Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EKO Holding S. A.

Pracowałeś w firmie EKO Holding S. A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
:) - 2015-03-27 14:33:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja mam pytanie,dziewczyny ile czasu dziennie wasz kierownik spedza na sklepie?chodzi mi o prace na sklepie.
zdjecie uzytkownika
Kacha - 2015-03-27 15:00:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak widać znaczki na sklepie w Eko Iłowa to chyba dostaje się po znajomości-ostatnio nie dostałam żadnego,nawet jak kupiłam dodatkowo produkty za które były dodatkowe znaczki-do 3 razy sztuka-następny raz dzwonie do biura...A pani kasjerka niech taka mądra nie będzie bo to,że gada głupoty nie zwalnia ją od wydawania znaczków (zdążysz jeszcze nazbierać -ile chcesz??podejdz jutro coś da się zrobić---tak właśnie rozmawia ze znajomą)))KPINA JAKAŚ
zdjecie uzytkownika
klient - 2015-03-27 15:11:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [klient - 2015-03-18 14:48:52]:
A Ty drogi kliencie nie masz o której godzinie chodzić mielić mięso ? cały dzień miałeś na to ale nie bo po co...najlepiej o 20, bo mało dziewczyny mają do roboty na koniec dnia ! no gratuluję podejścia po prostu. !!
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-03-28 08:56:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kierownik spędza tyle czasu ile musi-jak wam się nie podoba ,że kierownik większość czasu w biurze spędza to się douczcie i na kierownika startujcie--mówię Wam miód malina być kierownikiem w Ledi *****
zdjecie uzytkownika
Robi - 2015-03-28 11:28:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy wiecie kiedy będą podwyżki dla kierowników i zastępców?
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-03-28 12:12:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No pewnie wtedy jak płaca kierownika zrówna się z pracownika...
zdjecie uzytkownika
Robi - 2015-03-28 13:43:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
No to już prawie tak jest dużej różnicy nie ma!!!
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2015-03-28 20:49:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja zwolniłem się z Ledi i wszystkim też radzę,bo tam nic dobrego was nie czeka.Tylko gnojenie ludzi i mobingg.Szkoda tylko zdrowia .Z tego co tutaj widzę to w każdym sklepie jest tak samo.Na mięsnym stare wędliny ismierdzące mięso wciskać klientom trzeba bo jak nie sprzedasz to sam za niego będziesz musiał zapłacić ,za nabiał przeterminowany także.POWODZENIA PRACOWNICY I SMACZNEGO KLIENCI NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE
zdjecie uzytkownika
Ancia - 2015-03-28 21:30:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [były pracownik - 2015-03-28 20:49:29]:
To gdzie Ty były pracowniku pracowałeś.To jakieś hitlerowskie zasady.Mięsa śmierdzącego nie wciskamy o czym piszesz? Zwolnić się można ale trzeba mieć pracę i to lepszą a to nie takie proste!!!Jeżeli jest zgrana załoga da się pracować ale trzeba podchodzić do wszystkiego z dystansem a nie dać się zwariować.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-03-28 22:35:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Robi - 2015-03-28 11:28:55]:
u nas kierownik to len smierdzcy przez 9godzin z biura nie wychodzi wisi z kolenkami na tel a jak zastepcy do pracy prychodza to roba wszystko za nia! nie ma pojecia co sie dzieje na sklepie!juz nie wspomne o prowadzeniu sklepu !
zdjecie uzytkownika
nowa - 2015-03-28 23:12:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [aga - 2015-03-28 08:56:41]:
Przeczytaj dobże co ja napisałam .
zdjecie uzytkownika
klient - 2015-03-28 23:43:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O iłowej nawet pisać się nie chce !!! Pośmiewisko od pory co stare pracownice się zwolniły zespól się zmienia jak rękawiczki .A o kasjerkach nawet nie wspomne tylko śmiechu chichy i głupa udają a o znaczka jak zapytasz to oooo zapomnialam !!!! Na odpust pewnie zbierają .A w tym wszystkim gdzie kierownik czy on nie widzi co tam się wyrabia znaczki tak jak wyżej wspomniano znajomym .......
zdjecie uzytkownika
odpowiedz - 2015-03-29 10:50:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Ancia - 2015-03-28 21:30:21]:
Można lepsze waly kręcić i dać się gnoić bo w takich warunkach to tylko nerwicy można się nabawić a jesli chodzi o znaczki to w każdym sklepie np Bytomiu Odrz Panie kasjerki udają ze zapomnialy dać
zdjecie uzytkownika
ola - 2015-03-29 16:57:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy będą jakieś paczki lub bony na święta .Wie już coś ktoś;
zdjecie uzytkownika
huhu - 2015-03-29 21:07:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ola - 2015-03-29 16:57:04]:
taa...nawalą ci tyle, że nie uniesiesz ..
zdjecie uzytkownika
ola - 2015-03-29 21:32:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No na pewno he he he;
zdjecie uzytkownika
KATIA - 2015-03-29 23:29:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [klientka - 2015-03-19 16:34:01]:
Kobieto ogarnij się...Ty pewnie z takich co przychodzą na złość o 20:30 zmielić 30dkg mięska dla kotka lub pieska...brak słów po prostu!Jak byś pracowała w Eko na mięsnym to byś wiedziała co to jest ciążka praca!
zdjecie uzytkownika
KESZA - 2015-03-29 23:57:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [stefa - 2014-11-06 10:56:16]:
u nas na pierwszej zmianie są trzy osoby (kierowniczka,osoba na kasie i osoba na mięsnym) druga zmiana też 3os wraz z zastępcą...porażka :(
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-03-30 08:46:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bony po 100 zł będą na 100 %
zdjecie uzytkownika
odpowiedz - 2015-03-30 10:11:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kierowniczki narzekają ale pilnują krzesełka żeby spod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie odjechało skoro jest tak zle to jedna z druga na sklep jako pracownik to dopiero zobaczą jaki miód maja pracownice.Są trzy kierowniczki a po godzinie 15 do domu albo co drugi dzień wolne tak to można pracować .Zastepczyni przestoju z kolezanka na sklepie albo w biurze i czas zleci rozkaz wyda co ta trzecia ma zrobić i do domku i tak pracują kierownicy Eko
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-03-30 10:51:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak właśnie i jeszcze najlepiej w tygodniu wolne i każdy weekend również...
zdjecie uzytkownika
byla pracownica - 2015-03-30 12:20:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W złotoryi to sa dobiero kierowniczki -- kiedys jak byla kierowniczka Monika jeszcze było fajnie potem jej zastepca została kierowniczką no i sie zaczeło..... masakra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grubej z biura nie wynurza rządzi sie wcześniej z pracy wychodzi jej zastepca ma super obie sie dogaduja maja swoje pupilki a reszta to śmiecie no i kasy jej ciągle mało a szkoda gadać
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-03-30 20:28:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Większość kierowników to ludzie bez żadnego wykształcenia--dorwały się i myślą że świat zwojują.Nie wierzę ,że regionalna Pani Monika np.nie widzi z kim ma do czynienia,Przecież taki kierownik,który siedzi po 11 -12 godzin w pracy to albo się nie wyrabia bo ma głowę zaprzątniętą swoimi sprawami-np.rodzinka go odwiedza i dyskusje trwają---albo po prostu myśli pół dnia co zamówić -jak wprowadzić obce faktury--porażka po prostu... a jak Pani Monika przyjeżdża to udaje jak to ona ciężko na sklepie pracuje-a potem jeszcze jej tyłek obrobi---żenada ...
zdjecie uzytkownika
Misia - 2015-03-31 11:31:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [aga - 2015-03-30 20:28:28]:
Widzę,że nie masz pojęcia o pracy kierownika to lepiej nie pisz nic więcej na takie tematy.
zdjecie uzytkownika
nowa - 2015-03-31 12:52:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zawsze tak jest ze ci którzy anonimowo obgadują kierowników w rzeczywistości najwięcej im się podlizują .
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO Holding S. A.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy EKO Holding S. A.?
Zadaj pytanie