logo EKO Holding S. A.

EKO Holding S. A.

Legnica

Opinie o EKO Holding S. A.

Paulina 2017-03-23 12:58
@WieloletniPracownik, rozumiem. A jaki jest ten dodatek motywacyjny?
Beznazwy 2017-03-23 14:43
Dodatek wynosi 100 zł. Jeśli inwentaryzacja wyjdzie źle to go nam zabierają...
Jola 2017-03-23 19:00
Ale inwentaryzacja na miesnym??
MR-X 2017-03-23 19:55
Dodatek motywacyjny jest przyznawany za frekwencję, nie mogą go zabrać za wynik inwentaryzacyjny.
Podpisywaliście aneksy do umów, tam było wszystko napisane za co jest przyznawany a za co zabierany.
Pracownik 2017-03-24 14:03
Ciekawe jak kierowniczki na wycieczce dadza czadu czy smety przy szklance soku ha ha
kacha 2017-03-24 19:06
Bardzo śmieszne hi hi...
Zk 2017-03-24 19:53
Dodatek nie ma nic wspolnego z inwentaryzacja
Paula 2017-03-24 20:03
Jakiej wycieczce???
ktoś 2017-03-25 16:55
Właśnie nastała zmiana na lepsze w firmie EKO . Zaczęły się redukcje etatów. Jestem właśnie na wylocie . Dziękuję firmo za prezent na święta.
ktoś 2017-03-25 17:15
Plusy??
szkoda pisać eh...
Xyz 2017-03-25 19:52
Moze to zmiana na lepsze że zwalniaja pracownikow np nie efektywnych ...
Paulina 2017-03-27 13:23
@ktoś, tak. Co Ci się podobało w pracy?
anonimka 2017-03-28 20:24
Hej wszystkim. Zakończyłam współpracę w eko wraz z koncem roku, ale szukam informacji czy otrzymaliście już rozliczenia? Gdzieś czytałam, że firmy miały czas wysłać je do końca lutego, a tu już marzec się kończy a ja nadal nic nie dostałam. Jak jest z Wami?
Zk 2017-03-29 12:08
Juz dawno byly rozdawane.
Paulina 2017-03-29 12:12
@anonimka, proponuję skontaktować się bezpośrednio w tej sprawie z firmą.
Kabum... 2017-04-03 22:00
I znowu rozczarowanie ...
Firma nic nie dba o nas pracownikow
Dadza 100 zl bonu na swieta a premii znowu ani grosza....
Czas na zmiany ...
Lepsze zmiany ...
Ale to juz w innej firmie
Paulina 2017-04-04 09:39
@Kabum... a czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników?
Kabum... 2017-04-04 13:31
A co maja szkolenia do nagradzania pracownikow -doceniania..?
Sa szkolenia sa.... na lady miesne i stoiska ow...
Agnieszka 2017-04-06 13:17
Witam,ponownie zawitałam do karpicka do domku nie daleko markeciku eko ledi, porażka obsługa poniżej krytyki, panie stoją za ladą jak za kare, rozczochrana blondynka w okularach ledwo że coś powie, artykuły po dacie no kto pilnuje tego sklepu,szefostwo nie widzi tego czy udaje iż nie widzi . A kartka w drzwiach, że w niedziele zamknięte powaliła mnie typowy GS, oj przepraszam GS można nazwać sklepem.
jasia 2017-04-07 16:32
Cześć. Słyszeliście coś o dofinansowaniu do wypoczynku dzieci ( kolonie , obozy )bo w biedrze mają.
.... 2017-04-07 16:33
A Twoim zdaniem maja obowiazek pracowac w niedziele bo ty bedziesz sie nudzic i na spacer do sklepu pojdziesz
Zk 2017-04-07 16:35
U nas tez maja. Przyszla informacja w tym tygodniu
Kabum... 2017-04-07 19:35
Gdybyś miala kogos z rodziny pracującego w sklepie inaczej bys na prace sprzedawcy patrzyła....
ja 2017-04-08 12:36
dokladnie tak, wiekszosc klientow w niedziele przychodzi do marketu po patrzeć tak zawani "apatrze":)po zapytaniu czy w czyms pomoc odp brzmi a patrze:) godzina 17.55 zamykamy o 18 sklep umyty a tu wycieczki rodzinne szlak by człowieka trafił.
.... 2017-04-08 17:52
Dokladnie. Mnie wkurza najbardziej jak ktos przyjdzie 3 min przed zamknieciem i chodzi po malutku , wybiera i przebiera . Jak sie zwroci uwage,ze sklep jest juz zamkniety to wielki foch, bo przeciez my rodzin nie mamy i mozemy w sklepie byc 24 na dobe.
Paulina 2017-04-10 14:52
Dlaczego warto pracować w EKO Holding S. A.? Sprawdź, co firma zapewnia pracownikom: http://eko.pl/_/praca
stary kliet 2017-04-10 16:13
sklep w Korfantowie TRAGEDIA!!! kierowniczka e.sz. żle traktuje pracowników , najlepsze pracownice zwalnia, pod zapytaniem dlaczego??? ...... słyszy się: jak ci się nie podoba to się zwolnij !!! personel w tym sklepie zmienia co parę miesięcy BRAK SZACUNKU !!!!!!
Stały klien 2017-04-11 11:41
Znam pracowników z tego sklepu, i kierowniczkę, miłe osoby, czysto i zadbane, chętnie robię tam zakupy.
stały klijent 2017-04-14 15:06
Witam jestem klijentem sklepu eko w pruchniku i jestem w szoku jak kierownictwo tego sklepu traktuje pracowników krzycząc wszystkich was pozwalniam dyscyplinarnie nieraz byłem swiadkiem jak kierowniczka wyszła na sklep i opierdzielała pracownice to sie w glowie niemieści jak tak można postępowac z pracownikiem.Albo osoba na popoludnie przychodzi na rano przeciesz ta biedna dziewczyna niema kiedy odpoczac tam jest wiecej kierowników nisz pracowników widząc jak magazynier stoi z kasjerką na kasie i zartując i się śmiejąc a inna dziewczyna nosi skrzynki z piwami ja sie pytam gdzie jest kierownik regionalny ze nic z tym niezrobi .Czy na innych sklepach jest tak samo?
klient 2017-04-14 21:33
Dokładnie tak samo we Wrocławiu
klijent 2017-04-21 09:22
DLACZEGO W SKLEPIE EKO W ŚWIDNICY TAK CZĘSTO ZMIENIA SIĘ OBSADA PRACOWNIKÓW MAŁO PŁACICIE CZY SĄ TAKIMI NIEUDACZNIKAMI A MAM NA MYŚLI SKLEP KOŁO GIMNAZJUM NR 1 TE PANIE KTÓRE TAM OBECNIE PRACUJĄ SĄ BARDZO MIŁE I POMOCNE A KIEROWNICTWO ZMIENIA SIĘ TAM JAK KALEJDOSKOP A I TERAZ JEST COŚ NIE TAK BO WIDAĆ JAK SIĘ WCHODZI DO SKLEPU CZY JEST TO WINA SZEFOSTWA RZADKO KIEDY WIDAĆ ABY KIEROWNIK I ZASTĘPCY BYLI NA SKLEPIE. A NIE WYCHODZĄ JAK PRZYJEŻDZA TAKA CZARNA PANI WIDAĆ ŻE JEJ SIĘ BOJOM A JAK POJEDZIE TO SIEDZĄ W BIURZE ALE PO CO JA TO PISZE JAK I TAK NIC Z TYM NIE ZROBICIE
MR-X 2017-04-22 12:47
Witam. Po pierwsze proponuję zaprzyjaźnić się ze słownikiem ortograficznym :) Po drugie co Panią interesuje co robi kierownictwo? Kierownik ma kierować swoimi ludźmi i zlecać im zadania, kontrolować ich pracę. .. Jakoś jak wchodzę np. do banku nie dziwi mnie , że przy okienku nie zastanę kierownika. Oczywiście, że mogę wykładać cały dzień towar i siedzieć na kasie ale czy pracownik zrobi za mnie wszystkie sprawy biurowe???
obcy 2017-04-22 18:11
dlaczego są tak niskie zarobki w eko
wrocław 2017-04-23 00:30
bo to właśnie Eko :)
klijent 2017-04-23 07:34
Czy pracownicy Eko przystępują do strajku włoskiego 2 Maja
były pracownik 2017-04-23 07:49
Jeżeli szukasz pracy omijaj tą firmę ! .Pozornie wszystko jest zgodnie z prawem,Zarobki są nędzne,najniższa krajowa .A premii brak przekroczenia dobowe to standard i brak nadgodzin a jak ją to wypłacane kwartalnie
Iza 2017-04-23 18:10
Tez jestem klientką sklepu przy gimnazjum jak i innych sklepow tej sieci i niejednokrotnie widzialam kierownictwo pracujace ,,na kasie ,, i na sklepie.
A po drugie jak juz ktos pisal kierownictwo jest od pracy w biurze a na sklepie pracuja pracownicy.
Wiec drogi ,,klijencie,, zastanow sie co piszesz.
Iza 2017-04-23 18:10
Wiec drogi ,,klijencie,, zastanow sie co piszesz.
.... 2017-04-23 18:13
Kierownik i zastepcy maja swoja prace biurowa do wykonanie a od pracy na sklepie maja pracownikow.
ja 2017-04-24 22:40
czyzby?kierownik tez pracuje na sklepie!!co ma takie do pracy w biurze przez 8h?myslisz ze trzy osoby na slepie dadza same rade?wykoncza sie w miesiac stad te rotacje.
no 2017-04-24 22:42
Pisze się klientcie:)
Iza 2017-04-24 22:45
Przeczytaj jeszcze raz co napisalam. Tylko tym razem ze zrozumieniem.
CIEKAWY 2017-04-24 23:32
P. IZO WIDZĘ ŻE DOBRZE ZNA PANI TEN SKLEP CZY PRACOWNICY DAJĄ SOBIE TAM RADE CZY MAJĄ DOŚĆ JAK P. MYŚLI A I CO BY P. TAM ZMIENIŁA KADRĘ KIEROWNICZĄ CZY PRACOWNIKÓW MOŻE KTOŚ TAM NIE NIE PASUJE I CZY WSZYSCY SĄ MILI PROSZĘ O COŚ WIĘCEJ
pracownik 2017-04-25 13:34
Według ciebie kierownik i zastepca jest od pracy w biurze wiec ja się pytam co takiego jest do roboty w biurze 16h na dobe? klientem raczej nie jesteś zbyt dobrze znasz ten sklep .
ciekawy 2017-04-25 18:35
widocznie ta p.jest pracownikiem i ma b,dużo pracy w biurze bo temat zna od podszewki więc ja współczuję tym pracownikom
obcy 2017-04-25 19:21
ale konwersacja
Pracownik 2017-04-25 20:16
Konwersacja jest bardzo ciekawa. Pani "Iza" jest klientem wszystkich Eko w Świdnicy i wie jak wyglądają Kierownicy i Zastępcy i doskonale wie czy pracują na sklepie...!!!
Pan lub Pani "CIEKAWY" oczekuje informacji kogo wymienić- Kierownictwo czy załogę? i pewnie tez jest klientem.
A na to wszystko odezwie się Pani "Paulina" z sakramentalnym "a co Pani Iza i Pan CIEKAWY myslicie o pracy w eko i czy są szkolenia i benifity"
- szanujcie nas i naszą pracę i nikt nie będzie odchodził, pracował i nie pisał tutaj.
...ja też Odchodzę!
CIEKAWY 2017-04-26 10:38
to znaczy ze nie jesteś klientem tylko pracownikiem i widzę ze b.dobrze znasz sklep i sytuacje i mało tego wcale nie chcesz zmian powodzenia w pracy czy jesteś kierownikiem zastępcom czy pracownikiem mam nadzieję ze b. dobrze ci się pracuje oby tak dalej
Zk 2017-04-26 17:00
Wymagacie szacunku od kierownikow a jaki jest wasz szacunek w stosunku do nich ? Bo widze,ze zaden. Rozpoczynajac prace w sklepie chyba poznajecie swoje obowiazki. A od rozliczania pracy kierownika jest regionalny a nie pracownik czy tym bardziej klient. Ciagle wam cos niepasuje tylko dlaczego nieporozmawiacie z kierownikiem tylko wypisujecie tutaj ? Przeciez nieboicie sie ,ze was zwolni bo na pracy i tak wam niezalezy i jest wam w eko źle. Jak ktos napisze cos dobrego o sklepie czy kierownictwu to plujecie na niego jadem i twierdzicie,ze musi byc kierownikiem bo przeciez ani klient ani pracownik nic dobrego niemogl by napisac. Zastanowcie sie troche . A tak na marginesie to mozecie zlozyc swoje cv na kierownika sklepu i wtedy pokazecie co potraficie.
Zk 2017-04-26 17:01
To pytanie to chyba do zarzadu trzeba kierowac.
Zostaw swoją opinię o EKO Holding S. A. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO Holding S. A.