EKO Holding S. A.

Legnica

Opinie o EKO Holding S. A.

MR-X 2016-12-11 14:09:58
Wszystko ok, tylko co do tych dużo wyższych bonów na święta to trochę przesada, bo 100,150 i 200 zł to nadal szału nie ma, a i tak zapewne większość pracowników dostanie 100 lub 150zł...
Zk 2016-12-11 15:10:29
Gwizdek, ja też się z Tobą zgadzam. Niestety osoby którym nie chce się pracować uważają,że sie czepiamy. A premie potem chcą tylko pytanie za co ?! Pracować sie nie chce aktywnej sie też polecać nie chce A towar najlepiej wywieźć na magazyn zamiast ruszyć głową i pomyśleć gdzie to wyłożyć. Co do bonów to lepiej dostać 150 niż 80 prawda ?
MR-X 2016-12-11 22:45:20
Oczywiście , że lepiej dostać 150zł niż 80zł, tylko moim zdaniem sytuacja materialna pracownika nie powinna być brana pod uwagę... Trochę dziwny przelicznik.
gwizdek 2016-12-11 23:48:29
Jesteś mądrym Człowiekiem MR-X ale w tym temacie się z Tobą "nie" zgadzam!
Osoby które zarabiają najmniej (w podliczeniu rodzinnym) otrzymają po 200zl (i właśnie im się to należy!, a swój bon oddam osobiście jednemu z nich)
te co mają sporo więcej to dostaną 100zl a to też przecież spora wartość!
Jeśli policzyć wartość bonów rok do roku to jest to 100% - w czym jest "mało"?????
Bo inne firmy mają Więcej- Może tak a może i nie!
Doceniajmy to co jest , to co się zmienia!
porównuj się do gorszych
(że masz lepiej a nie do lepszych że masz gorzej!)
Są ludzie którzy NIE doceniają podwyżek,dodatku,premii,nagrody, bonów-zawsze będzie " MAŁO" Nieważne ile będzie....zawsze na "nie" , zawsze zbyt mało!
Bądź tym który jest Szczęśliwy z tego co ma a nie z tego że ma 200zl Więcej i jest Nieszczesliwy!
MR-X 2016-12-12 16:21:56
Gwizdek dziękuję za komplement. Jednak moim zdaniem jest to tzw. PREZENT ŚWIĄTECZNY i wszyscy powinni dostać po równo... Równie dobrze można by było przeliczać wypłaty. Ktoś ma w domu więcej to ma dostawać mniej? Takie jest moje zdanie i oczywiście możesz się nim nie zgodzić , a ja to jak najbardziej szanuję. Pozdrawiam.
Ewat 2016-12-12 19:43:40
Przyznam,że z ciekawości weszłam na forum,żeby zobaczyć co w starej firmie się dzieje.Niestety z tego co widzę przez ostatni rok zmian niewiele.Pracownik nadal zarabia mało jak na wymagania firmy.Jak już ktoś pisał wcześniej praca w Eko dobra do zdobycia doświadczenia.Ja wyszłam spod skrzydeł Pana Marcina i powiem szczerze wiele się od niego nauczyłam.Dużo jego pomysłów realizuję teraz na nowym sklepie,który powstał na miejscu Eko.Warto mieć oczy i uszy otwarte i nie traktować regionalnych jako kogoś kto się tylko czepia bo są to ludzie,od których można się wiele nauczyć .Nam się udało,pracujemy w tym samym lokum,w zgranym zespole.Wyciągneliśmy wnioski co w Eko było nie tak,wykożystaliśmy dobre pomysły już sprawdzone za czasu Eko,trochę świeżości i mamy fajny sklep.Szkoda tylko,że Eko nie widziało w nad potencjału.Bo jak się okazuje z nowymi ladami można walczyć z Polo Marketem i Biedronką trzeba tylko ,aby zarząd przestał oszczędzać tam gdzie się da.Panowie z zarządu, nie można mieś w sklepach starych lad na mięso i kazać personelowi sprzedawać wszystko świeże, kiedy temperatura w chłodni 10 na plusie, nie tędy droga.Życzę Wszystkim pracownikom odwagi do przejścia do innych sieciówek.Myślę,że nigdzie tak żle nie zrobicie ,a szkoda doświadczenia bo co jak co,ale pracownik który wyszedł z Eko jest naprawdę dobrym pracownikiem.Tak więc odwagi,trzymam kciuki i Wesołych Świąt.
Ewat 2016-12-12 19:44:13
Pracownica r1 2016-12-12 22:16:47
Powiem Wam szczerze ze co do regionalnych jest to prawda. Sa niby po to zeby nam pomoc w podnoszeniu sprzedazy i w roznych problemach z ktorymi borykamy sie na co dzien. Jak jednak ma taka regionalna nam pomoc w sytuacji gdy boi sie swojego przelozonego - czyt. dyrektora bedacego nad nia - jak diabel swieconej wody. Oczywiscie wszystkie nasze problemy sa z powaga i skinieciem glowy przyjmowane. Na tym sie jednak konczy. Sprawa wydaje sie za kazdym razem kiedy dyrektor przyjezdza na sklep i rozmawia z pracownikami i robi wielkie oczy na to co sie od nas dowiaduje, a co bylo kilka razy zglaszane regionalnej. To czyli nie rozumiem. Albo, albo? Klamanie w zywe oczy, ze ze sprawa nie da sie nic zrobic. Poprzez pisk , bieganie po sklepie,ciagle straszenie kontrolami niestety wiadomosci otrzymane od pracownikow nie przenosza sie wyzej. Trzeba bedzie zaczac pisemnie informowac o sytuacjach zainstnialych na sklepie dyrektora.
Zk 2016-12-13 16:55:57
W wielu firmach przyznając bony świąteczne bierze się pod uwagę zarobki domowników, nie tylko w eko .cały czas narzekacie na zarobki. Fakt D... Nie urywaja , ale ja jako zastępca wcale nie Mam dużo więcej od pos A odpowiedzialność większa, praca na sklepie i w biurze. Nie wychodzę z pracy o 14:00 tylko ok 16:00 a płaca mi też tylko za 8 godzin. I wcale w eko nie jest tak źle trzeba tylko chcieć pracować
ja 2016-12-13 19:21:18
zastanawia mnie to ..dlaczego pracujecie wiecej niz 8h skoro sa dwie zmiany jesli pierwsza zmiana czegos nie da rady zrobic robi to druga......8h i ani minuty dluzej!! kazdy ma rodzine.
ciekawa? 2016-12-13 21:34:22
Czytam to co Pan pisze i to co piszą inni i wydaje mi się że pracujemy w różnych firmach. Dlaczego firma ma tak mądrych ludzi i tak do...D. Bardzo lubię swoją pracę ale też mam taką co wejdzie na sklep z nosem na kwinte, posiedzi z inną regionalną w biurze albo na telefonie a potem wypisze 15bzurnych rzeczy nie mówiąc dlaczego było nie dobrze,nic nie pomoże bo nie ma czasu albo zapomniała. Nie mamy jak powiedzieć o naszych problemach bo nie ma czasu. Ja wiem ze są tacy co bardzo pomagają i znajdą czas i im zależy na sklepach i pracownikach i szanują wszystkich a nie tylko kierowniczki i że chce się pracować z uśmiechem,ale to jest rzadko.
A może Pan zdradzi gdzie Pan jest szefem bo ja bardzo bym chciała mieć takiego regionalnego i prawie cały nasz sklep.
gargamela 2016-12-16 14:09:20
A może pozew zbiorowy o nadgodziny?
al 2016-12-19 09:46:50
wiadomo,na pewno juz jestesmy w eurocasch
Wrrrrrrr!!! 2016-12-22 18:33:29
gwizdek, A cos Ty się tu tak rozszalał i jeszcze na dodatek udajesz nie tego kim jesteś i podpuszczasz uczciwych ludzi do zwierzeń? Wszyscy wiemy kim żeś jest chłopie!
Zk 2016-12-23 12:44:05
Ja niewiem
gwizdek 2016-12-29 19:34:45
Bardzo się mylisz :) wrrrrrrr!!!
I to nie jest ważne kim jestem ja lub ktoś inny, lecz to co mówimy o firmie i ludziach.
Cenię jedno i drugie, z tego powodu tu pracuję.
A jeśli komuś jest źle... ( Pani Wrrrrrrr!!!)rynek spożywczy jest wielki.

Wrrrrrrr!!! 2016-12-30 20:00:15
A skąd Ty wiesz, że ja jestem Pani? Wygadałeś się chłopczyku.
Delikatesy Centrum 2017-01-03 07:13:17
No moi drodzy jeszcze kilka dni i obudzimy się w rzeczywistości pod tytułem Delikatesy Centrum...
ja 2017-01-03 16:03:13
zmienią logo?
AGA 2017-01-04 15:12:29
TAK...
Pati 2017-01-04 19:48:26
No to mają nas ...
pracownik 2017-01-05 15:49:17
Jakie zmiany nadejdą w związku z przejęciem nas eurocashu ?
Realistka 2017-01-05 17:02:13
W związku z dzisiejszą informacją od zarządu już wiemy dlaczego poszukują tak dużo nowych kierowników. Myślę iż połowa z nas poszuka sobie coś innego.
Bm 2017-01-05 19:42:17
No to dlaczego ?????
MR-X 2017-01-05 22:08:47
Stawki, które podali...Dla ZK i ZKS. Takie pieniądze można zarobić stojąc na taśmie bez żadnej odpowiedzialności. Co jak co, ale te dwa stanowiska to naprawdę duża odpowiedzialność :(
MR-X 2017-01-05 22:10:55
ZK, zarobki 2300zł brutto, hmmm podejrzewam, że więcej zarabia kasjer w Biedronce... A miało być tak pięknie.
pracownik 2017-01-05 22:39:24
prócz zarobków jakie jeszcze zmiany ?
Zk 2017-01-06 15:09:13
He he super to ja przechodzę na kasjerke bo ona będą miały 2.000 tyś i żadnej odpowiedzialności. A my za 300 zł więcej mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na sklepie, w biurze , dostawać ciągle opierdziel od KR pracować po więcej niż 8 godz i odpowiadać za wszystko NIE DZIEKUJE !!!
MR-X 2017-01-06 19:06:12
Za 300 zł więcej, ale brutto :) Faktycznie lepiej być kasjerem...
gwizdek 2017-01-06 22:08:53
Pamiętajcie że .... "nie od razu Rzym zbudowano"!!!
Stawki podane (Choć moim zdaniem niepotrzebnie) są informacją o stawkach minimalnych, które zostaną wzbogacone o dodatki.
To jest krok na przód "dopiero pierwszy" .... poczekajcie na kolejne zanim zaczniecie stawiać wyrok!
Czy dostając od kogoś" nieudany" prezent mówicie ze jesteś kiepski???
Jeśli jesteśmy w tej firmie bo ja lubimy...to Poczekajmy :)
Lepiej miło Się Zaskoczyć ! Niż wyrokowac i się wstydzić "że nie miało się racji"

MR-X 2017-01-06 22:27:35
O jakich dodatkach mowa ?
gwizdek 2017-01-06 22:38:02
Poczekaj ... :) jeszcze chwile MR-X
Zk 2017-01-06 23:14:54
Gwizdek pisz co wiesz i niepodnos nam ciśnienia ;-)
Gwizdek 2017-01-06 23:36:58
Będzie dobrze i pozytywnie ;)
.....więcej niestety nie powiem ;).........
Ala 2017-01-07 09:28:51
Witam,
Ciekawe to co piszesz, ponieważ takie wyliczenie było dawno temu. Premie teraz są na pewno przyznawane inaczej, ponieważ kwoty już się nie zgadzają.
Zk 2017-01-07 12:40:04
Gwizdek , trzymam Cię za słowo :-)
MR-X 2017-01-07 17:51:26
Takie informacje przyszły na każdy sklep. Co do premii to są liczone inaczej, po prostu jest jej mniej do podziału... o jakieś 40-50%. Takie to pozytywy. To co piszą , że POS za swoje zaangażowanie itp. ma stawkę 2000zł brutto to śmiechu warte, ponieważ to najniższa krajowa i niższej dać nie mogą :D Co do zarobków ZKS i KS są to stawki śmieszne, 2300 i 2700zł brutto... Owszem od jakiegoś czasu jest dodatek motywacyjny, ale co z tego jak premie są o połowę mniejsze... Reasumując niby zarabiamy więcej , a dostajemy mniej.
Zk 2017-01-07 23:22:36
Właśnie dziś czytałam informacje. Fakt kasjerka tylko 2.000 ma ale zastępca niewiele więcej A obowiązków dużo więcej .ciekawe czy dodatku nie zabiorą ?
Szakalaka 2017-01-08 20:25:27
Dodatek zostaje a jego wysokość jest uzależniona od decyzji regionalnego .
Było to w piśmie od zarzadu
Ja 2017-01-08 23:19:54
Wiem , że dodatek motywacyjny przysługuje za frekwencję. U mnie frekwencja wzorowa , a dodatku nigdy na moim odcinku i w portfelu nie było. Może Gwizdek wytłumaczy dlaczego ?
gwizdek 2017-01-09 08:47:54
Dodatek nie jest przyznawany za frekwencję i o jego przyznaniu i wysokości nie decyduje regionalny. W piśmie jest informacja "Kierownicy Regionu przekażą wraz z aneksami informacje o dodatkach"
gargamela 2017-01-09 12:23:12
Po co gorączka?
Za jedną, dwie wypłaty będzie pewnie nowy Zarząd, nowi Dyrektorzy itd. Wszystkie obecne ustalenia dotyczące wynagrodzeń będą modyfikowane przez nowych ludzi i dostosowywane do standardów EC.
As 2017-01-09 15:41:30
Pracuję w Eko już parę lat, ale dodatku motywacyjnego na oczy nie widziałam.
Ja 2017-01-11 10:41:16
Jakie wymogi zatem należy spełnić , żeby otrzymać dodatek motywacyjny i kto decyduje o jego przyznaniu ?
Szakalaka 2017-01-11 20:39:16
Dziś było jakieś zebranie macie już jakieś informacje od kr czy jakieś zmiany nastąpią czy coś się zmieni u nas pod skrzydłem eurocasch?
sen 2017-01-18 19:33:22
noooo zamkna troche sklepow.
Szakalaka 2017-01-18 20:59:32
Kilka napewno
Anonimek :) 2017-01-19 15:51:37
Krótki wierszyk o eko :)

Ze spuszczoną głową powoli,
idą pracownicy z ekowskiej niewoli.
Kręgosłupy wysiadają!
Nogi nabrzmiewają!
Ale oni się nie poddają.!

Usiedli wyczerpani w domu,
na nic już siły nie mają,
a nazajutrz znowu
podążać do niewoli mają.

Na półki towar wykładają
z klientami się użerają
a prezesi i tak to gdzieś mają
cyferki nade wszystko przekładają.

Dziewczyny tony mięsa przewalają
kolejki po nabiał sięgają
a prezesi i tak marne miny mają.

Premii pracownikom nie dają,
bo normy nie wyrabiają.
Normy perfidnie zawyżają
i pracownika za nic mają.

Gdy nie chorujesz, starasz się
i wiele lat już pracujesz,
to w dowód uznania
dyplom w czarnej ramce otrzymujesz.

Niech prezesi za nasze premie
bawią się i radują,
bo w drugim życiu
srogo tego pożałują.
M 2017-01-19 23:00:49
Zawsze można się w biedronce zatrudnić. Nikt w eko nikogo na siłę nie trzyma . Choć przyznam wierszyk bardzo prawdziwy.
lolek 2017-01-20 15:42:11
ile zarabia z-ca kier w eko szczerze.......
Zostaw swoją opinię o EKO Holding S. A. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO Holding S. A.