Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Po rozmowie

Miałem jedynie rozmowę kwalifikacyjną. Pytania typowe: jakie mocne strony, co było najgorszą rzeczą jaka się przytrafiła w poprzedniej pracy, wcześniejszą odpowiedzialność na stanowisku itp. Raczej nie wprowadzali niemiłej atmosfery, ale jednak było sztywno. Oczywiście bylo powiedziane, ze na pewno się odezwiemy do końca miesiąca (czy to na tak czy na nie)... Trzeci miesiąc mija i cisza. Tak trudno jest napisać maila, że niestety nie przeszedł Pan do drugiego etapu lub zatrudniliśmy kogoś innego na to stanowisko. Brak szacunku

Fotocoach
@Po rozmowie

Jakość kadry zarzadzajacej niskiego i średniego szczebla

Jerzy
@Fotocoach

Czy słusznie rozumuję, że nie jesteś pod wrażeniem jakości zachowania się kadry zarządzającej w tej firmie? Napisałbyś, z jakim traktowanie i zachowaniami mają do czynienia pracownicy i jak to się przekłada na pracę?

Irena

Warto aplikować do działu logistyki? Znalazłam ofertę na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Logistycznych Danych Podstawowych tyle że nie podali tam zarobków. Orientuje się ktoś jak to mniej więcej wygląda? I czy jakieś możliwości rozwoju tutaj są? Da się awansować?

Pracowałem w tej firmie dwa lata .Praca była beż weekendów chociaż nie zawsze .Pracowałem przez agencje na umowę 3/4 etatu a zmuszali do nadgodziny .Najwięcej miałem 207 godzin .Pracowałem od listopada 2016 do listopada.Wyplaty były nienajgorsze tymbardziej że było to kilka lat temu .Najgorsza była zła atmosfera która tworzyli ludzie zatrudnieni bezpośrednio a przedewszystkim kobiety Atmosfera była tragiczna i jest nadal zła z tego co czytam .Odradzam wszystkim tej pracy

Bas

Odradzam !!! Byłam pracownikiem prawie 1,5 roku, najpierw przez agencję. Byłam polecona przez dwie zmiany jako dobry pracownik Przez agencję było ok tylko praca z samymi Ukraińcami . W tej firmie się ich szanuje bardziej niż Polaka. Przez firmę później trzeba było już wszystko potrafić, nawet te rzeczy które należały przy maszynie do kogoś innego. Przecież liniowi mówili,że mają ludzi od pracy i siedzieli w telefonach często i wychodzili na dużo dłuższe przerwy ale im wolno. Rygor jak w wojsku. Zmuszanie pracowników do innego stanowiska na kontroli jakości tzw. liniowa bo nikt nie chciał im tego robić za bardzo. Bardzo odpowiedzialne stanowisko do tego nie zapłacone. Straszne chamstwo tam panuje, codzienne oczernianie tych samych osób. Psucie ich reputacji mimo, że daje się z siebie wszystko. Ciągle narzekali kogo dostają do maszyny a uczyć nie chcą , choć są wyjątki. Tylko wymagania a nie można liczyć,że ktoś Cię czegoś będzie uczył. Ludzie tam bardzo narzekali w stresie dużym pracowali widziałam też,że niektórzy nosili tabletki uspokajające. Polaków zwalniają bo twierdzą,że jakieś niedociągnięcia były a się okazało później,że było się niewygodnym. Za to Ukraińców przyjmowali przez firmę, przecież dostają na każdego dużą kwotę. Stłamsili mnie,zepsuli mi zdrowie wtedy.Na szczęście wyszło mi odejście na dobre i znów się wszystko w moim życiu układa fajnie.

Aneta
@Bas

Z tego co piszesz to atmosfera nie za bardzo... A jak warunki? Dobrze chociaż płacą? Mogłabyś napisać czy dawno temu pracowałaś? Może coś się poprawiło od tego czasu? Widziałam kilka ofert pracy i zastanawiam się nad aplikacją...

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
emazet

Hejka chce złożyć CV na operatora lub pracownika nawazalni. Jest realne tam zarobić 5.500-6000 na rękę bez nadgodzin ? Drugie pytanie pracuje tam dużo kobiet ?

Urszula
@emazet

A og ogólnie to masz jakieś doświadczenie i czy składałaś może cv? Jak tam? Odezwali się? Jak możesz daj znać jak było. Sama szukam pracy,

Stefan
@emazet

Na początku to nierealne

Niewarto
@Stefan

Mogą tyle oferować ,ale jak przyjdzie co do czego to w umowie może być dużo mniej,powiedzą że to tylko podstawa i są liczne dodatki a czy je dostaniesz to już twój problem. Poza tym zawsze mozesz iść na nadgodziny w 4 brygadówce i powinieneś być zadowolony że nie masz życia rodzinnego. Trzeba brać pod uwagę tylko podstawę bo tylko ona jest pewna nie chodzić na jakieś nadgodziny bo szkoda życie marnować . Mnie też mamili zrezygnowałem po miesiącu po tym jak tylko dowiedziałem się że co innego obiecywali co innego na umowie. Inną stawkę negocjowałem a na umowie była inna (innej firmie podziękowałem wcześniej i nie mając pracy podpisałem umowę,ale po tygodniu ,dwóch doszedłem do wniosku że nie warto -zwłaszcza,że od wewnątrz dowiedziałem się jak jest i że wielu pracowników ma prawie tyle samo co poczatkujący wiec perspektywy tez słabe. ) Organizacja i ergonomia pracy to jakiś chaos w porównaniau do mojej poprzedniej roboty jak chcesz mieć kręgosłup to się oszczedzaj zwłaszcza w tej pracy.

Halina
@Niewarto

To trzeba pytać konkretnie o wysokość podstawy? Daj znać, co radzisz, żeby wszystko się zgadzało. I w sumie to ile w końcu wychodzi teraz tej pensji tam?

To zależy
@Niewarto

Wszystko zależy czy chcesz pracować czy czy nie. Niektórzy nie mogą nigdzie zagrzać miejsca bo szukają takiej pracy aby zarobić i się nie narobić. Tutaj niestety pracować trzeba, co do pensji, jak w wielu Poznańskich firmach na podobnym stanowisku(na początku te 5600 na rękę raczej nierealne ) , ale powtórzę po raz kolejny trzeba pracować. Co do organizacja pracy to również jak w wielu firmach, ciśnienie jest na BHP.

Niewarto
@To zależy

Warto pytać o podstawę bo tylko ona jest pewna- dodatki mogą być nie muszą. Podstawa zapewnia stabilność i przy np braniu kredytu powinno tylko ją uwzględniać. Dodatkowo firmy dające lepszą podstawę bardziej szanują swoich pracowników i łatwiej też policzyć wypłatę czy ktoś cię nie robi w bambuko a nie jakieś skomplikowane wzory, Warto pytać o warunki płacowe przez telefon możesz nagrywać w celach dowodowych -ja mam automatyczne nagrywanie są odpowiednie aplikacje. Generalnie z godnie z polskim prawem można nagrywać inną osobę która adresuje do ciebie wypowiedzi jednak jak już jest więcej osób to robisz to nielegalnie warto o tym poczytać w necie. Dlaczego podpisałem mimo,że wynegocjowałem inną podstawę bo już wcześniej innym firmą odmówiłem i jednocześnie na okres przejściowy od razu zacząłem szukać innej pracy. Dodatkowo tak naprawdę dowiesz się ile dostaniesz dopiero z pierwszym przelewem . Chcesz zarabiać np 4500 zł netto to poszukaj w internetowych kalkulatorach ile to jest brutto i tak podawaj bo ta kwota jest dla wszelakich HR-ów ważniejsza bo łamagi mają problem z tymi przeliczeniami. Jak podasz 4500 to oni ci powiedzą że chciałaś 3400 na rękę jak podasz brutto 6200 to dostaniesz 4500 zł . Na wszytko trzeba teraz uważać.

Aga S.

Drodzy, czytam opinie i nie natrafiłam nic o dziale jakości. Planuję aplikować właśnie tam - czy możecie się podzielić opiniami? Z góry dziękuję.

Urszula
@Aga S.

Co chcesz wiedzieć o tej jakości dokładnie? Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Masz jakieś doświadczenie?

@Urszula

Aplikuje na stanowisko specjalisty GMP - mam 10-letnie doświadczenie w podobnym profilu. Czy mogę prosić o szczegóły? Jaka atmosfera, ludzie (przedział wiekowy), kierownictwo, poziom zarobków, profity itd. Z góry dziękuję.

Aga S.

Czy w Nivea panuje luźna atmosfera?

Anonimowa

Luźna ???? Jak ci zależy na atmosferze fajnej, to nawet nie próbuj się tam zatrudnic

onan
@Anonimowa

A jaka kasa na produkcji?

Anonimowa
@onan

Agencja, najnizsza krajowa

Szymon

Pracowałem tam 3 miesiące... Jednak ludzie sa tam różni i lepsi i gorsi nie radzę za bardzo ze wszystkimi sie zaprzyjaźniac... Generalnie trzeba uważać

nowy w mieście
@Anonimowa

W Poznaniu ktoś by chciał pracować za minimalną krajową przy tylu zakładach pracy? xd

Anon
@nowy w mieście

Niestety nadal znajdują chętnych.. Atmosfera z miesiąca na miesiąc gorsza. Nieskończone dokręcanie śruby i kadra przeszkadzająca ludziom w codziennej pracy..

inb
@nowy w mieście

Jakie minimalne ja mam 3 tys zł netto na 3 zm plus fajny socjal ;.Pracuje 12 lat.

Nie

pytek
@inb

to żart ?

Ccc
@Anonimowa

Czy w Nivea jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aktywna

Brak reakcji a problemy są zamiatane pod dywan.W terenie jak i na miejscu

@Aktywna

Od zawsze tak było? To co robicie jak trzeba rozwiązać jakiś problem i firma jest potrzebna?

Aleksandra

No dobra, to już schemat reakcji znamy. A jakie przykładowe problemy były ostatnio zgłaszane?

Mam pytanie czy do pracy zatrudnia agencja prgres czy tylko ramnstad

Znawca

Polecam dzisiejszy artykuł na epoznan o ukaranych firmach :)

ta co uciekła z tegożmijowiska

Bardzo mocno nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli już tam idziecie to błagam, jak najdalej od Nordenów. Panie takie jak: (usunięte przez administratora), jej przyjaciółeczka, której imienia nie pamiętam oraz (usunięte przez administratora), jedyne co potrafią to siać ferment i niesmak. Na porządku dziennym będzie obrabianie czterech liter oraz wieczne skargi. Jak sobie na to zasłużyć? Otóż bardzo prosto. Wystarczy być młodą, ładną dziewczyną, która rozmawia z mężczyznami podczas pracy. Wtedy macie dziewczyny zagwarantowane pomiatane, ponieważ te Panie nie lubią gdy ktoś inny oprócz ich samych jest w centrum uwagi. Będziecie słyszały za plecami że lecicie na każdego. Każda rozmowa z płcią przeciwną będzie dla nich oznaczała tylko jedno: flirt i romans. Oczywiście jeżeli będziecie dla nich miłe i nie będziecie wypowiadały swojego zdania to będą was kochały. Ale tak to już jest, gdy jest się starą, zawistną kobietą, której w życiu nic nie wyszło. :* Nie pozdrawiam, ale mam nadzieję, że ten komentarz do nich dotrze. :D

Julia
@ta co uciekła z tegożmijowiska

A oprócz tej "napiętej" atmosfery miedzy kobietami, jakie warunki były :) Tylko atmosfera i ludzie na minus? Jak stawka itp?:)

ta co uciekła z tegożmijowiska
@Julia

Generalnie praca nie była jakaś najgorsza, jak dla mnie zwykła praca fizyczna. Były dni, kiedy było się mega zmęczonym po pracy, a było też tak, że czas leciał szybko i nie byłaś ogromnie padnięta. Fakt, jeżeli jesteś przez agencję zatrudniona to wezmą Cię na najgorszą robotę, a Panie, które pracują tam x-czasu ustawią się tak jak będzie dla nich dobrze. Zarobki o ile jesteś studentką i pracujesz na umowę zlecenie, a grafik będzie ułożony tak jak chcesz to będzie całkiem okey. Natomiast po przejściu na umowę o pracę, to co dostaniesz na konto jako wynagrodzenie jest zwyczajnie śmieszną kwotą.

Warto na ph ?

Wrzucili ogłoszenie na ph do sieci. Warto ? Bo jak czytam opinie o sieciach i przełożonym to się zastanawiam.

kandydat

Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, pomimo prośbny z mojej strony. Firma szczyci się wartościami i profesjonalnym podejściem, pani zachwala benefity, typowe nawijanie makaronu na uszy. Moja ocena totalny NEGATYW. Nie polecam.

toprawda
@kandydat

tak tam jest

@toprawda

W sensie też zostałeś odrzucony/zignorowany? Jak oceniasz samą rozmowę tam?

Promka

To prawda, że zaczynajac tu prace czujesz się strasznie, a to wszystko przez te starsze panie tu pracujące od lat! Wszystko wiedzą najlepiej, są najmądrzejsze i skutecznie cię zniechęcają ???? to jest bardzo przykre…. Wiecie co? Nie obrażając nikogo oczywiście osobiście uważam, że będąc tyle lat co WY drogie Panie na pewno moja wiedza będzie znacznie większa niż wasza, ale nigdy nie będę traktować drugiego człowieka jak Wy teraz. Jak można być tak złą osobą!!!! Naprawde osoby starsze nie muszą tak zrzędzić! A jak Wam się nie podoba to zawsze możecie zmienić prace! Dobrze, że zatrudniają nowe osoby, bo w końcu” ta ekipa „ stanie się mniejszością . Jeśli chodzi o samą firmę to polecam !

Gjgfgh

Jak wygląda staż w Nivea? Jak wygląda praca w biurze, jak atmosfera? Chwalą się elastycznym grafikiem, faktycznie tak to wygląda?

Doswiadczona

Odbyłam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko operatora, firma zaproponowała mi współpracę proponując kwotę 3.500 zł brutto . Zastanawiam się czy naprawdę zarabia się jeszcze takie marne pieniądze ? Szkoda czasu, powinni się wstydzić zaproponować coś takiego.

Jurgen
@Doswiadczona

Macie pracowac na Niemieckiego Pana. Nie marudzic mi tutaj. To bardzo dobre pieniadze.

Doświadczona
@Jurgen

Dziękuję bardzo, mój Polski Pan jest dużo bardziej hojny

@Doswiadczona

Mi też zaproponowali tą samą stawkę. Posiadam doświadczenie jako operator maszyn. Też jestem szoku że takie małe zarobki proponują w tak znanej koorporacjikoorporacji niemieckiej. Życie coraz droższe a zarobki stoją w miejscu. Utrzymać rodzinę za 2500 netto graniczy z cudem.

@Doswiadczona 2

Faktycznie słabo płacą z tego co widzę. Może jakoś system premiowy to równoważy chociaż?

@Mikołaj

Z tego co wiem to w Nivea nie ma systemu premiowego...

ciekawski
@Doswiadczona 2

25 .08.21 "lider" odpowiada komuś, że operator może także ok. 5800 zarobić . CZY to jest blef `? Jaka jest prawda ?

Pakowacz

Ma system roczny

@ciekawski

Może, jak masz doświadczenie w maszynach pakujących. Tyle zarabiają. Więcej też.

bylapracownica

Nie polecam pracy w tym miejscu. Złe zarządzanie firmą i rzucanie ludzi po różnych liniach, bo firma jest nastawiona na ludzi z Ukrainy. Starsze osoby, które nie widziały świata poza tą frimą będą obserwować Cię i w razie gdyby komuś coś nie pasowało w Tobie lecą donosy. ;) Zaznałam to na własnej skórze, kiedy zwolniła mnie agencja gdy tylko ktoś doniósł na mnie. Oczywiście informacja przez telefon. Za takie pieniądze nie warto się wychylać w tej firmie a żeby zaoszczędzić sobie nerwów nawet się tu zatrudniać... Chaos to jedyne słowo, które najlepiej określą tą firmę. Ludzie są nastawieni sceptycznie do nowych osób, ponieważ jest ich ZBYT dużo... Polaków jest mniej niż ukraińców, zadajcie sobie pytanie dlaczego? Ta firma stawia na tańszą siłę roboczą i najlepiej 12 godzinną na którą się zgadzają oni. Ciężko się zaaklimatyzować do pracy na 3zmiany zwłaszcza gdy atmosfera odbiega od normy... Nie za te EURASY. Nie polecam, za długo się trzymałam w tej firmie z nadzieją, że poczuję się lepiej z jakimś dniem. Moi drodzy - dzieje się coraz gorzej, gdy ktoś jest wyłącznie nastawiony na zyski z Hamburga. Nie wiecie za co robicie stali pracownicy czasem czują się jak w drugim domu i przekładają tacy liniowi swoje prywatne życie na pracę i jesteś zlinczowany bo kartonik źle pojechał.. Nakłaniam do głębokiej refleksji i szacunek do siebie nim dołączycie do tego grona.

@bylapracownica

Pracownicy są rzucani po liniach, jeśli brakuje ludzi, chyba że nikt nie chce wziąć cię do swojego zespołu, to błądzisz ☺️

????????

Nie spolecam pracy, zwłaszcza na sortownikach z panią (usunięte przez administratora) tak wrednej baby która czepia się każdego i o wszystko jeszcze nie widziałam

@????????

O co się czepia? Może wystarczy porozmawiać na spokojnie? :)

@????????

Co to znaczy na sortownikach? Proszę wyjaśnić czy jest to łatwa praca?Przy maszynach jako operator? Z góry dziękuje za opowiedź.

Panią DM

@Mikołaj

Niestety nie da się. Jest najeżona na każdego. Rozmawia tylko ze swoimi koleżankami, dla reszty jest bezczelna

@Doswiadczona 2

Sortowniki, są tam przygotowywane produkty do pracy niżej, czyli na produkcji

OSOBA

CZy to prawda ze niebawem dużo osób będzie potrzebnych do pracy bo nowa hala będzie czy to tylko plotki ludzi .Napiszcie prawdę jakie sa zarobki kobiet na 3 zm bez nadgodzin.

Kruszon
@OSOBA

Tak to prawda będzie nowa hala i będą potrzebować ludzi do pracy ale kiedy powstanie ta nowa hala trudno powiedzieć .Prawdopodobnie będą przyjmować dużo osób przez agencję Worki service i będą to Ukraińcy

@Kruszon

A jakie są zarobki kobiet długoletnich pracownic na 3 zmiany .CZy mają te 3 tys zł netto bądź więcej bez nadgodzin .CHODZI mi o zwykłych pracowników produkcji.

Xxx
@osoba

Na trzy tysiące nie ma ci liczyć ???? może do dwóch można dociągnąć ... taka prawda. 2.200 to Max . Bez chorowania.

@Xxx

Naprawde 2200zł netto zwykła pracownioca na 3 zm .Ja pracuje w innej firmie tez na produkcji tylko ze systemie 4 bryg i mam 3500zł netto .

Xxx
@osoba

To nie zmieniaj pracy, nie polepszysz sobie???? Firma fajna, znana... ale zarobki są kiepskie.

@Xxx

Nie chodzi o zmiane pracy tylko myślałam ze sa zarobki podobne do moich 3500zł netto bez nadgodzin co zarabiam .

Gdzie dają 3500 to chętnie pójdę

@Jaja

Nie dawają tego na początek nowej osobie tylko ja zarabiam nowe osoby mają mniej stopniowo wyrównują.Ale lekko nie mam bo system 4 bryg i wszystko robisz sam bądź sama .Również produkcja.

@osoba

(usunięte przez administratora)Tam aplikowałem i też 4 bryg ale dziewczyny właśnie nie narzekały, niestety ja się nie dostalam

@Jaja

Tylko ze ja nie pracuje w nivei tylko w innym zakładzie w 4 bryg wiec czytaj dobrze .

@osoba

Czytałam dobrze ,wiem że nie w nivea ale usunęli tą nazwę firmy która napisalam ????

Aha ja obstawiałam RPC bebop tam też 4 brygadowka i nie narzekają na wyplate

@Jaja

Tak moja kuzynka tam pracuje ale teraz się nazywa berry superfos złoż cv potrzebowali niedawno.Tam jest stabilna praca .

Zlozylam ,niestety nie dostałam się

jaja
@Jaja

Próbuj po nowym roku co jakiś czas tam przyjmują .

@OSOBA

Zależy, jak jest praca 2600 a jak nie ma to 1500 ????

agako
@OSOBA

Widziałam, że obok budują drugą halę od strony ul. Gnieźnieńskiej i jeszcze jeden duży stawiany budynek widać przejeżdżając ul. Bałtycką w stronę ul. Gnieźnienskiej. Więc pewnie będą nowe miejsca pracy.

Ex

Nie polecam pracy w kanale MT. Osoba która aktualnie "zarządza" grupą ludzi w tym obszarze zupełnie nie nadaje się do tej pracy. Nie wiem jak jest teraz ( z tego co cxytam dalej jest) ale za mojej kadencji Pani wprowadziła zarządzenie nakazowo rozkazowe plus terror. Po przejęciu stanowiska połowa zespołu odeszła od tak wspaniałej menadżer. Faworyzuje tylko pupilki, które zapewne do dziś są gloryfikowane a reszta to psy ! co siedzą cicho bądź nowi ludzie. Czytam wcześniejsze wpisy i wnioskuje ze nic po kilku latach od mojego odejścia się nie zmieniło Współczuję i życzę lepszych dni z nowym menadżerem! Jest wspaniale że nie muszę słuchać jej wyssanych z palca przemyśleń ufff

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań