Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

POS- 1600 na rękę, chyba jakiś żart, dokładnie 1358 zł

w mili :) bo napewno nie w EKO

kaja

1540 na ręke jako POS

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

lili

hehehe no i tylko tyle z tych dobrych wieści ...

Wrrrrrrr!!!

Typowe polskie myślenie, cieszę się strasznie i uważam, że osiągnąłem sukces bo dostałem to(umowę o pracę w pierwszym dniu) co mi się prawnie należy.

Zk

Tede Oczywiście,że mi odpowiadało bo dostałam więcej niż zarabialam jak byłam kasjerka. Ale w porównaniu z pensją pracownika biedronki to moja pensją jako zastępcy jest śmieszna.

Zk

As, ja jako zastępca mam mniej niż zwykły pracownik biedronki. Śmiechu warte

hihi
@Zk

Biedronka podnosi pensje kasjera do 2600 brutto:)

Zk

Taratata, a co Cię konkretnie interesuje?

As

Wszędzie podnoszą pensje pracownikom, w biedronce już drugi raz w tym roku, kasjer-sprzedawca z 3-letnim stażem ma 2600zł brutto, a co u nas?, o co tu chodzi, przecież praca taka sama, nie dbają o nas.

mell
@As

Eko nigdy nie inwestowało w pracowników wszystko co dają to jak na lekarstwo żadnych konkretów.Najniższa krajowa premia uznaniowa czyli takie sobie nic premia motywacyjna -jeden dzień nieobecności i już po ,obuwie ekwiwalent 3 zł .Szkoda gadać. chcą mieć pracowników za marne pensje nieadekwatne do pełnionych obowiązków.Na poczatku każdy się godzi bo etat bo płacą na czas..ale rzeczywistość i czas otwiera ludziom oczy .

Wrrrr nie wierze ,że u Ciebie zastępca zarabia 50 zł więcej niż pos

Wioletka
@Zk

Też mi się to wydawało dziwne, te 5 dych jak twierdziła ale nigdy nie przypuszczałabym , że aż o cały tysiąc jest do przodu

MRX

Witam. Kobieta pewnie może zostać kierowcą ale warto wziąć pod uwagę , że niektóre palety ważą ok. 1000kg i trzeba je ściągnąć z samochodu...

Najniższych :)

Wrrrrrrr!!!

POS 1850 zł (brutto) i ani grama więcej. zastępca kierownika 1900 zł (brutto) i ani grama więcej. Kierownik 2500 zł (brutto) i ani grama więcej.

jak

jest dodatek motywacyjny!!!100zl

adam
@jak

dla wszystkich??? wątpię

Kasiula
@jak

Dodatek motywacyjny 100zł brutto ŚMIECHU WARTE ale jakie warunki otrzymania (brak chorobowego , brak UŻ i nie przekroczenie strat na szkodę firmy). . Powinni podnieść pensje i dbać o Pracownika KAŻDEGO bo za chwil Eko zostanie bez obsługi

Wioletka
@Wrrrrrrr!!!

Noo...może i się z tym nie zgodzę A czy widziałaś odcinki z wypłat co niektórych osób? Pewnie nie ,bo to jednak ukrywają. A ja przez przypadek tak - kier.działu mięsnego u mnie ma ... chcecie wierzyć lub nie? 2.300 na rękę. Super nie? No, ale gdy zapytacie ile ma więcej to KŁAMIE w żywe oczy odpowiadając że " 50 zł".

zołza
@Wrrrrrrr!!!

co za brednie pos 1600 za reke zastępca prawie 1800 a ja jako kierownik 2200 wiec nie zaniżajcie

adam
@zołza

a gdzie to pos ma 1600? a zk 1800 ???

Kasiula
@zołza

Gdzie macie takie wyplaty u nas 1400POS na reke 1500 ZASTEPCA i 1700 KIEROWNIK

lusia1123

Czy istnieje w Eko taki dodatek ze zwracają za dojazdy? Pracownik normalnie na umowie.

Kasia 675

O wizytę przedstawiciela eurocash w wybranych sklepach .

Kasia 675

Wrrrrrrr!!! A skąd pewność że ich zwolnią ?. Nas ominęła wizyta ale była w innym sklepie i regionalna była bardzo zadowolona . Nawet podziękowania dla calej załogi były .

O co chodzi z tą wypłatą?

nareszcie

Przytoczna odetchnęła z ulgą i nawet to uczciła:):):)

@nareszcie

Laski zazdrościmy wam my tez chciałybyśmy zmian kierownictwa ale sie chyba nie doczekamy powodzenia

Pelagia

A co mają zarobki do stosunków między pracownik? A tak ogólne to przydało by się by wreszcie zajęli się tymi co zamęt sieją .Praca to praca A nie ploty i macenie.Przyglupów nie brakuje tylko gadać na kogoś a siebie nie widzą.

Kasia 675

U nas w tym tygodniu jest wizyta przedstawiciela eurocash .Był już gdzieś ?

@Kasia 675

"U nas w tym tygodniu jest wizyta przedstawiciela eurocash .Był już gdzieś ?" Nareszcie, jakże się cieszę, że wreszcie zwolnią tych kierowników regionalnych(tumanów) i dyrektorków(tępaków) i zastąpią ich Doradcami Regionalnymi(profesionalistami)

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.