Jak sie czujesz poza Selgrosem dział ogólny

a

Oczywiście ze smieszne, takie pier*** bez sensu na porabanym forum skoro uwarzasz sie za taka inteligentna istotke wypowiedz sie w realu. Bawi mnie ta konwersacja... Powiedzialam raz chcesz cos powiedziec na moj temat? Wypowiedz sie w twarz, no coz moze brak ci odwagi? To masz problem czlowieku

To jestesmy koledzy z pracy ..

@pracownik

Ha,ha w liczbie mnogiej? xD (usunięte przez administratora)Na forum sie wylacznie bawic potraficie mam was gdzies i dobrze o tym wiecie, skoro na forum tacy madrzy jestescie to prosze bardzo powymieniajcie swoje imiona popaprane madrale!

@a

Ha ha ha nie wiem czy to jest takie śmieszne , moze kiedys zrozumiesz ....

Johny

Nie bez powodu,ta ochrona traci tyle obiektów na coś to musi wskazywać. A nawet swoich pracowników traktują jak śmieci,nie polecam nikomu,oby nie było więcej takich firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "Pewność" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "Pewność"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "Pewność" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "Pewność"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony "Pewność"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony "Pewność" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony "Pewność"