Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EKO Holding S. A.

Pracowałeś w firmie EKO Holding S. A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
OOOOO - 2014-11-06 22:56:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
KIEROWNICZKA (usunięte przez administratora)MASAKRA TAKĄ TYLKO ZWOLNIĆ ZA TO JAK MŚCI SIĘ NA PRACOWNIKACH,PRZEZ NIĄ TYLKO NAJFAJNIEJSZE PRACOWNICE SIĘ ZWALNIAJA.NIECH Z TAKIM NABURMUSZONYM RYJEM SZUKA ROBOTY GDZIE INDZIEJ...ZAINTERESUJCIE SIĘ WKOŃCU
zdjecie uzytkownika
As - 2014-11-07 12:23:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chyba najwyższy czas aby kierownictwo EKO (te wyższego szczebla)zwróciło uwagę,że jest za mało ludzi zatrudnionych (dziewięć osób to za mało),jeśli chce się wymagać od pracowników,trzeba pomyśleć,ludzie nie są z gumy,a tak w ogóle czyta to ktoś z wyższego szczebla?,ja rozumiem, że prace trzeba szanować,ale niech i poszanują nas,pozdrawiam pracowników Eko.
zdjecie uzytkownika
zosia samosia - 2014-11-08 09:27:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
czy mieliście w piatek wypłate??
zdjecie uzytkownika
zuza - 2014-11-09 09:15:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nie wypłaty nie było
zdjecie uzytkownika
łeska nebeska - 2014-11-09 09:17:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
U nas też nie było...jutro pewnie będzie...będzie i zaraz jej nie będzie e
zdjecie uzytkownika
łeska nebeska - 2014-11-11 16:46:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WYPŁATA I PO WYPŁACIE...Człowiek tyra cały miesiąc jako zast-ca... a o premi może sobie po prostu pomarzyć...
zdjecie uzytkownika
iii - 2014-11-12 08:12:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dostałyśmy średnio 60 zł. premii/os.Taka kwota jest bardzo poniżająca i świadczy za co ma nas ,,Góra". Mało tego wymagają od nas pomysłów , inwencji twórczej za te śmieszne pieniądze. Kto będzie sypał pomysłami za takie wynagrodzenie? Mam nadzieję,że ktoś z dyrektorów się obudzi.
zdjecie uzytkownika
iii - 2014-11-12 08:21:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciekawe ile nam wydumają na święta. Krew człowieka zalewa, jak się dowiadujesz,że na strefie ekonomicznej pod Wrocławiem, ludzie dostają w bonach 400 zł., a my 140 zł. w bonie do wykorzystania na własnym sklepie(jak było w zeszłym roku). Szok. Wykładasz, kasujesz towary, które chętnie każda z nas by kupiła, ale za co...
zdjecie uzytkownika
nowa - 2014-11-12 17:56:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mają być paczki na święta
zdjecie uzytkownika
zuza - 2014-11-13 08:20:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nic nowego wsadzą do nich markę własną najtaniej...i się cieszmy...
zdjecie uzytkownika
iii - 2014-11-13 10:51:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko tym razem niech nam wsadzą herbatkę z melisy, a nie miętową jak to kiedyś.He...
zdjecie uzytkownika
mala - 2014-11-13 20:52:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ciekawska - 2014-10-30 08:16:48]:
szczera prawda
zdjecie uzytkownika
mala - 2014-11-13 20:55:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [zosia samosia - 2014-11-08 09:27:52]:
9 osób?! To chyba marzenie. Są sklepy gdzie pracuje o parę osób mniej a wymagają tego samego. Paranoja. Dali karty rabatowe, fajnie... tylko po co skoro teraz próbują zrobić z ludzi szmaty ?
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-11-14 23:19:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kiedyś była u nas regionalną.Pani (usunięte przez administratora)Zastępowała innych regionalnych.wspaniały człowiek.czekaliśmy na nią.zawsze uśmiechnięta,zawsze "dzień dobry".chciało nam się pracować.Bardzo zależało nam aby była z nas zadowolona,wykonywaliśmy wszystkie jej zalecenia,staraliśmy się i nie o kasę chodziło.Gdyby Pani Gosia chciała wrócić,ale takiej regionalnej już nie będzie.Zawsze wszystkim pomagała i teraz też pomaga,choć przez telefon bo pracuje na jednym ze sklepów.Pani Gosiu,trzymamy kciuki i proszę wracać na region.Zastępowała Pani regionalnego,który już jest DORem(dzięki Bogu na regionie R2- to wariat i prostak-o handlu nie ma pojęcia),On nie umie pracować z ludźmi na sklepie i dla tego sukcesu mu nie wróżymy.Panie Koziar,jest Pan mądrym człowiekiem,proszę zacząć rozmawiać z ludźmi na sklepach,Oni na Pana czekali,z nimi da Pan radę.
zdjecie uzytkownika
Lola - 2014-11-15 09:21:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
U nas na sklepie jest ok. Kierownictwo spoko, nie krzyczą po ludziach tylko dogadują się z ekipą co trzeba pilnego zrobić. A zadań dużo natomiast osób na zmianach mało. Często tylko 2 na sklepie. Jak 1 na kasie 2 na mięsie i 6 palet do rozłożenia to dziewczyny dwoją się i twoją żeby wszystko zrobić. Niestety klient niecierpliwy i nie rozumie czemu cały czas kogoś nie ma na ladzie. Na szczęście atmosfera fajna, każda wie co robić, a i kierownicy zauważą z moimi. Myślę, że gdyby Ci na górze przepracowali jedną dniówkę może docenili naszą ciężką pracę. Prawda taka., że w Biedronce na kasie na 3/4etatu zarabiają tyle co u nas na całym. Szkoda bo jak dziewczyny pociągają może nie być sklepu. Nie wiem skąd opinia, że nie ma ludzi nie zastąpiony, bo często klient przychodzi bo obsługa miła.
zdjecie uzytkownika
to ja - 2014-11-15 22:20:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Lola - 2014-11-15 09:21:25]:
A jeśli można wiedzieć gdzie jest tak fajnie.Czemu 2 tylko na zmianie? Gratuluje wam
zdjecie uzytkownika
iii - 2014-11-17 13:18:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Taka mała obsada na zmianach wynika z tego, że niestety każdemu pracownikowi przysługują 2 dni wolnego w tygodniu, do tego trzeba wydawać urlopy, a nie daj Boże żeby któraś pozwoliła sobie na chorobowe to już w ogóle jesteśmy wyłożone na łopatki. Matematycznie jest niemożliwe żeby było nas więcej na zmianie. Roboty niech sobie EKO zatrudni i będzie po problemie. 6 palet do rozłożenia czeka a taki pan dyrektor ci powie,że półkę masz brudną. Czasem całą zmianę do toalety nie ma jak wyjść, harujemy jak woły , ale tego nikt nie widzi.
zdjecie uzytkownika
Lola - 2014-11-18 19:36:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo dobra odpowiedź dlaczego po 2 na zmianach, widzę że w innych sklepach śniadanie to też abstrakcja, u nas jedzenie na szybko na czas, no bo gdy jedna je 2 sama lata od kasy do lady i spowrotem. Dobrze że każda z nas daje sobie wszędzie radę, oczywiście lepiej lub gorzej... U nas załoga stała prawie rodzinna dlatego dobrze się pracuje no oczywiście są drobne zgrzyty tylko zarobić się nie da no może w tym miesiącu wyrobimy założenia lada, pieczywo, ow to jakaś premia będzie. Wszystkie się staramy a co z tego wyjdzie nie wiemy. W innych marketach talony, paczki na święta a u nas niewiadomo jak będzie.
zdjecie uzytkownika
zuza - 2014-11-18 22:20:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JEJKU NIE JESTEŚMY SAMI...u nas jedzenie też na czas...potem męczy cię żoładek i masz dość szybkiego jedzenia byle czego co ci w rękę wpadnie...panowie dyrektorzy gdzie jest nasze 15 minut???Pytam gdzie???
zdjecie uzytkownika
iii - 2014-11-20 19:04:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
My też jemy w locie albo w ogóle. Teraz to się obawiam zbliżającego grudnia. Tony towaru, palet dwa razy więcej niż zazwyczaj do rozebrania a rąk do pracy tyle samo. Lista bożonarodzeniowa do zamówienia świetnie, tylko gdzie to wszystko upchać. Zarząd chce abyśmy miały zapas produktów na cały grudzień, ale czy ktoś bierze pod uwagę sklepy z małymi magazynami. Znowu zacznie się zostawanie po godzinach, za które nikt nie zapłaci, bo przecież oficjalnie nadgodzin nie ma. A kto ten towar rozłoży, wyfejsuje, cenóweczki i czyste półeczki. Żart i to kiepski.
zdjecie uzytkownika
czekolada - 2014-11-21 15:55:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masakra u nas tak samo dwie osoby na zmianie,planogramy nie mamy zrobione na śniadanie nie chodzimy ,do toalety jest problem żeby wyjść i to co robi Pan Dyrektor Adam to nazywa się mobing
zdjecie uzytkownika
czekolada - 2014-11-21 17:22:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeżeli Pan Dyrektor nie zacznie zachowywać się jak cywilizowany człowiek to odejdą Kierownicy Regionów ,a co za tym idzie pracownicy również ,a niestety nie ma ludzi do pracy to nie są te czasy co kiedyś dzisiaj za 1.600 brótto pracy jest od wyboru do koloru . Ja mam ochotę pokazać Panu Dyrektorowi od zamieszania gdzie jest jego miejsce .Żeby dobrze zarządzać to trzeba potrafić dobrze sprzątać tak że zapraszam Go do ściągnięcia marynareczki rękawki do góry i do roboty a nie wyjeżdża pieniądze na bene .Ja gdy poszłam do pracy po pewnej Pani Kierownik Regionu to była totalna masakra Ladę było czuć od drzwi wejściowych klienci mi to opowiadają dzisiaj bardzo chwalą nasz sklep jest czysto i nie śmierdzi Ja podziwiam siebie że jak przyszłam pierwszy dzień to nie wyszłam z tego syfu od razu . Dzisiaj nie żałuje że jestem ,ale jak odejdzie moja Pani Regionu to też odejdę ,ale przedtem Pan w garniturku jeszcze mnie wysłucha ,jeżeli nie to wysłucha mnie w innym miejscu . Prośba Panie Prezesie niech Pan pozbędzie się tego cwaniaka i odda nam Panią Małgosię !!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
żażaba - 2014-11-21 22:26:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A Adam już wie jakie paliwo tankować, czy dalej myli diesel z benzyną? :)
zdjecie uzytkownika
nowa - 2014-11-24 17:35:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Lola - 2014-11-18 19:36:06]:
Nie wiem czy tak to dobrze ze rodzinnie się pracuje... Zależy jak na to patrzeć.Ale czytając To co napisane same zalety? Ja kiedyś tak pracowalam to długo nie zagrzlam miejsca. Nie można było wytrzymać w takiej atmosferze.Mobing na całego.Teraz to juz nie wiem co się tam dzieje bo nie chodzie tam wcale .Ja mam złe wspomnienia.
zdjecie uzytkownika
kikiki - 2014-11-24 19:11:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [iii - 2014-11-13 10:51:22]:
hehe :) no właśnie :) :) My też dostałyśmy miętową :) a melisa bardziej by się przydała :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO Holding S. A.

Twoj email:
Wiadomość: