DECATHLON SP. Z O.O.

Legnica

Opinie o DECATHLON SP. Z O.O.

Natalia

Miło czyta się opinie zadowolonych klientów, dobrze, że ktoś docenia pracę pracowników DECATHLON . Może znajdzie się wśród użytkowników pracownik zatrudniony w firmie? Napiszcie jak z waszego punktu widzenia wygląda praca? W okresie wakacyjnym z pewnością poszukiwani są studenci?

Basia

Miesiąc temu kupowaliśmy z mężem rowery. Nie bardzo wiedzieliśmy na jakie się zdecydować. Szczęśliwie trafiliśmy na fachowca, merytorycznie doradził w sposób życzliwy i stonowany. Dokupiliśmy też kilka gadżetów do nowych pojazdów. Po miesiącu - 23 maja - znów trafiliśmy do decathlon w Legnicy, ponieważ jeden z rowerów wymagał korekty w ustawieniach. Trafiliśmy na tego samego Pana obsługującego. Równie fachowo nas obsłużył. Okazało się, że ma na imię Damian (koledzy dodali, że jest kierownikiem). Nasze podziękowania Pan Damian przyjął w sposób bardzo skromny. Postanowiliśmy wtedy, że koniecznie podziękujemy na forum, co czynimy. Pozdrawiamy Pana Damiana oraz cały zespół pracowników, którzy wykazali się pracowitością i życzliwością. No, to tyle... Basia i Wojtek

staszek

tak, to prawda, że szkolenia mają naparwde rózne, ale zastnawiam się jeszcze nad praca u nich jako Magazynier - Pracownik Zespołu Logistycznego, bo praca jest rozwojowa no ale też trzeba mieć jednak to min 2 letnie doświdczenie na podobnym stanowisku jak widze.

Jak wygląda atmosfera pracy i rekrutacja w firmie DECATHLON SP. Z O.O. ? Czekamy na nowe opinie.

Zostaw opinię o DECATHLON SP. Z O.O. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DECATHLON SP. Z O.O.