Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Czym Nivea zachęcają? Jakie mają dodatki?

Koment

Jaka agencja pracy zatrudnia osób ?

Informacyjnie dla Zarządu: w Polsce dzisiaj 576 nowych przypadków, a w Bułgarii 41:) Może to jednak da trochę do myślenia w kontekście presji na powrót do pracy biura w pełnym wydaniu? Może czasem warto bardziej zaufać swoim pracownikom i spytać ich o zdanie (sytuacja jest naprawdę wyjątkowa) zamiast wmawiać, że epidemia jest w odwrocie. To może być warte znacznie więcej niż masa akcji PR prowadzonych przez Firmę.

Sisi

Witam serdecznie. Czy może ktoś powiedzieć czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji-fizyczny. I jeśli tak ile kobiety zarabiają. Zależy mi na pracy i szczerej odpowiedzi. Chodzi mi o Nivea Poznań

Nikt
@Sisi

Przyjmowali dużo nowych osób miesiąc temu. Teraz niby mają zwalniać... Zarobki marne. Nie polecam.

Sisi
@Nikt

Nie polecasz? A pracujesz tam? Czy jesteś jedną z tych co innym odradzają a chapia ile się da?

sia
@Sisi

Ja pracuje na produkcji i mam 3 tys zł netto na 3 zmianach Tylko ja pracuje x lat.

Ilona
@sia

Czyli masz też jakichś dodatek stażowy w Nivea, tak? Można wiedzieć, jak on jest przeliczany? I po jakim czasie przysługuje pracownikowi?

sia
@Ilona

Nie ma stażu tylko nowa osoba ma mniej na początek. Premia stażowa jest na koniec roku tzw świąteczna.

@Sisi

hej, pracowałam do tego roku -zaczynałam kilka lat temu przez agencję pracy - bywało często,że przez agencje zarabiało się więcej niż przez firmę zatrudnionym bezpośrednio . moja wypłata kręciła się ok. 2000zł (zależy to od ilości nocek itd.) na ogół niecałe 2100zł i to po kilku latach stażu . więc te komentarze jak czytałam,że 3000zł lekko kobiety tutaj mają .... to chyba tylko te ,które tutaj x lat pracują szanse na awans jest minimalna-chyba,że się ładnie uśmiechasz do przełożonych i inni za Cibie muszą ptracowac,ale wtedy ten kto ma widzieć,to widzi,że jetseś fajna i można cie polecić ...atmosfera jest ....zła . wszyscy są fałszywie mili i tylko komentują co źle robisz i gdzie podkablować,żeby wyjsć na lepszą .... ja odeszłam w mało komfortowym czasie,bo przed pandemią od razu,ale nie żałuję,bo z moim stażem wszędzie gdzie złożyłam podanie chcieli zatrudniaćza lepsze pieniądze .... ,ale kto,co woli :) pozdrawiam

Myszków

Jestem bardzo zawiedziona z powodu braku dostępu Nivea deo roll czyli kulki energy fresh tyle lat kupowałam ten produkt a jest ciężko dostępny do Kauflandu dostarczacie (usunięte przez administratora)o innych zapachach a mojego nie ma ani w biedrze i pobliskich marketach . Zamówić także się go nie da

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
MIKI

BMP Żenada a nie firma, spotkania, spotkania, spotkania, omawianie problemów tak częste że niema czasu na ich rozwiązywanie. Przerost formy nad treścią, brak kompetencji kadry. Jeżeli jesteś dobry w tworzeniu "fajnej" otoczki wokół siebie to masz szansę w tej firmie ale czy chodzi w pracy o tworzenie pozorów. Atmosfera coraz gorsza, ciekawe jak długo ludzie to wytrzymają. Czujesz się wiecznie obserwowany i oceniany. Wystarczy że nie założysz czepka na uszy i już wielkie zwracanie uwagi, jakby to miało wielkie znaczenie gdy jesteś na końcu linii gdzie produkt jest już szczelnie zapakowany :). Omawianie problemów przy tablicach delikatnie mówiąc żenada, prowadzą takie spotkania ludzie którzy jakby dostali klucz czy śrubokręt to by sobie chyba krzywdę zrobili i oni dyskutują na temat problemów technicznych. Zatrudnianie znajomych królika to powoli staje się standard. Ludzie w szatniach nie mają jak się jak przebierać ciasnota. Ludzie z zewnątrz śmieją się tylko widząc te wszystkie wewnętrzne przepisy i procedury dotyczące higieny i bhp. Jeszcze trochę to będą mierzyć długość zarostu. Chyba już nie wrócą te czasy gdy do pracy chodziło się z przyjemnością, jedyna nadzieja że centrala przejrzy na oczy i przepędzi to całe managerskie towarzystwo wzajemnej adoracji. Na chwile obecną nie polecam tego pracodawcy pod żadnym pozorem, i nie wierzył bym w zapewnienia HR jaka to wspaniała i przyszłościowa firma.

Nowa

Czy warto iść do tej firmy na przedstawiciela na kanał nowoczesny? Jak zarobki?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Nivea?

Nivea czy centeum produkcyjne Beiersdorf bo to dwie różne firmy. Tutaj są opinie na temat tych dwóch razem.

Tonik

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i to co na niej było to dramat . Aplikowałem na PH Warszawa . Dla mnie to była propozycja pracy na mercza a nie PH . Pani blondyna oraz pan z ciemnymi włosami uśmiechali się między sobą co było żenujące i brak profesjonalizmu z ich strony . W połowie rozmowy żałowałem , ze przyszedłem .

O NIVEA

Wszystko wygląda naprawdę pięknie, ponieważ jest piękne biuro, mnóstwo benefitów, jest przedszkole, jest siłownia. Ale niestety to najbardziej toksyczne miejsce, w jakim dane mi było pracować. Ludzie są przemęczeni, zestresowani, obciążeni coraz to nowymi procedurami i liczeniem minutek pracy w systemie. Nie liczy się dobrze wykonana praca, ale to jak się ją sprzeda i czy pracownik jest znany w gronie menadżerów i zarządu oraz oczywiście czy potrafi zrobić pięknie pokolorowaną prezentację. Niektórzy członkowie kadry zarządzającej stosują wręcz mobbing i nadal tam pracują, a nawet awansują. Ludzi zwalnia się na zasadzie umawiania sztucznych spotkań, nigdy nie wiadomo czy w salce nie będzie czekać ktoś z działu HR z dokumentami. Ma się wtedy chwilkę na spakowanie swoich osobistych rzeczy i pracownik zostaje odprowadzony do drzwi (lub nie). Zarząd spółki skupia się jedynie na wynikach, kosztem ludzi, atmosfery, ale oczywiście ładnie mówią i pięknie prezentują, a przynajmniej w to wierzą. I na tym komentarzu poprzestanę. Pracownicy albo odchodzą albo biorą zwolnienia od psychiatry albo myślą o jednym bądź drugim. Chociaż na pewno część osób jest zadowolona, być może już nie widzą w jak toksycznym miejscu pracują, bo nie mają porównania. Ja jednak zdecydowanie odradzam nowym osobom, jest przecież wiele innych firm w Poznaniu...

@O NIVEA

w terenie nie jest lepiej, bo centrala emanuje swoją atmosferą na RM, a Ci na PH i koło się zamyka !

qwerty

Cały BMP to ostatnimi laty to żenada. Sugerujecie, że rozbudowa za ta piękna kwotę polepszy firmę? Nie sądzę, patrząc że nikt nie chce tutaj przyjść za te śmieszne pieniądze na poziomie 3600-3800 brutto na pakowni oraz nawazalni. Te kwoty nie są do ukrycia, większość wie ile zarabia i jakie mają kwoty brutto. Fabryka ma być 1.5x większa a kto będzie chciał pracować? Zapewne dostaną tyle co starsi, kilkuletni pracownicy na start (w końcu ktoś się zbuntował?). Zacznijcie doceniać ludzi, płacić im właściwie, nie zwalać wszystkiego na Hamburg - Czyli zarobki ;) Najlepsze są zatrudnienia w biurach przez znajomości. Zero ogłoszeń a na tablicy nowa osoba zwerbowana z większych poznańskich firm. Przez okres budowy zobaczymy zatrudnienia na poziomie 10 osób BMP i 100 osób z Ukrainy zarabiających marne 15 brutto i pracujących najczęściej po 12h. Powodzenia, BMP idzie w złym kierunku. Słabe zarobki, brak organizacji pracy, osoby na nieodpowiednim stanowisku ,wiele innych Was zniszczą oraz będą nas postrzegać na rynku pracy jako drugi obóz pracy na poziomie Amazonu i Bridgestone. Ps: starsi koledzy już rozglądają się po okolicy. Pozdrawiam cieplutko.

@qwerty

10 lat temu przyszedłem do BMP na produkcję. Dostałem 4400 brutto - 10 lat temu. I wcale nie dostałem najwięcej. Oczywiście po drodze były podwyżki. Zdecydowana większość z nas na produkcji ma ponad śrenią krajową. Ale oczywiście narzekać trzeba bo tak wypada. Pozdrawiam cieplutko

@Zadowolony mimo wszystko.

To dostałeś kolego więcej niż niektórzy pracownicy którzy całe życie w tej firmie robili..

psychiatra
@Zadowolony mimo wszystko.

Zarobki 4400 brutto 3132zł netto ( na rekę). Dostawałeś pensje na tym poziomie 10 lat temu, po drodze były podwyżki, pensja około 4000zł netto? A gdzie Pracujesz? Na jakim dziale? Kierownik? Czy osoba chora psychicznie tzw psychoza organiczna, uszkodzenie OUN, objawy urojenia , halucynacje. Trzeba się leczyć a zdrowie powróci, świat zobaczysz realny. zalecam wizytę w gabinecie przepiszę: KETREL to preparat o działaniu przeciwpsychotycznym przeznaczony do stosowania doustnego. Dzięki zawartości kwetiapiny eliminuje i łagodzi symptomy chorobowe, towarzyszące schizofrenii oraz chorobie dwubiegunowej.

psychiatra
@NickK

Nie dostawał tylko ma halucynacje z przepracowania (;

DRUK
@qwerty

Jakos laski tu pracują za 3 koła na reke i nie narzekają na produkcji az tak więcej zarabiamy od unilevera itp zarobki sa porównywalne do innych firm ja nie znam takich firm żeby kobietom na produkcji dawali 5 tys zł na reke chyba zagranica jak się przeliczy euro na złotowki.

@DRUK

Kobieta 5 tysięcy na rękę w BMP? Chyba zapomniałeś dzisiaj wziąć leków..

@psychiatra

Nie, nie jestem kierownik. Ale trudno podjąć z Tobą merytoryczną dyskusję panie psychiatra. Nie wiem jak kobietom bo im do portfela nie zaglądam ale jeżeli masz fach w ręku i jesteś dobrym mechanikiem maszyn pakujących to kwoty 6000 brutto są całkiem realne. Nikt tego głośno nie mówi ale mechanicy spokojnie mają ponad średnią krajową. Zresztą nikt z tamtąd nie odchodzi. Mówię o osobach, które przyszly tak jak ja 10 lat temu. Owszem, jak ktoś jedynie potrafi bełkot produkować na forum to wtedy na tak wysokie zarobki nie może liczyć.

druk
@NickK

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem przecież pisze ze takich firm nie ma co kobietom by płacili 5 tys zł na produkcji .

Obserwator
@Zadowolony mimo wszystko.

I to nazywa się celną ripostą. Brawo Ty ;)

kaska
@Obserwator

To prawda w każdym zakładzie dobrze w miare płaca mechanikom więcej niż operatora i zwykłym produkcyjnym i nie ma co się dziwic bo w moim zakładzie mechanikom płaca koło 5 tys zł na reke i jest to realne wiec nie dziw się to od nich wszystko zależy i to oni naprawiają te maszyny itp.i musza myslec .

Agnieszka
@Zadowolony mimo wszystko.

Poza zarobkami, które przedstawiłeś firma Nivea, oferuje pracownikom również jakieś dodatki do wynagrodzenia? Czy są przewidziane premie bądź bonusy dla pracowników, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem i sumienną pracą?

@Agnieszka

Premia świąteczna uzależniona od zarobków, premia roczna - od zarobków i wyników, raz na dwa lata dofinansowanie do wypoczynku. Przedszkole firmowe, dodatkowe dwa dni urlopu dla rodziców, bony sodexo około 400 pln na rok. Siłownia zakładowa za 25pln miesięcznie. Opieka medyczna dla pracownika i rodziny. Możliwość kupienia dużo taniej produktów nivea. Ubezpieczenie od wypadku i róznych nieszczęść obowiązujące na całym świecie 24h. Chyba wszystko.

@Zadowolony mimo wszystko

Oczywiście przedszkole i ubezpieczenie płatne. Opieka medyczna ok, płatny tylko podatek.

@NickK

Ubezpieczenie o którym piszę jest niepłatne. W sensie trzeba pokryć podatek bo takie prawo jest. O tym płatnym nie piszę bo to nie ma sensu. Przedszkole płatne i owszem. Chyba 600pln na miesiąc. Ale jest dofinansowanie . Znajoma ma grzdyla w tym przedszkolu. Płaci te 6 stów ale dofinansowania ma 400pln więc w sumie ma 200zł wydatku co miesiąc. Nie znam się ale chyba nieźle. Oczywiście nie ma tylko różowych stron. Są też i ciemne. Wiele rzeczy bez sensu się robi. Jakieś spotkania, tablice z wynikami. Stoisz linią w tygodniu a w sobotę do roboty. I nie wiadomo czy zapłacą bo jak nie będzie pracy to dostaniesz za to wolne ( no ale nasze mundre posły tak wymyśliły). Niemniej suma sumarum jest znośnie.

Pseudonim
@qwerty

Kurde ludzie, długo tu nie pracuje, około 2 lat, nie ważne na jakim stanowisku ale nie robcie jaj. W firmie jest naprawdę dobrze, oprócz tego co piszecie jest w pełni wyposażona stołówka (kawa, herbata,szklanki, sztućce) były konkursy, ostatnio cos ich nie ma, z kasą to jest tak zawsze, nigdy nie jest za dużo... Jedyne co jest coraz gorsze to te tablice, bo jak popatrzysz na niektórych koordynatorow to dla nich liczy sie to co tam jest napisane a nie jak kto i ile pracuje, a to jest najgorsze. Pracownicy sa zniesmaczeni tymi tablicami, bo ja rozumiem wiedzieć w jakim miejscu jest firma ale z drugiej strony nie zawsze masz wpływ na wszystko i nie jesteś w stanie tej produkcji dopiescic.... To tyle i az tyle ode mnie. Moze nowy prezes coś wymyśli z tym tematem a widać po nim ze jest człowiekiem mocno stąpającym po ziemii

becia
@Zadowolony mimo wszystko

To fajny socjal dofinansowania dla dziecka jak da do przedszkola nivea a ten kto nie ma dzieci to co ma nic wiec z tym jest niesprawiedliwie reszta podobnie jak w innych zakładach pracy.Pozdrawiam.

@becia

Nie wiem jak jeat w innych zakładach. Ale masz rację. Nie do końca to jest sprawiedliwe. Ale już tyle lat żyję na tym świecie żeby się nauczyć że sprawiedliwość nie istnieje. Z tym, że to też jest tak, że jak masz dofinansowanie do przedszkola to chyba z czegoś obcinają. I akurat na tą niesprawiedliwość się godzę. Powinniśmy wszyscy wspierać ludzi którzy mają dzieci. A że ja nie korzystam z przedszkola? Trudno. Ci co mogą niech korzystają bo to fajna opcja. A co do zarobków jeszcze. Regularnie chodzę na rozmowy. Niestety nikt w Poznaniu nie chce więcej zapłacić więc siedzę już tu jedenasty rok.

becia
@Zadowolony mimo wszystko

Bo zarobki sa podobne jak jest troszkę więcej to nie za dużo 200zł bądź 300zł i zależy jaka firma ja mam podobny socjal i pracuje w innym zakładzie tylko u mnie przedszkola nie ma tylko wczasowe co roku ale dla tych którzy maja dzieci bo się łapia na prog dochodowy który firma ustala również mam bony ale 500zł premie roczna i od wynikow czyli dwie mami tez zależy od lat pracy i 200zł na Wielkanoc i prywatna opieke multisport i program oszczednosciowy z wykupem akcji na których można zarobić a ja pracuje w rpc tylko ze u mnie jest 4 bryg system wiec to jest ta ciemna strona bo ludzie by chcieli mieć wolne weekendy.

EWA
@Zadowolony mimo wszystko.

A przyjmują kobiety na produkcje i jaki jest system pracy 3 zm od pn do piątku czy system 4 bryg i jakie sa zarobki mniej więcej na produkcji dla kobiet czy dawaja 2500zł na reke na początek i czy umowa pierwsza jest na 3 msce okres próbny jak to wygląda.

@EWA

Tak, od czasu do czasu przyjmują. Z tym, że są dwie drogi. Jak masz doświadczenie gdzieś na produkcji to jest szansa, że Cię zatrudnią z zewnątrz. Jak nie masz doświadczenia to jedyna droga jest przez firmę zewnętrzną. Zarobki - to zależy właśnie od doświadczenia, jak je masz to te 2500 jest realne, śmiem twierdzić, że nawet możesz więcej wołać. Większość produkcji pracuje w systemie trzy zmiany od poniedziałku do piątku. Ale od czasu do czasu, na niektórych liniach jest system 4 brygadowy. Ale ze wszystkuch mi znanych, ten w BMP jest zdecydowanie najlepszy ( oczywiście lepiej pracować w tygodniu a w weekend mieć wolne). Zaczynasz np w poniedziałek od 6 rano do 18 i tak przez 3 dni do środy. Potem 3 dni przerwy, czyli czwartek, piątek i sobotę masz wolną. Następnie w niedzielę idziesz na 18 do 6 rano. Znowu 3 dni. Czyli niedziela, poniedziałek i wtorek. Schodzisz z nocki w środę rano. Znowu 3 dni przerwy, czyli środa, czwartek i piątek wolne. I zaczynasz w sobotę od 6 rano do 18 i tak w kólko. Ci co dojeżdżają samochodem są nawet zadowoleni bo rzadziej jeżdżą. Średnio 15 dni w miesiącu masz wolne. Acha, i jak masz znajomego w BMP to warto jemu dać CV. Jest program poleceń pracowniczych. Ty korzystając z takiego zaproszenia (jak spełniasz wymogi oczywiście) zostaniesz zaproszona na pewno na rozmowę (podobno przynajmniej ma to tak działać - nie wiem, nie korzystałem) a znajomy zarobi dodatkową gotówkę jak Ci przedłużą umowę po 3 miesiącach próbnych.

EWA
@Zadowolony mimo wszystko

AHA TYLKO ZE JA MAM DOSWIADCZENIE NA PRODUKCJI I JA ZARABIAM PONAD 3 TYS ZŁ NA REKE A SOCJAL MAM PODOBNY DO WASZEGO TYLKO TAK PYTAM BO JA PRACUJE 4 BTYG SYSTEMIE A DOSWIADCZENIE NA PRODUKCJI MAM BO 20 LAT JUZ TAK PRACUJE A BYM CHCIAŁA PRACOWAC NA 3 ZM I JESZCZE JESTEM MŁODA BO PRZED 40 TYLKO ZA MNIEJ BYM TEZ NIE CHCIAŁA NIZ MAM TYLKO COS ZA COS.

@EWA

Jak masz doświadczenie to możesz próbować. Zdecydowana większość linii pracuje na 3 zmiany. A i pensja to przypuszczam realny poziom zeby ponad 3000 wyciągnać z takim doświadczeniem.

ewa
@Zadowolony mimo wszystko

DZieki za odp zastanowię się jeszcze bo w obecnym zakładzie mam dobrze w miare pod względem atmosfery i wypłaty i w mniejszym zakładzie pracuje a jaka u was jest atmosfera czy sa wyjścia takie na 10 minut na kawe czy do wc bez problemu.

@ewa

Z atmosferą to zależy z kim pracujesz bo ją tworzą ludzie między sobą. Dla mnie jest ok. Ale pewnie znajdą się i tacy co bedą narzekać. Z wyjściami poza oficjalnymi przerwami nie ma problemu.

@Zadowolony mimo wszystko

Wiesz może, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mają szansę, aby otrzymać pracę w firmie Nivea? Jeżeli takie osoby również mogą być zatrudnione przez tego pracodawcę to, czy również mogą liczyć na wcześniej wymienione dodatki, które oferuje pracodawca? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda.

ewa
@Zadowolony mimo wszystko

DZieki za odp wiadomo w zadnych fabrykach już nie jest miodzio ze jest idealnie ja bynajmniej takiego zakładu pracy nie znam w każdym cos jest i w każdym znajda się osoby wredne najlepiej robic swoje i się nie odzywac tak tylko pytałam bo lubie porownac swoje zarobki do innych firm i warunki .

@Bronisław

Tak. Ale dobrze, a raczej koniecznie, jest mieć jakieś wykształcenie w kierunku mechanik/mechatronik. Czasami takie osoby są przyjmowane. Niedawno zresztą przyszedł jeden zaraz po zawodówce. Oczywiście pensja niższa ale pozostałe dodatki dostajesz tak samo. Spróbować możesz.

@Zadowolony mimo wszystko

Czy wraz z upływem czasu są możliwości, aby wynagrodzenie takiego pracownika bez doświadczenia wzrosło? Firma Nivea sprawiedliwie ocenia pracowników? Jeżeli możesz, to napisz, jak to wygląda z tego, co wiesz.

@Bronisław

Tak. Oczywiście Ci co kiepsko pracują będą powtarzać, że są krzywdzeni i niesprawiedliwie oceniani. Ja ze swojej perspektywy oceniam, że jak ktoś uczciwie pracuje to może liczyć na podwyżkę i awans.

@Zadowolony mimo wszystko

Dziękuję za odpowiedź. Poza zarobkami interesuje mnie jeszcze jedna kwestia. Czy firma Nivea inwestuje w zatrudnionych pracowników? Pracownicy mają możliwość brania udziału w szkoleniach, które organizuje pracodawca, aby mogli w dalszym ciągu rozwijać się na zajmowanych stanowiskach? Będę wdzięczny, jeżeli przedstawisz, jak firma podchodzi do tego aspektu pracy.

ela
@qwerty

Jak kobieta dostanie 3800zł brutto na początek to jest ładnie na kobiete wiec sa zakłady ze płaca mniej bo np. kimbal daje 3 koła brutto na początek wiec jest roznica ,

Ona
@DRUK

3000 zł na rękę ? chyba żart ... moja wypłata stąd i wielu innych dziewczyn to lekko ponad 2000 :/ a na pytania o podwyżki na rozmowach rocznych odpowiedzi" pomyślimy później" "była inflacyjna przecież" "taka umowa to mało?" dementując wypowiedzi nadwyraz pokolorowane - na produkcji niecałe 3tys ,ale BRUTTO !

Batman
@ela

Jpd. 3800. Skąd ci taka suma wyszła ..2800. Brutto to jest prawdziwa pensja kobiety na produkcji. ..

Batman
@qwerty

2800 brutto .zejdź na ziemię. Takie pieniądze dostają dziewczyny na dzień dobry . Na produkcji ...

Aneta
@Zadowolony mimo wszystko.

Bardzo miło czyta się opinie, które mówią coś dobrego na temat pracy w firmie Nivea z Poznania. Powiedz tylko proszę skąd tu takie dysproporcje związane z przestawieniem informacji odnośnie wysokości płac dla pracowników. Czy może ktoś streścić gdzie- na jakim dziale, są jakie widełki związane z wysokością otrzymywanej pensji? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.

izka
@Batman

Mam znajomą która u was pracuje z 15lat tutaj na produkcji i ma 2800zł na reke na 3 zmiany a na 4 bryg ma się ponad 3 tys zł na rekę.Wiec nie wiem o co chodzi a pracuje normalnie na produkcji.

Groszek
@becia

A kogo to wina, że nie masz dzieci? Masz 200 zł w kieszeni albo i więcej , bo np. na przedszkole nie płacisz, więc o co ten lament? Bardzo dobrze, że jest przedszkole przynajmniej matki mają możliwość podjęcia pracy. Są inne pakiety z których możesz bez problemu skorzystać.

nina
@Pseudonim

Ja tez uważam ze jest dobrze ja pracuje z 15 lat i mam 3200zł netto na produkcji plus socjal fajny dwa razy w roku premia .Fajne to jest bo dodatkowa kasa .Zatrudniałam się jak miałam 20 lat a teraz mam 35 lat .

oliwia
@qwerty

Zatrudnij się w kimbalu za 3100 a 3300 zł brutto w całości z dodatkami dostaniesz 3700 bądź 3800zł brutto.wIĘC NIVEA W PORÓWNANIU DO INNYCH FIRM PŁACI W MIARE. Tak jest wszędzie na produkcji .

Biuro

Większość wpisów dotyczy tutaj fabryki, dlatego postanowiłem dodać coś o pracy w biurze. Nie polecam tej firmy nikomu, kto ceni swój prywatny czas. Ludzie pracujący w tej firmie są nachalni, nadgodziny nie są płatne i nie można też wziąć dnia wolnego, menadżerowie nawet często nie chcą uznawać faktu pracy w nadgodzinach. Wszyscy przychodząc do tej firmy myślą, że jest poważna, bo marka jest duża. Nic bardziej mylnego, jest brudno, ludzie się zabijają o możliwość kupienia bułek i nigdy nie wiesz kiedy wylecisz. Zwalniają ludzi z dnia na dzień, zwalniają ludzi za to, że stryjek pracuje u konkurencji, zwalniają ludzi bo nie mówią cześć, bo nie pomachają entuzjastycznie, bo nie skaczą z powitaniem do guru firmy - zależy od humoru bab z hr, które nie zwracają uwagi na żadne skargi. Pensja utrzymuje się na poziomie niższym niż średnia krajowa, benefity niczym się nie różnią od innych firm - są trochę bardziej ubogie. Jeśli nie masz wyboru i jesteś bezrobotny to ok, jeśli chcesz przejść z innej firmy to absolutnie tego nie rób.

Też biuro
@Biuro

Muszę się zgodzić z opinią. Jednego kolegę nawet gonili na parkingu żeby zdążyć zwolnić. Nikt jakoś specjalnie nie analizuje skutków takich zwolnień. Firmą nie ma szczęścia do zarządzających, są to ludzie którzy w większości nie pracowali poza NIVEA nie mają więc żadnego doświadczenia / porównania z innymi firmami i głównie chodzi im o utrzymanie się na stanowisku. Główny zarządzający pochodzi z kraju gdzie standardy zarządzania są jeszcze niższe niż w PL więc kieruje się przekonaniem że wszyscy tylko czyhają żeby (usunięte przez administratora)firmę. Szczególnie jeśli chodzi o czas pracy - jeżeli ktoś planuje podjąć tam pracę radzę się dokładnie wypytać jak działa system pomiaru czasu pracy - jest tak zagmatwany że mam wrażenie czasem nawet dział hr nie wie jak działa. W każdym razie nie ma nic wspólnego z zaufaniem do pracownika i podejściem że pracownikowi zależy na pracy i chce ją wykonać jak najlepiej nawet dla swojej własnej satysfakcji. Benefity takie same jak wszędzie i wiecznie okrajane. W ogóle - szczególnie w dziale SC - można mieć wrażenie że wszystko opiera się na oszczędnościach - w każdym tego słowa znaczeniu. Zarządzający chcą w ten sposób zaimponować niemieckim właścicielom i skala tego jest już trochę żenująca.

Abcd

Witam . W jaki sposób można składać aplikację?

Elżbieta
@Abcd

Aplikację do pracy w firmie Nivea możesz składać przez internet. Aktualne oferty pracy dostępne są tutaj: https://www.niveapolska.pl/kariera/oferty-pracy/oferty-pracy oraz tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/nivea-polska-sp-z-o-o,19912/oferty-pracy Pracą w jakim charakterze byłbyś zainteresowany w Nivea? Masz już doświadczenie na podobnym stanowisku?

Abcd
@Elżbieta

Interesuje mnie praca jako pracownik magazynowy

Elżbieta
@Abcd

Nie widziałam żadnej oferty pracy od Nivea, jeśli chodzi o pracę w magazynie. Firma potrzebuje natomiast pracowników produkcji i oferuje bardzo atrakcyjne warunki. Zresztą, sama przeczytaj: https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-kosmetykow-nivea-poznan-CID4-IDAb3nR.html#5c718c56a0 Nie chciałbyś spróbować pracy w takim charakterze?

А.K
@Elżbieta

dzień dobry z kim mogę porozmawiać o pracy w nivea. moja żona i ja jesteśmy z Ukrainy.

janio
@Abcd

Oferty pracy w centrum produkcyjnym prowadzone bezposrednio przez firmę znajdziesz tutaj: (usunięte przez administratora)

ona

Ja pracuje w Nivei 15 lat na produkcji i jest ok 3 tys zł netto mam z hakiem na 3 zmiany na 4 bryg mają troszkę więcej bo dodatek za 4 bryg jest .Fajny socjal więc nie narzekam.

Mieczysław
@ona

Za pracę nocną są przewidziane jakieś premie? Napisz co składa się na socjal, o którym napisałaś. Dzięki za pomoc.

@Mieczysław

Za prace nocną jest dodatek za prace w nocy a premia jest uznaniowa co miesiąc .Ja wychodzę 3 tys zł netto na 3 zmiany .Wekendy wolne.Socjal to prywatna opieka medyczna bony na swięta/ wczasowe co dwa lata// premia roczna siłownia. Dofinansowanie do przedszkola jak ktoś ma malucha.

Mieczysław
@ona

Dzięki za odpowiedź. Czy będziesz aspirowała do tego, aby awansować jeszcze wyżej w strukturach tej firmy? Zastanawiam się, czy w ogóle istnieje taka możliwość.

Jacek

Przepraszam czy ktoś z Państwa kojarzy, na terenie Krakowa ; Mercha - STARSZĄ RUDĄ PANIĄ ? Wchodzi na sklep, robi zdjęcia, jakaś ankietę i wychodzi. Wiem ze rynek pracy jest ciężki ale prosiłbym o trochę kultury i przyjście do kierownika/kierowniczki sklepu i przedstawienie się, powiedzenie Dzień dobry. Ludzie, inwestujcie w szkolenia interpersonalne!!!

@Jacek

Coś kojarzę , ale proszę o więcej informacji : wzrost, kolor oczu, ? itp

@Jacek

P.S. a ta Ruda to naturalna ? czy farbowana ?

RM
@baba jaga

Rdza na dachu, woda w piwnicy ????

SSSS

Nie polecam pracy w regionie Kraków . Regionalna totalnie odcięta od rzeczywistości. Pracuje w tym regionie od 3 lat i gorszego kierownika regionu nie miałam w żadnej poprzedniej firmie .

@SSSS

Rozumiem Cie, relacje z przełożonym są bardzo istotne i wpływają na motywację do pracy. Co konkretnie sprawia, że nie możesz się porozumieć. Czy chodzi o wysokość targetów do zrobienia ustalonych przez przełożonego? Masz pomysły jak sprawić, żeby relacje były bardziej koleżeńskie?

SSSS
@Sławomir

Tu chodzi o sama osobę. Przy której nie można mieć innego zdania niż ona bo zaraz jest się sprawdzanym i kontrolowanym pod każdym względem i tylko po to by udowodnić ze ona jest góra. Ona nie potrafi rozdzielić prywatnych spraw od zawodowych, swoje prywatne problemy przekłada na pracowników. Moim zdaniem nie powinna pracować z ludźmi bo nie na szacunku dla innych, a Nivea chyba to firma rodzinna? A tak na koniec to uważam że osoby pracujący na takich stanowiskach powinni przechodzić badania u specjalisty ( wiadomo jakiego). Jedyne co jest sprawiedliwe w życiu to karma która powraca.

@Bobo
@SSSS

W Gdańsku jest tak samo. Niestety firma nie ma ręki do RSM. Takie niestety sa tam kwiatki.

@SSSS

a skąd pewność, że " swoje prywatne problemy przekłada na pracowników" ? Może to jest problem jej przełożonych, którzy odgórnie wprowadzają taką atmosferę w pracy ! w takiej firmie nie da się pracować i jest ona skazana na rynkowy niebyt ! Pozdrowionka !

@baba jaga

Masz racje, relacje z przełożonym to złożona sprawa, jednak warto je poprawić dla możliwości pracy ze spokojną głową. Jak myślisz?

Ja pracuje na produkcji i mam 3 tys zł netto na 3 zmiany a pracuje ponad 10 lat z umowa na stałe.

Turysta89

A jakieś benefity masz? I polecasz pracę w nivei? Jaka jest atmosfera w pracy?

Krzyxhu

Dla mnie jest ok

@Krzyxhu

Ja też jak przedmówca chciałbym się dowiedzieć jakie benefity i dodatki do wynagrodzenia oferuje pracodawca. Czy różnią się one w zależności od stanowiska i pracy, którą się wykonuje? Liczę na Twoją odpowiedź.

Bernadetta

Witam.15 lat to długi staż,najpierw była praca przez agencję czy od razu przez kadry?

@Turysta89

Fajny socjal jest np. bony na święta premia świąteczna ale jej wysokość zależy od tego ile lat tutaj pracujesz wczasowe i jak ktoś ma dzieci to przedszkole z dopłatą siłownia nivei.Ludzie na produkcji to wiadomo że wszyscy się nie polubimy ale żle nie jest.

@ja

Opisałeś sporo benefitów, które oferuje pracodawca. A jest możliwość uzyskania premii za dobre wyniki? Także szkolenia branżowe byłyby na duży plus. Możesz napisać, czy firma wspiera pracownika i pozwala mu się kształcić i zdobywać nowe uprawnienia? Czekam na Twój komentarz.

real

Czy ma ktoś porównanie z warunkami pracy między Nivea a Unilever,chodzi mi o produkcję?

@real

Zamierasz aplikować do pracy w firmie Nivea na stanowisko pracownika produkcyjnego? Zanim ktoś przedstawi Ci warunki pracy na tym stanowisku, to może mógłbyś napisać, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś spróbować swoich sił?

Turysta89

Mam do was pytanie czy warto iść do nivei na magazyn na operatora wózka widłowego? Jaka jest praca spokojna czy zapierdziel są jakieś normy? Byłem ostatnio na bhp i teraz jestem zapisany na badania dla tego pytam się czy warto przyjść idę przez agencje pracy randstad

@Turysta89

Pracownicy magazynowi pracujący w firmie Nivea zatrudniani są tylko za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej? Z Twojej wypowiedzi tak wynika, dlatego chciałbym się upewnić. Jeżeli by tak było, to wiesz może, czy po przepracowaniu określonego czasu można otrzymać umowę bezpośrednio przez pracodawcę?

@Sławomir

Niby się przechodzi bez pośrednio do nivei po pół roku ale ile w tym prawdy to nie wiem

Praca w firmie jest ok ale dla zatrudnionych bezpośrednio dla pracowników zatrudnionych przez agencję progres to rozpacz stawka 15 zł brutto + premia 250 brutto umowa na 3/4 etatu w każdym tygodniu jeden dzień odwołania l pensja za miesiąc pracy to 1700 zł na rękę jedyny plus tej pracy to że pracuje się od PN do pt nie polecam .Firma niemiecka nie ma się co dziwić traktują ludzi jak niewolników

nivea

Ja pracuje normalnie na produkcji i moja wypłata koło 3 tys zł na rękę i pracuje 15 lat plus fajny socjal jest .

@nivea

Mogłabyś bardziej szczegółowo napisać co zawiera pakiet socjalny? Interesuje mnie też czy praca jest zmianowa, a grafik na tyle elastyczny, że możesz go ułożyć według własnych potrzeb. Jako doświadczony pracownik możesz wnieść do wątku dużo interesujących informacji, więc zachęcam Cię do tego.

Grand
@nivea

Gratuluję pełen szacun

Jui

Hahahah też dzwoniłem do tej śmieszniej agencji w sprawie pracy ale jak usłyszałem 3/4 etatu i 15brutto/h to wysmialem babkę i się rozlaczylem. Płaca niezła dla studenta, ale dla kogoś kto sam się ma utrzymać ! Czy firma przyjmuje bezpośrednio ??

@Jui

Na jakie stanowisko kandydowałeś? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/nivea-polska-sp-z-o-o,19912 są aktualne oferty pracy na stanowiska: analityk do spraw marketingu, kontroler finansowy i przedstawiciel handlowy do spraw kluczowych klientów w różnych lokalizacjach. Żadna z nich nie jest na trzy czwarte etatu. Może zapoznaj się z nimi i któraś rekrutacja Cię zainteresuje?

Grand

Firma ok szkoda że na liniach 8 9 i 10 na każdej zmianie pracują niemiłe zołzy stałe pracownice

@Grand

Atmosfera w firmie jest bardzo ważna i jeśli jest niezbyt przyjazna nie wpływa motywująco. Czy myślałeś jak mógłbyś ją poprawić? Może wspólny kurs lub impreza integracyjna mogłaby naprawić te relacje na bardziej koleżeńskie? Piszesz, że firma jest w porządku. Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl i bardziej szczegółowo napisać o warunkach zatrudnienia? Podziel się proszę swoim doświadczeniem na forum.

Rysiek
@Sławomir

Ja uważam że wcale nie jest tak źle, kasa zawsze na czas caałkiem niezła i podwyżki jakieś co jakiś czas. :udzie zajmijcie się pracą a nie plotkowaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań